S"ff Een nuttig telefoonnummer voor programmeurs: rayon-inspecteur O 020-917711 V vrije universiteit amsterdam psycholoog hoitsema Fernhout B.V. Zwolle administratieve medewerker(ster) vrije universiteit amsterdam administratief medewerkster administratief assistent(e) magazijnbediende vrije universiteit amsterdam secretaresse BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE GEZONDHEID/GEESTELIJKE EN MAATSCHAPPELIJKE BELANGEN Kroostweg 149 - Zeist arts-assistent economisch directeur GRAFICOM s 1 ZATERDAG 31 JANUAR11976 TROUW/KWARTE Handel-, Scheepvaart- en Zandzuigbedrijf zoekt op korte termijn een jonge De administratieve afdeling bestaat uit een klein team van medewerkers, dat onder leiding van de administrateur met behulp van moderne administratie methoden, de hoofdboekhouding alsmede de boekhouding van enkele dochterondernemingen verzorgt. Sollicitanten dienen over enige ervaring te beschikken en tenminste in het bezit te zijn van het MAVO-4 diploma. Het praktijkdiploma boekhouden of vergevorderde studie hiervoor strekt tot aanbeveling. Eigenhandig geschreven sollicitaties te richten aan de directie van Femhout B.V., Postbus 170, te Zwolle. Bij de Bibliotheek zijn drie vacatures 1voor de afdeling Acquisitie een part-time (3 dagen per week) taakbestellen en administratief verwerken van boeken, bibliografische controle van de bestellingen, correspondentie in moderne talen; eisen middelbare schoolopleiding en typediploma inlichtingen: telefonisch bij Drs. J.M.J. Dister 020-54836 68; vac. nr.070-486. 2) voor de afdeling Sociale Geografie en Planologie een part-time (voor de halve werktijd) taak administratie van bestellingen, tijdschriftenbeheer, documentatie en volgens rooster verrichten van uitleendiensten en lichte secretariaatswerkzaamheden; eisen middelbare schoolopleiding, typevaardigheid en ervaring in boekhandel of bibliotheek; werktijden bij voorkeur de middagen inlichtingen telefonisch 020-548 26 13; vac. nr.070-466. 3) een (eventueel part-time) taak magazijnbeheer en voorkomende administratie; eisen Mulo/Mavo opleiding, administratieve ervaring; vac. nr.070-476. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. Bij het Bureau van de Faculteit der Geneeskunde is een vacature voor een in de rang van administratief medewerkster De functie omvat o.a. a. secretariele en andere voorbereidende werkzaamheden ten behoeve van door de Faculteitsraad ingestelde commissies b. notulering van commissievergaderingen c. in concept redigeren van adviezen en brieven d. verzamelen en doorgeven aan vakgroepen van relevante informatie in aangepaste vorm e. het typen van verslagen en brieven en het zorgdragen voor de verzending hiervan Voor deze functie zoeken wij een kandidaat, die over een voltooide middelbare schoolopleiding beschikt, enige ervaring heeft in het stenografisch opnemen en uitwerken van verslagen, een goede typevaardigheid bezit en over goede contactuele eigenschappen beschikt. Geboden wordt een informele werksfeer en een salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, van maximaal f 2.011,- bruto per maand. Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij het Hoofd van het Faculteitsbureau, Mej. A. van Riessen. tel 020-548 27 12 Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 201 -526 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. m Tot onze taak behoort de uitvoering van: de ziektewet de wet op de arbeidsongeschiktheidsverzekering de werkloosheidswet voor bovengenoemde maatschappelijke groeperingen. In onze buitendienst is er voor het rayon Amsterdam, een vakature voor de funktie van Funktie-informatie De taak van deze funktionaris bestaat uit: leiding geven aan 6-12 buitendienstfunktionarissen; verzorgen van instruktie, opleiding en begeleiding van deze medewerkers; organiseren en coördineren van het gehele buitendienstgebeuren in een rayon. Daarnaast heeft hij zelf ook regelmatig kontakten met werkgevers en werknemers. Funktie-eisen Als serieuze kandidaten beschouwen wij degenen die beschikken over: ruime all-round buitendienst ervaring bij een uitvoeringsorgaan sociale verzekering; opleiding op middelbaar niveau; goede leidinggevende en organisatorische kwaliteiten. Kandidaten moeten bereid zijn, als dat nodig is, te verhuizen naar een woonplaats binnen hun werkgebied. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een auto- en andere onkostenvergoedingsregelingen, bieden wij een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring tot maximaal f 3.546,— per maand. I B Sollicitaties: belangstellenden voor deze funktie ij MICT verzoeken wij hun schriftelijke sollicitaties li te richten aan: het hoofd Personeelszaken Drs L. Schut, Kroostweg 149 te Zeist. Bij de afdeling Radiotherapie (hoofd Prof. Dr. P.J.L. Scholte) is een plaats vacant voor een om opgeleid te worden voor het specialisme radiotherapie. In deze opleiding is een stage van één jaar in het Antoni van Leeuwenhoek Ziekenhuis begrepen. Van gegadigden wordt instemming met de christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit verlangd. Nadere inlichtingentelefoon 020 - 548 28 17. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 239-2775, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161 te Amsterdam. m ATERI "Het Bestuur van de Gereformeerde Stichting voor Bejaardenzorg te Rotterdam zoekt voor haar bejaardentehuis "Atrium" (67 bewo ners) en haar verpleeghuis "De Heul" (110 bedden), in verband met de pensionering van de administrateur, per 1 april a.s. een Tot zijn taak zullen o.m. behoren het economische en administratie ve beheer, de interne organisatie, alsmede de begeleiding van reeds in voorbereiding zijnde plannen tot renovatie en nieuwbouw, e.e.a. binnen het kader van de door het bestuur vastgestelde richtlijnen en bevoegdheden. Verlangd worden organisatie- en leidinggevend vermogen, verant woordelijkheidsgevoel en goede contactuele eigenschappen. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een energieke, representatieve en economisch geschoolde functionaris met ervaring op het gebied van arbeidsrecht, niet jonger dan 35 jaar, van positief protestants- christelijke levensovertuiging en met belangstelling voor de bejaardenproblematiek. Honorering geschiedt volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie-procedure. Sollicitaties met uitvoerige gegevens worden gaarne ver wacht bij de secretaresse van de Stichting mevr. P.G.A. Schop, Stadhoudersplein 43, Rotterdam-3004. 'sHeeren Loo-Lozenoord (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Wegens uitbreiding van de staf is er op korte termijn plaats voor een Van de aan te stellen staffunctionaris wordt verwacht dat deze in een team van arts en pedagoog een specifieke bijdrage levert ten behoeve van de zorg voor geestelijk gehandicapten. Deze bijdrage concentreert zich op: a. psycho-diagnostiek naar aanleiding van tests en observatie b. evaluatie van diverse vormen van behandeling en therapie (evt. kennis van gedragstherapie). Interesse voor deze objectiverende werkzaamheden dient gepaard te gaan met het vermogen om leiding te geven, te willen doceren aan Z-verplegenden en deel te nemen aan overlegorganen. Van belangstellenden wordt verwacht, dat zij een prot. chr. levensbeschouwing zijn toegedaan. Het salaris zal worden vastgesteld volgens de geldende richtlijnen. Opneming in het Pensioenfonds voor de Gezondheid, Geestelijke en Maatschappelijke Belangen. Inlichtingen kunnen worden verstrekt door de psychologen J. Sondorp en A. A. Bunt, telefoon (03417) 2541, toestel 352/349. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Hibis wordi aan Indor hoog proz< heel schoi Zo g] trope huis! de er ter h doet een kele mijn: maai men. halfg waai derd sierli vijf niet zijn 1 jes, c groo' Lukt krijg pot 1 zette ten. spro zijn i enke Hij 1 de a bloe; Fam maa cus jeski beke behc kato is mi mee: yelen beleef bleek tendii ingei ot lol laars bit de 'h. v 9. Sle H Ki O», ne v re 2g 21 J. veg 4: 5. Tif 8. Ba K. G. ïom Zv )ieme nevro 3 rau\ G Velp. )ok c ebbe e kli me heeft bestei \iiezei I .t m De Nederlandse Organisatie voor zuiver-wetenschappe- lijk onderzoek (Z.W.O.) vraagt voor haar Werkgemeen schap voor Analytisch Chemisch Onderzoek van Mine ralen en Gesteenten bij het Instituut voor Aardweten schappen van de Vrije Universiteit te Amsterdam laboratorium- medewerk(st)er Zijn (haar) taak zal bestaan uit het uitvoeren van instru mentele chemische analysen van mineralen en het uit werken van de resultaten. Voor deze functie zoeken wij een jonge kracht, die zorg vuldig en zelfstandig kan werken en bij voorkeur in het bezit is van het diploma H.B.O. - A of een gelijkwaardig niveau van opleiding en/of ervaring heeft. Bezoldiging overeenkomstig Rijksregeling, afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden bij Dr. C. Kieft (tel. 020 - 548.4756) of Dr. P.Maaskant (tel. 020 - 548.2440). Schriftelijke sollicitaties te richten aan Dr. C. Kieft, Insti tuut voor Aardwetenschappen, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1085, Amsterdam. Pi >t he Sarbe De Koninklijke Drukkerijen Hoitsema B.V. te Groningen zijn een goed geoutilleerd en modem offsetbed rijf met een groot scala van opdrachtgevers zowel uit handel en industrie als uit de wetenschap. Aan het drukwcrk.dat wij leveren stellen wij de hoogste eisen, rekeninghoudend met de wensen van onze cliënt. In ons bedrijf hebben wij plaats voor ASSISTENTEN IN DE OFFSET-DRUKKERIJ Wij verwachten van u het volgende: - bereid zijn in 2 ploegen-dienst te werken - leeftijd v.a. 35 jaar Wij bieden: - beloning volgens c.a.o. der Grafische Bedrijven, wat o.a. inhoud 25% ploegen-toeslag - werkkleding wordt verstrekt - met vakantieplannen wordt rekening gehouden Aanmelden aan ons adres: Noorderstationsstraat 40 Groningen. Inlichtingen -ook telefonisch- worden verstrekt door de heer L. van den Hof, tel.: 050-12 96 46 universeeldruk Graficom is op zoek naar een aantal berlreven programmeurs of uiteraard programmeuses. Vakmensen kortom die zo veel ervaring hebben dat wij ze niets meer kunnen leren omtrent programmeren (bij voorkeur in PL/1) en DOS. Verder is een middelbare schoolopleiding meegenomen. Wanneer dit signalement veel overeenkomst vertoont met het uwe. dan zou ons telefoonnummer u zelfs wel eens erg goed van pas kunnen komen. Kn zeker wanneer u. op uw hemt. op zoek bent naar een werkklimaat waarin persoonlijk initiatief tie ruimte krijgt. Iets over onze apparatuur. Hij Graficom worden opdrachten onder DOS/VS, zowel on line als in batch, verwerkt op een dubbel IBM 370/135 met een geheugengrootte van 384 K en 240 K met 3340 schijven en in multi-programming. Iets over onze opdrachten. Onze ordermappen tellen administratieve en grafisch-technische automatiserings opdrachten voor de Perscombinatie (o.m. uitgever van Het Parool. Trouw en de Volkskrant). Maar ook voor niet-grafisehe bedrijven zijn wij in de weer. Iets over onze en uw agenda. Als u vermoedt dat ons telefoonnummer u inderdaad van nut kan zijn, draai het dan even en vraag naar de heer P. Frie, hoofd afdeling programmering, toestel 535. Uw en zijn agenda worden het dan wel eens over een geschikte datum voor een oriënterend gesprek. Schrijven kan natuurlijk ook. Hier is ons, in dat geval V—f net zo nuttige, Qkciy F adres. Wibautstraat 148-150. Amsterdam. Iwijn jas Harjo 01, D -gber 'stad 'inja ,lmel larol en rjan lordi Mie ebbi le sp eprc i Ï5 24 41 51 5i Si looi -33. 35

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14