t Teengs Gerritsen Hent een klacht in >p-managers grote ïdrijven ter irantwoording roepen SB arijfsledengroepen astriebond NW in open brief ïgens artikel in de Nieuwe Revu duidelijke nota 'er onderwijs voor rkende jongeren' Nota op komst over lozingen door Billiton Kamerlid wil verzet tegen lening aan Chili FAMILIEBERICHTEN in Trouw kraak iedereen leest de krant altiid en overal rET 1 )AG 27 JANUARI 1976 BINNENLAND TROUW/KWARTET 9 onze sociaal-economische redactie TERDAM Bijna honderd bedrijfsledengroepen van de jstriebond NW roepen in een open brief werknemerscommis- sen op om de top-managers in de grote bedrijven ter verant- ding te roepen. open brief aan het kabi- het parlement reageren de ijfsledengroepen op de brief Jde negen top-managers aan net Den Uyl, waarin zij hting van de bedrijfslasten de ondemerningsraadsfractles ondernemingen wordt ge- om medebeslissingsrecht te aangaande alle investeringen. Ifsledengroepen bij Estel, Uni- Philips, Akzo, VMF, Rijn- le-Verolme en Shell dringen brief aan op een daadwerke- publieke discussie 'over handel randel' van de ondernemers, linnen de ondernemingen zelf. lememers zeggen 'een plei te houden voor de nationale aldus de briefschrijvers, maar ikelijke beschouwing hiervan ons dat ze de oplossing van de emen eenzijdig willen afwen- op de ruggen van de werkne- En wat die nationale zaak ft: uit het verplaatsen van industriële activiteiten naar joedkope buitenland blijkt niet de ondernemers zo begaan zijn de 'nationale zaak', aldus de om hstriebondsleden. ens o) eren pi venti ^o'olgens wordt opgemaakt dat de t eilai ondernemers jarenlang een rdt mjd hebben gevoerd dat is ge- op sterke groei, in hoofdzaak de buitenlandse markt. 'Nu de er uit is, begint men te kla- over de Nederlandse volkshuis vesting'. De briefschrijvers bestrij den dat de aardgasbaten te veel zouden worden gebruikt voor de financiering van de collectieve voorzieningen. Aangezien het aard gas van de totale Nederlandse be volking is moet volgens hen de opbrengst aan de Nederlandse volkshuisvesting ten goede komen. "Nu zeggen de negen top-managers dat wij werknemers te veel kosten, dat de sociale voorzieningen te goed en de produktiekosten te hoog zijn. Ook het minimumloon is naar hun mening een ongunstige factor', aldus de open brief. De vakbondsle den zeggen hierover dat zij de on gecontroleerde groei nooit hebben gewild. 'Er is ons ook nooit naar gevraagd. Laat staan dat we iets te zeggen hebben over de verdeling ervan'. Hoe is het dan mogelijk dat wij verantwoordelijk worden ge steld. door het afwentelen van de lasten op onze ruggen. Juist de ondernemingen zijn er de oorzaak van dat het aantal werknemers dat uit de sociale ruif moet eten de laatste tijd drastisch is uitgebreid. Daarvoor proberen ze ons een schuldgevoel aan te praten', aldus de bedrijfsledengroepen. Zij eisen ten slotte: geen aantas ting van de collectieve voorzienin gen en van de koopkracht, medebe slissingsrecht van de werknemers bij investeringen, een wettelijke re geling vooT het instellen van perso- neelsraden, werkelijke controle op het doen en laten van de grote ondernemers en invoering van de vermogensaanwasdeling. ft' een onzer verslaggevers aIa^SENAAR De heer J. Teengs Gerritsen heeft via zijn advo- mr. A. G. Maris in Den Haag een klacht wegens smaad of be- pgero keurü 10°föredacteur van Nieuwe Revu, de heer T. van Dijk, zeven de n cteuren van dat weekblad en de vroegere Lockheedman Emest rtng ingediend bij de Amsterdamse officier van justitie tegen vrag van <je klacht, is het artikel leze maand in de Nieuwe Revu theen over omkopingsschandalen ie vliegtuigindustrie, waarbij de en van de heer Teengs Gerrit- en zijn vriend prins Bernhard en genoemd. iit artikel werd geschreven dat heer Teengs Gerritsen in de n zestig vele tientallen miljoe- guldens heeft ontvangen aan nissiegeld' voor de aankoop van starfigihters door Nederland, deel van dit geld zou vla de Teengs Gerritsen op de bank- ning van prins Bernhard te- t zijn gekomen. ïeer Teengs Gerritsen, bestrijdt alles. Hij stelt in zijn klacht degenen die aan de tostand- Ing van het artikel hebben gewerkt de betrokken zeven cteuren van het weekblad wer- in de publiikatie met name lemd nimmer geld te hebben angen voor bemoeienissen bij Itarfigh teraankoop. En baat ontkent hij met klem dat Bernhard bij deze zaak finan- baat zou hebben gehad. De Teengs Gerritsen voelt zich in goede naam aangetast door de feestie dat hij op de een of andere organisaties: een verslaggever HAAG Dc Nederlandse Fe- van Onderwijsvako-rganisa- j 1FO) heeft kritiek op het be- van minister Van Kemenade ke het onderwijs voor werkende eren. minister heeft enige tijd gele een nota doen verschijnen het participatie-onderwijs. Dat en nieuwe onderwijsvorm voor cende Jongeren, die hier en al wordt uitgeprobeerd. Daar laat het om een combinatie van ning, beroepsgericht onderwijs itages in bedrijven. NFO wil dat de nota van de Ister eerst in de onderwijswe- besproken kan worden. Pas na zou een definitieve versie in parlement behandeld kunnen den. De kritiek van dc NFO t zich op allerlei onduidelijkhe- Duister is hoe de stages gere- moeten worden, hoe de leer stelsel hervormd, worden, en de rechtspositie van de vor- gsleiders en docenten zal zijn. r plaatselijke en regionale ont- kelingen is te weinig ruimte In beleid. De NFO herhaalt dat de ïeltelike leerplicht voor zeven jarigen op dit moment nog niet worden ingevoerd. manier Is betrokken bij oneerlijke praktijken in de vliegtuigindustrie. Ais beledigend wordt door hem ook ervaren te worden aangeduid als lid van de Nederlandse maffia. Mr. Maris stelt dat zijn cliënt niet om commentaar is gevraagd, dat zelfs geen enkele poging is onder nomen zijn reactie te horen op deze ernstige beschuldigingen. 'Dat is in strijd met als journalistieke gebruiken', aldus mr. Maris. Van een verslaggever ARNHEM Gelderland en de ge meente Arnhem willen op zeer kor te termijn met een nota komen over de lozingen van zware metalen in de lucht door de bedrijven van Billiton in Arnhem. De afdeling Milieuhygiëne van de landbouwho geschool Wageningen en het Cen trum voor milieuvraagstukken van de Vrije Universiteit is om reacties gevraagd op het onderzoek dat het Milieu actiecentrum Nederland hiernaar heeft laten uitvoeren. Het onderzoek geeft reden tot be zorgdheid, verklaarde gisteren dr. J. S. M. Boleij van de landbouwhoge school in een voorlopig commen taar in een commissievergadering van de Gelderse Staten. Hoewel hij enkele vraagtekens zet achter de onderzoekmethoden, meent hij dat het rapport niet mag worden on derschat. Ook de provincie en de gemeente Arnhem nemen het rap port serieus. 'De volksgezondheid gaat ons en dat is dan het gehele college boven economi sche belangen', aldus gedeputeerde mir. J. Fokkens. Van een verslaggever DEN HAAG Het PvdA-Kamerlid Van der Hek heeft de regering ge vraagd zich openlijk te verzetten tegen het verstrekken door de We reldbank van een lening van 33 miljoen gulden aan Chili. Hij wil donderdag ln de Tweede Kamer over deze geldlening schriftelijke vragen stellen aan minister Pronk (ontwikkelingssamenwerking) Vol gens het Kamerlid ligt het op de weg van de regering om de leden van de stemgroep in de Wereld bank tot een gelijk standpunt te bewegen om zich daardoor de mo gelijkheid te verschaffen tegen deze lening te stemmen-. Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur020-220383. Heden nam de Here tot Zich nog vrij onver wacht onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Fjjtje Jacoba van Anrooy-van Noord weduwe van Cornells van Anrooy op de leeftijd van 77 jaar. Monster: Rie en Plet van Spronsen Zeist: Coby en Thijs van Waveren Gemonde: Jan en Jeanne van Anrooy Wassenaar: Leny en Johan Bouwsema Velsen Z.: Gerard en Tiny van Anrooy kleinkinderen en verdere familie Wassenaar, 25 januari 1976 Schouwweg 4 Correspondentie-adres Monster, Abeëlstraat 7. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Deylerweg 127, Wassenaar. Thuis en aan het Rouwcentrum geen bezoek. De rouwdienst is bepaald op donderdag 29 Ja nuari a.s. om 2.00 in de Gereformeerde kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om ca. 3.00 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. kerk (Dorps kerk), te Wassenaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de foyer van de Zijllaankerk. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer. Heden nam de Heer tot Zich onze lieve Vader en Grootvader Albertus Doorn weduwnaar van Elisabeth Muller op de leeftijd van 71 Jaar. Heemstede: Ab Doom Nieuw Vennep: Marieke Kieft-Doorn Rinus Kieft Bert, Thijs en Inge i Heemstede: Marijke Rote-Binsbergen Ron Rote Krlstian en Elselijn Bentveld, 24 januari 1976 Langelaan 14. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers Zijlweg 63 te Haarlem, gelegenheid tot bezoek van 14.00 tot 15.30 uur en van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 28 januari om 15.00 uur op de begraafplaats 'Wes- terveld' te Velsen. Vertrek van Langelaan 14 omstreeks 14.20 uur. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Heden nam de Here uit onze familiekring tot Zich onze geliefde Broer, Zwager en Oom Albertus Doom weduwnaar van Elisabeth Muller op de leeftijd van 71 Jaar. Apeldoorn: W. Doorn M. M. Doom-van den Boom J. R. Tlemens-Doom Amsterdam: W. G. Doorn-Pleiter Apeldoorn: G. Doom Velp: C. Weij land-Doorn W. P. Weij land Heiloo: F. H. Doom J. E. Doom-van Leeuwen Aalten: E. van Essen-Doom W. van Essen Nichten en neven Overleden te Bentveld op 24 januari 1976. En nu, wat verwacht ik o Heere! mijne hoop, die is op U. Psalm 39 8 (onber.) Heden behaagde het de Heere geheel onver wacht uit ons midden weg te nemen, mijn ge liefde Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Pietemella van Duijn geb. van Duijn in de ouderdom van 77 jaar. Katwijk: G. v. Duijn Rijnsburg: J. v. Egmond-v. Duijn W. v. Egmond Katwijk: A. C. Arnoldus-v. Duijn J. Arnoldus G. v. Duijn M. v. Duijn-v. Rijn C. v. Duijn C. C. M. v. Duijn-Verplancke en kleinkinderen. Katwijk aan Zee, 25 Jan. 1976 Duinstraat 15. Rouwbezoek des nam. van 7-9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. don derdag 29 jan. a.s. des nam. 3.00 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72. waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.45 uur op de begraafplaats aan de Zuidstraat te Kat wijk aan Zee. Heden is tot onze grote droefheid plotseling overleden onze dierbare Neef en Huisgenoot Pieter Johannes Meijst geboren 22-5-1908 te Heemstede. Van 1945 tot 1969 arts te Hazerswoude. Dalmally (Schotland). 24 januari 1976. i J. van Meurs Neven, nichten De teraardebestelling te Dalmally op woensdag 28 jan. a.s. te 14.30 uur (pl. tijd). In vol geloofsvertrouwen is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader, Grootvader en Overgrootvader Izaak Arie Bos op de leeftijd van 81 Jaar. Psalm 84 6. oude berijming. Bergschenhoek: Rotterdam: Bergschenhoek: Zoetermeer: Bergschenhoek: Rotterdam: Phoenix, Arizona, VS: Bleiswijk: Bergschenhoek: Bergschenhoek: Zegveld: M. A. Bos-Hoogerbrugge A. M. Kallsvaart-Bos J. Kalisvaart J. A. Bos P. Bos-van den Berg M. P. Kallsvaart-Bos J. Kalis vaart J. P. Bos E. J. W. Bos-Havenaar E. L. Bos W. C. Koole-Bos J. Koole J. M. Bos T. Bos-van Vliet W. Bos M. Bos-van de Ende I. A. Bos L. Bos-van der Knaap L. J. Schneider M. Schneider-Gravesteljn Kleinkinderen achterkleinkinderen Bergschenhoek. 24 Januari 1976. Oosteindseweg 70. Gelegenheid tot condoleren aan het woonhuis op dinsdag 27 januari a.s. van 19.30 tot 21.00 u. tevens na de begrafenis in de Nederlands Her vormde Kerk. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ne derlands Hervormde Kerk te Bergschenhoek op woensdag 28 januari a.s. om 14.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bergschenhoek. Aankomst aan de begraafplaats circa 14.50 uur. Door genade alleen. De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Izaak Arie Bos echtgenoot van M. A. Hoogerbrugge op de leeftijd van 81 jaar. Zevenhuizen: G. A. Bos-Paul Rotterdam: A. C. Bos M. Bos-Beijer Overschie: W. Hoogerbrugge Nootdorp: E. van den Berg- Hoogerbrugge Overschie: A. Hoogerbrugge J. Hoogerbrugge- van der.Kooy A. Hoogerbrugge Nichten en neven Bergschenhoek, 24 januari 1976. Oosteindseweg 70. Heden overleed mijn dappere Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder en Behuwdmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Teuntje Wendelmuth van Laar op de leeftijd van 54 Jaar. „En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop die is op UI" Ps. 38 8. Oud-Loosdrecht: Utrecht: Utrecht: Rotterdam: Breda: Oud-Loosdrecht: Oud-Loosdrecht: W. H. de Jong Lamberthe Grootenboer- de Jong en Henk Grootenboer Douwe de Jong Ellen van der Bijl Mariëtte de Jong Hilde de Jong Liesbeth de Jong en overige familie Oud-Loosdrecht, zondag 25 Januari 1976. Pastorie Hervormde Gemeente, Oud-Loos- drechtsedijk 235 De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 29 januari a.s. in de kerk der Her vormde Gemeente, Oud-Loosdrechtsedijk 230 te Oud-Loosdrecht. De dienst begint 's middags om 2.30 uur, geleid door de weleerw. heer ds. J. J. Poldervaart, emeritus-predikant te Nunspeet. De teraardebestelling zal plaatshebben om streeks 3 uur op het kerkhof aldaar. Condoleantie-adres: Oud-Loosdrechtsedijk 235, Oud-Loosdrecht. Geen telefonische condoleantie en geen bloe men en kransen aan huis bezorgen. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. God heeft thuis gebracht onze geliefde Man, Vader en Grootvader Joseph Johannes Marinus Groen in de ouderdom van 74 Jaar. Amsterdam: M. Groen-Brants Badhoevedorp: M. Burggraaf-Groen J. C. W. Burggraaf Frank, Bart en Jeroen Naarden: M. Llndner-Groen L. Lindner Marianne en Wouter Utrecht: J. J. M. Groen H. Groen-van der Steeg Joost en Menno Amsterdam: J. Groen Amsterdam, 23 januari 1976. Piet Wiedijkstraat 80. Geen bloemen Geen toespraken De dienst van het Woord zal plaatshebben woensdag 28 januari a.s. om 14.30 uur in de N.H. Kerk te Sloten, aan de Osdorperweg 28, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de N.H. begraafplaats aldaar. In vertrouwen op zijn Heer is op 74-Jarige leeftijd van ons heengegaan, onze geliefde Broer. Zwager en Oom Joseph Johannes Marinus Groen Uit aller naam: W. L. Torlau-Groen Amsterdam, 24 januari 1976. In vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland is heengegaan mijn lieve Man. onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Wouter Dijkhuizen in de ouderdom van 79 Jaar Scheveningen: Abcoude: Wllnls: 's-Gravenhage: Scheveningen: Haren (Gr.): Psalm 121 4. K. Dijkhuizen-de Ruijter W. Dijkhuizen H. Dijkhulzen-Duyvestijn Ch. Sepers-Dijkhuizen D. Sepers J. Pronk-Dijkhulzen J. Pronk N. K. Dijkhuizen P. Dijkhuizen M. M. Dijkhuizen-v. Bueren en kleinkinderen Scheveningen, 26 januari 1976. Ripperdastraat 36 Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woens dagavond van 6.308 uur. woensdagmiddag van 45 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292 De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 29 januari om 12 uur in wijkgebouw „Thabor", Van Boetzelaerlaan 286, waarna om 1 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. In een vast geloofsvertrouwen ontsliep in zijn Heer en Heiland onze lieve, zorgzame Vader, Grootvader, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Bemardus Franciscus van Oosten weduwnaar van C. de Haas Vader mocht 84 jaar worden. Uit aller naam: D. A. van Oosten M. van Oosten-van den Berg 's-Gravenhage, 25 januari 1976. Huize „Uitzicht". Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres: Sportlaan 1196. Gelegenheid tot condoleren in „Uitzicht", woensdag en donderdag van 19.3020.30 uur. Geen bloemen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden vrijdag 30 januari om 13.15 uur in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plaats hebben om 14.30 uur op ..Westduin". Ocken- burgstraat te 's-Gravenhage-Loosduinen. „Veilig in Jezus' armen." Op Zijn tijd nam de Here op in Zijn heerlijk heid, onze lieve Zuster en Tante Maartje Swager op de leeftijd van 52 Jaar. G. Swager M. C. Swager F. Swager-Meijer Nichten en neven Wilp, 25 januari 1976. Huize „De Lathmer". Corr.-adres: Mej. G. Swager „Het Zonnehuis", Dorpsstraat 49. Beekbergen. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 30 januari om 11.00 uur op de algemene be graafplaats „IJsselhof" te Gouda. Na de plech tigheid is er gelegenheid tot condoleren ln de aula op de begraafplaats. I Bestuur en personeel van de Besturenraad van de Prot. Chr. Onderwijs geven geschokt en be droefd kennis van het plotseling overlijden van onze medewerker A. J. L. van der Meer Zijn toewijding en vriendschap zullen wij ons blijven herinneren. Besturenraad P.C.O.: Prof. dr. W. J. Wlerlnga. voorzitter; Drs. B. de Haan, directeur. Voorburg. 24 Januari 1976 In vast vertrouwen op haar Heer en Heiland is plotseling van ons heengegaan onze lieve zorg zame Moeder en Oma Gerritje Elisabeth Drost-van Voorthuisen op de leeftijd van 70 jaar. Hoofddorp: R. Drost A. E. Drost-Steuteknuël Putten: R C. A. Drost G. Drost-van Krimpen Heerhugowaard: G. R. Drost K. Drost-Hansen en kleinkinderen Putten. 25 Januari 1976 Krachtighuizerweg 17. Correspondentie-adres r Potgieterstraat 53, Putten. Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag avond a.s. te Putten, in de aula, Molenstraat 33, van 20—21 uur en woensdagavond a.s. In de rouwkamer van de P.C.B., Vondelstraat 101 te Amsterdam, van 2122 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 29 Januari a.s. op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Krulslaan te Amsterdam, om 11.00 uur. Allen, die ons hun medeleven hebben doen blijken bij het heengaan van onze Francien betuigen wij onze hartelijke dank, mede namens onze kinderen. W. J. Rijnsburger en C. F. Rijnsburger-van der Kamp Heemstede, Januari 1976. Hiermede geven wij u kon nis dat plotseling ls over laden. onze Jlavo Moeder en Grootmoeder. Mevrouw Jansje Groeneveld- van der Jagt op de leeftijd van 80 Jaar. Uit aller naam: H. P. Grocnevcld Rotterdam. 24 Januari 1976. Com. He!nrlckso6traat 31. Corr.adres: H. P. Groeneveld. Apollolaan 121. Arasterdam-Zuld. donderdag 29 ja nuari om 14:45 uur ln de aula van do Zuiderbegraaf plaats. Sllnge 50 te Rotter dam. waarna de begrafenis vanuit de aula zal plaats hebben op voornoemde be graafplaats. Gelegenheid tot condoleren na do begrafenis ln Restau rant „Rust burcht", Stre- velsweg 746 (nabij Zuid plein). Enige en algemene kennisgeving. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van Me juffrouw Bondina Visser op de leeftijd van 73 Jaar. J. ter Heogde 's-Gravonbage, 24 Januari 1976. Krulsbessenstmat 35. Correspondentie-adres Driebergenstraat 7. De begrafenis sal plaats vinden op de begraafplaats ..Nieuw Eykenduynen" aan de Kamperfoellestraat 2A te 's-Gravonhago op woens dag 28 Januari, voorafge gaan door een rouwdienst, welke gehouden zal worden ln ae auir» van de begraaf plaats. aanvangende om 10.15 uur. „Ik heb u bU uw naam geroepen. GIJ zljt Mijn". Job, 43 1. Mot droefheid geven wij kennis dat de Hero tot. Zich heeft genomen na een kort ernstig ziekbed, voor ons onverwacht, onze geliefde ZuBter. Behuwd zuster en Tante Aad van der Hout In de ouderdom van 721 Rotterdam. 24 Januari 1976. Vogelstraat 24B. Corr.adres: B. van der Hout. Hugo van Andelstraat 17, Rockanje. Geen toespraken. De overledene ligt opge baard ln het rouwceptrura „Zuid-Holland". Maasdam straat 4 (bij Mljnsheren- plcln). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woens dag a.s. van 19.30-20.00 uur. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 29 Janu ari a.s. op de begraafplaats „Oud-KrallOgen". Krullng- seweg 334. Vertrek vanaf het rouw centrum. om 11.30 uur. Aankomst pp de begraaf plaats om pim. 11.50 uur. Jezus. Uw verzoenend Btor- ven. blijft hot rustpunt van mijn hart. Heden ls rustig en ln vre de ontslapen onze lieve Tante Lucretia Coenradina Adriana Hubertina Gerritsen op de leeftijd van 86 jaar Namens neven on nichten: G. P. Gerritsen Den Haag. 25 Januari 1976, Huize „Landscheiding". Isabel laland 1700. Correspondentie-adres: Cyclaamstraat 19. De dienst van Woord on Gebed zal worden gehou den donderdag 29 Januari as. om 13.30 uur, ln huizo „Landscheiding". waarna de bijzetting ln het fami liegraf zal plaatsvinden om 14.30 uur op de begraaf plaats „Nieuw Eykenduy ncn", Kamperfoellestraat

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9