de verpleging heeft u nodig klinisch assistentie) Gemeente Rotterdam "het parkhuis" tie Samaritaan' ssas tie Samaritaan' verpleegkundige nachthoofd therapeut® Rotterdam vraagt verpleegkundigen hoofd keuken psychogeriatrisch verpleeghuis dordrecht h$l WAARNEMEND HOOFD CENTRALE KEUKEN sint franciscushof raalte een waarnemend hoofd verplegingsdienst (mnl. of vrl.) Diakonesseninrichting academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam avond of nacht verpleegkundigen operatiekamer all-round operatieverpleegkundige twee verpleegkundigen met o.k.-opleiding een 1e verpleegkundige (mnl./vrl.) ZATERDAG 24 JANUAR11976 TROUW/KWARTET Stichting Hervormd Diakonaol Vepleeghuis In verband met de spoedige ingebruikname van nieuwe paviljoens (3 van de 5 a 31 bedden) van ons gecombineerd verpleeghuis, willen wij overgaan tot de aanstelling van Hiervoor komen verpleegkundigen A en/of B in aanmerking; ook in eventueel part-time dienstverband als aan de voor waarde kan worden voldaan om gezamenlijk een volledige nachtdienst te waarborgen. Aanstelling in de rang van le verpleegkundige en volgens de N.Z.R.-richtlijnen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleeg kundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te SommelsdijkPrinsesselaan 51. Telefoon: 01870-2500 Voor ons verpleeghuis, waarin 136 lichamelijk deken en 62 geestelijk gestoorde bejaarden worden verpleegd, zoeken wij een Uw werk zal bestaan uh de maaltijdbereiding voor ongeveer 300 personen. Van een waarnemend hoofd, in de leeftijd van maximum 30 jaar, verwachten wij ervaring in een dergelijke funktie. Voor de bewoners van ons huis is een groot aantal diëten nodig. Daarom hebt u onze voorkeur wanneer u bekend bent met dieetbereiding. Dit werk gebeurt uitsluitend overdag, doch u moet er rekening mee houden, dat u afwisselende weekend dienst hebt. Bovendien zoeken wQ voor spoedigs indiensttreding een I.N.A.S. voor de grote keuken. Het Is uiteraard noodzakelijk dat u In het bezft bent van het INAS-diploma terwijl enige ervaring onze voork*.:«r heeft Nadere inlichtingen, eventueel telefonisch 105940-2631), wor den graag gegeven door de verpleegkundig direktrlce, Zr. O. Frey, aan wie u eveneens uw soüicitstie kunt richten. HET ZONNEHUIS ZUIDHORN Hoofdstraat 2a, ZUIDHORN Telefoon 05940 - 2631 Uftgsande vw de Chrisfe4»» "Hef Zorv»ehui8 mer verpiae m Amsttfveen, 8ee«wge/». Doom. Vlurtingfi. ZuidhotnmtZwofe Stichting Hervormd Diakonaol Verpleeghuis te Sommelsdijk (gem. Middelharnis) In ons gecombineerd verpleeghuis (155 bedden) met toe komstige dagbehandelingsmogelijkheden willen wij over gaan tot ingebruikname van de afdeling BEZIGHEIDS-, ARBEIDS- EN ERGOTHERAPIE. rv Hiervoor zoeken wij een vakbekwame die in staat is vorm en leiding aan onze nieuwe afdeling te geven. Bij voorkeur van Prot. Christelijke levensovertuiging. Salariëring overeenkomstig de N.Z.R.-ricbUijnen. Voor het vinden van passende huisvesting zal onzerzijds alle medewerking worden verleend. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleeg kundig direkteur A.W. Hovenier, terwijl uw schriftelijke reakties worden ingewacht bij de afdeling Personeelszaken van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg te Sommelsdijk, Prinsesselaan 51. Telefoon01870-2500. Stichting Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland (Goeree-Overflakkee) voor onze kinderafdeling zoeken wij een Het bezit van het diploma aantekening kinderverple ging is voor deze functie gewenst Goede woonruimte kunnen wij u aanbieden. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot Zr. N. van Dommele. verpleegkundig directrice. Stationsweg 22 te Dirksland. Telefoon 01877-1555. R.K. PSYCHIATRISCH ZIEKENHUIS Franciscushof Is een modem psychiatrisch ziekenhuis voor mannen en vrouwen. (Totaal aantal plaatsen: 408.) Wl] zoeken op korte termijn voor ons ziekenhuis: Hjj/zij heeft de mogelijkheid om in 1978, na gebleken geschiktheid, het huidige hoofd van de verplegingsdienst wegens pensionering op te volgen. Onze gedachten gaan uit naar een Verpleegkundigs met de Ziekenverplegingsdiploma's A en B en de Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen (richting organisatie). Ook zij met een voltooide academische opleiding socio logie of agogie kunnen voor deze functie in aanmerking komen. Hij/zij dient een ruime belangstelling te hebben voor het organisatorische en therapeutische gebeuren in het zie kenhuis, in het bijzonder binnen de Verplegingsdienst. Een concept functie-/taakomschrijving is aanwezig. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Leeftijd: 35—45 jaar. Salaris nader overeen te komen. Voor inlichtingen en schriftelijke sollicitaties kunt u zich richten tot de Direktie. Voor onze afdelingen HARTBEWAKING en INTENSIVE-CARE vragen wij medewerkenden die opgeleid wensen te worden tot De opleiding hiervoor duurt 1 jaar. Hierin is begrepen 6 weken voor opleiding. Gedurende deze opleiding zal vanaf het begin ruime praktijk ervaring worden opgedaan op boven genoemde afdelingen. Voor deze funktie denken wij aan gediplomeerde ziekenverzorgenden en doktersassistentes. Belangstellenden kunnen inlichtingen verkrijgen bij het hoofd van de verpleegdienst, telefoon 070 - 26.41.41. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Direktie, Postbus 2900, Den Haag onder vermelding van de letters KA. Bij de Operatieafdeling HEELKUNDE is plaats voor "vaste" De diensten vangen aan om 14.30 en 23.00 uur. 's Avonds zijn eventueel na onderling ovedeg part-time diensten mogelijk tot 23.00 uur. Onze gedachten gaan uit naar verpleegkundigen operatiekamer met ruime ervaring. Zij zullen tijdens de vroege diensten ven 07.30 tot 16.00 uur f worden ingewerkt De Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Operatiekamers, Anaesthesiologie en Centrale Sterilisatie, tel.: 020-548 48 75, wil u gaarne verdere inlichtingen geven, eventueel gevolgd door een informatief gesprek. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie schriftelijk indienen bij het Hoofd van de Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 0.11 Gemeenteziekenhuizen: voor het Zuiderziekenhuis enkele die de kuraus anesthesiologie hebben gevolgd of verpleeg kundigen die bereid zijn de erkende tweejarige gckombineer- de kursus operatieopleiding/anesthesie te volgen. Belangstellenden kunnen vrijblijvend de afdeling bezichtigen en met de aldaar werkende verpleegkundigen kennis maken. Telefonisch kan hiertoe een afspraak worden gemaakt met het hoofd van de verpleegkundige dienst, zr. C.C. Rigetti, onder nummer (010) 843311. Sollicitatiebrieven kunnen aan haar worden gericht aan het adres Groeneveld 15, Rotterdam-3024. Gemeentelijke Verzorgingstehuizen: voor het tehuis "Meerweide" een De keuken van "Meerweide" verzorgt maaltijden voor 279 bewoners van het verzorgingstehuis en de 142 patiënten van het verpleegtehuis. Het hoofd keuken organiseert en koördineert alle werkzaamheden en overlegt samen met het hoofd huishouding, diëtist en bewoners/patiënten over planning van menu's. Andere hoofdtaken zijn het stimu leren en kontroleren van de kwaliteit van de voeding en het voeren van de keukenadministratie. Voor deze funktionaris denken wij aan een man of een vrouw, die ressorteert onder het hoofd huishouding, met kontaktuele en leidinggevende eigenschappen, die ruime ervaring heeft in een soortgelijke funktie in de groot keuken. Het salaris tot f 2.235,- per maand is afhankelijk van leef tijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Voor inlichtingen kunt u terecht bij de heer J.S. Drukker, hoofd van het verzorgingstehuis "Meerweide", Grote Hagen 20, tel. 010-822111. Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent alle voordelen van een overheidsfunktie. Stichting Het Van Weel-Bethesda Ziekenhuis te Dirksland (Goeree-Overflakkee) Wij zouden graag in contact komen met een vrl./mnl. die leiding kan geven aan de werkzaamheden op onze in aanbouw zijnde 2 moderne operatiekamers. Bovendien zal zij/hij de supervisie hebben over het po liklinisch gebeuren. Wij vragen iemand met: goede contactuele eigenschappen; ervaring in een leidinggevende functie; een positef christelijke levensovertuiging; Zij die de stafopleiding gevolgd hebben, genieten de voorkeur. Degenen die bereid zijn dee te volgen, zul len daartoe in de gelegenheid worden gesteld. De rang zal afhankelijk van opleiding en ervaring wor den vastgesteld. Een riante flat staat ter beschikking. Tevens vragen wij op korte termijn Eén goede huisvesting kan u worden aangeboden. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich enden tot zr. N. van Dommele. verpleegkundig directrice, Stationsweg 22 te Dirksland. Telefoon 01877-1555. In ons verpleeghuis, dat volledig is aangepast aan de eisen des tijds, kan worden geplaatst: In hat bezit van diploma A en/of B ziekenverpleging Wil bieden u: goede ealariSrlng, alsmede onregelmatigheidstoeslag; goede sociale voorzieningen; diensten volgens een vaat dienstrooster, waarin de vrije dagen vest zijn voorzover noodzakellik, volledige medewerking bij het verkrijgen van patsende woonruimte; voorzover van toepassing, vergoeding van verhuis- en verplaatsingskos ten. Schriftelijke sollicitaties worden gaeme ingewacht bij de verpleegkundig- directrice, Haaswijkweg Oost 69 a, Dordrecht.

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 28