W I/U de verpleging heeft u nodig U ^5 'J\ Gemeente Rotterdam wetenschappelijk medewerk(st)er IRêiNliilfEliM RK Ziekenhuis Bethlehem hoofd van het laboratorium in de rang van hoofdanalist(e) Sanatogen Voor inlich tingen omtrent het adverteren op de elke zaterdag verschij nende pagina's WELZIJNS EN VORMINGS WERK gelieve U te bellen 020-913456 toestel 783 (latinist) Universiteit van Amsterdam AMVJf' vrije universiteit amsterdam administratief medewerk(st)er OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST" vrije universiteit amsterdam medewerkster vrije universiteit amsterdam plaatsvervangend afdelingshoofd Maak je sterk met het CNV Een advertentie in dit nieuwsblad geeft het grootst mogelijke rendement administratieve kracht verpleegkundigen VERPLEEGKUNDIG DIRECTEUR (mnl./vrl.) ziekenverzorgenden I I personeelszaken, Edeseweg 118, V^= gediplomeerd doktersassistente VAN DAM ZIEKENHUIS ROTTERDAM 1Dea/to& kjomsnfdüMXJlfV-' KM BB a sast Garbs' J ft ZATERDAG 17 JANUAR11976 TROUW/KWARTET 14 ZAT Een modern ziekenhuis met 209 bedden, gelegen in Den Haag-Zuid; lijn 9 stopt voor de deur. Binnenkort vaceert op het KLINISCH- CHEMISCH EN HAEMATOLOGISCH LABORATORIUM de lunktie van Voor deze belangrijke en verantwoordelijke funktie' zoeken wij iemand die op de hoogte is met de meest moderne analytische methoden en in staat is om leiding te geven aan plm. 16 medewerkers(sters). Eisen voor de lunktie zijn: reeds gewerkt hebben in een soortgelijke lunktie. ol als waarnemend hoofd ervaring hebben opgedaan. <v Leeftijd vanaf 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelsdienst, de heer J. van de Ven. Vrederust- co laan 180, Den Haag, tel. 070-66.93.90. "Bij vonnis van de Arron dissementsrechtbank te Amsterdam dd 13 januari 197$ is het faillissement van Biesheuvel Co. B.V., destijds gevestigd te Am sterdam aan de Grote Wit- tenburgerstraat no. 19 IL), bij gebrek aan baten opge heven. De kurator Mr. J.M.F. Dingemans, Joh. Vermeer- straat 7. Amsterdam". Als u vindt dat zelfs de goudvis^1 is, bent u hard ae aan Sanatogen geeft u de levenslust terug, die door onjuiste voeding of nervositeit is opgebrand. Dat komt: Sanatogen neutraliseert, zuivert het bloed, bevat geselec teerde vitaminen en een onmiskenbare voedings eiwit voor de opbouw van verzwakt weefsel. Sanatogen is een natuurlijk middel, waarvoor u niets hoeft te laten staan. Doe maar. U zult er zich beter bij voelen. Voor een gezond gevoel. Het Seminarium voor Middeleeuws Latijn vraagt een Taak: het geven van onderwijs en het verrichten van onderzoek op de wetenschapsgebieden van de vakgroep het vervullen van taken op het terrein van beheer en administratie van het seminarium het deelnemen aan het bestuur op verschillende niveaus. Een doctoraalexamen Klassieke Taal- en Letterkunde is vereist. De voorkeur gaat uit naar een latinisr, die op één of meer van de wetenschapsgebieden van de vakgroep gespecialiseerd is. Inlichtingen kunt u inwinnen bij prof. dr. J. W. Smit, telefoon 020 - 525 2895, '5 avonds 02990 - 2 38 58. Uw sollicitatie kunt u, binnen 3 weken, richten aan de Benoemingscommissie, Seminarium voor Middeleeuws Latijn, Singel 425, Amsterdam, onder nummer 588 D Bij de Salarisadministratie is plaatsingsmogelijkheid voor een die zal worden belast met werkzaamheden i.v.m. de verwerking van de salarissen door de computer. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van vacaturenummer 011-226 kunt u richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. Kliniek voer onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 Het Instituut voor Praktische Theologie vraagt per 1 maart a.s. een voor 3 dagen per week Haar werkzaamheden omvatten onder meer: de verzorging van de binnenkomende en uitgaande correspondentie: het uitwerken van de notulen van vergaderingen het aannemen van de telefoon en het onderhouden van directe contacten met docenten, predikanten, studenten en derden; het typen van publicaties en rapporten hetverrichtenvan eenvoudige administratieve werkzaamheden. Voor deze functie gelden onderstaande eisen tenminste een MAVO-diploma typevaardigheid en diploma steno; enige ervaring als secretaresse leeftijd bij voorkeur 20-25 jaar. LOO Nadere inlichtingen onder tel. 020-548 36 46 bij de adjunct secretaris van de Faculteit der Godgeleerdheid, de heer S. Salomon. Schriftelijke sollicitaties, onder vacaturenummer 0101 -216 te richten aan het Hoofdafdeling Personeels zaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. Bij vonnis- van de arrondis- sements- rechtbank te Am sterdam d.d. 9 december •1975 werd in staat van fail lissement verklaard Willem Frederik Karei ROBERT, wonende te Amsterdam aan de Adm. de Ruyterweg 353 hs. met benoeming van Mr. E.J. van Dijk tot rechter-commissaris en van ondergetekende tot cura tor. Mr. R.I.V.F. Bertrams De Lairessestraat 131-135 Amsterdam. Ten behoeve van de afdeling Begrotings- en Bedrijfseconomische Zaken wordt contact gezocht met een die zelfstandig of in (soms interdisciplinair) teamverband zal worden belast met het opzetten en tot ontwikkeling brengen van de financiële planning voor de universiteit het adviseren bij en begeleiden van budgetanalyse het onderzoeken van en actief participeren bij de invoering van nieuwe ontwikkelingen op begrotingstechnisch gebied. Van kandidaten wordt verlangd dat zij een opleiding op academisch of vergelijkbaar niveau hebben genoten, ruime ervaring hebben en na een inwerkperiode een zelfstandige bijdrage kunnen leveren aan de ontwikkeling van de afdeling. Geboden wordt een interessante positie; salariëring tot maximaal f 4.992.- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring (schaal 148) goede arbeidsvoorwaarden, ook secundaire overeenkomstig die bij de Rijksoverheid. Instemming met de Christelijke Doelstelling van de Universiteit wordt verwacht. Voor telefonische inlichtingen020 - 548 36 48. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van •vacaturenummer 014 - 2925. kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken. De Boelelaan 1105 Postbus 7161Amsterdam - Buitenveldert. Organiseren heeft zin. Zeker NU moet je sterk staan. Het CNV heeft een betrouwbaar fundament. Bon voor Aanmelding Inlichtingen Naam: Bedrijfstak: r# Goed meubilair en een misstaande lamp zou een dagelijkse ergenis zijn. Wij zijn ervan overtuigd dat u uit onze ENORME COLLECTIE DE PASSENDE LAMP zult vinden. Mogen wij u bij uw keus adviseren? Nijssen b.v. De grootste speciaalzaak in verlichting. Kinkerstraat 322-324, A'dam. Tel. 020-127279 H.W.DAMES Kruisstraat 19. Tal. 023-320431 Haarlem (bij de RIDDER STRAAT). Per 1 maart 1976 ontstaat een vacature voor een leeftijd 20-25 jaar, die van gevarieerd werk houdt en in een klein team wil samenwerken. Administratieve ervaring en boekhoudkundige interesse alsook belangstelling voor het werken met een deels gemechaniseerde administratie is gewenst. Daartoe geldt een theoretische opleiding op het niveau praktijkdiploma boekhouden/M.B.A. als aanbeveling. Voor voortgezette studie bestaat een gunstige studie kostenregeling. Het salaris wordt in onderling overleg naar opleiding en ervaring vastgesteld. Schriftelijke sollicitaties met volledige inlichtingen en referentie-adressen te zenden aan de geneesheer-directeur. Deltaziekenhuis: voor de opleiding ziekenverpleging B 't Gaat om verpleegkundigen die het A-diploma of het diploma zwakzinnigenzorg Z al in hun bezit hebben. Op 5 april kunnen zij starten met de opleiding voor het diploma Ziekenverpleging B. Na een introduktieperiodc zullen zij in het tweede leerjaar worden geplaatst. Sollicitaties binnen 14 dagen te zenden aan de Geneesheer- Direkteur van het Deltaziekenhuis te Poortugaal. Voor telefonische inlichtingen: 010-142433, toestel 337. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT De Richard Hoogland Stichting heeft in exploitatie de verzorgingstehuizen "De Lichtkring" en "Warande" en het verpleeg- en reakti- venngscentrum "Tamarin de". "Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht, heeft een capaciteit van 122 bedden voor somatisch zieken, ter wi|l in vporbereiding is het stichten van een verpleeg- afdeimg van 80 bedden voor psychogeriatrie. Wegens pensionering van de directrice van "Tamarin de zal het bestuur gaarne in contact treden met gega digden voor de functie van Als zodanig zal hij/zij mede verantwoordelijk zijn met de overige directieleden voor het totaal functioneren van het verpleeg- en reakti- veringscentrum. In aanmerking nemend het niveau van de functie gaan de gedachten uit naar iemand die in het bezit is van het diploma ziekenverple ging A en B, met bij voorkeur een hogere ver pleegkundige opleiding. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van de gegadigde een positief protestants christe lijke levensovertuiging. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de voorzitter van "Ta marinde". de heer J A. Knol, Marislaan 22 te Utrecht, bij wie ook telefo nisch informaties kunnen worden ingewonnen (tel. 030-511861 of 030-512530)" luderskada 7-9 (bi| het Leidseplein). Tele foon: 184133 Algemene Maatschappij voor jongeren. Een begrip in Amsterdam. Kursussen - Aktiviteiten - Spel en Sociëteit, naar ieders wens en behoefte. Tevens zult u er vinden: de Amsterdamse S.O.S. derde wereld winkel. Daar is volop gelegenheid zich te orienteren over de proble men der ontwikkelingslanden en de wi|ze waarop we met el kaar in staat zijn, volken in zorg en strijd te helpen, zichzelf te helpen. Door „Indiokoffie" te kopen, kunt u boeren in Guatemala hel pen zich vrij te maken van onderdrukking en uitbuiting. KOM EENS OVER DE DREMPEL protestants christelijk streekziekenhuis bennekom 'Het komplex Prot. Chr. streekziekenhuis Bennekom, bestaat uit een algemeen ziekenhuis, een tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" (156 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" (150 bedden). Graag zouden wij de personeelsbezetting van de verpleegtehuizen uitbreiden met enkele die samen met ons verder willen bouwen om in de huizen de goede sfeer te handhaven zowel in het belang van de bewoners als van de medewerkers(sters). Wij trachten ons werk te doen vanuit een Christelijke levensovertuiging. Als u zich door het bovenstaande aangesproken voelt, bent u van harte welkom. Wanneer u inlichtingen over ons en over onze huizen wilt hebben, worden die u graag verstrekt door de verpleegkundig direktrices van "De Halderhof", Zr. H.E. Vaartjes en van "De Breukelderhof" Zr. D.J. de Knijff, tel.08389 - 91 01. Uw sollicitatie wordt met belangstelling i I I tegemoet gezien door de afdeling II Bennekom. J In verband met de I reorganisatie van het nieuwe I Klinisch Chemisch I Laboratorium van het VAN DAM ZIEKENHUIS te ROTTERDAM, is er een vakature voor die tevens belast zal zijn met bepaalde hematologische werkzaamheden en met het afnemen van bloed van patiënten. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Drs. C. P. Modder, klinisch-chemicus, hoofd van het Laboratorium. Sollicitaties kunt u richten aan de heer L. Melsen, adjunct-directeur-econoom, Van Dam Ziekenhuis, Westersingel 115 te Rotterdam, tel. (010) 36 46 44. Een reuzenboek over kamerplanten Door Roy Hay. F. R. McQuown. G. en K. Beckett Schitterende uitvoering. Brede informatie over niet minder dan 1000 soorten en variëteiten, voor kamer en kas. Met 500 kleurenfoto s Aües in éen: determineerbopk en gids voor de keuze van nieuwe planten en een uitnemende vraagbaak voor de verzorging. Wat een rijkdom deze encyciopeaie in huis te hebben Omvang 224 bladzijden. Verkrijgbaar in de boekhandel. - mrr*sr* Zomer Keuning - Wagenmgen

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 14