familieberichten MUZIEK de krant helpt u op weg Kabeljauwoorlog brengt Luns naar IJsland en Londen Röntgenologen uit Eindhoven toch voor rechtbank Gevechten in SpaanseSahara Nederland doet mee aan eeuwfeest VS Nieuwe verkiezingen parlement Thailand Frans blad onthult namen CIA-mensen SDAG 13 JANUARI 1976 TROUW-KWARTET PS10 - RH9 (unnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur020-220383. lag 18 Januari 1976 hoopt Dhr. F. van Dyk leraar geschiedenis. Chr. Lyceum te Goes, samen ons zijn 80e verjaardag te vieren, ag tevoren, zaterdag 17 januari, zouden wij, als eren, het op prijs stellen, dat papa zijn oud-col- 8 en andere vrienden en kennissen mocht ont- en op de receptie in „Slot Ostende", Singelstraat Goes, die gehouden wordt van 16.00 tot 18.00 uur. akerke (België), tuari 1976 Fam. Joziasse-van Dijk e Here wil, hopen wij met onze Ouders en Groot- W. Buis en J. Buis-Jongejan 2 januari 1976 de dag te gedenken waarop zij ar geleden in het huwelijk werden verbonden, zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens lun dankbare kinderen en kleinkinderen. Haag, januari 1976. lstraat 8. jenheid onze ouders te feliciteren op 17 januari 15.00 - 16.30 uur in de Geuzehonk, 'Immanuël- hoek Westduinweg en Kranenburgweg. eden nam de Heere tot Zich mijn geliefde an. onze lieve Vader. Behuwd-, Groot- en vergrootvader Bastiaan Anthonie Dubel in de ouderdom van 85 jaar. Rhoon, N. Dubel-Hoogendorp Rhoon, J. Dubel A. Dubel-van Hengel Poortugaal, C. Dubel N. W. Dubel-van der Ent Roosendaal, J. D. van der Ent-Dubel S. O. van der Ent Poortugaal, R. Dubel M. A. Dubel-Buesink A. Dubel E. Dubel-Riegman klein- en achterkleinkinderen, hoon. 11 januari 1976. ejaardencentrum „De Klepperwei", Zwalu- eulaan 1. elcgenheid tot rouwbezoek, woensdagavond tn 7.00 tot 7.30 uur aan 'De Klepperwei'. e rouwdienst zal D.V. worden gehouden don- erdag 15 januari a.s. om 2.00 uur in „De Klep- irwei", waarna de begrafenis zal plaatshebben de algemene begraafplaats te Rhoon. ertrek vanaf „De Klepperwei" om 2.30 uur. Nu mocht u bij Jezus komen. Uw levenskaars is stil gedoofd zo werd U van ons weggenomen zonder veel pijn God zij geloofd rZijn dag nam de Here tot Zich onze innig lefde Opa Bastiaan A. Dubel echtgenoot van N. Dubel-Hoogendorp p de leeftijd van 85 jaar. Klein- en achterkleinkinderen. >lge img hoon, 11 januari 1976. ben No. >ben No /ij: Pb sluit i „O als ik niet met opgeheven hoofde Zijn heil van dag tot dag verwachten mocht! O als ik van Zijn goedheid niet geloofde, dat Hij te vinden is voor die Hem zocht! Wees dapper, hart. houd altijd goede moed! Hij is getrouw, de bron van alle goed! Wacht op den Heer, die u in zwakheid schraagt, Wacht op den Heer en houd u onversaagd." Psalm 27 7 izi-jedi lanfaoi en me' inge len heeft God na een arbeidzaam leven >r Zijn Genade tot Zich genomen onze Vader Grootvader Jan van den Herik weduwnaar van Carolina Cornelia van Schaardenburg, de leeftijd van 75 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Namens de kinderen en kleinkinderen: J. A. van den Herik. :r#rr. jndrecht, 11 januari 1976. ■g. Jansenlaan 3. -adres: Dr. Boutensstraat 8, Zwijndrecht. Geen toespraken, igenheid tot condoleren in de consistorie de Koningskerk, Burg. Jansenlaan 1 te jndrecht op woensdag 14 januari a.s. van :400—21.00 uur. begrafenis zal plaatsvinden op de algemene e graaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Vijndrecht op donderdag 15 januari a.s. om 00 uur. eraan zal vooraf een rouwdienst worden ge ilden in de Koningskerk te Zwijndrecht, nvang 14.00 uur. ijdagavond is In den.Here ontslapen, mijn ye Man, onze Vader en Grootvader Gftsbertus Kroon de leeftijd van 68 jaar. larlijk, zo is God. onze God. voor eeuwig en bos: tot den dood toe zal Hij ons leiden. Psalm 48 15 Doorn: Eindhoven: Geldrop: Amerongen: A. Kraan-Koffijberg Tineke en Daniël Agnes Herman en Diny Peter, Marion, Jeroen Dik en Gerda Wilbert,- Aarnoud Den Dolder: Anneke om, 9 januari 1976 i Nagell-laan 5 Geen toespraken teraardebestelling is bepaald op woensdag januari 1976 op de Nieuwe begraafplaats kors rnhemse Bovenweg) te Doorn om 13.45 uur. orafgaande wordt om 12.45 uur een Dienst i Woord en Gebed gehouden in de kapel de Langbroekerweg. legenheid tot condoleren na afloop van de rafenis in Hotel Smit. Amersfoortseweg 26 Doorn. Heden nam de Heer onverwachts van ons mijn lieve zorgzame Man, onze fijne Vader, Behuwd- en Grootvader Hendrik Willem Knol op de leeftijd van 59 jaar. ,A1 zou mijn vlees en hart bezwijken, mijns harten rots en mijn erfdeel is God voor eeuwig'. Psalm 73:26. Hengelo (Gld.)M. P. G. Knol-de Waal Malefijt Kumasi-Ghana: J. M. Knol N. Knol-de Haan Arnhem: M. P. Knol J. Knol-Becker Apeldoorn: Arnhem: H. W. van Leuven-Knol J. W. van Leuven Ruth Hengelo (Gld.), 10 januari 1976. 'De Kreil', Kreilweg 2. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 15 januari a.s. om 11.00 uur in de Hervormde kerk te Hengelo (Gld.), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats. De overledene ligt opgebaard in de aula van 'Ons Huis', Beukenlaan 30 te Hengelo (Gld.). Bezoekuur dagelijks van 17.00-18.00 uur. Geen toespraken, geen bloemen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het geheel onverwacht overlijden van onze Kollega Drs. Hendrik Willem Knol op 10 januari 1976. De heer Knol was sedert 1965 bij ons in dienst en heeft eerst in diverse funkties bij Noury Van der Lande en later als group general manager bij AKZO Chemie een daadwerke lijke bijdrage geleverd aan de totstandkoming van onze onderneming. In de heer Knol verliezen wij een bekwaam leider, maar vooral een geliefd kollega die in al zijn handelen steeds de mens centraal stelde. Het is onze innige wens dat mevrouw Knol en de kinderen in hun geloof in eeuwige waar den de rust en kracht mogen vinden die zij vooral in deze dagen zo hard nodig hebben. 12 januari 1976. Direktie en medewerkers AKZO Chemie hoofdkantoor te Amersfoort. In vrede ontslapen onze lieve Moeder, Groot moeder en Overgrootmoeder Klazina Greive-Gloude weduwe van Hendrikus Greive in de gezegende leeftijd van 92 jaar. Schoonhoven: C. M. de Viet-Greive D. R. de Viet Kaatsheuvel: F. H. A. Greive A. Greive-v. d. Sanden Leiden: M. J. Bink-Greive P. Bink Utrecht: F. J. Greive R. Greive-Simons Th. H. Greive E. Greive-van Diggelen Leiden: Th. H. de Bree-Greive J. de Bree Barneveld: H. Greive Jr. G. Greive-Beumer Amsterdam- Buitenveldert: W. J. Dolk-Greive G. A. J. Dolk Odijk: J. M. Greive Zoetermeer: F. J. Visser-Grelve J. Visser Amstelveen: J. C. Greive M. P. Greive-Mechelse Kleinkinderen en achterkleinkinderen Leiderdorp, 10 januari 1976 „Leythenrode" Correspondentie-adres: Amstelveen, Pluimes- senlaan 12. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Aan het Rouwcentrum geen bezoek. De herdenkingsdienst is bepaald op woensdag 14 januari a.s. om 3.15 uur in de Hervormde Kerk. Schoolstraat te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 4 uur op de begraafplaats „Rosenburgh" aldaar. Na een kortstondig lijden heeft de Heere plot seling tot Zich genomen onze geliefde Oom, Arie Vlak Gzn. in de ouderdom van 83 Jaar. Namens de neven en nichten. A. van der Horst J. van der Horst ex. test. 's-Gravenhage, 12 januari 1976. Frankenstraat 1. Correspondentie-adres: Van Boetzelaerlaan 225. Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Ziekenhuis Leyenburg, Leyweg 275. Bezoek dagelijks van 5—74jur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 15 januari om 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats „Westduin", Ockenburghstraat, Loos duinen. Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen, onze lieve Broer, Zwager en Oom Pieter Noordam bijna 61 jaar oud. 'En Ik geef hun het eeuwige leven en zij zullen niet verloren gaan in der eeuwigheid, en niemand zal ze uit Mijn hand rukken". Joh. 10:28. Ochten: J. Noordam E. Noordam-Nieuwenhuizen 's-Gravenhage: W. Noordam Epe; A. Noordam E. Noordam-Bouma Soestdljk: B. W. Noordam A. Noordam-Landsman Vancouver: A. N. Noordam (Canada) T. Noordam-Cnossen Doetlnchem. 10 Januari 1976. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 15 januari as. om 13.30 uur in het Uit vaartcentrum 'den Hoogenkamp'. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Loolaan te Doetinchem. "Zalig zijn de zachtmoedigen" Heden overleed mijn innig geliefde Vrouw onze Moeder. Schoonmoeder, Oma en Overgroot moeder Ida Johanna Gerardina Japin echtgenote van Jan van Oosten op de leeftijd van 82 jaar. Rotterdam: J. van Oosten Johanna Boas-van Oosten Job Boas Ida J. G. van Oosten Mijnsheerenland Schiedam: Vreeland: Nieuwegein: Amersfoort: Mijnsheerenland: Rotterdam: Theo en Mieke Boas- Steenbergen Herman en Martine Boas- Iping Ed en Rens Boas-van Ebbenhorst Tengbergen Wim en Ida van der Kraan- Boas Simon Jan Boas en achterkleinkinderen. Rotterdam, 9 januari 1976 Sinclair Lewisplaats 22 k 719. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van huize Laurens. Sinclair Lewisplaats 22 op woensdag 14 januari 1976 om 12.30 uur. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraaf plaats Crooswijk aan de Kerkhof laan 1-5 te te Rotterdam om circa 13.30 uur. Gelegenheid voor rouwbezoek op dinsdag 13 januari 1976 van 19.30 tot 20.00 uur in de aula van huize Laurens (op de begane grond, links van de ingang). Heden is in volle vrede in Jezus ontslapen op de leeftijd van 77 jaar mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwdmoeder, Groot- en Overgrootmoeder Suzanna Hendrika Dregmans-van Katwijk Psalm 23:4a Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis ik vrees geen kwaad want gij zijt bij mij. Lunteren: P. Dregmans Mooloolaba Australië: Noord wijkerhout: J. H. Dregmans M. Dregmans-Huigen J. H. Dregmans J. Dregmans-Lensen Brisbane Australië: P. Dregmans E. Dregmans-Vlezenbeek Pijnacker: M. Weijer-Dregmans J. Weijer Cliftonforge U.S.A.: A. J. van Beek-Dregmans P. van Beek Zoetermeer: J. A. Dregmans Ede: A. v. d. Heuvel-Dregmans C. v. d. Heuvel Zoetermeer: P. J. Dregmans Lunteren, 12 Januari 1976. Corr. adres: Veenderweg 167, Ede. De overledene is opgebaard in de aula van het Bejaardencentrum 'De Honskamp' te Lunteren. Rouwdienst in de aula van het Bejaarden centrum 'De Honskamp* 15 januari a.s. om 10.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de algemene begraafplaats te Lunteren. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Heden heeft het de Here, de God van alle le ven, behaagd in Zijn Vaderhuis thuis te halen onze zo innig geliefde en zeer zorgzame Vrouw, Moeder en Grootmoeder Alida Kommer's echtgenote van Wouter Slob. in de leeftijd van 75 jaar. In vrede ging zij van ons heen 's-Gravenhage: W. Slob Zoetermeer: M. M. Teeuw-Slob F. A. Teeuw Delft: M. Brouwer-Slob A. Brouwer Gouda: B. Slob M. Slob-den Oudsten Gouda: J. H. Slob D. C. Slob-van Benthem Voorburg: A. C. Slob H. A. M. Slob-van Wijlen en kleinkinderen. Den Haag, 11 Januari 1976. Troelstrakade 667. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleance-bezoek dinsdag van 20.00 uur tot 22.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 15 januari a.s. omstreeks 14.30 uur op de Alge mene begraafplaats te Sprang Capelle aan de Heistraat. Zij die de rouwdienst wensen bij te wonen worden verzocht om 13.30 uur aanwezig te zijn in de aula van de begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis plechtigheid in de aula van de begraafplaats. In de hope des eeuwigen levens is heden ont slapen onze lieve Moeder, Oma, Zuster, Schoon zuster en Tante Helena J. W. A. Schouten-Bouman weduwe van Pieter Schouten, op de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: D. Schouten. Rotterdam, 12 januari 1976. Pascalweg 94. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 15 januari a.s. te Barendrecht plm. 11.00 uur. Vertrek van het sterfhuis 10.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de pléchtigheid in de aula van de begraafplaats. Heden bereikte ons het droeve bericht uit Zuld- Afrika van het plotseling overlijden van mijn geliefde Zoon en onze geliefde Broer, Zwager en Oom Gtfsbert de Lange Echtgenoot van A. van Brenk Geboren te Rotterdam 19 mei 1919, overleden te Durban 10 januari 1976. Familie de Lange Familie van Brenk Rotterdam/Geldermalsen, 11 januari 1976. Op Gods tijd heeft de Hee re plotseling uit onze fa miliekring weggenomen mijn Ueve Zuster en Tante. Heepke de Wit-Smid echtgenote van D. de Wit, tn de leeftijd van 71 Jaar. A. Stam-Smld Neven en nichten Heden nam de Heere tot Zich onze zeer geliefde Schoonzuster en Tante. Alida Maria Pannekoek In de ouderdom van 78 jaar. „Jezus, uw verzoenend sterven, is het rustpunt van mijn hart". Gorinchem. 10 januari *76 Bejaardencentrum „De Bannehof". Correspondentie-adres: Boerhavelaan 36. Lelden. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur in „De Bannehof". De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woens dag 14 Januari om 14.00 uur in gebouw „Salem" te Asperen. daarna zal do be grafenis plaats vinden op de Oude Begraafplaats te Asperen. Ingegaan ln de vreugde zijns Heren na een langdu rig lijden onze Innig ge liefde Broer. Zwager en Oom. de heer, Cornelis Ketel Poortvliet: M. Pleune-Ketel M. L. Pleune Neven en nichten BRUSSEL (AP. Reuter. UIPI) De secretaris-generaal van de NAVO, Jo6ef Luns heeft er gisteren in toegestemd een bezoek te brengen aan IJsland en Groot-Brlttannlë om besprekingen te voeren over de visserijoorlog tussen belde landen. Morgen vertrekt hij na-ax Reykja vik. IJsland heeft gisteren gedreigd uit de Noord Atlantische Verdrag- sorganisatie te stappen als Londen zijn oorlogsschepen niet uit de door IJsland opgeëiste watere n terug trekt. De ambassadeur van IJsland bij de NAVO. Toon as Tomasson zei dat een terugtrekking van IJsland uit de NAVO waarschijnlijk ook zal betekenen dat er een einde moet komen aan de Amerikaanse aanwe zigheid op die IJslandse basis Ke- vlavik. Dit dreigement werd uitge sproken na een speciale zitting van de ambassadeurs van de vijftien NAVO-landen in de Brusselse hoofdstad. IJsland heeft in 1973 al eerder een dergelijk dreigement uitgesproken raaair de zaak liep toen met een sisser af, nadat de Britse regering de oorlogsschepen uit de IJslandse wateren had teruggetrokken. De IJslandse ambassadeur verklaarde tevens dat een verbreking van de diplomatieke betrekkingen met Groot-Brittamndë tot de mogelijk heden behoort, als de Britse oor logsschepen de confrontatie met de IJslandse kustwacht blijven zoeken. van het Sint Josephziekenhuis in Eindhoven worden ervan verdacht op grote schaal te heben geknoeid met declaraties bij de ziekenfond sen. Volgens een onderzoek zouden zij ln 192 ruim 675.000 gulden teveel hebben gedeclareerd, het grootsite gedeelte had betrekking op het in rekening gebracht honoraria. De twee artsen hadden op 29 janu ari terecht moeten staan, maar diende een bezwaarschrift in tegen dé dagvaardiging en verzochten de rechtbank hen buiten vervolging te stellen. Nu dit bezwaarschrift is af gewezen. kunnen zij nog in hoger beroep gaan bij het gerechtshof in Den Bosch. De vrouw in de grafiek van Oost-Duitsland AMSTERDAM Een tentoonstel ling van grafische kunstwerken, be schikbaar gesteld door het ministe rie van cultuur uit de Duitse Demo cratische Republiek wordt onder auspiciën van de vereniging Neder- land-DDR van 15 januari tot 15 fe bruari gehouden in het Van Gogh- museum in Amsterdam. Deze ten toonstelling omvat onder de titel 'De vrouw in de DDR-grafiek' een vijftigtal werken van o.a. Fritz Cre- mer. Lea Grundig, Gerhard Gettner en Barbara Lechner. Na de opening van de tentoonstelling door de DDR- ambassaosur in Den Haag Gerhard Waschewski, op 14 januari om 16.00 uur. zal Hans Paalman, directeur van het Stedelijk Museum te Schie dam, een inleiding tot het tentoon gestelde houden. MADRID Dit weekende hebben Marokkaanse troepen en eenheden van de bevrijdingsbeweing Polisario in het zuiden van de Spaanse Sahara zware strijd met elkaar geleverd. De gevechten concentreerden zich in en om het woestijnstadje Aar- goeb, waarbij zware artillerie werd gebruikt, zo meldt het Spaanse persbureau Efe. De strijd ontbrandde toen de laat ste Spaanes militairen ln dat ge bied Villa Clsneros. de op een na grootste stad van de westelijke Sa hara. ontruimden. Kort daarna be trokken troepen uit Mauretanië en een Marokkaans bataljon er stellin gen. Andere Marokkaanse troepen zwermden uit in de woestijn en stuitten in het gebied van Aargoeb. 40 km van Villa Clsneros, op Poli- sario-troepen. DEN HAAG Nederland is van plan bij te dragen aan de feeste lijkheden rond het tweehonderdja rig bestaan van de Verenigde Sta ten, dat dit jaar wordt gevierd. Er wordt gedacht aan een rondreizen de historische tentoonstelling, op treden van het Nationale Ballet en het Nederlands Kamerorkest en deelname van Nederlandse zeilsche pen aan een race over de Atlanti sche Oceaan. Dit antwoordde minister Van der Stoei gisteren op schriftelijke vra gen van het Tweede Kamerlid me vrouw Van Heel-Kasteel (KVP). Er is een speciale voorbereidingscom missie opgericht, die onder voorzit terschap van oud-ambassadeur Van Roijen gaat bekijken wat de bij drage aan het Amerikaanse jubi leum precies gaat inhouden. Er kon nog niet worden meegedeeld of ook de regering zich laat vertegenwoor digen bij de feestelijkheden. BANGKOK (Reuter) De minis ter-president van Thailand, Koekrit Pramoj, heeft gisteren het Thaise parlement ontbonde nen verkiezin gen in het vooruitzicht gesteld. Koekrit Pramoj heeft daarmee voorkomen, dat "een motie van wantrouwen tegen hem zou worden ingediend. De verkiezingen zijn vastgesteld voolx 4 april. De premier heeft meegedeeld dat het kabinet op die datum zal aftreden. Koekrit is er tot op heden din geslaagd met veel geschipper zijn tien maanden oude coaldtdeschip drijvende te houden. PARIJS (Reuter) Het linkse Franse blad. Liberation, zal van daag de namen noemen van 32 agenten van de Amerikaanse gehei me dienst. CIA, die onder diploma tieke dekking verbonden zijn aan de Amerikaanse ambassade in Pa rijs. Woensdag zullen volgens het blad nog 20 namen worden ge noemd. Het afdrukken van de naamlijsten volgt nog geen maand na de moord door onbekenden van de CIA-man in Athene. Richard Welch nadat Griekse kranten aljn naam hadden gepubliceerd. Uit genade zijt gij zalig geworden, door het geloof, en dat niet uit u, het té" Gods gave, niet uit de werken, opdat niemand roeme Efeze 2 8 Onze lieve Vader, Grootvader en Overgroot vader Cornelis Ketel mocht de kruisbanier tot in Gods handen dragen. 10 juni 1892 - 12 januari 1976 Beusichem: M. Verschoor-Ketel B. M. F. Verschoor 's-Gravenhage: G. Ketel Beusichem: Maria en Heini Culemborg: Adriaan en To Marjan en Cor Wolfurt: Margreet en Bernhard Sebastian Mülheim a.d. Ruhr: Christina en Carl Leerdam: W. te Velde Leerdam. 12 Januari 1976 Koningin Emmalaan 22 a. De dienst van Woord en Gebed wordt D.V. gehouden woensdag 14 januari om 2 uur n.m. in de Geref. Kerk, Hoogstraat. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de kerkdienst in de bovenzaal. Wij willen graag ln kleine familiekring pa ter ruste leggen. Heden ging tot ons grote verdriet van ons heen onze lieve zorgzame Vader en Grootvader Barend Swets weduwnaar van A. Lenoir oud-gemeentesecretaris van Buurmalsen in de ouderdom van 82 Jaar. Ps. 121 8 onberijmd De familie: Lelystad: H. P. Swets A. Swets-van Regteren Anke Lisse: L. J. Swets N. Swets-Bakker 10 januari 1976. Corr.-adres: Buitenplaats 7, Lelystad. De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 14 Januari 1976 om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Tricht. Na deze rouwdienst zal de teraardebestelling om ongeveer 14.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Buurmalsen. Hierna zal er in het koor der Ned. Herv. Kerk te Tricht gelegenheid zijn tot condoleren. Psalm 23 Na een langdurig lijden heeft God tot Zich ge nomen, onze lieve Moeder en Oma Nelly Henriëtte Veltman weduwe van Martinus Vlaanderen op de leeftijd van 64 jaar. W. A. Pickhard-Vlaanderen Th. G. E. Pickhard Martin en Rolinka Amsterdam. 10 januari 1976 Correspondentie-adres: Mr. Dotingalaan 170, Weesp. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 15 Januari om 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. Kruislaan 12G te Amster dam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. „Weest niet bevreesd, geloof alleen" Heden nam de Here tot Zich. onze lieve Moeder en Oma. Zuster. Schoonzuster en Tante Maria Cupido Weduwe van H. Smlttenaar. In de ouderdom van 77 Jaar. Voorburg: H. J. Smlttenaar j. Smlttenaar-Stoute Noordwljk-Binnen: A. P. Smlttenaar E. Smittenaar-van der Heijden Katwijk Zee: M. H. Smlttenaar N. Smittenaar-van Rijn Kleinkinderen en verdere familie Leiden. 11 januari 1976. Correspondentie adres: Joh. Molegraafstraat 11. Noordwijk Binnen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer ..Eenvoud" Van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer dinsdagavond a.s. van 7.00-7.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden, woensdag 14 januari a.s. in de aula van de algemene begraafplaats 'Rhljnhof'. Aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis al daar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. lijden van onze lieve Vader. Pie.ter Gravekamp stu)gen wij U onze welge- Smaragdlaan 68. WATERSCHAP DUURSWOLD De vergadering van het hoofd bestuur van woensdag 14 Ja nuari 1076. 's avonds om 19.30 uur is verplaatst naar dinsdag Da Voorzitter. Th. B. KI Imp

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 9