Deze week EXTRA in Margriet: 1976^ Margriet geeft je tenminste wat extra's Extra lekker: de eerste kooklessen van Wina Born, 12 pagina's waarmee het uniekelafeltje - dek-je- plan van start gaat! FAMILIEBERICHTEN SCHOEVERS Extra: Een boerenvakantle op klompen! En verder nog zo veel: 1DC6«^ Extra Speciaal - voor bon-inzenders. WOENSDAG 7 JANUARI 1976 TROUW/KWARTET Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20 00 uur 020-220383. ..Ik weet. dat mijn Verlosser leeft". Heden ontsliep in haar Heer en Heiland nog onverwacht onze Innig geliefde Moeder en Oma Huiberdina Gtfsbertha Parlevliet-Donner Sedert 20 april 1959 weduwe van Nicolaas Parlevliet In de ouderdom van 78 Jaar. God gaf ons ln haar een grote gave; zij heeft voor haar kinderen en kleinkinderen veel be tekend. Katwijk a. Zee: N. Parlevliet A. Parlevliet-van Hengel A. M. Parlevliet T. R. Parlevllet-Mobach Leiden: G. Bonda-Parlevllet W. Bonda Dodewaard: A. R. Geurts-Parlevliet A. Geurts Zoeterwoude: H. G. Parlevliet Katwijk a. Zee: D. Parlevliet P. J. Parlevllet-Schelhaas Haren (Gr.)E. C. Parlevliet Makkum: E. W. Kampherbeek- Parlevllet A. Kampherbeek De Tlke (Fr.): E. van Kapel-Parlevliet G. J. van Kapel en kleinkinderen Oegstgeest. 5 Januari 1976 Wijckersloothplein 1. Corresp. adres: Kanaalweg 42. Leiden. Geen bezoek De teraardebestelling vindt plaats zaterdag 10 Januari om 10.30 uur op de algemene begraaf plaats „Duinrust", Parklaan. Katwijk a. Zee. Daarna wordt om 11.30 uur een rouwdienst ge houden in de Triumfatorkerk. Piet Heinlaan 7. Katwijk a. Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in één van de zalen van de kerk. In haar Heer en Heiland ontslapen onze zeer geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Huiberdina Gijsbertha Parlevliet-Donner ln de ouderdom van 78 Jaar. 's-Gravenhage: J. Donner Rijssen: J. W. de Hoogh-Donner Oegstgeest: E. Donner M. H. Holtrust 5 januari 1976. Neven en nichten zalig de doden, die in den Here sterven..." Openbaringen 14 13. Zondagmiddag nam de Heere in Zijn heerlijk heid op onze geliefde Zuster. Behuwdzuster en Tante Aleida Frederika Donner ln de ouderdom van 90 Jaar. 's-Gravenhage: J. J. Donner M. Donner Goes: T. Donner- Fabery de Jonge Apeldoorn: J H. Donner E. Donner-Honlg Zwolle: J. Donner C. J. Donner-Berghuis Apeldoorn: A. Donner J. H. Donner jr. R. Z. Donner-Pit Ermelo: J. B. Donner Zetten: M. Mandersloot-Donner H. J. Mandersloot Ermelo: J. Rem-Donner N. F. Rem Goes: H. A. van der Wel-Donner P. A. M. van der Wel 's-Gravenhage: T. Donner J. H. Donner "s-Gravenhage. 4 januari 1976. Correspondentie-adres: J. J. Donner. Bejaar dencentrum „Uitzicht". Daal en Bergselaan 52, kamer 231. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 9 Januari a.s. om 1.45 uur in Huize „Uitzicht", waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 2.30 uur op de begraafplaats „Oud Elk-en- Duinén", Laan van Eik en Duinen 38. Onze lieve Oma Huiberdina Gjjsbertha Parlevliet-Donner ging van ons heen. WIJ hielden erg veel van haar. Niek en Corrle Parlevliet Annemarie en André van Baaien Hulberdien Parlevliet Krijn Parlevliet Janet en Wtm Hendriks Dieneke Parlevliet Nico Parlevliet André Parlevliet Johan - Henk Parlevliet Ineke en Ton van Bochove José Bonda Dick Geurts en Trudy Niek Geurts Evelien Geurts Bertie Geurts Aleid Geurts Christa Geurts Albertien Parlevliet Klaas Parlevliet Gerdien Parlevliet Dieneke Kampherbeek Jan Kampherbeek Arjen Kampherbeek Heieen Kampherbeek Bert van Kapel Mleke van Kapel Christie van Kapel 5 januari 1976. In Zijn wijsheid nam God tot Zich. Zijn kind. mijn geliefde Vrouw Christina Maria Koning-van Veen op de leeftijd van 75 Jaar. B. Koning Rotterdam. 2 Januari 1976. Chabotiaan 71. De crematie heeft ln besloten familiekring plaatsgevonden. Liever geen bezoek LÊ£S J£ £>AG^UjlCS N DE KRAHT.-Or>\ OVER Mvm VROUW •mAAR -TB VZW/J6EN.. £>E BEZORGER NIEUWE CURSUSSEN IN JANUARI: TYPEN (ooh spoedopl.) STENOGRAFIE (N. F. O. E.) I MiDDENSTANDSOPL. T TALEN (Ned., Frans. Duits. Eno-'o: I conversatie. bo-rijfscorr.) I BOEKHOUDEN INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE BEROEPSOPLEIDINGEN aanvang september: SECRETARESSE AFO.SECRETARESSE RECEPTIONISTE-INF. STENOTYPISTE TYPISTE P: -.pectus <o sinvsjg. Ook gevestigd le Arnhem. Den Haag. Hilversum. Nijmegen. Rotterdam. Rijswijk. Tilburg. Utrecht en Vlasrdingen. Het Tafeltje-dek-je-plari. Margriets kookclub voor lekkerbekken, gaat beginnen. Pannen klaar? Ingrediënten klaar? Dan starten maar. Dan gaan we koken, bakken en braden. Liefst 12 bladzijden met kookles en recepten van Wina Born. Dertig weken lang zult u in Margriet zulke pagina's met recepten vinden. Ze zijn allemaal uitneembaar, zodat u na die dertig weken een uniek kookboek bij elkaar hebt.'De recepten zijn naar moeilijkheid gerangschikt. Er zijn gemakkelijke bij (met één ster), iets uitgebreidere (met twee sterren) en culinaire hoogtepunten die drie sterren verdienen. Bovendien gaat het Tafeltje-dek-je-plan uw tafel dekken. Met serviesgoed, bestek en tafellinnen. Deze extra's van Margriet liggen al voor u gereed. Binnenkort hoort u er meer van! iedereen leest de krant Op vakantie bij een boer of in een boerendorp. In het Zwarte Woud. in Oostenrijk of in de Elsas, in Frankrijk. Ganzen horen snateren, de hooitijd meemaken en 's morgens zelf het verse eitje uit het kippenhok halen. Een avontuur is dat. zeker als de kinderen meegaan. Margriet biedt deze vakanties aan. En Margriet is er zelf geweest. Zie de foto's en lees de belevenissen in de nieuwe Margriet! I Ageeth Scherphuis in een infor matief artikel over sterilisatie bij de vrouw. Want dat het onvruchtbaar maken van mannen gemakkelijk is, dat is bekend. Maar dat het tegen woordig ook voor vrouwen een lichte ingreep is geworden, dat is nog nieuw. Mevr. k ais je echi geen Wat Zuster Baptista, een vrouw kina'meerwiir. uit Limburg, in India bereikte. Een fijn verhaal van Ans Herenius: "Drie meisjes en hun apenliefde". Zelf kleertjes maken voor de kleintjes. IBf-OZ U kunt Margriet overal los kopen. Om de hoek: in de boek- en tijd schriftenwinkel. in de kiosk, of in uw levensmiddelenzaak. Een lekker dik blad voor f 1,35. Maar abonneren is wel zo handig. En wel zo goedkoop! Dan weet u tenminste zéker dat -u Margriet elke week in huis krijgt. En geen extra's hoeft te missen! Ja. ik zie het in 1976 met Margriet wel zitten. Ik abonneer mij en ontvang als welkomstgeschenk een grote affiche van de leesplank, die ik vroeger op school al zo mooi vond (en nu helemaal). Ik wens Margriet per post te ontvangen en betaal f 14.30 per kwartaal (13 nrs.). Ik wil dat de bladenman mij de Margriet elke week thuis brengt. Ik betaal hem f 1,10 per week of f 14,30 per kwartaa (13 nrs.). (Aankruisen wat u wilt) Naam: Zend deze bon, in open enveloppe zonder postzegel, aan Margriet. Antwoordnummer 3987, Amsterdam. U kunt ook bellen: tel. 020-5411345, toestel 212. IN PLAATS VAN KAARTEN Na een ernstige ziekte, maar moedig gedragen, is van ons heengegaan mijn innig geliefde Man en mijn zorgzame Vader Barend van Broekhuizen op de leeftijd van 72 Jaar. Zijn leven was Christus zijn sterven gewin. Groningen, 5 januari 1976. Troelstralaan 25 B. A. van Broekhuizen-Oostindiër A. van Broekhuizen. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren op woensdag- en donderdagavond van 7.00 tot 8.00 uur in de aula van het Uitvaartcentrum „Algemeen Be lang". Esdoornlaan 187. Groningen (wijk Selwerd). De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrij dag 9 januari a.s. om 13.00 uur op het „Esser- veld". Esserweg te Groningen. Wanneer Christus verschijnt, die ons leven Is. zult ook gij met Hem verschijnen in heerlijkheid. Col. 3 3. 4 Nu hij van ons heenging geloven wij dat met Christus geborgen blijft in God de Heer B. van Broekhuizen Dankbaar denken wij aan de grote toewijding waarmee hij een lange reeks van jaren het penningmeesterschap van de A.R.-kiesvereni- ging Groningen-Helpman vervulde. Groningen. 5 januari 1976. Voor de kiesvereniging: R. J. C. Wessels, voorzitter C. J. D. Roosjen. secretaresse Na een korte ziekte is in Jezus ontslapen mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Sapke Everdina Kuitert echtgenote van Hendrik Bosma op de leeftijd van 66 jaar. Wilhelmina Gasthuis Amsterdam. 2 Januari 1976. Maassluis: H. Bosma Stolzenau (B.RD.)S. L. Bosma Corona (California)D S Bosma J. J. Bosma-Goedhart Janna en Henry Waddinxveen: G. Th. P. Bosma M. G. Bosma-Jongerden Karin en Harro Delft: S. H. M. Venema-Bosma C. P. Venema Vinkeveen. M. C. H Dekker-Bosma A. Dekker Sabine en Erik Condoléantie-adres: Kievitslaan 64. Vinkeveen. De begrafenis heeft in familiekring plaatsge vonden te Bornwerd (Friesland). In plaats van kaarten. Op 4-1-'76 overleed tot ons grote verdriet plotseling Hendrik van den Ende echtgen. van Gerritje van Baaien op de leeftijd van ruim 83 jaar. De begrafenis vindt in alle stilte plaats in Frankrijk. Jazeneuil: G. v. d. Ende v. Baaien 's-Gravenzande: S. v. Rijn-v. d. Ende en kinderen Scheveningen: D. v. d. Kolm-v. d. Ende W. v. d. Kolm en kinderen Toronto: G. v. d. Ende Vancouver: C. M. Janzen-v.d. Ende W. Janzen en kinderen 's-Gravenzande: B. v. d. Ende-Kooistra J. v. d. Ende en kinderen Vleuten- De Meern: R. v. d. Ende-Noort B. v.d. Ende en kinderen Detroit: A. v. d. Ende-Badgar H. v. d. Ende en kinderen Woudenberg: A. v. d. Ende-Kloosterhuis J. A. v. d. Ende en kinderen Jazeneuil: J. L. H. Das-v. d. Ende Alb. Das Condoléance-adres: Zwolsestraat 319. Scheve ningen. „Zalig zijn de doden, die in de Here sterven." Tot onze diepe droefheid is heden van ons heengegaan, toch nog onverwacht, onze geliefde Zuster. Schoonzuster, Tante en Oud-tante Willemjjntje Lancel weduwe van Ph. Seller ln de ouderdom van 82 jaar. W. Lancel J. Lancel en verdere familie Leiden. 5 januari 1976. Waldeck Pyrmontstraat 56a. Corr.-adres: Kalandstraat 8. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud". Van Ingen Schenau. Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdagavond a.s. van 7.00—7.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 9 januari a.s. in de aula van de algemene be graafplaats „Rhijnhof". aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condo leren ln de ontvangkamer van de begraafplaats. Met grote verslagenheid nam de Raad van de Gereformeerde Kerk te Den Ham (Ov.) kennis van het overlijden van Mevrouw H. Torenbeek-van Wijngaarden Gedurende vele jaren nam zij naast haar man. ds. H. Torenbeek, in onze gemeente een zeer gewaardeerde plaats in. Hetgeen zij voor velen betekend heeft blijft in dankbare herinnering. Sterke de HERE ds. H. Torenbeek, zijn kinde ren en kleinkinderen met Zijn troostende ge nade. De Raad der Gereformeerde Kerk te Den Ham (Ov.). D. H. Borgers, praeses A. Valk. scriba. Romeinen 8 18. Heden nam de Heere van ons. na een lang durig. geduldig gedragen ziekte, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Klazina de Graaf op de leeftijd van 62 jaar. M. de Graaaf E. C. Epping-de Graaf D. Epping neven en nichten Scheveningen, 5 januari 1976 Westduinweg 1323 Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 78 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 8 januari te 2.30 uur op de begraaf plaats „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2.15 uur. Heden behaagde het de Heere van onze zijde tot Zich te nemen mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder. Schoonmoeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Roelfina Alkina de Raad echtgenote van E. van Oosterom op de leeftijd van 76 jaar. Ps 91 1 onberijmd. Rotterdam. 6 januari 1976. Sluiskreekweg 462. Uit aller naam: E. van Oosterom Rouwbezoek donderdag 8 januari a.s. van 19.30 tot 20.00 uur in de rouwkamer van het Zuider ziekenhuis, Groeneveld 15 te Rotterdam-Zuid. De begrafenis vindt D.V. plaats op vrijdag 9 januari a.s. op de Algemene Zuiderbegraaf plaats. Slinge 50 te Rotterdam. Vertrek van het woonhuis om 14.00 uur. Rouw dienst in de kapel van de begraafplaats om 14.30 uur. Na een geduldig gedragen ziekte nam de Heerf uit ons midden weg onze geliefde Moeder Grootmoeder en Overgrootmoeder Jenneke Pruijsen weduwe Johannes Adriaan van Breugel op de leeftijd van ruim 80 jaar. Almkerk: A. van Breugel-Zwart Spaarndam: H. van Rooij-van Breugel G. van Rooij Almkerk: A. van Breugel A. M. van Breugel- ScheurwaterL Strijen: A. van Breugel E. van Breugel-Sprangers Almkerk: A. Noorloos-van Breugel W. Noorloos Werkendam: J. van Breugel D. van Breugel-Paans Nieuwendijk: E. van Breugel M. A. van Breugel-Hoeke Almkerk: J. van Kuijk-van Breugel R. J. van Kuyk Klein- en achterkleinkinderen Almkerk, 5 januari 1976 Kruisstraat 13 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 9 januari a.s. des nam. om 12.30 uur in de Gereformeerde kerk te Almkerk. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 1.30 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Almkerk. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don derdagavond van 7.30 uur tot 9 uur. Kruis straat 13 en na de begrafenis in de consistorie van de Gereformeerde kerk. Het hartelijk medeleven na het overlijden van rrfY innig geliefde Vrouw en onze lieve Moeder, Groot-1-" Overgrootmoeder Hendrik je Boer-ten Kate heeft ons goed gedaan. Wij willen hiervoor gaaf dank zeggen. Namens de familie: P. Bo Soestdijk. januari 1976. Joh. Poststraat 406. Het is ons onmogelijk een ieder persoonlijk te danken voor de steun en het medeleven die wij allen hebben mogen ontvangen na het plotsel heengaan van mijn innig geliefde Man, onze zame Vader en Opa Berend Mollen Hardenberg, Januari 1976. S. C. Mollen-Hamhi Hiermede wil ik u allen, mede namens mijn kinder^ en kleinkinderen hartelijk danken voor uw meiT leven en vele blijken van belangstelling, betoond] het overlijden van mijn lieve Man en onze Vao en Opa, Nicolaas Burgersdjjk Voorburg, januari 1976. t" N. Burgersdijk-van der Met"

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 12