Volgende week Zuidmoluks gesprek Buitenkansje om uw linnenkast op peil te brengen (voor weinig geld) de Bijenkorf^g FAMILIEBERICHTEN Door auto geschept DINSDAG 6 JANUARI 1976 TROUW/KWARTET Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20 00 uur 020-220383. Heden heeft God tot Zich Henomen onze lieve Vader. Grootvader en Overgroot vader. onze Broer. Zwager en Oom Teunis Pronk op de leeftUd van 88 Jaar. Primulastraat 1. Aan huls geen bezoek. De overledene ls opgebaard in het uitvaartcentrum. Bauteraemstrsat 1. Bezoek van 4 uur tot 5 uur n.tn De begrafenis zal plaats hebben donderdag 8 janu ari a.s omstreeks 1015 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van het uitvaart- centrum Ba u te ree ms trant 1 om 10 uur. Op 2 Januari overleed na een kortstondige ziekte on ze geliefde Zwager en Oom Wilhelm Cornelis Balkenende echtgenoot van E. Ha ze noot. cp de leeftijd van ruim 31 Jaar. Fam. A. Pronk-Hazenoot Den Haag. Januari 1976. In Jezus ontslapen onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader Gerardus Bos ln de ouderdom van 88 jaar. Dordrecht: A. van der Steenhoven-Bos J. G. van der Steenhoven Toronto: H. Bos Kampen: J. H. Bos Z. Bos-van der Veen Thun: C. Bos KampenG. Bos J. T. Bos-Kronemeijer Oegstgeest: B. L. Bos Alexandria (USA)C. Grant-Bos D. Grant Marly-le-Rol: K. M. Bos M. Bos-Wolff Berkeley Heights NJW. J. B. Gilmer-Bos G. H. Gilmer KampenC. H. C. Bos J. Bos-Assen Klein- en achterkleinkinderen 't Harde. 5 januari 1976. Dam weg 9. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 9 Januari op de nieuwe begraafplaats aan de Bovenweg te 't Harde om 14.00 uur. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden ge houden in de Gereformeerde Kerk te 't Harde, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in bovengenoemde kerk. Ann huls geen bezoek. Bij U. Heer. is de levensbron". Psalm 36 3 (liedboek der kerken). Heden ontsliep ln haar Heer en Heiland, na een kortstondige ziekte, onze innig geliefde Vrouw. Moeder. Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Hendrika Cornelia Grootendorst-van den Akerboom op de leeftijd van 78 jaar. Voorschoten: W. J. M. Grootendorst Victoria, Canada: P. Grootendorst W. Grootendorst- van Rooijen VoorschotenTh. de Gier-Grootendorst H. de Gier W. J. M. Grootendorst jr. G. Grootendorst- Oostendorp Richmond, Canada: C. J. Grootendorst J. L. M. Grootendorst- Grevers Ouderkerk a.d. IJssel: B. J. H. Grootendorst J. K. Grootendorst- Durieux Klein- en achterkleinkinderen Voorschoten. 3 januari 1976. Pauwenstraat 3. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst is bepaald op woensdag 7 ja nuari a.s. om 3.00 uur in de aula van de be graafplaats ..Rosenburgh" te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich onze goede trouwe Zwager en Oom Gerardus Bos weduwnaar van Cornelia Teerlnk in de ouderdom van 88 Jaar. Amersfoort: K. Teerlnk C. Teerink-Schouten Amersfoort: E. D. Teerink-v. d. Kam Ede: T. N. Teerink-Roelofsen Hilversum: M. G. J. Teerink R. Teerink-Nawijn en kinderen Amersfoort. 5 januari 1976. Na veel lijden is rustig in haar Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Wipke Medema op de leeftijd van 74 jaar. „Gods liefde scheidt niet." Rom. 8 38-39. Uithuizen: S. Bolt Rotterdam: Alje en Maartje Bolt-de Waard Groningen: Ans en Henk Weegenaar-Bolt Klaaske en Jan Modderman-Bolt Roden: Tea en Jacob Wouters-Bolt Herwen: DirkenAlie Bolt-Brouwer Klein- en achterkleinkinderen Uithuizen. 5 januari 1976. Hunsingoheerd 30. Gelegenheid tot condoleren: vrijdagavond 9 januari 1976 van 7.30—8.30 uur in „De Kan delaar". Schoolstraat 9, Uithuizen. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 10 januari 1976. nam. 3 uur op de Algem. Be graafplaats. Heerdweg, Uithuizen. Zij die de overledene de laatste eer wensen te bewijzen, worden verzocht om 2 uur in „De Kandelaar" te zijn. Psalm 39 vers 10 en 8 (onber.). De Here verloste uit zijn lijden en nam tot Zich 8 weken na onze Moeder onze geliefde Vader. Groot-. Overgrootvader. Broer. Zwager en Oom Izaiik Lagendijk weduwnaar van E. M. Koolman op de leeftijd van 76 Jaar. Ridderkerk: H. Lagendijk D. W. Lagendijk-Vlasblom Ede: M. Lagendijk W. Lagendijk-Visser Rijsoord: Adr. Lagendijk F. M. Lagendijk-van Nes Ridderkerk: L. Lagendijk-Vrijhof E. M. Bredius-Lagendljk P. Bredlus Bolnes: A. van Reeuwijk-Lagendijk D. J. van Reeuwijk H. I. Ambacht: N. Kranendonk-Lagendijk J. Kranendonk Rijsoord: H. A. M. Lagendijk Kleinkinderen, achterkleinkind en verdere familie Rijsoord. 3 januari 1976. Mauritsweg 13. Geen bloemen Geen bezoek aan huis Vader is opgebaard in ..De Bron". Mauritsweg 3. Rijsoord. waar gelegenheid is tot condoleren dinsdagavond 6 januari van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden in „De Bron", woensdag 7 januari a.s.. waarna de begrafenis zal plaatsvinden ca. 12.45 uur op de nieuwe begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Dankbaar voor zijn leven met ons als onze Zoon. Broer en Oom. berichten wij u met droef heid dat overleden ls Sjjtze Gerlof Brandsma echtgenoot van E. Faber oud 50 jaar. Ie stuurman ter koopvaardij Hij ls ingegaan tot het feest van zijn Heer. Sneek: R. Brandsma MejE. van der Wal Garrelsweer: E. S. Jansen-Brandsma F. J. Jansen Helloo: A. Brandsma M. G Brandsma-Harms en kinderen West Australia Florlatpark: A. J. Brandsma M. Brandsma-Craanen en kinderen Sneek. 5 januari 1976. Schoolstraat 25. In Jezus ontslapen mijn geliefde Man Johannes Simon Langen in de ouderdom van 76 jaar. „Die u roept, is getrouw Hij zal het ook doen." 1 Thessalonicenzen 5 24 C. Langen-van Middelkoop Rotterdam, 5 januari 1976. Van Moorselstraat 97. De begrafenis in het familiegraf zal in stilte plaatsvinden vrijdag 9 januari op de begraaf plaats „Oud-Kralingen". Heden nam de Here tot Zich onze innig gelief de Zuster. Schoonzuster en Tante Neeltje de Rave in de ouderdom van 86 jaar. E. J. de Rave J. W. de Rave Nichten en neven Voorschoten. 4 januari 1976. Bejaardencentrum ,,'t Hofflanthuys". De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ,,'t Hofflanthuys". bezoek aan de rouw kamer dinsdagmiddag a.s. van 15.0016.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 8 januari a.s. in ,,'t Hofflanthuys", aan vang 13.00 uur. waarna de begrafenis te 14.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraaf plaats „Rhljnhof". Ook na de begrafenis ge legenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Na een moedig gedragen lijden heeft de Here, voor ons nog onverwacht, uit ons midden weg genomen onze lieve Zus Aaltje Grietje Witkop op de leeftijd van 61 jaar. zondag 1. Heid. Cat. Haren. 3 januari 1976 Middelhorsterweg 42. J. G. Witkop W. Witkop G. S. Witkop W. Witkop. P. C. Hooftlaan 31 Op donderdag 8 januari a.s. om 1.30 uur zal een rouwdienst worden gehouden in de Geref. kerk aan de P. Wieringaweg te Haren. Daarna volgt de begrafenis op de „Eshof" om ongeveer 2.30 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren in de zaal naast het kerkgebouw. Vanuit haar dagelijks werk nam God tot Zich. onze lieve, zorgzame, dappere Moeder en Omi Wilhelmina Elisabeth Hendrika Steuteknuël geb. Kuiper „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbre ken". Kinderen en kleinkinderen Amsterdam. 3 januari 1976 Rijnstraat 40-1 Liever geen bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen in één der rouwkamers P. C. Hooftstraat 181-183, Am sterdam-Zuid. dinsdag van 19.0020.00 uur en woensdag van 14.3016.00 uur. De teraardebestelling zal donderdag 8 januari tegen 14.30 uur plaatshebben op de Nieuwe Oos terbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanaf de Rijnstraat 40-1 tegen 14.00 uur. fir Van onze Haagse redactie DEN HAAG Het door de regering tijdens de gijzelingsacties in Wijster en Amsterdam beloofde gesprek met de Zuidmolukkers zal hoogstwaarschijnlijk in de loop van volgende week plaatsvinden. Premier Den Uyl en de ministers Van Agt (justitie). Van Doorn (erm). Van der Stoel (buitenlandse zaken) en waarschijnlijk ook De Gaay Fortman (binnenlandse za ken) zullen van regeringszijde aan het gesprek deelnemen. Over de agenda voor het gesprek en over de samenstelling van de Zuidmolukse delegatie zal nog vooroverleg met de Zuid-Molukkers worden ge pleegd. Als mogelijke gesprekspart ners noemde premier Den Uyl. die een en ander gisteravond meedeel de. de Zuidmolukse leiders ir. Ma- nusama en ds. Metiari alsmede jon geren leider Etty Aponno. De Zuid- Molukkers zullen in dat gesprek gelegenheid krijgen hun opvattingen over alle aspecten van het Zuidmo lukse'probleem kenbaar te maken, gezien de verwijten van Zuidmo lukse zijde dat deze en voorgaande regeringen onvoldoende naar hun opvattingen hebben willen luiste ren'. zei premier Den Uyl. Hij be nadrukte nog eens dat er voor de Nederlandse regering geen enkele rechsgrond aanwezig is aanspraken te ondersteunen die zich richten op het grondgebied van Indonesië. Dat was het standpunt van de regering en dat zal het ook blijven. Discussie Het feit dat de problemen voort vloeien uit het feit dat de Zuid- Molukkers idealen hebben die wij niet kunnen steunen, kan uiteraard wel onderwerp van discussie zijn', aldus de premier. De Tweede Ka mer zal van dit gesprek een verslag krijgen dat tevoren door de Zuid molukse delegatieleden goedgekeurd zal worden. Dit verslag zal verge zeld gaan van een korte brief van de regering met een aantal opmer kingen over de kwestie. Tevens zal de Kamer nog voor de twintigste Januari (het eind van het Kerstre ces) een uitgebreid verslag ontvan gen van de gang van zaken bij de twee gijzelingsacties. Dat zou dan in de laatste week van januari doe de Kamer kunnen worden behan i deld. Drs. Den Uyl zei er niet voo te zijn het verslag van de gij ze lingsacties en het verelag over h< gesprek met de Zuid-Molukkers f zamen *e behandelen, 'omdat he tenslotte twee aparte zaken zijn ,TCn zei hij. Van onze correspondent TER APEL De 67-jajrlge fletsere". Harm Haak uit Ter Apel is gister jj; e middag bij het in zijn woonplaat ^1 oversteken van de weg door ee vrachtauto geschept. Hij war slag dood. Keukengoed.nu even kopen wat u nodig hebt Bedgoed.voor prijzen om er even vlug bjj te zjjn Badgoed, al even voordelig Badstof keukendoeken van 100% katoen, in een jacquarddessin o.a. wit met bruin of rood of groen. Ze meten 50 bij 55 cm en als afprijswinner kosten deze geweldige doeken slechts: 3voor12: Witte lakens, goedgekeurd door de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Geweven uit 100% katoen. In drie maten: 150x250, 200x250 en 240x250. Afprijswinnerprijzen resp.l8.-26.-36.- Bijpassende sloop Witte en kleurige hoeslakens van 100% katoen, eveneens goedgekeurd door de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Maten 80x190,90x190. Afprijswinnerprijzen wit V.a.16.- gekleurd Y3..19.- Halflinnen theedoeken in ruitdessin. Goed drogend, royaal van maat. (65 bij 65 cm). Als afprijswinner 3voor9: Badstofdoeken voor 100 dingetjes, met ruitdessin. Ze zijn er in rose, goud en bleu en de maat 50x78 cm. Materiaal 100% katoen, als afprijswinner per stuk Gedessineerde lakenset. Eerste kwaliteit katoen. Diverse kleuren en dessins. Helaas alleen twee-persoons. Afprijswinnerprijzen laken 28r sloop 7.50 Franse lakensets met streepdessin, o.a. bruin/wit, rose/wit, bleu/wit. Materiaal 100% katoen. 1-persoons 1 sloop, 2-persoons, extra breed 2 slopen. Afprijswinnerprijzen resp.28.-en45.- De beroemde katoenen baddoeken van Jalla de Boussac zijn er weer als afprijswinners. Grote dorstige doeken, uni- of jacquard dessin uit de collectie '75. Uni-en jacquarddessin 50x100 cm jacquarddessin 55x100 cm Afd. witgoed Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich mijn geliefde Vrouw Marie Duindam in de ouderdom van 69 jaar. D. Duijndam Noordwijk aan Zee. 4 januari 1976 Golf weg 36. De rouwdienst zal worden gehouden woensdag 7 januari a.s. in de aula van het Bejaarden centrum ..Groot Hoogwaak" om 12.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Noordwijk om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 6 januari van 7-9 uur. Golfweg 36. Liever geen bloemen. Enige en algemene kennisgeving Heden is na een kortstondige ziekte van mij heengegaan, mijn Man Joseph Johannes Marinus Andriese op de leeftijd van 83 jaar. C. A. W. Andriese-Koppes Blaricum, 3 Januari 1976. „De Beukelaar", Torenlaan 22. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 7 januari om 11.00 uur op de Algemene begraafplaats te Blaricum. Met grote droefheid geven ondergetekenden namens het Hoofdbestuur van het Nederlands Bijbelgenootschap kennis van het overlijden op 31 december 1975 van zijn oud-algemeen voorzitter Ds. J. H. Sillevis Smitt Tijdens zijn leven gaf hij zich volledig aan de verspreiding van de bijbel. Zijn geloofsver trouwen en zijn vriendschap blijven ons ten voorbeeld. W. C. van Unnik. Algemeen voorzitter F. L. S. F. van Tuyll van Serooskerken Algemeen secretaris. „Het gras verdort, de bloem valt af. maar het woord van onze God houdt eeuwig stand". Jesaja 40 8 100% katoenen baddoeken in de kleuren donkerbruin, roest of mosgroen, effen: 55x100 of met een jacquard dessin: 50x100. Als afprijs winners Lakensets van 100% katoen, strijkvrij en krimpvrij, in bruin, groen of lila rozendessin. Maten150x250 1 sloop; 240x275 2 slopen. Als afprijswinners resp.30.-en58.- Bedrukte lakens zijn er ook in polyester/ katoen, strijkvrij, maten 240x275. Als afprijswinner 38: en de bijpassende slopen hebben we eveneens. Vrolijke strandlakens, die ook in de badkamer niet misstaan. Ze zijn van 100% katoen in een effen of jacquarddessin. Allerlei kleuren en maten v.a. 75x140 tot 100x150. Als afprijswinner® 15.- en 25.- Heel zachte jacquard washandjes van 100% katoen, in allerlei'kleuren. Als afprijswinner 1.25 I

Nieuwe Leidsche Courant | 1976 | | pagina 8