als je dat over n heel jaar uitrekent... I daar nemen we ei^ nog één Jm a k FAMILIEBERICHTEN HOE VERKOOP JE MORGEN EEN GLOEDNIEUWE OF OUDE RADIO GEMEENTE MONSTER WESSANEN MAANDAG 29 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTE Ver Heineken pils fles 0,3 liter.... Oliebollen, 1 QQ 8 stuksI9OO Appelcider QC „Charmaine", fles1*«IÖ nrf?JoMoiien Qliebolm MieboUen 1BsJpN?is C' If is®. uwé tóle slieMlöilïspj r»ma« di dcStó stóüfe Patentbloem, QO zak 1000 gram«f O Zelfrijzend bakmeel, OQ pak 500 gramW«f Montilla Munda ^0 met garantiezegel, 2,50 Import sherry JoséGalvez, T QO medium dry, flesÜ9«jO personeel gevraagd Een plezierige baan op notariskan toor komt erbij! Er zijn mensen die denken dat het werk op een notariskantoor saai is. Wij weten wel beter Gevarieerd. Veel contact met mensen. Eigen ver antwoordelijkheid. Gezellige collega's. Goed salaris. Werktijden 95 Waarom deze baan erbij komt? Het kantoor gaat uitbreiden en daarom is er plaats gekomen voor ei typiste. Bent u dat, bel dan eens nr. 116008, toestel 99. Het kantooradres is Oppert 34/hoek St. Laurensplaats te Rotterdam. Huwelijk en kènnismaking Jongeman 34 jaar zou graag ken nis willen maken met een eenvou dige jonge vrouw van 2732 jaar omgeving Rotterdam. Brieven on der nummer 5868 bur. v.d blad. Auto's, autobenodigdheden Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. "k Zal dan gedurig bij U zijn, in al mijn noden, angst en pijn. Psalm 73 12. Heden nam de Heere tot Zich, zacht en kalm na een kortstondige ziekte, onze lieve zorg zame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Geertruida Wilhelmina Dijkhuizen-Pronk weduwe van Minnekus Dijkhuizen in de gezegende ouderdom van 89 jaar. De kinderen-, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Scheveningen, 27 december 1975. Zandvoortstraat 40. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren maandag- en dins dagavond van 78 uur in Rouwcentrum Sche veningen, ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben woensdag 31 december te 3 uur op de Al gemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 2.30 uur. Wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25. Op le Kerstdag nam de Heer tot Zich, mijn lie ve zorgzame Man, onze Vader, Schoonvader, Opa, Broer, Zwager en Oom Pieter Abraham Waardenburg op de leeftijd van 84 jaar. K. Waardenburg-Snijders Kinderen, kleinkinderen en verdere familie Schipluiden, 25 december 1975. Korpershoek 4. De overledene is opgebaard in het verpleeg huis „De Naaldhorst", Middelbroekweg te Naaldwijk. Bezoek van 7—8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 30 december om 2 uur in de Ned. Herv. Kerk, Dorpsstraat te Schipluiden, waarna de begrafe nis op de Algemene Begraafplaats aldaar zal geschieden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het dienstencentrum. B. L. Best arts Afwezig tot 5 januari Waarn. artsen Aardoom, v.d. Post, Laeyndecker, de Fijter en Verhoef. M. C. C. DE JONG uroloog AFWEZIG „Algemeen bejaardentehuis De Lemmens- kamp heeft kamers vrij voor een echtpaar Brieven aan direktie." Want het leven is mij Christus •en het sterven gewin. Filippenzen 1 21 Heden werd van ons weggenomen, onze lieve Vrouw, Moeder en Oma Alie Kale geboren De Haan op de leeftijd van 54 jaar. Urk: Jac. Kale Amsterdam: Reijer Pieter Kale Alie Kale-van der Wal Reijer-Pieter Amsterdam: Sietie Kale Urk: Marrejanne Kale Urk, 26 december 1975. Pieter Hoekmanstraat 2. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in „De Poort" te Urk. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 30 de cember a.s. op de nieuwe begraafplaats ,De Vormt" te Urk. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in „De Poort", welke zal aanvangen om 14.30 uur en geleid zal worden door de Weleer waarde Heer Ds. K. Kramer. adverteer in de krant Veilig in Jezus' armen. Na een langdurig, maar door Gods kracht blij moedig gedragen lijden is op Tweede Kerstdag in Gods Heerlijkheid ingegaan onze lieve' Vrouw en Moeder Geertruida Christina Kremer-Lensink op de leeftijd van 51 jaar. Romeinen 8: verzen 37, 38 en 39. Amsterdam: J. Kremer Truus Ina Amsterdam, 26 december 1975. Linnaeushof 41-huis. Geen bloemen Thuis liever geen bezoek De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 30 december om 12.30 uur in de Koningskerk aan de Van 't Hofflaan te Amsterdam (Wa tergraafsmeer), waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Am sterdam. Na afloop van. de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de Jeugdzaal van de Konings kerk. Na een geduldig gedragen lijden nam God op 2e Kerstdag tot Zich mijn lieve Dochter, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Geertruida Cristina Kremer-Lensink op de leeftijd van 51 jaar. Aalten: G. Lensink-Velthorst Scherpenzeel: H. G. H. Lensink G- H. Lensink-van Velden Winterswijk: T. D. Simmelink-Schnera W. B. Simmelink Nichten en neven In Jezus ontslapen onze lieve, moedige Schoondochter en Schoonzus Gerda Kremer-Lensink oud.51 jaar. Amsterdam, 2e Kerstdag 1975. Amsterdam: H. Kremer-Beusekamp Amsterdam: Mary Kremer Amsterdam: Hero en Jansje Kremer Mulderberg: Gerda en Frans de Groot Den Haag: Jantien en Ar ie Pronk Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons geweest is, geven wij u kennis, dat de Here voor ons onverwacht uit ons midden heeft weggenomen, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Gïjsbertus Viezee op de leeftijd van 81 jaar. M. Vieze-van Dijk Glendale (Cal.) Palo Alto (Cal.) Apeldoorn: G. Viezee W. Viezee M. Viezee-Kerbl H. Rietveld-Viezee M. Rietveld en kleinkinderen Apeldoorn, 26 december 1975. Huize „Goede Reeae". Robijnstraat 8. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum „Monuta Stichting", Loolaan 67 te Apel doorn, waar gelegenheid is tot tekenen van het condoléantie-register, dagelijks tijdens de kan tooruren. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 30 december om 14 00 uur op de Alge mene Begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de aula op de begraafplaats. Bij beschikking van de Arr. Rechtbank te Dordrecht d.d. 17 december 1975 werd het failiis-' sement van Kooi Holland B.V., Lisstraat 26 te Zwijndrecht op geheven wegens gebrek aan ba ten. „Zo zegt de Here: Vrees niet, want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn." Jesaja 43 lb. De Here nam na een korte ziekte tot Zich onze lieve Nicht Gerritje van der Wilt in de ouderdom van 68 jaar Uit aller naam: H. van der Wilt Amsterdam, 27 december 1975. Osdorperweg 778. Correspondentie-adres: H van der Wilt, Iepen laan 30, Zwanenburg. Onze nicht is opgebaard In Rouwkamers Pot- hoff, Valeriusstraat 137, Amsterdam: gelegen heid tot bezoek: dinsdagmiddag van 4.00 5.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 31 december. 2.00 uur op de Ned. Herv. begraaf plaats te Zwanenburg. Vertrek van Iepenlaan 30 om 1.45 uur. Thuis geen bezoek en geen bloemen „Heeft Zijn liefde mij ver koren". Lied 451 1. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen ons trouw en geliefd Lid Ger v. d. Wilt Geref. Vrouwen Ver. „Belijden en Beleven Halfweg/Zwanenburg" Op Eerste Kerstdag is In Jezus ontslapen onze lieve Oom Kees Rinzema Zwijndrecht, 18 decern ber1975 'Mr. S. B. Stranders. curator Adm. Trompstraat 8 BEKENDMAKING Bouw van een schoolgebouw aan de Hectorstraat De burgemeester van Rotter dam maakt bekend, dat de Ver eniging Christelijke Nijver heidsscholen voor Meisjes heeft gevraagd vergunning te verle nen voor de bouw van een schoolgebouw aan de Hector- Het bouwplan is in strijd met I het bestemmingsplan „Hille- gersberg-Honderd en Tien Mor- gen". I Burgemeester en wethouders I zijn echter voornemens met toepassing van artikel 19 van de j Wet op de Ruimtelijke Orde- ning en artikel 50, lid 8. van de Woningwet en gebruikmakende van het ter plaatse geldende i voorbereidingsbesluit ten be hoeve van dit bouwplan vrij stelling van de voorschriften I van het geldende bestemmings- I plan te verlenen, i In verband daarmede legt het f bouwplan op de werkdagen in i de periode van 31 december 1975 tot en met 13 januari 1976 van 9.00 tol 16.00 uur voor een ieder ter inzage op de secreta rieafdeling Ruimtelijke Orde ning. Stadsvernieuwing en Volkshuisvesting (stadhuis, ka mer 129». Gedurende deze termijn kan een ieder bij dat college schrif telijk bezwaren indienen tegen het voornemen om ten behoeve van het bouwplan toepassing te geven aan artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woning wet. Rotterdam, 29 december 1975. De loco-burgemeester. J. G. van der Ploeg. i97ö NIEUWE CURSUSSEN IN JANUARI: TYPEN (ook spoedopl.) STENOGRAFIE (N, F. D. E.) MIDDENSTANDSOPL. TALEN (Ned Frans, Duits, Engels: conversatie, bedrijlscorr.) BOEKHOUDEN INSCHRIJVING VOOR EENJARIGE EROEPSOPLEIDINGEN aanvang sepiember: SECRETARESSE AFD.SECRETARESSE RECEPTIONISTE-IN F STENOTYPISTE TYPISTE SCHOEVERS Ook gevestigd le Arnhem. Den Haag. Hilversum, Nijmegen. Rotterdam. Rijswijk. Tilburg. Utrecht n Vlaardinger Burgemeester en wethouders van Monster maken bekend dat de gebruikelijke nieuw jaarsreceptie voor de bevolking gehouden zal worden in het sociaal-cultureel centrum „De Leuningjes", Julianastraat 49 te Poel dijk, op donderdag 1 januari 1976, van 17.00 tot 18.00 uur. Burgemeester en wethouders voornoemd. G. A. STOLWIJK, burgemeester P. BOS, secretaris Certificaten van aandelen Koninklijke Wessanen N.V. Met verwijzing naar de mededeling van de raad van bestuur van Koninklijke Wessanen N.V. deelt ondergetekende mede dat het interimdividend ad 8% van 8 januari 1976 af op de door haar uitgegeven certificaten dezer aandelen zal worden betaald als volgt: f 1,20 (zijnde f 1,60 minus 25 dividendbelas ting) voor de certificaten van één aandee a 20,-: f 6,- (zijpde f 8,- minus 25dividendbelas ting) voor de certificaten van vijf aandelen a f 20,-, f 60,- (zijnde f 80.- minus 25% dividendbe lasting) voor de certificaten van vijftig aandelen a f 20,-. Betaling geschiedt: ten aanzien van certificaten voorzien van dividendbewijzen tegen inlevering van dividendbewijs nr. 1 ten kantore van Amsterdam-Rotterdam Bank N.V. en Pierson, Heldring Pierson N.V. te Amsterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage en Wormerveer, voorzover aldaar gevestigd; ten aanzien van certificaten in de vorm van een CF-stuk door tussenkomst van de bewaarder bij wie het dividendblad over eenkomstig de voorwaarden van admini stratie in bewaring was op 12 december 1975 bij kantoorsluiting. Wormerveer, 29 december 1975 Stichting Administratiekantoor van aandelen Koninklijke Wessanen N.V. Verse kip, kilo v_ KONINKLIJKE WESSANEN N.V. Navelsinaas^Sf appelen,2 kilo.. Tartaar, 500 gram Diepvries saté, f»Q 3 stokjesl9U«f Walnoten, gemengde noten of zoute pinda's, 400 gram De raad van bestuur bericht dat boekjaar 1975 op de gewone aandelen een interimdividend van 8% is vastgesteld. Aan houders van gewone aandelen op naam zal dit interimdividend per 8 januari 1976 aftrek van 25% dividendbelasting op de door hen aangegeven rekening worden overgemaak Wormerveer, 29 december 1975

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12