Vakantie. 1001 mogelijkhedenVbor 1001 mensen met elk hun eigen wensen. Gratis gidsen liggen voor u klaar. FAMILIEBERICHTEN n Algemene Bank Nederland MAANDAG 29 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTE Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Na een langdurige ziekte heeft de Here thuis gehaald onze lieve Moeder en Oma Henderika Heikens sedert 3 september 1962 weduwe van Halbe Akker in de ouderdom van 74 jaar. „De Eeuwige God is u een woning en onder u zijn Eeuwige Armen." Deut. 33 vers 27a. Groningen, 27 december 1975. Koninginnelaan 53. Corr.-adres: Agricolahof 4, Haren (Gn.). Haren: S. R. Arkema-Akker S. Arkema Ria en Renia De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek 's avonds van 7.008.00 uur De rouwdienst zal worden gehouden a.s. woens dag om 11.00 uur in de aula van de begraaf plaats „Selwerderhof", waarna te plm. 11.30 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam de Here tot Zich mijn innig geliefde Man en onze lieve Papa Pieter van der Kaaü echtgenoot van Maria Buitelaar op de leeftijd van 44 jaar. „Gij hebt mij in Uw handpalmen gegrift". M. van der Kaaij-Buitelaar Cor Margriet Mariëtte Peter De Lier, 27 december 1975. Lee weg 21 a. De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 30 december a.s. in de Johanneskerk, Kijckerweg, De Lier, aanvang 2.00 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te De Lier. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula. In plaats van kaarten Op 23 december is van ons weggenomen onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Johanna Catharina Hoff op de leeftijd van 87 ja^r. Leiden: E. H. Hoff Haarlem: C. G. Hoff-Vermeer Nichten en neven Leiden, 27 december 1975. Bachstraat 650. De begrafenis heeft in stilte plaats gevonden. Heden is in alle rust in zijn Heer ontslapen, onze Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot vader Servaas Stoop weduwnaar van Aantje Bijkerk op de leeftijd van 81 jaar. Santpoort: N. P. Stoop H. C. Stoop-van Doorn Nw.-Loosdrecht: P. N. Stoop W. Stoop-Schoenmakers Heiloo: M. M. Elderenbosch-Stoop A. H. H. Elderenbosch Breda: J. C. van Noort-Stoop D. W. van Noort Enschede: D. W. van der Zee-Stoop L. van der Zee Rotterdam: E. Stoop Zwijndrecht: J. Stoop Voorburg: A. Stoop Amersfoort: L. Cornelder-Stoop C. Cornelder Waterlandskerkje: N. Stoop Klein- en achterkleinkinderen Heiloo, 26 december 1975. De Rookamer 11. De overledene is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Holleweg te Heiloo. De teraardebestelling zal plaatsvinden op dins dag 30 december 1975 om 12 uur op de Alge mene Begraafplaats te Heiloo. Bijeenkomst voor de teraardebestelling in de aula van de Algemene Begraafplaats. Correspondentie-adres: De Rookamer 11, Hei- loo. „Toch overwint eens de genade en maakt een einde aan de nacht. Dan onderwerpt de Heer het kwade, dan is de strijd des doods volbracht. De wereld treedt in 's Vaders licht, verheerlijkt voor Zijn aangezicht. O welk een vreugde zal het wezen, als Hem elk volk is toegedaan: uit aard' en hemel opgerezen vangt dan het nieuwe loflied aan. Als ieder voor de Heer zich buigt en aller stem Gods lof getuigt." Op Zijn tijd nam de Here tot Zich Zijn kind, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Groot vader David Adriaan Ernaar op de leeftijd van 67 jaar. Winsum (Gn), 27 december 1975 Schilligehamsterweg 1 R. J. Emaar-Ekster kinderen en kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op woensdag 31 december 1975 om 13,30 uur in de Gereformeerde Kerk, Hoofd straat 36 te Winsum. De begrafenis is om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Winsum. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Gereformeerde Kerk. Liever geen bloemen. Na een ernstige ziekte nam de Here tot Zi ons zeer gewaardeerd Mede-Kerkeraadslid D. A. Ernaar op de leeftijd van 67 jaar. Als ouderling deed hij zijn werk steeds tro en vol toewijding. Een voorbeeld voor ons allen. De Here trooste zijn vrouw, zijn kinderen kleinkinderen. Winsum (Gr.), 27 december 1975. De Kerkera Heden nam God tot Zich onze geliefde Bro Zwager en Oom Dirk Knoester weduwnaar van Janna Pieternella Risseeui j op de leeftijd van 83 jaar. Mede namens de familie: Jac. a. G. en Joh. a. C. Knoester 's-Gravenhage, 27 december 1975. De Savornin Lohmanlaan 50. Correspondentie-adres D. den Duik, Drostendreef 36, 's-Gravenha Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond v 78 uur in Rouwcentrum Schevening ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben woe dag 31 december a.s. te 12 uur in familiegraf op de begraafplaats „Oud Eik-e Duinen", Laan van Eik-en-Duinen 38. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11.30 uur. TVT ilt u lui liggen in de zon? Mooie musea zien? De trein W pakken naar Parijs of de Noordzee oversteken naar Londen? Of een rondreis door Indonesië maken? 'n Huisje of appartement huren of toeren met de auto? Ach, wie aan vakantie denkt, merkt vanzelf dat de mogelijkheden onbeperkt zijn. En dat kunt u ook zeggen van de vakantiemogelijkheden die de ABN te bieden heeft. Dat zijn er nu meer dan ooit tevoren. Te veel om op te noemen. Wij kunnen voor elke individuele vakantieganger hier maar een paar voorbeelden noemen. En wilt u meer weten?Dan liggen er bij de ABN meer dan tien reisgidsen voor u klaar. Als de kinderen nog jong zijn. Alsde kinderen wat ouder zijn. Als u met 't hele gezin op vakantie gaat, is het huren van een huis of een apparte ment een goed idee. Wat dacht u van een rustig huis in het prachtige Sauerland met z'n middelgebergte, vakwerkhuisjes en druipsteengrotten? Een comfortabel vijfpersoons appartement huurt u al vanaf f325,- per week. Misschien wilt u liever met de kinderen lekker bruin worden aan het strand van Mallorca? Als je jong en ongebonden bent. Waarom niet eens met z'n tweeën naar Athene gevlogen? Daar kunt u, in een goed hotel, van deze romantische stad genieten (8 dagen half pension f 579,-). Is natuurschoon voor u door slaggevend, dan moet u eens naar Karinthië (eigenlijk vooral in mei vanwege de bloesempracht), waar Pension Hubertus in Mallnitz u graag ontvangt. U gaat er met de trein heen en u kunt er 10 dagen blijven voor f430,-. Wilt u nog zuidelijker, dan kunt u met de trein naar de Méditerranée. In Boulouris sur Mer is een bekend bungalowpark dicht bij zee, met gelegenheid voor toeristische trips te over (Monaco bijvoorbeeld), 10 dagen voor f400,-. U kunt natuurlijk nog veel verder reizen. Naar Mexico bijvoorbeeld, met zijn hypermoderne hoofdstad Mexico-City, zijn boeiende en kleurrijke resten van een verloren gegane, grote beschaving. Wie zou niet graag eens de drijvende tuinen van Xochimilco willen zien? 15 dagen vanaf f 1.960, Wanneer u er met de kinderen een paar dagen uit wilt, dan liggen Londen en Parijs voor de hand en dichtbij. Een weekendtrip naar Londen, inclusief logies en ontbijt in een prima hotel, hebt u al voor f 259,-. Met boot en trein zijn er vierdaagse reizen voor nog geen f200,-. Parijs is het uwe al vanaf f 185,-, vijf dagen per trein, inclusief logies en ontbijt. Langere reizen brengen u naar Joegoslavië. Met name op het prachtige eiland Korcula kunt u vakantie vieren in het Park Hotel, direct aan zee (8 dagen vol pension f455,-). OfinDubrovnik, het gezellige hart van de Dalmatische Rivièra (f587,-). Scandinavië biedt steeds meer vakantiemogelijkheden. Hebt u er ooit aan gedacht om in Amsterdam de luxe boot naar Kristiansand of Bergen in Noorwegen •.te nemen en vandaaruit een prachtige autotocht te ondernemen, waarbij alle hotels verzorgd zijn en u de mooiste plekjes te zien krijgt? (f 1.376,-). Wilt u iets geheel anders, wat zou u dan denken van een opwindende reis naar Kenya, waar u vanuit de hoofdstad Nairobi nog echte ontdekkingsreizen kunt onder nemen (30 dagen vanaf f 1.463,-). J fl I Als je de tijd aan jezelf hebt. Een reisje langs de Rijn. Stel u voor: witte schepen halen u op aan de kaden van Amsterdam en Rotterdam en voeren u langs de mooiste landschappen in Nederland en Duitsland. U bent in internationaal gezelschap en geniet van het leven in de prachtige Rijnsteden d waar 's avonds wordt afgemeerd. U kunt al voor f 169,- meegenieten, drie dagen lang tot voorbij Koblenz. Wie houdt van de gezelligheid, de musea en de muziek van Wenen, moet zich de kans niet laten fd ontgaan om met de trein een zeven daagse trip te maken. Speciaal in april kunt u voor nog geen vijfhonderd gulden prettig verblijven in de oude keizersstad. Eén van de mooiste steden in Zwitserland is Lugano. In Hotel Aurora kunt u genieten van het verrukkelijke klimaat van deze stad (8 dagen half pension vanaf f527,-). Vliegt u liever? Naar Marbella bijvoorbeeld, waar niet ver van het strand Hotel Artola is gelegen (8 dagen half pension f545,-). Met 'n goed verzorgde reis, voorzien van het KLM-Tourlabel. Of u nu een hotel neemt of een appartement, de prijs is fantastisch laag. Als u van de Alpen houdt, is een Zwitsers chalet wellicht iets voor u. In Kussnach bijvoorbeeld, vlak bij het wonderschone Vierwoud- stedenmeer. Zwemmen kunt u dicht bij' huis; voor een fraaie wandeling hoeft u de deur maar open te doen. Kortom, er zijn bij de ABN volop mogelijkheden te vinden voor een geslaagde gezinsvakantie. De zomerreizen van Airtour/S ilverjet, FIT, Long Range Travel, Airtour IT., BBI, Railtour, FTS, Europa Express, S toomvaart Maatschappij Zeeland, Fred Olsen/Bergen Lines en Aznar Line vindt u bij de ABN. Als de kinderen uit huis zijn. Nu de kinderen de deur uit zijn, heeft u wat meer tijd dan voorheen om grote, reizen te maken. U kunt de oceaan - oversteken, bijvoorbeeld om een 31- daagse reis dwars door de Verenigde Staten van Amerika te maken (f 3.195,-), of een 14-daagse trip door Florida (f 1.168,-), in een hypermoderne luxe bus. Rondreizen langs de historische steden van Perzië, door het hoogland van Afghanistan, de Himalaya over naar Kashmir. Een fascinerende rondreis van 24 dagen voor f 4-849,-. Als u liever wat dichter bij huis blijft en dol bent op wat Italië te bieden heeft aan kuituur en natuurschoon, dan is er een 14-daagse autocarreis die u voert door Toscane, Umbria en Lombardia (f 1.385,-). Wat dacht u van een tripje tussendoor naar Agadir f8 dagen vol pension f 897,-) of Rhoaos (8 dagen vanaf f 633,-). ds id

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10