Vier verschillende VW's met hetzelfde opmerkelijke motor-concept Eén succesvolle auto zegt niets, Twee succesvolle auto's zegt wat, Drie succesvolle autos zegt veel, Vier succesvolle auto's zegt alles. Een stuk van het succes zit in Een heel jaar garantie ongeacht het aantal kilometers i De krachtbron voorin Voor de fraai gestyleerde nieuwe generatie Volkswagens ontwikkelde VW een nieuw motorconcept. En zo'n moderne motor is maar op één manier het beste. Daarom heeft nu elk nieuw VW-type een motor met bovenliggende nokkenas, een vijfmaal gelagerde krukas (verontschuldiging voor de technische termen) en water koeling met zelfdenkende ventilator - winst betekent. Zo'n VW-motpr draait op uw eerste commando. Betrouwbaar ook in moeilijke omstandigheden. Energiek gedurende vele, vele jaren. Omdat u de zekerheid van het beste wilt en toch wilt kunnen kiezen, maakt VW-nieuwe-stijl allerlei typen en model len. U zegt maar wat u hebben wilt: groot, klein, kort, lang, veel of weinig pk's, rood, groen of blauw. Een jaar lang geen zorgen over onverwachte reparatierekeningen. Geen angst dat u door de termijn van uw km-garantie heen rijdt. Ook al rijdt u 4 x Europa rond - uw garantie is 12 maan den lang. Volkswagen: gewoon even rekenen. dat mag u wél onthouden. 't Zijn superzuinige vooringeplaatste motoren, die veel energie, maar weinig geluid produceren. Hun kracht wordt rechtstreeks overgebracht op de voor wielen. In de meeste typen zijn de motoren dwars geplaatst, wat ruimte- 1VW-POLO plezierige, korte, solide auto 2 VW-GOLF compacte, ruime gezinsauto 3VW-PASSAT, elegante, pittige, limousine 4VW-SCIROCCÖ wondermooie, snelle sportcoupé

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22