[ans Vultink: 36 biljarttitels srrassend verlies rby County bij ïicester City: 2-1 Van der Sterren weer in finale WIERSMA ONSTUITBAAR FIFA akkoord met programma WK'78 -gleden week dertigste nationaal kampioenschap Is United rukt op Volleybal-dames In zware poule Bruins Slot geschorst Vier punten voorsprong in Suikerdam-toernooi Record Walker op mijl erkend Moeratov sneller dan Koelikov Joop Pasman wint 3000 meter De Vlaeminck verdedigt crosstitel niet Cor Vriend wint cross ET IAG 27 DECEMBER 1975 SPORT TROUW/KWARTET n Is vaak een ondankbare Hierin zijn diverse spelers aan el- Vooral dn de spelsoorten de ene carambole na de uit de queue rolt. Zoals dn e blij voorbeeld; inet spel met ntaigste moediliij kh eidsfactor eet 51: Do uilitela'g van de lotto» afgelopen weekeinde deetoemers 901'.29H. Iinlleg 12. Prijzeiubedrag 1.6317.908. Ie en wtonaare. 4/5o deel van de lie idit In gelijke delen verdeeld over n de 5e prijs van week 51, 1/5 at els Jackpot toegevoegd aan de van die lotto van a.s. zondag 2) 2e prijs: Swlnnaairs, die elk 1.382 ontvangen'. 3e prijs: I13'5 jjg edik bruto» 2.7SO ontvangen, 23 wtoneaire die elk 56 owt- 5e prija 16.088 winnaars, die elk 1,16.103. tze correspondent NLO Uiterlijk gelaten, maar van binnen gespannen zit Hans Vultink op zijn stoel. Zijn tander is aan stoot. Met interesse volgt hij het spel. Wordt het dit keer een serie of een 'poe- i ïisser) Het lot van de biljarter. Op het moment dat zijn rivaal aan de beurt is, kan hij alleen afwachten. Hij heeft geen kans om zich te verdedigen. ook toen in bet bandstoten. Voor het publiek is bandstoten één van de aantrekkelijkste spelsoorten die er bestaan. Voor de ereklassebiljar ter zelf niet. Die (houdt over het algemeen meer van het kader spel. Enkele keren achtereen carambole ren op de vierkante centimeter, waarna de speelbal het vak weer verlaten moet. Ook daarin worden forse series gemaakt. Hans Vultdniks erelijst toont aan dat hij een allrounder is. Hij is een grossier in titels. In zowel het 11bre en het bandsteden zondag voor de negende keer als de kader- spelen. In deze laatste specialiteit en dan met name in het 47-2 behaalde hij zijn grootste succes sen. Drie keer was hij wereldkam pioen, evenzovele keren was hij de beste van Europa. Vultink staat nu bijna 15 Jaar me de aan de top van de Nederlandse en internationale biljartsport: in totaal 36 titels. Hij zegt: 'Misschien geen verdienste van mij, maar een gebrek aan tegenstand'. Er is daar de laatste Jaren wat verandering in gekomen. Er hebben zich enkele jonge spelers aange diend. met de jeugdige Westbra bander Christ van der Smissen voorop, die hem het leven In de komende tijd zuur kunnen maken. Vultink tilt daar echter niet zo waar aan. Hij zegt: ,'Ik heb een bijzonder mooie tijd achter de rug. Wat ik heb gehad, kunnen ze mij niet meer afnemen. Vorig jaar heb ik al willen stoppen. Dat is er toen niet van gekomen. Het bloed kruipt nu eenmaal waar het niet gaan kan. Toen heb ik bijvoorbeeld niet meegedaan aan het kampioenschap bandstoten. Dit jaar wilde ik er persé wel bij zijn. Wanneer ik het, niet. meer zou kunnen doen. geloof ik dat ik toch heel wat zou missen'. Net als de meeste topbiljarters. komt Vultink oorspronkelijk uit de Horeca-wereld. Daar. thuis in de zaak. waagde hij ook zijn eerste stoten op het groene laken. Snel bleek dat haj een wonderkind was. Een kennis voorspelde hem toen al een grote toekomst. Volgens Hans Vultink is ook de conditie voor een biljarter geweldig belangrijk. Hij zegt: 'Ik weet zeker da-t ik er even veel voor doe als een beoefenaar van de lichamelijk veel zwaardere sporten. Ik zit 'enkele uren per week op de hometrainer en in de bossen bij ons in de omgeving ben ik ook vaak te vinden. Iemand die lichamelijk ontspannen is kan ook geestelijk veel meer aan. Biljarten kost namelijk geestelijk ernorm veel. kracht. Uren achtereen zit je in spanning. Voor sommigen zelfs Aantal deelnemers 239.266. 2.056. Prijaenbedrag 333.476. 28 winnaars die bruto» 4 763. 2e prijs 625 winnaars die elk rangen. 3e prijs: 4981 winnaars kaar gewaagd. Verschillende ere- klassers zijn In staat een partij dn één beurt uit te spelen. Zelfs wan neer je Hans Vultink heet, het Ne derlandse hiljartfemomeen uit de Gelderse Achterhoek, kun je op een tegenstander stuiten die je volko men verrast. Mis je dn de eerste beurt na een (kleine serie een ogen schijnlijk gemakkelijke bal, dan kan dat betekenen dat miet een de partij verloren gaat. De ander kan de bailLen aan de band bij elkaar krijgen en via een 'série aanéricaiin' het spel in een beurt uitmaken. In vele sporten gaat het anders toe: de factoren aanvallen en ver dedigen zijn veelal inherent aan het begrip wedstrijdsport. Bij bil jarten ligt het echter allemaal an dere. Je kunt er bi j 'badvriies' hooguit voor zorgen dat je geen gemakkelijke stoot voor de oppo nent achterlaat. Dat noemt men dat carottespel. Hans Vultink. de nu 38-jarige topspeler uit Groenlo, heeft een dergelijke speelwijze doorgaans niet nodig, want hij blijft in de regel aan de voordelige zijde van de score. In Valkensw- aard behaalde Vultink verleden week zijn dertigste nationale titel. In 1961 was hij voor het eerst kampioen van Nederland in de ere klasse. Misschien toevallig, maar BUENOS AIRES Ondanks de binnenlandse politieke proble men die verleden week al tot de annulering van de jaarlijkse Grote Prijs (aurorace) van Ar gentinië hebben geleid en die het doorgaan van het wereldkampi oenschap voetbal dn 1978 onze ker maken heeft de Argen tijnse Voetbal Bond (AFA) woensdag het officiële program ma voor die WK bekend ge maakt. Bij de samenstelling van het programma is rekening gehou den met de volgende voorwaar den: 1. alle ploegen hebben tussen de wedstrijden drie dagen rust. 2. elke dag worden vier wedstrij den gespeeld 3. i nde tweede ronde worden alle wedstrijden op dezelfde dag gespeeld met een gelijk aan- vangsuur. Door deze indeling, geloven de organisatoren spelen alle landen onder dezelfde voorwaarden. Bo vendien kan door het program meren van twee maal twee wed strijden op één dag de televisie alle ontmoetingen rechtstreeks uitzenden. Om optimale omstandigheden voor de televisie-uitzendingen te garanderen, zijn de aanvangstij den als volgt vastgesteld: de eerste twee wedstrijden begin nen om 17.30 uur (Nederlandse tijd) en de andere twee om 20.00 uur (Ned. tijd). In alle stadions waar voor 'Mundial '78' wordt gespeeld, is een lichtinstallatie aanwezig waardoor de uitzending ln kleur van de late wedstrijden geen problemen zal opleveren. Overigens zijn de aanvangstij den nog niet definitief. De orga nisatoren willen daarover nog contact opnemen met de televi siemaatschappijen en de betrok ken bonden om de ideale aan vangstijden vast te stellen. De openingswedstrijd van het toernooi tussen titelhouder West-Duiiitsland en de nog door het lot aan te wijzen tegenstan der vindt op 1 juni 1978 plaats om 19.00 uur (Ned. tijd) In het stadion van River Plate in Bue nos Aires. De strijd om de derde en vierde plaats en de finale beginnen eveneens om 19.00 uur. Hans Vultink, geconcentreerd aan stoot. GENT (België) Roy Schuiten en René Pijnen zijn derde geworden dn een omnium voor prof ploegen in het sportpaleis te Gent. Op alle drie de onderdelen (puntenkoers. eofi-, kilometer op Italiaanse wijze en afvalwedstrijd) eindigden de Nederlanders als derde. Winnaars weiden de Belgen Patrick Sercu en Willy Debosscher niet te dragen. Je moet over een IJzersterk gestel beschikken'. Over de toekomst zegt hij: 'Ik denk dat ik nog maar even doorga. Maar misschien zijn er wel teveel toer nooien achter elkaar. Binnenkort volgt het Europees kampioenschap DEN HAAG Het Nederlands da mes-volleybalteam is met Oost- Duiitsland, Polen en Italië in één poule ingedeeld voor het pré-Olym pisch toernooi, dat van 16 tot en met 21 januari in Heidelberg plaats •vindit. In Heidelberg komen acht landen uit, die voor één plaats op de Olympische Spelen gaan strijden. De andere poule wordt gevormd door West-Duitsland, Bulgarije. Verenigde Staten en Zwitserland. Oorspronkelijk zouden ook Joego slavië, Indonesië aan het kwalifica tietoernooi deelnemen, maar deze landen hebben zich afgemeld. In Montreal zullen in totaal maar acht landen aan het dames-volley baltoernooi deelnemen. De volgen de zeven landen zijn al geplaatst: Brazilië. Japan. Canada. Hongarije. Rusland. Zuid-Korea en Cuba. 47-2 in Vught en daarna het Euro pees kampioenschap bandstoren in Noord-Frankrijk. Ook Toulouse, waar de titel in het 71-2 kaderspel op het programma staat, is Vultink van de partij. De Gelderlander groeit nog steeds i>n vorm. Dit seizoen is hij vrijwel niet, te verslaan. Hij behaalde al drie nationale titels. ZEIST (ANP) De commissie van beroep van de KNVB heeft geen reden gezien om de schorsing van FC Amsterdam-trainer Bruins Slot op te heffen. Bruins Slot werd door een tuohtc om missie van de KNVB vorige week tot februari het recht ontzegd een functie te bekleden in het betaalde Voetbal of bij een bij de KNVB aangesloten club. Bruins Slot is zonder de vereiste licentie bij FC Amsterdam als assistent- trainer werkzaam. FC Amsterdam werd veroordeeld tot een boete van duizend gulden, waarvan vijfhon derd voorwaardelijk met een proef tijd van "een jaar. De zaak Bruins Slot zal op 5 janua ri in het sportcentrum in Zeist mondeling worden behandeld. GRONINGEN Evenals vorig jaar heeft Paul van der Sterren zich geplaatst voor de eindstrijd om de Europese jeugdtitel bij het schaken. In Groningen deelde hij in de zesde ronde hét punt met de Rus Kochiev, die daardoor ook zeker werd van een finaleplaats. In de zevende ronde werd de partij tussen de Noor Trolldalen en van der Sterren afgebroken. De Noor staat gunstiger en heeft goede winstkansen. Wint Trolldalen deze partij dan eindigt Kochiev op de eerste plaats in deze kwalificatie ronde. want de Rus won in de zevende ronde van de Tsjech Stac- nik. die daardoor uitgeschakeld werd voor de eindstrijd. Naast Kochiev en Van der Sterren heeft ook de Bulgaar Inkiov zich definitief voor de finale-poule ge plaatst. Voor de Britten Speelman en Littlewood. Bernstein (Isr). Po- povic (Joe) Pablo (Spa) en Olafs- son (IJsl) is de klassering voor de eindstrijd nog niet zeker. Dat, hangt af van de Zwitser Silberring en de Pool Twardon, die hun partij afgebroken hebben en in de tweede zitting moeten uitmaken wie aan het langste eind trekt. Bij remise zijn zij uitgeschakeld, wint een van beiden dan komt ook deze op 4,5 pnt, waardoor dan ze ven spelers op gelijke hoogte ko men. Een van hen zal dan moeten afvallen. De tweede Nederlandse deelnemer, Bruno Carlier. heeft zich door een zege op de Westduitser Weidemann geplaatst voor de B-poule. Vijfde ronde, afgebroken partijen: Speelman-Popovlc 4-4 Llttlewood-SiJ- berring 1-0 Krlstensen-Olafsson 0-1 Orr- Oney O-l Aygouebi-Azzopardl 4-4 Santos- Travelyan opn'. afg. Zesde ronde: Van der Sterren-Kochlev 4- 4 Popovlc Inkiov 4-',- Olafsson-Spee'.man 4-4. x>d 4-4 Ftaonlk- Twardon 1-OTrol ldaI en-B inham 1-0 Muir- Pablo 4-4 Kristeneen-Folsor 4-4 Oeney-Si'.berring 0-1 Weidemarm-Trabat- torui 0-1 Schussler-Carller 4-4 Treve- !yan-Orr 4-4 DuurAzzopardl 1-0 San- tos-Aygoustt 1-0 Roo6-Tonoll 1-0 Tiriller- Hessenbruch 4-4. Zevende ronde: Trolldalen-Van der Ster ren afgebr.. Kochlev-Stacnlk 1-0. Inklov- Olafsson 4-4. Popovlc-Bernsteln 4-4. Speelman-Llttlewood 4-4. Pablo-Trabat- Oeney-Roos 1-0. Carlier-Weidemann 1-0. Schussl er-San tos afgebr.. Azzopardi-Trevc- lyan O-l. Orr-Durr 4-4. Aygoustl-Trlller afgebr.. Tonoll-Hessenbruch afgebr. Stand na zeven ronden. Zwitsers systeem: 1. Kochiev (Rusl) 54. 2. Van der Sterren (Ned) 5 plus 1 afgebr.. 3. Inkiov (Buig) 5. 4/9. Speelman (Eng). Littewood (Eng). Bernstein (Isr). Popovic (Joegosl) Pablo (Spanje), Olaffson (IJsl) 44. 10. Trollda len (Noorw) 4 plus 1 argebr.. 11/12. Polsor (Roem. Ptacnlk (Tsj.sl) 4, 13/14. Silber ring (Zwits). Twardon (Polen) 34 Plus 1 afgebr.. 15/19. Kristensen (Den). Bfnham (Pin) Trabattoni (It). Carlier (Ned), Oe- ney (Turk) 34. 20/21. Muir (Schotl). Tre- velyan (Wales) 3. 22/23. Schussler (Zwe den), Santos (Port) 2 4 plus 1. 24/27. Weidemann (W-Dld), Roos (Frank). Orr (Ierl). Durr (Oost) 24, 29. Azzopardl (Malta) 2. 29/31. Tonoll (Belg). Aygousti (Cyprus). Triller (Monaco) 14 plus 1 af gebr.. 32. Hessenburch (Lux) 14. AMSTERDAM Harm Wiersma heeft zijn voorsprong in het Sui- g kerdamtoernooi na de zevende en achtste ronde uitgebreid tot 4 punten. Zijn achtervolger, N'Diaye, die aanvankelijk drie punten achterstand had, verloor woensdag kans'ocs van Bassirou Ba, die zijn tegenstander min of meer wegspeelde. [IBremner, links op de foto, speelde voor Leeds United zijn wedstrijd. inze sportredactie )EN De 23ste ronde in de Engelse voetbal-league is gis- met de nodige verrassingen gepaard gegaan. Zo verloor ioen Derby County de uitwedstrijd tegen het tamelijk onbe- nde Leicester City met 21. Derby County viel door die laag terug naar de vierde plaats, die het met Queens Park ers moet delen. Verrassend was ook de 01 overwinning, die United in de zware uitwedstrijd tegen Manchester City tide. Manchester City was al achttien wedstrijden op rij on- jen. lester United speelde eerder reek de wedstrijd tegen Ever- at 11 gelijk. Doordat gelijke >leven de Mancunians van Tommy Dodherty aan de Liverpool, dat bij Stoke ok niet verder kwam dan 1 ft twee veriiespunten meer anchester United. Leeds Uni- at nog maar één punt achter club van 'Old Trafford.' ester United nam bij Ever- n voorsprong door de Schotse itional Lou Macari, maar Bob ord zorgde vijf minuten voor voor de gelijkmaker. United bracht Manchester le eerste thuisnederlaag van izoen toe. dankzij een doel- lat verdediger Paul Madeley ien minuten voor tijd scoor- Leeds Uniited speelde Biilly ter zijn 750ste wedstrijd, ooi leek bij Stoke City lange weg naar een 01 overwin- föhn Toshack had in de eer- :t Liverpool aan de leiding it. Diep in de tweede helft Geoff Salmons voor Stoke :hter de gelijkmaker. County was bij het verras- ïoed spelende Leicester City Leicester nam via nam van Bob Lee en Frank ington een 20 voorsprong, on James verkleinde de ne- g in de slotsyconden tot 21. s Park Rangers bleef dankzij inten van Don Masson en Bowles Norwich City de baas de top van de league. Van middag ontmoet QPR het tot nu toe teleurstellende Arsenal op Highbury. Een slechte dag beleefden de Lon- dense clubs West Ham United en Tottenham Hotspur. West Ham United viel uit de kopgroep terug door bij Aston Villa dit seizoen in de UEFA Cup door de Belgische FC Antwerp uitgeschakeld met niet minder dan 41 te verliezen. Tottenham verloor in het eigen White Hart Lane-stadion met 13 van het laaggeklasseerde Birming ham City. UITSLAGEN: Aston Villa-West Ham Uni ted 44; Bum ley-New castle United 0 1: Ipswich Town-Areenel 20: Leicester City-Derby County 2—1; Manchester City-Leeds United O—lueens Park Rangers-Norwich City 20: Sheffield United-Middlesbrough 1—1; Stoke City- Liverpool li1; Tottenham Hotspur-Bir mingham City 13: Wolverhampton Wanderers-Coventry City 01; Everton- Manchester United 11. Stand: Manchester United 2231; Liver pool eny—31. Leeds United 22—30; Derby County 23—30. Queens Park Rangers 23—30, West Ham Unltead 22—28; Man chester City 23—27; Stoke City 23—26. Everton 2326. Mlddlesborough 232.->. Ipswich Town 23—24. Aston Villa 23—23. Newcastle United 23—22. Leicester City 2322: Coventry City 23—21. Tottenham Hotspur 23—20. Norwich City 23—19. Ar senal 2318. Birmingham City 2317. Bumley 2315. Wolverhampton Wander ers 23—13. Sheffield United 23—6. Het programma voor vanmiddag luidt: Arsena:-Queens Park Rangers. Birming ham City-Stoke City. Coventry City-Tot tenham Hotspur. Derby County-Aston Villa. Leeds United-Leicester City, Liver pool-Manchester City, Manchester Uni ted-Burnley, Middiesborough-Everton. Newcastle United-Sheffield United. Nor wich City-Wolverhampton Wanderers. West Ham Un-lted-Ipswlch Town. In deze zevende ronde versloeg Wiersma Baba Sy na eeng elijkop- gaande strijd, die in een zeven om zeven positie door de Nederlandse kampioen in winst werd omgezet. De Rus Koeperman won van Mi chel, die in een vier om twee eind spel moest capituleren. Tijdens de achtste ronde op Twee de Kerstdag kon niemand van de achtervolgers een punt inlopen, hoewel Wiersma tegen Hermelink niet' verder kwam dan remise. Koeperman wist, voordeel uit een klassieke partij dn een eindspel met enkele stukken meer te bereiken. Maar NDiaye zag de remisemoge lijkheid direct en forceerde een puntendeling. De Ruiter was al vroeg een stuk achter geraakt, maar zag toch kans een eindspel te bereiken dat Bassirou Ba niet kon •winnen. Baba Sy tegen Nimbi was een gelijkopgoande strijd met remi se als slot. Twee winstpartljen kon den worden aangetekend. Smith veroverde al vrij spoedig een stuk en Michel kreeg geen kans meer op herstel. Bronstring en Agafonow hebben er zonder meer een spekta- LONDEN De directeur van het lAAF-kantoor ln Londen, John Holt, heeft In Londen verklaard dat het wereldrecord dat John Walker (MZ1) in augustus van dit jaar in Gothenburg op de mijl vestigde (3.49.4), in januari officieel erkend zal worden. Erkenning van de recordtijd was onzeker omdat Walker door een Zweedse loper. Goeran Savemark. op de eerste 800 meter getrokken zou zijn. Holt zei. dat het gezien de prestatie van Walker in strijd met de beginselen van 'fair play' zou zijn, het record niet te erkennen. Hij zei verder dat Walker geduren de het grootste gedeelte van de tweede helft van de race op kop had gelegen. Het record op de mijl stond sinds mei 1975 met 3.51.0 op naam van Filbert Bayi uit Tanzani- kelstuk van gemaakt en trokken dan ook de meeste toeschouwers. Vast staat dat Bronstring op het laatste moment de remise miste. De strijd om het jeugdwereldkam- pioenschap is bijzonder spannend. Na de woensdag gespeelde zesde ronde ging de 17-jarige Geert van Aalten met een punt voorsprong op de even oude Toine Brouwers aan de leiding. De Russische jeugdspe ler Letsjinki volgde op twee pun ten. Van Aalten versloeg toen jeugdwe reldkampioen Robi'liard. Brouwers won van Guinard en de 17-jarige Rob Schippers hield Letsjinski op remise. In de gisteren gespeelde zevende ronde heeft Van Aalten zijn kansen op de jeugdwereldtitel aanmerkelijk zien slinken. Hij be zat een goede positie tegen Let sjinski toen tijdnood hem dwong snel te spelen. In deze fase miste hij de juiste voortzetting en scherp spelend kon de Rus de winst naar zich toe trekken. Letsjinski nestel de zich met deze overwinning op een gedeelde eerste plaats. Van Aalten. Brouwers en Letsjinski gaan nu samen aan de leiding, op een punt gevolgd door Andrejev. Brouwers ontmoet nog Robillard en Letsjinski. De Rus komt voorts nog uit tegen Zedlacek en Van Aalten speelt tegen Reimann en Guinard. Hier heeft Andrejev nog alle kans. In de strijd om het wereldkampi oenschap dames wacht men nog steeds op de eerste remise.'Opnieuw kwamen alle partijen tot een be slissing. Wereldkampioene Michai- lovskaja. die alleen nog concurren tie heeft van haar landgenote Tra- vina, merkte op dat de spelers in de grootmeestergToep maar eens bij de dames moesten kijken om te zien hoe er gewonnen moet wor den, Grootmeestergroep: Zevende ronde: N'Dalay (Mali)-Bassirou Ba (Sen) 0—2: Wiersma (Ned)-Baba Sy Sen 2—0; Nim bi Zaire-Agafonov (Sow» 11: Smith (VS)-Bronstring (Ned) 1—1; Mi ch el (Hal)-Koeperman (Sow 02; De Ruiter (Ned)-Hcrmeiink (Ned) 11; Achtste ronde: Bronstring-Agafonov 0 2: Baba Sy-Nimbi 11: Hermelink-Wiers- ma 11Bassirou Ba-De Ruiter 11 erman-N'Dlaye 11; Smith-Michel ALMA ATA (Tass) De Rus Vale- ri Moeratov heeft tijdens nationale sprintwedstrijden op de wonderhaan van Alma Ata de 500 meter gewon nen in 39.29 seconden. Onder bijzon der slechte weersomstandigheden (sneeuwval en hoge vochtigheids graad) versloeg de ex-wereldrecord- houder op de sprint de huidige titel houder (met 37.00) Jevgeni Koelikov. Koelikov reed de afstand ln 39.33. Moeratov won eveneens de 1000 me ter. Door zijn tijd van 1.20.29 leidt hij na de eerste dag in het algemeen klassement met 79.375 punten. Koeli kov wist zich niet bij de eerste drie te plaatsen. INZELL (ANP) Joop Pasman heeft tijdens internationale schaatswedstrijden in Inzeil de 3000 meter gewonnen in 4.26.50. De race werd een volledige Nederland se triomf. Achter Pasman eindigden Hilbert van de Duim, Bert de Jong. Jan de Vries en Riekele Helda op de tweede tot en met de vijfde plaats. Op de 3000 meter vestigde Sylvia Burka een nieuw Canadees record met 4.49.91. Ook de Zwitserse Dolo res Lier reed een nieuw nationaal record met 5.05.10. BINAGO De Belgische prof-wiel renner Roger de Vlaeminck heeft meegedeeld dat hij zijn wereldtitel cycle-cross niet zal verdedigen. De titelstrijd vindit in januari in het Franse Ohazay d'Arzergues plaats. De Vlaeminck deelde zijn besluit mee na een cross in het Italiaanse Binago, die hij met ruim verschil won. Roger de Vlaeminck is één van de zeer weinige renners die zowel op de weg als 'in het veld' de top heeft bereikt. Harm Wiersma, vier punten voorsprong. Koeperr Stand: 1. Wiersma 14 pnt. 2. Koeperman 10; 3 en 4 N'Diaye en Smith 9: 5-7 Baba Sy. Hermelink en De Ruiter 8: 8-10 Agafonov. Nimbi en Bassirou Ba 7; 11. Brons tri rrg 6: 12. Michel 3. Wereldkampioenschap Jeugd: Zesde ronde: Van Aalten iNed)-Robillard (Hai 2—0: Sedlacek (Tsj-Andrejev tSow) 02: Brouwers (Nedl-Gulnard (Fra) 20; Martens (Bel)-Reimann (Oost) 20: Letsjinski (Sow)-Schippers (Ned) 11. Zevende ronde: Robiilard-Sedlacek 20; Andrejev-Brouwers 11; Gulnard-Mar- tens 20; Schippers-Reimann 2—0; Van Aalten-Letsjlnskl 02. stand: 1-3 Van Aalten. Brouwers en Letsjinski 11 pnt. 4. Andrejev 10; 5-6 Wereldkampioenschap dames: zesde ron de Geurts (Ned)-Ciaes (Bel) 2—0: Heit- meier (Ned)-Barras (Fra) 0—2: Graas (Ned)-MichaUovskaJa (Sow) 0—2; Nlzic (Joe)-Travina (Sow) 0—2: Reimann (Oo- s-Aderabekova (Tsj) 20. Zevende ronde: Claes-HeRmeier 02: Barras-Graas 0—2: MlchaUovskaJa-Nialc 20: Kaderabekova-Travlna 02; Geurts-Reimann 20, Stand: 1. Michalowskaja 14 pnt 2. Tra vi na 12: 3-4 Getrrts en Graas 10; 5 Helt- meler 10; 6. Barras 6: 7-8 Claes en Nlzic 4; 9 Reimann 2; 10. Kaderabekova 0. REUSEL (ANP) Cor Vriend (PSV) heeft in Reusel de l'Avant Sylvester Cross gewonnen. De Eindhovenaar liep de 10,5 kilometer op hetzelfde parkoers, waar in het voorjaar de nationale kampioen schappen veldloop werden gehou den. in 34 minuten en 7 seconden. Vriend had een voorsprong van bij na 50 seconden op de Belg René Blockx, die als tweede eindigde. Derde werd Van der Hoogen van HAC.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 19