pijltjes FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 27 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTE - Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Op 8 januari a.s. zullen D.V. onze geliefde Ouders en Grootouders H. Versluys A. J. Versluys-Kleyn 50 Jaar getrouwd zijn. Voorts hoopt Vader op 17 januari a.s. te gedenken, dat hij 50 jaar geleden in het ambt van predikant werd bevestigd. Wie hen wil komen gelukwensen is hartelijk welkom op een receptie zaterdag 10 januari a.s., 's middags van 16.0018.00 uur in Hotel „De Gouden Leeuw", Rijksstraatweg 7 te Geldermalsen. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Jaap en Ans Josien en Gerda Cheüs en Ger Huibert Janny en Frans Frans en Ine Geldermalsen. december 1975. Corr.-adres: Regentessestraat 1. Met verslagenheid geven wij u kennis van het overlijden van de Heer W. F. Buitendijk sedert 1 juni 1975 gepensioneerd-directeur van gemeentewerken. Leiderdorp, 24 december 1975. Burgemeester en Wethouders Leiderdorp M. A. van der Have, burgemeester C. Hobo, secretaris. Direkteur en personeel van de dienst gemeen tewerken van Leiderdorp geven met grote ver slagenheid kennis van het overlijden van de Heer W. F. Buitendijk Sinds 1 juni 1975 gepensioneerd-direkteur van de dienst. Leiderdorp, 24 december 1975. J. J. van Vliet, direkteur. Uit Victoria. Canada, ontvingen wij het bericht dat is overleden onze Zuster en Schoonzuster Dina Roest echtgenote van Geerlof Bomhof op de leeftijd van 54 Jaar. Uit haar laatste brief „Ik weet dat m'n leven in God's hand is en dat door Christus bloed ook mij verge ving geschonken is." Leiderdorp: H. Roest S. J. Roest-Bos Leiderdorp: E. Meerburg-Roest C. Meerburg San Marcos, Cal., U.S.A.: C. P. Roest G. Roest-van der Stoel Leiderdorp: A. Roest H. Roest-van Dam IJmulden: M. Roest-van Leeuwen Geldorp: G. van der Stoel-Roest J. P. van der Stoel Leiderdorp: C. van Leeuwen-Roest P. van Leeuwen Ontario, Cal., U.S.A.: C. van der Stoel-Roest H. van der Stoel Waterford, Cal., UfLA.: L. Roest E. Roest-de Graaf Leiderdorp: M. Roest D. Roest-van der Zwan Geldrop: T. Appelo-Roest H. H. A, Appelo Leiderdorp, 23 december 1975. Correspondentie-adres Hoofdstraat 177, Leiderdorp. De Heer van leven en dood heeft op Zijn tijd tot Zich geroepen onze geliefde Schoonzuster en Tante Dien Bomhof-Roest echtgenote van Geerlof Bomhof Psalm 90 1 (berijmd). Victoria (B.C.), Canada, 22 december 1975. Uit aller naam: G. Hondius-Bomhof, Schoonhoven. Vaste Rots van mijn behoud". In de vroege morgen van de Eerste Kerstdag overleed plotseling in haar Heer en Heiland mijn Innig geliefde en zeer zorgzame Vrouw Henriëtte Maria Gerardina Maan-van Proosdij op de leeftijd van 70 Jaar. J. Maan 's-Gravenhage, 25 december 1975. Kraaienlaan 22. Wegens omstandigheden geen bezoek Geen toespraken De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 30 december om 13.00 uur in de aula van „Oud Eik en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage, waar na de begrafenis zal plaatshebben. Tot onze diepe droefheid geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Jetty Maan-van Proosdij Haar heengaan betekent voor ons een groot verlies. familie Maan familie van Proosdij 25 december 1975. „Mijn genade is U genoeg" 2 Cor. 12 9 Na een noodlottig ongeval heeft de Heer, voor ons geheel onverwacht, tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Abraham Moerdijk echtgenoot van Maria Elisabeth Vernooijs, weduwnaar van Aafje Hoorn op de leeftijd van 77 jaar. Bussum: M. E. Moerdijk-Vernooijs Ermelo: J. A. Moerdijk G. A. Moerdijk-Kruit Santpoort: D. J. Markerink-Dalemans D. Markerink Naarden: D. Bonting A. F. J. Bonting- Velthuijzen Kleinkinderen en verdere familie. Bussum, 24 december 1975. Achtermeulenlaan 3. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van De Jager, Brinklaan 132 te Bussum, al waar geen bezoek. De rouwdienst geleid door de weleerwaarde heer Ds. J. v. d. Brink, zal worden gehouden op maandag 29 december a.s. 's middags om 3 uur in de aula van de begraafplaats „Wes- terveld" te Driehuis, waarna de begrafenis aldaar zal plaatshebben. Thuis liever geen bezoek, liever geen bloemen. „Het leven was mij sterven tot Gij mij deedt staan. Gij doet mij schatten erven, die nimmer meer vergaan." (Gez. 10). Plotseling werden wij opgeschrikt door het droeve bericht dat ten gevolge van een on geval is overleden, de heer Abraham Moerdjjk op de leeftijd van 77 jaar. Hij heeft de Geref. Kerk van Zaandam vele jaren in het ambt van ouderling trouw ge diend. Wij bidden voor mevrouw Moerdijk en haar kinderen dat zij Gods nabijheid mogen er varen. Zaandam, 26 december 1975. Namens de Geref. Kerk van Zaandam: H. Noord, voorz. K.A.Z.; A. Zwijnenburg, secr. D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan; 'k Was uitgeteerd maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel, tot Uwe ruste weder; Gij zijt verlost, God heeft U welgedaan. Psalm 116 4. Met grote droefheid geven wij u kennis, dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Trijntje Koster op de leeftijd van 73 jaar. Ridderkerk: J. Koster J. Koster-Bevelander Schiedam: L. van der Graaff-Koster A. van der Graaff Rotterdam: W. Groeneveld-Koster M. Groeneveld Rilland-Bath: J. L. Koster J. Koster-Bos Driebergen: E. L. Wildeman-Koster N. Wildeman Maassluis: J. Koster G. Koster-Bos Nichten en neven Poortugaal, 25 december 1975. Albrandswaardsedljk 74. Correspondentie-adres: M. Groeneveld, Huis manstraat 19c, Rotterdam-21. Verzoeke geen bloemen De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer ds. J. van der Haagen, zal D.V. worden gehouden maandagmiddag 29 december a.s. Ij om 2.30 uur in het Verenigingsgebouw „De Haven", Emmastraat 9 te Poortugaal, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Poortugaal om streeks 3.15 uur. Gelegenheid de familie te condoleren een half uur voor de aanvang van de dienst in „De Ha ven". IN PLAATS VAN KAARTEN 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheën. Ps. 89 1 (ber.) Heden nam de Here plotseling uit ons midden weg in het vaste vertrouwen, dat Jezus zijn Zaligmaker was, onze geliefde Man, Vader, Zoon, Schoonzoon en Broer Harm van Bruggen in de leeftijd van 43 jaar. H. J. van Bruggen-van Dijk Jacob en Anneke Jan Willem Harm Ineke Nelly en verdere familie. Rijnsaterwoude, 23 december 1975. Herenweg 88 B. De rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsa terwoude zal D.V. plaatsvinden zaterdag 27 december a.s. des nam. 2 uur, waarna de be grafenis plaatsvind op de algemene begraaf plaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren aan huis en na afloop van de begrafenis in het koor van de kerk. Verzoeke geen bloemen. ,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheën.' Ps. 89:1 ber. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze Broe der diaken Harm van Bruggen Zijn trouw en toewijding in onze gemeente zal altijd in onze herinnering blijven. Moge God zijn Vrouw en Kinderen sterken in dit smartelijk verlies. De Kerkeraad Hervormde Gemeente Rijnsaterwoude. Op U mijn Heiland blijf ik hopen Heden heeft de Here plotseling tot Zich geno men mijn lieve Man, onze Schoonzoon, Zwager en Oom Charles Louis Barto op de leeftijd van 45 jaar. Uit aller naam: J. A. Barto-de Jong Capelle aan de IJssel, 24 december 1975. Dotterlel 643. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 4.30 tot 5 uur in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51 te Rotterdam en na af loop van de begrafenis in de kapel op de be graafplaats. De dienst van Woord en Gebed, waarin voor gaat ds. Sj. van Ketel, wordt gehouden D.V. maandag 29 december om 2 uur in de Imma- nuëlkerk aan de Freesiastraat, waarna de be grafenis zal plaatsvinden circa drie uur op de begraafplaats „Schollevaart" aan de Scholle- vaartseweg. Op U mijn Heiland blijf ik hopen. God nam plotseling uit ons midden weg mijn innig geliefde Zoon en onze lieve Broer, Zwa ger en Oom Charles Louis Barto op de leeftijd van 45 Jaar. J. M. Barto-Kruidenier Daan, Hennle Jopie, Arie Nel, Koos Piet, Riet Annie, Henk Chariot, Jan Bemhard, Rinske Louis, Els Ellle, Aad Neven en Nichten Op U mijn Heiland blijf ik hopen. De Raad van de Gereformeerde Kerk van Ca pelle a. d. IJssel heeft met grote droefheid kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer C. L. Barto tot voor kort ambtsdrager in onze gemeente. Onze gedachten gaan uit naar Ans, zijn vrouw, die wij Gods nabijheid toewensen. Namens de Kerkeraad: Ds. W. van der Zwan, praeses; E. van Vliet, scriba. Capelle a. d. IJssel, 24 december 1975. Hetzij dat wij leven, hetzij dat wij sterven, wij zijn des Heren. Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben geven wij kennis dat de Heer tot Zich nam onze lieve Moeder, Groot-, Over groot- en Betovergrootmoeder Johanna ten Hoeve sinds 15 januari 1948 weduwe van IJntze van der Honing in de gezegende ouderdom van 102 jaar. Utrecht: E. Roddenhof- van der Honing Ermelo: A- C. van der Honing- Bontekoe Nunspeet: J. van der Honing A. C. van der Honing- Huijser Rotterdam: P. van der Honing L. van der Honing-Prins Klein- en achterkleinkinderen Utrecht, 25 december 1975. „Tamarinde", Neckardreef 6. Corr.-adres: J. van der Honing, Oosterlaan 125, Nunspeet. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 30 de cember om 14 uur op de „Noorderbegraaf plaats" te Leeuwarden. Vooraf wordt om 10 uur een rouwdienst gehou den in „Tamarinde". De Here heeft tot Zich genomen onze lieve Vader, Schonvader, Grootvader en Zwager Kornelis Rinzema weduwnaar van Ymkje Bouma Bennekom, 25 december 1975. Hof van St. Pie ter 43. G. H. Rinzema- van Berneveld Barendrecht: F. van Melle-Rinzema J. P.' van Melle Boudewijn Capelle a.d. IJssel: T. Noordhoek-Rinzema M. J. Noordhoek Diederik en Friso DronrypJRinzema W. M. Rinzema-Admiraal Kees, Jan en Nynke Amsterdam: J. Lammersen-Rinzema A. Lammersen Amsterdam: J. de Zeeuw-van Melle J. de Zeeuw Gelegenheid tot condoleren op maandag 29 de cember van 19.0020.00 uur in de rouwkamer, Gerdesstraat 1, Wageningen, en na afloop van de begrafenis. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 30 december op de Algemene Begraafplaats te Wageningen, voorafgegaan door een rouw dienst in de aula van de begraafplaats. Aan vang van de rouwdienst om 13.00 uur. Thuis geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken Heden overleed zacht en kalm onze lieve Moe der, Grootmoeder, Zuster, Schoonzuster, en Tante Grietje Deijs-Schoustra weduwe van Johannes Albertus Deijs in de ouderdom van 81 jaar. Mede namens verdere familie: A. H. Deijs. 's-Gravenhage, 26 december 1975. Druivenstraat 36. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7 tot 8.30 uur in ,,'t Statenhuys", Staten- laan 78. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben dinsdag 30 december te 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof laan. Vertrek vanaf Druivenstraat 36 te 12 uur. „Geloofd zij Jezus Christus". Na vele samen doorleefde gelukkige jaren is mijn lieve Vrouw Alberdina Hendrika Grundel-Overweg geboren 1 januari 1898, mij op Eerste Kerstdag voorgegaan naar ons eeuwig thuis. H. C. Grundel Delft, Van Kinschotstraat 10. Diep bedroef en dankbaar gedenken wij het heengaan van onze lieve Moeder, Schoonmoeder en Oma. Rotterdam: C. Grundel G. Grundel-de Jonge Uitgeest: H. A. Grundel B. Grundel-Klijweg Delft: A. Grundel H. Grundel- van Schavicoven Delft: L. T. Hilkhuysen-Grundel J. J. Hilkhuysen Amsterdam: A. H. de Groot-Grundel J. W. de Groot mede namens alle kleinkinderen Delft, 25 december 1975. Liever geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden in het familiegraf op „Jaffa", dinsdag 30 december n.m. 3 uur. Gelegenheid tot condoleren aldaar na afloop van de begrafenis. Heden overleed zacht en kalm in vol verteou wen op Gods genade, in Jezus Christus, onze lieve Broer, Zwager en Oom Arend van Vliet op de leeftijd van 76 jaar. (Zondag 1) De Lier: E. van Vliet M. van Vliet Naaldwijk: M. van der Wei-van Vliet F. van der Wel 's-Gravenzande: P. Valstar-van Vliet B. Valstar Bleiswijk: L. van Dorp-van Vliet Neven en nichten. De Lier, 25 december 1975. Hooflaan 6. De overledene ligt thuis opgebaard alwaar op maandag 29 december a.s. om 1.30 uur n.m. de rouwdienst wordt gehouden, waarna de ter aardebestelling zal volgen op de Algemene Be graafplaats te De Lier. Algemene kennisgeving Na een langdurig, doch geduldig gedragen lijden is van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Hendrik de Jong op de leeftijd van 76 jaar. Psalmj 121 Leeuwarden, 24 december 1975. P. Stuyvesantweg 100. Leeuwarden: N. de Jong-de Jong Eelde: K. de Jong J. de Jong-Bronsema Corry, Ellen, Eveline. Annemiek Amerongen: E. de Jong G. de Jong-Tunderman Nico, Josine Heeze: H. de Jong A. de Jong-Reen Henk, Monique Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De rouwdienst zal a.s. maandag 29 december plaatshebben om 14.30 uur in de aula van de Prot. Chr. Uitvaartvereniging, Jelsumerstraat 43, Leeuwarden. De teraardebestelling zal om plm. 15.15 uur volgen op de Noorderbegraafplaats te Leeu warden. Na afloop van de plechtigheid is er in boven genoemde aula gelegenheid de familie te con doleren. Zeer bedroefd delen wij u.mee het overlijden van mijn lieve Zoon, onze Broer, Zwager en Oom Jan Tomas Berg echtgenoot van L. M. Broekmeyer op de leeftijd van 49 jaar. Psalm 23 4 „Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij." Gramsbergen: H. J. Berg-Thomas Castricum: Joh. Berg A. S. Berg-Schat Maarssen: G. J. M. Bierling-Berg J. H. Bierling Dronten: J. Berg B. C. J Berg-Gorter Westervoort: J. J. Brinkman C. Brinkman-Stoker neven en nichten 24 december 1975. „Mijn Genade is u genoeg". 2 Cor. 12 9A Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Jannetje Rothfusz in de gezegende ouderdom van 85 jaqir. M. Rothfusz J. F. Rothfusz J. Rothfusz-Klapwijk Delft, 26 december 1975. Stichting „Verpleeghuis Delft", Beukenlaan 2. Correspondentie-adres: Prof. Evertslaan 21. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren dinsdagavond van 7—8 uur. Bezoekuren dagelijks van 34 en van 78 uur n.m. Zondag van 34 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben op de algemene begraafplaats „Jaffa" te Delft woensdag'31' december a.s. om 14 uur. Vertrek van Oostsingel 146 om 13.30 uur. Geen bloemen In vol vertrouwen op haar Heer en Heilai,n overleed onze lieve Moeder, Groot- en Ov™ grootmoeder Louise Hendrika Kroon-Nierstrasz weduwe van ds. C. Kroon op de leeftijd van 93 jaar. Voorschoten, 24 december 1975. Paterswolde: J. Hokwerda-Kroon Brandfort (Z.-A.)Th. Kroon-Peiker Woudsend: L. H. Okma-Kroon B. K. Okma Brouwershaven: J. Kroon S. Kroon-de Graaf Rijswijk: P. ten Cate-Kroon W. ten Cate Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: M. Altingweg 14, Piei terswolde. Begrafenis op 29 december 14.00 uur op de b^xi graafplaats „Rosenburgh" te Voorschoten. Geen bloemen Met grote droefheid geven wij kennis da ai ten gevolge van een droevig ongeval gehei0< onverwacht uit ons midden is weggenomet ,n onze geliefde Zoon, Broer, Zwager en Oom Comelis Martinus Paul op de leeftijd van 37 jaar. J. Paul L. Paul-Stofbergen en verdere familie. H. I. Ambacht, 22 december 1975. Tjerk Hiddessingel 63. De begrafenis heeft inmiddels in alle sti P' plaatsgehad op de algemene begraafplaa aan de Achterambachtseweg. i Op 22 december is ons ontvallen onze hoog g< er waardeerde oud-collega J. Vis op de leeftijd van 66 jaar. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw kinderen. De crematie heeft plaatsgevonden op 27 dl", cember 1975. Direktie Waco-Beton B. Krimpen aan de IJssel. Heden heeft de Here na een langdurig lijden van ons weggenomen onze Schoonzoon en Zwager, Jan Mekkes Op de leeftijd van 57 Jaar. Rotterdam: A. de Boer-Hessels Rotterdam: A. Letterle-de Boer W. Letterle De Bilt: R. Hoven-de Boer L. Hoven Gorinchem: A. de Boer J. de Boer-de Jongh Ridderkerk: R. Bakelaar-de Boer Rotterdam: R. de Boer T. de Boer-van Aken De Bilt, 22 dec. 1975. onroerend goed Te koop aangeboden HUISJES en BOERDERIJTJES in FRIESLAND en GRONINGEN. Ruime financie- ringsmogelijkheden. Inlichtingen bemiddelingsbureau v.d. PLOEG BV. Groningerstraatweg 18-20, Leeuwarden. Tel. 05100-39625 ol 60979 b.g.g. 050-779086. ook 's avonds bereikbaar. T008 Hyp. tot 140 Koste I. off. geen afsl prov. Ge ningen. Huizen te k. gevr. en geb. Gratis taxatie bij In verl geven v. huis. Alle verzekerin Drs Uding, Amersf. 033-17647 onderhoud en reparatie Een ouderwetse MEUBELMAKER of STOFFEERDER nodig. Bel dan 020-723537-325079. T009 RUBRIEK T011 Gespecialiseerde geldleninc voor ambtenaren ekstra lage rente schrijf of bel 020-353834 dag avond bereikbaar M.i.v. februari is het tel. 020-993939. Schrijf zonder postzegel naar antwoordnummer 8370 Amsterdffl bezorgen zonder kosten uw geldlening thuis op de door u aangef tijd. o In de maand december ontvangt iedere cliënt een waardevol gesca Dinkelaar Financiering c.v. kunst en antiek Voor een verantwoorde re en restauratie van i klokken en horloges FA Heerde. tel. 05782-1567. ANTIEK maakt u wijzer! Stort 2,50 op giro 850785 tnv De Tijd stroom Lochem en u ontvangt vrij blijvend een proefnr. van dit unie ke blad. T013 Elektr. orgels Piano's Harmoniums DIV. MERKEN. SPEC. AFD. OCCA SIONS FRANCO LEVERING. FINANCIE RING. Mart. Vermeulen Voorstraat 27 Woerden. Tel. 03480-2405. Orgels - piano Bij Technical vindt u een ruime keuze in el nische orgels en piano's. Circa 200 instrumenten voo van 495 tot 42.000. Door omzet steeds wisselende vo inruilorgels. Eigen landelijk vicedienst. Technical Veenendaal, Prins Bernhard 2-4. Tel. 08385-11322 en 11 Eindhoven. Hoogstraat 49, 040-446656.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12