personeelchef Hak, je weet wat je koopt PERSCOMBINATIE N.V. mïM Ter afwisseling van appelmoes ideaal als tweede groente - verrukkelijk als dessert. lim wat doet een adjunct-directrice in een verzorgingsflat? PERSCOMBINATIE TRANSPORT B.V. OPROEPBARE CHAUFFEURS Een merk om te onthouden. Nieuw. Appelcompote met abrikozen Een originele combinatie met zongerijpte abrikozen. Erg lekker en fris bij wild en gevogelte. WOENSDAG 17 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS14 - IVicuWi De compotes van Hak, Kijk, dat zijn ze dan. Compotes van HAK. U heeft misschien al 's kennis gemaakt met HAK appelcompote of rabarbercompote. Dan weet u, dat alleen het beste fruit goed genoeg is om in een van die heerlijke HAK compotes te worden verwerkt. Hak compote, pj, een combinatie van geselekteerde handappels en L/ffj] (Tf7rt!>%. zongerijpte abrikozen of aardbeien. Met de grootste zorg bereid, van zorgvuldig geselekteerd fruit. Nieuw. Appelcompotc met aardbeien Lekkeren fris bij kalkoen, eenden kip. Maar ook heel verrassend toe. Appelcompote De verfijnde samenstelling van geselekteerde handappels. In stukjes gesneden. Kan overal bij. Rabarbercompote fe? Geeft met z'n aparte smaak een verrassend accent aan ■- .y rollade, haas en konijn. Een ideale tweede groente. (uitgeefster van ondermeer Het Parool, Trouw en de Volkskrant) Ten behoeve van het grafisch-technisch bedrijf en het transportbedrijf (tezamen ca. 600 personeelsleden) zoeken wij op korte termijn een In een team van collega-personeelchefs en assistenten werkt hij enerzijds adviserend en ten dele uitvoerend aan de realisering van een modern maar degelijk beleid t.a.v. werving, selectie, overplaatsing, beoordeling, arbeidsvoorwaarden, introductie, e.d. en anderzijds aan het voorbereiden van de beleidsontwikkeling op deze terreinen. Bovendien wordt van hem op deze gebieden een professionele inbreng ver wacht in het kader van een lopend automatiseringsproject dat ingrijpende wijzigingen in de organisatie ten gevolge heeft. Deze functie vereist ervaring in het personeelwerk, alsmede een gedegen kennis van arbeidsrecht, sociale-verzekeringswetgeving en methodieken van uitvoering en theorieën van personeelwerk. Wij verzoeken belangstellenden schriftelijk te solliciteren en hun brief te richten aan de heer C. van Gent, hoofd personeelafdeling van Perscombi natie N.V., Wibautstraat 131 te Amsterdam. U kunt hem ook bellen (020- 914400) om nadere informatie te verkrijgen. Zij houdt zich o.a. bezig met het economisch indelen, leiden en controleren van alle per soneelsleden. met het verzorgen van eenvoudige, maandelijkse afrekeningen, het onderhouden van gerichte contacten met de - overigens,op zich zelf wonende - bewoners en het organiseren van culturele evenementen. Beeckestein is een nieuw, comfortabel gebouw in een mooie én gezellige omgeving, die het werken en wonen (een gerief lijke 2-kamerflat wacht op u) hier tot een aan genaam verpozen maakt. Voor deze zelfstandige functie is verpleegsterservaring onontbeerlijk, terwijl een ruime inwerkperiode wordt gewaar borgd. Wanneer u in deze boeiende positie (met goede promotiekannen) uw toekomst ziet, schrijft u dan uw uitvoerige sollicitatie aan mevrouw Zeylemaker, de heer van Voorst tot Voorst of de heer Nijman. Maar een telefoontje is ook welkom, de nummers zijn resp. 1 82 98, 1 26 61 en 1 07 46, kengetal 05700. verzorgingsflat Beeckestein, Laan van Borgele 40, Deventer. een bedrijf dat verantwoordelijk is voor het vervoer van de produkten van Perscombinatie N V., d.w.z. het op de juiste tijd en plaats afleveren van met name Het Parool, de Volkskrant en Trouw en een aantal nieuws- en advertentiebladen, vraagt met spoed die in het bezit zijn van groot rijbewijs, op elk moment dat daar behoefte aan is op de krantenroutes kunnen worden ingezet, zeker 2a 3 dagen of nachten per week beschikbaar hebben. ■ir om welke reden dan ook tamelijk vrij zijn. waardoor er een grote mate van garantie is dat zij zo veel mogelijk op het gewenste tijdstip kunnen worden ingezet. ■to ervaring hebben op groot materieel. to in de omgeving van Amsterdam wonen. to telefonisch beschikbaar zijn, 'to niet ouder zijn dan 35 jaar. De arbeidsvoorwaarden voor dit dienstverband zijn ons inziens aantrekkelijk. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de personeelafdeling Perscombinatie N.V.. Wibautstraat 131. Amsterdam, telefoon 914400. toestel 628. waar u kunt vragen naar Mevr. R. de Flart. Met Tefal lukt alles Gril Minute. De elektrische alles-griller. Saté, worstjes, biefstukken, vis, kippeboutjes,alles lukt. Instelbaar op de dikte van het gerecht. Een thermostaat zorgt voor de juiste hitte. Grillplaten met anti aanbaklaag. Kema-Keur. f169,-. Elektr. Fondue Set. Nu gezellig fonduen zonder olie steeds op te hoeven warmen. Thermostaat handhaaft juiste temperatuur.Gemakkelijk en veilig. In warm oranje uitvoering. f145,-. Nieuw Gasgrill Door groot oppervlak maakt u in één keer flinke grillades voor 4 personen klaar. Een luchtkussen tussen grillplaat en bodemplaat zorgt voor gelijkmatige warmte- verdeling. De grillplaat is afneem baar en zó schoon dankzij de beroemde Tefal laag. Ook ideaal voor vakantie, f 34,50. Nieuw! Kwartsgrill/bakoven (RGT2) Infra-rood grilleren! Dat spaart 10-15 min. voorver warming uit. Gerechten worden tot in de kern gaar. Ruimte voor 2 kippen. Uit- neembare binnenwanden bekleed met Tefal's schoon- in-een-wip-laag. De RGT2 is tegelijk een perfekte automatische bakoven. Met wandbevestiging f 369,-. Nieuw! Grill Barbecue Kan binnen en buiten worden gebruikt. De grote geribde plaat is berekend op smulgrage gasten. Een thermostaat - met controle lampje - zorgt voor de juiste temperatuur, waarbij vlees of vis in enkele minuten smakelijk bruin en gaar zijn. Afneembare grill plaat natuurlijk voorzien van de schoon-in-een-wip-laag. f115,-.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16