wielefheeft, wordt lid van het EILANDGEBIED CURACAO VRAAGT LEERKRACHT» FAMILIEBERICHTEN DINSDAG 16 DECEMBER 1975 TROUW-KWAI in Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Geboren: Tamara Sophia dochter van Roel Hart Tamara ligt ln de couveuse, zij weegt 1700 gr. Zaandam, 11 december 1975. Speenkruldweg 4. „Nooit kan 't geloof te veel verwachten, des Heilands woorden zijn gewis" Gezang 244 3 Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jacoba Johanna Wolthers weduwe van Dr. Johannes J. Woldendorp in de ouderdom van 82 jaar. Steenderen: A. J. Callenfels- Woldendorp Anna Paulowna: C. P. H. Woldendorp W. Woldendorp-Noordam Zoetermeer: A. J. P. C. Woldendorp kleinkinderen en achterkleinkind Zoetermeer, 12 december 1975 Nassaulaan 43. ,,'t Huys De Morgenster" Gelegenheid tot condoleren dinsdag a.s. van 18.30 tot 19.15 uur in een der zalen van de Morgensterkerk. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 17 december a.s. om 12.00 uur in de Oude kerk te Zoetermeer. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om plm. 15.00 uur op de al gemene begraafplaats te Steenderen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Het Anker" te Steenderen. Heden behaagdè het de Heere van onze zijde weg te nemen, voor ons nog onverwacht, onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jannetje Bos in de gezegende ouderdom van 99 jaar. Bergschenhoek: D. C. Marck Nieuwerkerk a. d. IJssel: C. Marck J. Struik-Marck M. Struik klein- en achterkleinkinderen Nieuwerkerk a. d. IJssel, 13 december 1975 Westringdijk 17 Na de rouwdienst, welke D.V. gehouden zal worden donderdag 18 december a.s. in het Hervormd Centrum, J. A. Beijerinkstraat, en aanvangt te 13.30 uur. zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Nieuwerkerk a. d. IJssel te ca. 14.30 uur. Liever geen bloemen. Veilig in Jezus' armen" Iri vast vertrouwen op haar Heer en Heiland is op 11 december overleden onze zeer zorg zame Vrouw, Moeder en Oma Antje Rot-Abma op de leeftijd van 77 jaar. BaarnC. Rot Zuidwolde: P. Rot A. J. Rot-van den Burg Coopers Plains, Australië: C. Rot Heiloo: A. Adriani-Rot J. M. Adriani en kleinkinderen De begrafenis heeft in alle stilte te Baarn plaats gevonden. Baarn. 15 december 1975 Nassaulaan 56 Tot onze droefheid heeft de Heere tot Zich genomen, onze geliefde Broer en Zwager Jan Evertse echtgen. v. H. Post Zwolle: C. E. v. d. Wal-Evertse D. J. v. d. Wal Bennekom: E. W. v. Diermen-Evertse H. v. Diermen Almelo: H. de Jonge-Evertse S. de Jonge Zwolle: G. Vrieze-Evertse W. Vrieze Zwolle: W. Evertse W. Evertse-Kok Dalfsen, 13 december 1975 Ik hef mijn ogen op naar de bergen: vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van den Here. Psalm 121 vers 1 en 2 Na een langdurig en geduldig gedragen lijden heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Teunis Ilouthuijsen op de leeftijd van 56 jaar. Amsterdam: E. L. Houthuijsen-van Balen Sneek: Ria Piet Zwanenburg: Rika Harry Sneek: Trudy en Elly Amsterdam: Lies Werner a Erwin, Irma en Ingrid Amsterdam. 13 december 1975. Domela Nieuwenhuisstraat 32"". Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 17 december om 9 uur op de begraaf plaats „Westgaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 8.15 uur. Op de dag des Heren nam God tot Zich, mijn innig geliefde Man, onze zeer zorgzame Vader en Opa Salomon Jacobus Anes in de ouderdom van 66 jaar. E. Anes-de Jong P. S. Anes G. M. Anes-Grus Yvonne, Ferry, Ilse Uden: E. Hendriks-Anes A. C. Hendriks Erik-Jan, Arnaud Leiden: S. J. Anes B. H. Pol C. M. Koole-Anes J L. Koole Diny en Fred Sicco Nanning Leiden, 14 december 1975. P. J. Blokstraat 9. (Geen bloemen Geen toespraken) De overledene is opgebaard in de rouwkamer "Eenvoud", Van Ingen Schenau Hogewoerd Vlaardingen: Leiden: Bezoek aan de rouwkamer: a.s. van 7.00-8.00 uur. .woensdagavond De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 18 december a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhof", aanvang 12.00 uur, .waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraaf plaats Onze beste Broer, Zwager en Ooom Salomon Jacobus Anes Echtgenoot van E. de Jong is zondag 14 de cember, na een moedig gedragen lijden, door zijn Heer thuis gehaald. Utrecht: W. H. van der Griendt- Anes D. van der Griendt Alphen a/d Rijn: N. Anes M. H. Anes-van der Meer Leiden: G. van Zwieten Nelspruit (Z.A.)J. W. J. Slingerland-Anes A. Slingerland Eindhoven: P. S. Smit-Anes P. J. Smit Rijnsburg: E. Heemskerk-Anes Nichten en neven. Leiden, 14 december 1975. Uit onze familiekring werd weggenomen onze trouwe Zwager en Oom Salomon Jacobus Anes Echtgenoot van Emma de Jong. Delft: G. S. de Jong G. de Jong-Schreuder Nijverdal: G. J. Hamming-Ros IJmuiden: H de Jong E de Jong-Bos Heemstede: G. Dorgelo-de Jong Leiden: C. M. Karstens-de Jong W. F. Karstens Voorburg: C. G. van Egmond-de Jong D. van Egmond Oegstgeest: G. de Jong F. A. de Jong-Kuypers Australië: L. H. de Jong C. de Jong-van der Kloot Best: A. M. Fricke-de Jong J. Fricke Grand Rapids: S. de Jong C. de Jong-Oomkes Leiden: J. A. Pera-de Jong W. Pera Nichten en neven. 14 december 1975. Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het voor ons nog onverwachte bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde voor zitter, de heer S. J. Anes De nagedachtenis aan zijn persoon en aan al hetgeen hij voor het christelijk onderwijs heeft gedaan, zal bij ons steeds in dankbare herinnering blijven. Moge God zijn Vrouw cn Kinderen de nodige kracht schenken om dit verlies te dragen. Namens het bestuur van de Gereformeerde Schoolvereniging C. Kromhout, 2e voorzitter C. A. de Roo, secretaris. Leiden, 14 december 1975. Met ontsteltenis namen ,wij kennis -van het overlijden van onze 2e voorzitter, de heer De gedachtenis aan wat hij in onze kring voor het christelijk onderwijs heeft mogen doen zullen wij in dankbare herinnering houden. Sterke God zijn Vrouw en Kinderen in deze moeilijke dagen. Namens het bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging. I. Geelkerken-Brusse, voorzitter C. A. de Roo, secretaris. Bestuur en Directies van de Prot. Chr. Scholen voor mavo te Leiden geven met droefheid ken nis van het overlijden van de heer S. J. Anes Voorzitter van de vereniging. Wij bewaren een dankbare herinnering aan al wat hij voor onze vereniging en de scholen heeft gedaan. Sterke God zijn familie bij het dragen van dit verlies. Namens bestuur en direkties I. Geelkerken-Brusse, secretaris. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze personeelschef, de heer M. C. van Kerkvoort Met dankbaarheid gedenken wij zijn grote in zet en toewijding, die hij gedurende 30 jaar ons heeft gegeven. Namens Bestuur en Medewerkers van de Handel-, Industrie- en Scheepvaart Maatschappij „De Hoop" B.V. en haar zuster- en dochtermaatschappijen. Ternuezen, 13 december 1975. In Christus ontslapen onze geliefde en zeer gewaardeerde Zwager en Oom Bartel Pieter Davidse echtgenoot van N. J. A. den Boer op de leeftijd van 75 jaar. Zierikzee: A. M. den Boer I. den Boer-de Ligt G. M. den Boer Harderwijk: W. C. P. den Boer M. den Boer-Kramer Haamstede: J. C. den Boer D. E. -den Boer- v. d. Graaf en kinderen Goes, 11 dec. '75. Te Ftaarlem overleed op 83-jarige leeftijd onze lieve oudste Broer Stephanus van Duin weduwnaar van Alida Advocaat. M. van Duin P. van Duin Chr. van Duin-van Holten A. M. van Duin Socratesstraat 259, Rotterdam. 12 december 1975. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Jaapje van Herk weduwe van Nicolaas Keijzer op de leeftijd van 91 jaar. Leidschendam: Adr. A. Keijzer N. Keijzer-Rietkerk Wateringen: A. A. Keijzer J. M. Keijzer-Rietkerk Leidschendam: N. Keijzer D. Keijzer Voorburg: W. van der Siepkamp Rijswijk: J. van Geest J. van Geest-van der Kooy Klein- en achterkleinkinderen. Leidschendam, 13 december 1975. Huize „Schoorwijck", Schoorlaan 1. Corr.-adres: Molenpad 12. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Schoorwijck", Schoorlaan 1 te Leidschendam. Bezoek dinsdag van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op donder dag 18 december a.s. om 14.00 uur in de aula van Huize „Schoorwijck", waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats vinden op de Ned. Herv. Begraafplaats te Wilsveen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de aula van Huize „Schoorwijck". Heden is van ons heengegaan in de hoop des eeuwige levens mijn innig geliefde Vrouw en onze lieve zorgzame Moeder en Grootmoeder Minke Siderius echtgenote van Jacob Reins Cuperus op de leeftijd van 73 jaar. 'Op deze zal ik zien, op de arme en verslagene van geest en die voor mijn woord beeft' Jesaja 66 vers 2B. Waddinxveen: J. R. Cuperus P. S. Cuperus Bennekom: R. C. Cuperus A Cuperus-Mes Bennekom: S. P. Cuperus en P. Gorter Groningen: K. R. Cuperus Ede: W. S. Cuperus M. W. F. G. Cuperus- Abbringh Nieuwerkerk a/d IJssel: D. J. Cuperus M. P. Cuperus-Schilperoort Haarlem: T. J. Sussenbach-Cuperus J. T. Sussenbach Harderwijk: O. P. Verkerk-Cuperus J. M. Verkerk Waddinxveen: A. Cuperus en kleinkinderen. Waddinxveen, 14 december 1975. Ieplaan 2. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend op woensdag 17 december aanstaande des avonds tussen 7 en 8 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 18 december aanstaande op de Alge mene begraafplaats aan de Alberdingk Thijm- laan, na een rouwdienst in „de Hoeksteen" Es doornlaan 2, die om 1 uur des middags begint. N Psalm 86 L,- (berijmdf I Na een kortstondige ziekte is op I leeftijd in volle overgave aan haar Heik J Heiland overleden, onze lieve, zeer zorg Moeder, Behuwdmoeder, Groot- en Overg moeder Mentje Pijper sinds 5 augustus 1957 weduwe van J. Grie Leusden zuid: T. J. Schwencke-Griede J. H. C. Schwencke B. J. Griede Scheveningen: Croydon Australië),: A. Hamer-Griede kleinkinderen en achterkleinkinderen Haren, (Gr.), 13 december 1975. Kroonkampweg 18. Liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden derdag 18 december a.s. om 12.00 uur i Gorechthuis te Haren (Gr.), waarna öe" aardebestelling zal plaatshebben op d graafplaats „Eshof" Haren (Gr.) om uur. een TEF eet: nkl< stu da •Ke' een i d erff Ik kom en breng U, Heer, wat Gij mij hebt gegeven. O. neem mijn leven, geest en hart. En laat mijn ziel en vreugd en smart, bij U geborgen wezen. Na haar dagtaak in het ziekenhuis te Heeren veen te hebben volbracht heeft de Here zeer onverwacht tot Zich geroepen onze innig ge liefde Dochter en Zus Johanna Catharina Nog maar 19 jaar „Ik zal haar naam geenszins uitwissen uit het boek des levens". Openb. 3:5a Bedum, 14 december 1975. Ellerhuizerweg 20. S. H. Schutter R. J. Schutter-Wiersema Emmen: Harma Zuidlaren: Janny en Fré (verl.) Bedum: Nico Agaath Thalia Liever geen bezoek. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 18 december 1975 's middags om 2.30 uur vanuit de Maranathakerk, Grotestraat 33, Bedum. Aanvang rouwdienst 2.00' uur al daar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gebouw „Concordia", Prof. Mekel- straat 1 te Bedum. Gelegenheid tot condoleren na afloop v and begrafenis in het. Gorechthuis. in fUi ce: Het heeft ons goed gedaan zoveel medelei itai deelneming te hebben ontvangen na het lijden van mijn geliefde Man, onze lieve en Grootvader Adrianus Doelman lebj m< Wij hebben dat zeer gewaardeerd en betui |g] hiermede onze oprechte dank. T. Doelman-v.d. Akker en kinderen. Maasland, december 1975. Wethouder Dijkshoornlaan 10. et Va: :ha; DANKBETUIGING Voor de vele blijken van me deleven en belangstelling on dervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van' mijn lieve Vrouw en onze zorgzame Moeder Cornelia A. Boelhouwer- Veenendaal G. Boelhouwer J. C. Boelhouwer C. G. Boelhouwer Bon voor inlichtingen Kaam: Adres: Plaats: R.K. CENTRAAL SCHOOLBESTUUR Contactadres Fraters, Gasthuisring 54, Tilburg Delegatieleden: P. F.Jozen S.Wallé I VWO-HAVO Eerste graads: NEDERLANDS. FRANS, NATUURKUNDE. AARDR. DUITS. MAATSCHAPPIJLEER, WISKUNDE. MAVO Voll. bev. l.o. wiskunde en/of handel. Voll. bev. appl. biologie of natuur- of scheikunde. B.L.O. Voll. bev. B.O.-akte. BASISONDERWIJS Voll. bev. godsdienstdiploma. Aan onderwijzers waarvan ook de (a.s.) echtgenote een onderwijsbevoegdheid bezit, wordt bij uitzending de voorkeur gegeven. OPENBAAR ONDERWIJS Contactadres Antillenhuis, Badhuisweg 175, Den Haag. Delegatieleden: F. E. Rozendal Drs. A. R. Borkent VWO-HAVO Eerste graads: NEDERLANDS. DUITS. ENGELS, GESCHIEDENIS, WIS-/ NATUURKUNDE, SCHEIKUNDE, HANDELSWETENSCHAPPEN/ECONOMIE, FRANS. MAVO Voll. bev. 1 of 2 bij-akten. Zij, die de akte Wiskunde bezitten, genieten de voorkeur. B.L.O. Voll. bev. B.O.-akte. BASISONDERWIJS Voll. bev., liefst met enige jaren ervaring. Datum indiensttreding per 1 augustus 1976. PROT. CHR. ONDERWIJS Contactadres drs. De Boer, Veldkamp 7, Harderwijk. Delegatielid: J. Hordijk. MAVO Hoofdakte met 1 of 2 bij-akten (M.O.-A bij-akten). Bij voorkeur met ervaring op MAVO. Alle akten zijn welkom, doch in h( bijzonder Handelskennisen Wiskunde. Er/aring in natuur- en scheikunde en/of biologie vormt een aanbeveling. B.L.O. Voll. bev. B.O.-akte. BASISONDERWIJS Voll. bev., liefst met enige jaren ervarim Dienstverband: driejarig contract of detachering. Vergoedingen voor: 1. Zowel bij uitzending als bij repatriëring vrije overtocht per vliegtuit ook alle gezinsleden; uitrustingskosten geh. NA 3000.ongeh. NA 2.000.vrij vervoer huisraad (geh. 15 m3 ongeh. 3 m3); vrij vervof1 auto. 2. Participatie overheid in kosten van verzekering tegen overlijden en invaliditeit; 3.90%ziektekostenregeling. Een delegatie van genoemde Schoolbesturen verblijft in Nederland van: ma. 19 jan. t/mdi. 20 jan. te DEN HAAG Hotel Centraal Lange Poten WO. 21 jan. t/m vr. 23 jan. te UTRECHT Hotel Smits Vredenburg 14 ma. 26 jan. t/m wo. 28 jan. te ARNHEM Hotel Carnegie Stationsplein do. 29 jan. t/m vr. 30 jan. te GRONINGEN Hotel Frigge Herenstraat ma. 2 febr. t/m wo. 4 febr. te TILBURG Generalaat Fraters Gasthuisring 54 dagelijks van 9.30—12.30 en van 14.00—17.00 uur. Op genoemde plaatsen en tijden zijn alle gewenste Inlichtingen te verkrijgen. De normale reiskosten binnen Nederland, verbonden aan een persoonlijke contactname in verband met de genoemde vacatures, worden vergoed. SCHRIFTELIJKE SOLLICITATIES ZO SPOEDIG MOGELIJK. DOCH UITERLIJK 3 JANUAR11976, TE RICHTEN aan bovengenoemde contactadressen met vermelding telefoonnummer, datum, tijd en plaats waar men de delegatie wenst te ontmoeten. Op de enveloppe vermelden: sollicitatie Curapao. Vanaf 19 januari kunnen eventueel nog telefonische afspraken gemaakt worden op genoemde zittingsplaatsen en tijden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14