stichting festog FAMILIEBERICHTEN HOOFD PERSONEELSZAKEN i EEN SOCIAAL-EKONOMISCH VOORLICHTSTER ZATERDAG 13 DECEMBER 1975 TROUW/KWA Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. WIJ danken God en zijn erg blij met de geboorte van onze Zoon en Broertje Robbert Vincent B. Judels M. Judels-van Egmond Cora Jeroen Rijnsburg, 12 december 1975. Eikenlaan 3. Dankbaar willen wij met onze kinderen en kleinkin deren op dinsdag, 23 december 1975 D.V., ons 50-Jarig huwelijksfeest vieren. Voor hen, die ons ter gelegenheid daarvan willen feli citeren, ls daartoe gelegenheid tussen 16.00 en 17.30 uur ln restaurant Le Coq d'Or, Leyweg 533, Den Haag. A. P. Onderwater E. Onderwater-Broek December 1975. Monnikendamplein 6, Den Haag. 1925 1975 Psalm 37 vers 5 onber. Op 9 december 1975 waren onze geliefde Ouders en Grootouders J. Moerman en E. H. Moerman-Brink 50 Jaar getrouwd. Dat zij nog lang voor elkaar en ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en Kleinkinderen. December 1975. Hendrik Ido Ambacht, Weteringsingel 109. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 19 de cember 1975 van 19.00 tot 21.00 uur in het „Dienstencentrum", Kijfhoekstraat 2, Hendrik Ido Ambacht. Want Hij heeft gezegd: Ik zal U niet begeven en Ik tal U niet verlaten. Hebr. 13 5 B Onze Ouders en Grootouders A. Rietveld W. J. Rietveld-van Leeuwen waren op 12 december 1975 40 Jaar getrouwd. WIJ zijn God dankbaar dat wij dit heugelijke felt ln familiekring mochten vieren. Spencerville (Can.): Napanee (Can.): Henry Donkersteeg- Rietveld Ed. Donkers teeg Joanne, Eveline en Ted Corry Kelderman-Rietveld Hank Kelderman Richard, Caroline en Mariene Arnhem: Ineke Bosman-Rietveld Fred. Bosman Ariëtte, Erik en Petra Bunnik: Gert Rietveld Jenny Rietveld-Leppers Arjen, Erica en Jeanine Utrecht, Joh. de Meesterstraat 1 Bis. 1950 1975 Met dankbaarheid geven yrij u kennis dat onze ge liefde kinderen Iny Paul Leny Paul Leen Krijgsman Jan Luyt op 14 december 1975, 25 Jaar getrouwd zijn. WIJ hopen dit D.V. met elkander te vieren op 27 de cember 1975 in Rest. Plaswijk. C. N. A. Looslaan 9 te H'berg, Rotterdam. Gelegenheid tot feliciteren na 20.00 uur. J. J. Paul A. Paul-de Ruiter Rottekade 36, Zevenhuizen Z.H. Dankbaar voor de vele zegeningen die we samen van de Here ontvingen, delen we met vreugde mee dat we D.V. zaterdag 13 december 25 Jaar getrouwd zijn. H. J. Bouwhuis M. Bouwhuis-Crull Rijssen, Enterstraat 114. December 1975. Op woensdag 17 december a.s. hoopt de Heer D. J. van der Kooy zijn 100-ste verjaardag te vieren. Gaarna nodigen wij u uit hem op zijn geboortedag te komen feliciteren. Hiervoor is gelegenheid van 16.00 tot 17.00 uur ln het Bejaardencentrum „Borgsate", Meidoornsingel 181 te Rotterdam (Schiebroek). In verband met festiviteiten in het tehuis zelf, als mede de rustperiode, die een 100-Jarige nu eenmaal behoeft, ls het niet mogelijk hem buiten deze uren te bezoeken. Kinderen en kleinkinderen Jesaja 43 lb. Heden ls in Christus ontslapen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Michiel Westerhoff Ridder In de Orde van de Nederlandse Leeuw in de ouderdom van 86 jaar. 's-Gravenhage: A. M. Westerhoff-Wieringa Grub, A.R., Zwitserland: J. W. Westerhoff A. Westerhoff-Meyer St. Cloud. Frankrijk: K. Westerhoff M. Westerhoff-Schoep Vlaardingen: N. L. Westerhoff Rotterdam: S. C. Landwehr- Westerhoff J. H. Landwehr 's-Gravenhage: M. H. J. Westerhoff Kleinkinderen en achter kle ink inderen 's-Gravenhage, 11 december 1975. Jan Muschlaan 69. Flat Waalsdorp. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De overledene is opgebaard in het mortuarium van de Diaconessen inrichting „Bronovo". in gang Bronovolaan 9 te 's-Gravenhage. Bezoek aldaar: zaterdag 13 december en maandag 15 december van 14.3015.30 uur. De teraardebestelling is bepaald op dinsdag 16 december a.s. op de begraafplaats van de Ned. Herv. Kerk aan het Plein te Wassenaar. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden ln de Dorpskerk aldaar om 14.00 uur Na de teraardebestelling is er ir de kerk ge legenheid tot condoleren. Heden nam de Here plotseling van ons weg Frederik Dirk Kirchner op de leeftijd van 39 jaar. In zijn werk en als leraar van onze school heeft hij veel voor ons betekend. Wij zullen met grote dankbaarheid hieraan blijven denken. Moge God zijn vrouw en kinderen troosten. Bestuur, personeel en leerlingen van de Chr. Technische School. Apeldoorn, 9 december 1975. Met een stil geloofsvertrouwen ging na een langdurig geduldig gedragen lijden toch nog onverwacht van ons heen onze geliefde Moe der, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Aagje Petronella van der Ejjk-Koetsier weduwe van Teunis van der Eijk in de gezegende ouderdom van 83 jaar. Woubrugge: C. van der Eijk J. M. van der Eijk-Lievaart L. van der Eijk A. van der Eijk-van der Lip A. N. van Egmond- van der Eijk C. J. van Egmond Kleinkinderen en achterkleinkinderen Woubrugge, 12 december 1975. Vrouwgeestweg 29. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op dins dag 16 december a.s. tussen 1 en 2 uur op de algemene begraafplaats te Woubrugge. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 19.30 tot 21.30. uur op bovengenoemd adres. „In 't kruis zal 'k eeuwig roemen en geen wet zal mij verdoemen." Hierop vertrouwend ging tot haar Hemelse Va der onze lieve-zorgzame Moeder Jacoba van Driel-van Woerden geboren 16 november 1921. Kees Vincent Piet en Ina Job Marijke Annette Rennie Marian Zoetermeer, 12 december 1975. Den Hoorn 29. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Mama ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis Sint Antoniushove, Burg. Banning- laan 1 te Leidschendam. Bezoekuren maandag van 17.00—19.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 16 december Om 14.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Voorafgaande hieraan zal in de Gereformeerde Kerk (Stationsstraat 86) een dienst worden ge houden, aanvangende om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in het verenigingsgebouw aan de Frans Halsstraat (achter de kerk). Volkomen bereid ging tot haar Heer en Hei land aan Wie zij zich geheel overgegeven had onze allerliefste Zuster, Schoonzuster en Tante Co van Driel-van Woerden 54 jaar oud. Haar leven was Christus, haar sterven gewin. Stadskanaal: M. W. van Woerden - Klatter Australië: N. Strlckling- van Woerden B. H. Strlckllng Den Haag: J. Bijkerk Den Haag: M. van Woerden Den Haag: C. van Woerden E. van Woerden- v. d. Woerd Voorburg: F. van Woerden W. van Woerden-v. Hoffe Den Haag: I. J. van Woerden-Bosch Heemstede: M. Loeber-van Woerden J. N. Loeber Nichten en neven Zoetermeer, 12 december 1975. „Hem behoor ik en Zijn stem roept ook mij straks tot het leven." (Gezang 217). Gesterkt door dit geloof, waaruit zij leefde en waarvan zij getuigde, ging onze geliefde Schoonzuster Jacoba van Driel-van Woerden sinds 30 mei 1968 weduwe van G. W. van Driel in tot de eeuwige feestvreugde van haar Heer en Heiland. Op 16 nov. jl. werd zij 54 jaar. Rotterdam: C. M. Stigter-van Driel Ir. M. Stigter Naaldwijk: Cl. Wagenaar-van Driel U. Wagenaar Hollandse Rading: P. Wortel D. Wortel-Hoogeveen Apeldoorn: P. van Driel E. A. van Drlel-Nieuwland Nieuw-Vennep: A. J. Bloemers-van Driel W. Bloemers Corr.-adres: Den Hoorn 29, Zoetermeer. Door God tot Zich genomen Zijn moegestre den kind, onze lieve Vrouw en Moeder, Be- huwdmoeder en Ojna Adriana Kardol-van der Hoff ln de leeftijd van bijna 74 Jaar. Psalm 68 10 oude berijming. J. H. Kardol G. Diteweg-Kardol J. H. Dlteweg I. C. van Seters-Kardol A. J. van Seters A. J. van Oosten-Kardol J. van Oosten «n kleinkinderen. 's-Gravenzande. 11 décember 1975. Berkenstraat 426. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van „Het Oudeland", Ingang Eizenhof op aterdag 13 december van 4 tot 5 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats te 's-Gra- venzandc op maandag 15 december a.s. om 3 uur n.m., waarna de begrafenis zal plaatsvin den. Met grote ontsteltenis heeft de kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Nieuw-Lekkerland vernomen van het plotseling overlijden van Broeder E. J. Bakker ouderling van onze gemeente Wij zijn dankbaar als wij gedenken wat onze gemeente gedurende een groot aantal jaren van hem mocht ontvangen. Wij bidden voor zijn vrouw en kinderen dat zij de nabijheid van God mogen ervaren. Namens de kerkeraad: A. de Waal, voorz. A. C. Baardman, scriba Tot onze grote droefheid is plotseling te Cairo overleden mijn lieve Zoon, onze lieve Broer, Zwager en Oom Cornelis Toebes op de leeftijd van 50 jaar. Rotterdam: T. A. A. Toebes-Ribbens A. H. Aalhuizen-Toebes A. L. Aalhuizen "Vaals: E. C. C. Oberender-Toebes E. A. Oberender Hattem: H. J. Toebes C. N. G. Toebes-Barto N'kerk a.d. IJssel: C. A. Kodde-Toebes B. Kodde Neven en nichten Corr.-adres: A. L. Aalhuizen, Jericholaan 79, Rotterdam. Dec. '75. Heden is plotseling van ons heengegaan mijn geliefde Man, onze Vader en Zoon Willem Prummel op de leeftijd van 58 Jaar. Zo geleide hem de Here alleen. Goes: H. M. Prummel-de Fouw Delft: Henk en Suzanna Middelburg: Cora en Peter Veenendaal: R. Prummel-Jansen Goes, 12 december 1975. Bankertstraat 24. Een dienst van Woord en Gebed wordt ge houden op dinsdag 16 december om 14.00 uur in een der lokalen van de Oosterkerk, waarna de begrafenis zal plaatshebben om plm. 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Goes. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Oosterkerk. „Als ik, omringd door tegenspoed, bezwijken moet, schenkt Gij mijn leven." Ps. 138 4a. Drie weken na het overlijden van haar laatste kind, nam de Heere tot Zich in Zijn eeuwige heerlijkheid, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde Schoonmoeder en Oma Aagje Foekking sinds 1954 weduwe van Hendrik Beekman in de ouderdom van bijna 74 jaar. J. Beekman-Koster Rijnsburg: J. Zandbergen H. Zandbergen-v. d. Most Henny, Joke, Ageeth, Wim Leiden, 12 december 1975. „Huize Groenhoven", Witte Rozenstraat' 21. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van „Huize Groenhoven", waar gelegenheid is tot condoleren maandagavond van 7.008.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 16 december a.s. om 1.00 uur n.m. in „Hui ze Groenhoven". Daarna wordt moeder volgens haar wens bij gezet in het graf bij haar dochter op de Ned. Herv. Begraafplaats t,e Rijnsburg om plm. 2 u. n.m. Correspondentie-adres: J. Zandbergen, Noord- wijkerweg 56, Rijnsburg. Na een dapper gedragen lijden is tot onze grote droefheid onze lieve Remco Arnoud op 4^-jarige leeftijd van ons heengegaan. V. H. Haag J. Ch. Haag-Hoitsma Willem Martijn Overveen, 11 december 1975. Tetterodeweg 3. Remco ligt thuis opgebaard. De teraardebestelling bij zijn broertje Frans in het familiegraf zal plaatshebben dinsdag 16 december om 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Vertrek vanaf Tetterodeweg 3 om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in Hotel ..Iepenhove", Hartenlustlaan 4 te Bloemendaal. Algemene kennisgeving Psalm 121 (onber.). Tot onze diepe droefheid ontsliep, in de hope des eeuwigen levens, mijn innig geliefde Man en der kinderen zeer zorgzame Vader en Opa Dirk Haasnoot in de ouderdom van 75 jaar. Katwijk: S. H. Haasnoot-Borgs 1 C. J. Haasnoot H. M. Haasnoot-de Heij J. H. Haasnoot A. N. Haasnoot- van 't Slot Noordwijkerhout: A. van Dijk-Haasnoot K. van Dijk Katwijk: S. M. van Duijn-Haasnoot J. van Duijn Noordwijk: W. E. van den Haak- Haasnoot H. van den Haak Katwijk: D. Haasnoot J. Haasnoot-Hoek J. K. Haasnoot E. Haasnoot-van Rijn en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 11 december 1975. Rijnmond 11. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 uur en 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden maandag 15 december a.s. fles nam 1.45 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum. Voorstraat 74 te Kat wijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaats vinden omstreeks 2 30 uur oo de algemene be graafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. "SCHRIFT en GETUIGENIS" Zondag 14 December 1975 5 uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht Ds. W.C. v.d. Brink te Nieuw-Loosdrecht. Bon voor inlichtingen lenden uo: CN.V.» AntwoordnnlOM Utwcbt Na een tijd van rustige voorbereiding lm Jezu6 ontslapen onze zeer gelief de Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe- Anna Helena Dening sinds 6-9-1059 weduwe van G. WöHtilnig. In de gezegende ouderdom van ruim 86 Jaar. „Wat zou mijn haait nog liever wensen, dan dat het juichend U onitmoet, die leven zljt en leven H. Woltlng H. Wolitang-Eramer Zwinderen: J. Woltlng H. Woltlng-Kremer Canada: J. Woltlmg-Eltlng Gees: Hr. Woltlng R. Wolttng-SlMken Nieuw- Zwindelen' A. Woltlng G. Wolting-Koops Meppen: A. G. Euvlng-Woltlng J. Buvlng G. A. Woltlng R. M. Wolting-v. d. Sluis klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Zwinderen, 111 december 1075 Correspondentie-adres: Verlengde Hoogeveense Vaart 79, post Nieuwlande. De begrafenis zal plaats vinden dinsdag 16 decem ber vanuit het Dorpshuis te Geesbrug. Aanvang rouwdienst 10.80 uur. ZIJ die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden om 13.00 uur al daar verwacht. Gelegenheid tot condole ren voor de aanvang van de rouwdienst. Jacoba Torpstra „De Heer is mijn Herder Familie Torpstra FamUle Dijkstra Op verzoek van de overle dene hebben wij haar ln alle stilte begraven. doetinchem van nispenstraat 21 telefoon 08340-32641 De Stichting Festog is een federatief samenwerkingsorgaan van 5 s tingen weike gezamenlijk ruim 20 instituten beheren (dagverblijf voor gehandicapten en gezinsvervangende tehuizen) en een centraal bui met enkele stafdelingen. Het totale personeelsbestand bestaat uit ruim Z medewerkers. De groei van de stichting heeft geleid tot het instellen van een afdeliifc personeelszaken. In verband hiermede wordt kontakt gezocht met ge| digden voor de funktie van die o.m. zal worden belast met - de ontwikkeling van een in gezamenlijk overleg te formuleren personi beleid - het overleg met de direktie, hoofden van afdelingen en instituten omti de uitvoering van het personeelsbeleid -de begeleiding aan alle funktionarissen die binnen de stichting met deeltaak van het personeelsbeleid zijn belast - de begeleiding van medewerkers, o.m. ten aanzien van introduktie, o| ding en loopbaanbegeleiding, in nauw overleg met het betreffende h( - de verantwoordelijkheid voor de personeelsplanning en administratie - de toepassing van de rechtspositieregeling - de zorg voor de bevordering en het behoud van een goed arbeid?kli en het bijdragen aan veranderingsprocessen Cl ei Van kandidaten wordt gevraagd: - minimum leeftijd van 30 jaar m - een middelbare schoolopleiding en een hogere beroepsopleiding op pa soneelsgebied, b.v. sociale akademie met specialisatie personeelswerk J -tenminste 3 jaar ervaring in een vergelijkbare funktie eventueel op vr lager nivo - goede kontaktuele eigenschappen en gespreksvaardigheid Het salaris wordt vastgesteld aan de hand van de normen van het VA| rapport en is mede afhankelijk van leeftijd en ervaring. Beknopte schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direk van de stichting, van Nispenstr. 21, Doetinchem. Sollicitanten ontvangj nadere informatie omtrent d§ stichting en de sollicitatie-procedure. De Christelijke Boeren-enTuinders Bond West-Nederland vraagt Haar werkgebied zal Noord-Holland zijn. Taak: Het adviseren van agrariërs en hun gezinnen, Individueel en in groepsverbj over sociaal-ekonomischëaspekten van de relatie tussen gezin en bedrijf, positie van de kinderen financiële problemen studie- en beroepskeuze resp. beroepsverandering verzekeringen wonen .r Vereist: Akte N XIX of gelijkwaardige opleiding, rijbewijs, kontaktuele vaardigheide een prot. chr. levensbeschouwing. id Salariëring: volgens rijksregeling. Nadere inlichtingen bij het hoofd van de afdeling voorlichting, tel. 023-2813 53 toor) of 020-45 81 37 (thuis). Eigenhandig geschreven sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van dit blad richten aan het bestuur van de C.B.T.B. West-Nederland, Zuiderhoutlaan 12 te tt ALGEMENE KENNISGEVING Op 10 december overleed na een ongeval mijn lieve en zorgzame Vrouw, Moeder, Schoonmoe der en Grootmoeder Johanna Catharina Wessels-Nyenhuis op de leeftijd van 61 jaar. Frederiksoord: F. W. Wessels Vorden: Erica Schmitz-Wessels Ferdy Schmitz Wim en verdere familie. Frederiksoord, Majoor van Swietenlaan 18. De crematie vindt plaats op maandag 15 de cember om 12.00 uur in het Crematorium te Meppel. Psalm 73 13, berijmd. Heden heeft de Heere plotseling uit ons mid den weggenomen onze lieve zorgzame Man, Va der en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan Brandhorst in de ouderdom van 73 jaar. Zoetermeer: W. Brandhorst- van den Berg S. Brandhorst-Sonneveld Marjan, Jan en Pleter Bodegraven: G. Veerman-Brandhorst W. L. Veerman Mieke, Peter, Els en Carollen Woerden: J. Petermeijer-Brandhorst P. Petermeij er Erik, Pieter Jan en Paul en verdere familie Zoetermeer, 12 december 1975. Dr. J. W. Palthelaan 8c. Op woensdag 17 december wordt D.V. om 13.00 uur een rouwdienst gehouden in de Morgen- sterkerk, waarna om 14.00 uur de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren maandag van 19.30 20.30 uur in de zaal van de Morgensterkerk en na de teraardebestelling. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Voor de vele en hartelijke blijken van deelneming, zo- .vel per brief, als op «ndere wijze, ontvangen bij het onverwacht overlijden van mijn lieve Man, onze Va der en Opa Henk Chr. Herzog betuigen wij u onze hartelijice dank. P. L. Herzog-Schellevis Bert en Elly Rosilee en Margrè 's-Gravenhage, december 1975. Soesterbergstraat 157. -^aar net. ons onmogenjü is om ieder persoon! bedanken voor de vele blijken van belangstellif betoond na het overlijden van onze lieve Groot- en Overgrootvader Arelis van Egmond willen wij dat bij deze doen. In het bijzonder danken wij de weieen G. J. van den Bogerd, H.H. doctoren van Rijf en de begrafenisvereniging „De Laatste Eer"! heer N. van Rij voor de keurige en correcte ring van de begrafenis. Uit aller naam: A. van Egmond-van 1 Rijnsburg, december 1975. Sandtlaan 64. De overstelpende bewijzen van meeleven bij hef, lijden van onze Dochter, Zuster, Schoonzi Tante Akke de Boer maken het ons onmogelijk leder persoonlijk te T ven. Daarom danken wij u op deze wijze voor alle li stelling, waardoor wij bijzonder gesterkt zijn. y Leeuwarden, P. Sipmawei 44. December 1975. J. E. de Boer-Haits en kinderen Voor de zeer vele bewijzen van medeleven ontji tijdens de ziekte en na het overlijden van mijijf geliefde Vrouw en onze lieve Moeder, Behulp Grootmoeder, Zuster en Behuwdzuster Pieternella Maas geboren Aarnoutse betuigen wij aan u allen onze hartelijke dan! Namens de familie jj Joh. Maas Oostkapelle, december 1975. Oranjezon weg 5. Voor de belangstelling en de troostrijke bewijz*i medeleven ons betoond tijdens de ziekte en s overlijden van mijn lieve Man, onze zorgzame!, Pieter Cornelis Vos zijn wij u zeer dankbaar. |e Ze zijn ons in die moeilijke dagen tot groten geweest. i Mede namens de kinder!. H. M. Vos-Hondera Leiden, december 1975. Jan van HouUade 20. IN PLAATS VAN KAARTEN Wij willen u danken voor het medeleven en i steun die ./ij van u ontvingen bij het verlies va Man en Vader Henk Hiensch VeenendaaL Annie en kindeken

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10