the groovy (M, fortheyoungand beautiful people VRIJDAG 12 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS 12 - FAMILIEBERICHTEN Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur020-220383. 16 december vieren onze Ouder» en Grootouders A. Hulzinga C. G. Hulzinga-Kooy hun gouden huwelijksfeest. Receptie van: 15.30-17.00 uur. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Loenensestraat 135, Den Haag. Zeer onverwacht heeft de Heer tot Zich geno men in Zijn eeuwige heerlijkheid mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Egbert Jacobus Bakker op de leeftijd van 64 jaar. HIJ wist zich ln leven en sterven het eigendom van Jezus Christus. Nleuw-Lekkerland, 10 december 1975. Lekdijk 213. Nleuw-Lekkerland: A. A. Bakker-Hoogenboom Strijen: W. van Iperen-Bakker C. van Iperen Trudy Streefkerk: C. den Braven-Bakker F. W. den Braven André Nanneke Nleuw-Lekkerland: E. Bakker M. Bakker-van Asperen Tolne Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 12 december van 7.30 tot 9.00 uur ln het Vereni gingsgebouw achter de Gereformeerde kerk. De dienst van Woord en Gebed, geleid door de Weleerwaarde Heer Dra. N. H. Heiner, zal ge houden worden zaterdag 13 december om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk te Nleuw-Lek kerland. waarna aansluitend tegen 14.30 uur de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Schoonenburghlaan. Geheel onverwachts tot heerlijkheid bevor derd onze lieve Broeder, Zwager en Oom E. J. Bakker Nleuw-Lekkerland, 10 december 1975. Leeuwarden: M. Bakker-de Jager Grams berg en: Ds. P. Bakker Z. Bakker-Bosch Koudekerke (Zeeland): C. Bakker Borssele: F. E. Bakker Neven en nichten. De Heer heeft ons zeer bedroefd door het plot seling overlijden van onze zeer geliefde Zwager en Oom Egbert Jacobus Bakker op de leeftijd van 64 Jaar. Stadskanaal: M. T. Hoekstra. Hoogenboom S. Hoekstra Muiden: J. Rozendaal-Hoogenboom neven en nichten 10 december 1975. Het bestuur van de Vereniging van Seholen met de Bijbel te Nleuw-Lekkerland geeft met diepe verslagenheid kennis van het overlijden van de heer E. J. Bakker hoofd van de Lagere School met de Bijbel „De Schakel" Meer dan 40 Jaar heeft hij met grote IJver en liefde zich gegeven aan het Christelijk onder wijs in onze gemeente. Zijn nagedachtenis zal bij ons in dankbare herinnering worden bewaard. Namens het bestuur: C. Stam, voorzitter; G. de Gruyter, secretaris. Nleuw-Lekkerland, 10 december 1975. Lekdijk 304. „De dagen des mensen zijn als het gras, gelijk een bloem des velds, alzo bloeit hij." Psalm 103 15. Met dank aan God voor wat wij ln hem moch ten bezitten, nam God tot Zich, na een kort ziekbed, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Laurentius Mooienaar echtgenoot van G. E. Posthumus op de leeftijd van 71 Jaar. Lisse: G. E. Moolenaar-Posthumus Sassenhelm: Bram en Geet Charlotte Annette Llsse: Kees en Ineke Hoevelaken: Rens en Tineke René Lisse: Ab Llsse. 11 december 1975. Veldhorststraat 42. De rouwdienst zal worden gehouden op D.V. maandag 15 december a.s. 1.30 uur nun. ln het Verenigingsgebouw van de Gereformeerde Ge meente. Crocusstraat 2, Llsse. waarna de be grafenis zal plaatshebben op de Prot. begraaf plaats „Duinhof" te Llsse plm. 2.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond a.s. van 7 tot 8 uur in genoemd Verenigingsgebouw. Psalm 77 7 (berijmd). Heden nam de Heere, voor ons toch nog on verwacht. van ons weg mijn zorgzame Man. onze geliefde Vader. Schoonvader. Grootvader, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Cornells de Jong op de leeftijd van 63 jaar. K. de Jong-Pronk Kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Schevenlngen. 10 december 1975. Jan Ktstenstraat 27. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-9 u. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden maandag middag 15 december te 1.15 uur ln de Bethel- kerk. Jurriaan Kokstraat 175, waarna de ter aardebestelling zal plaatshebben op de Algeme ne Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.30 uur. De Heer ts mijn herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23 1. Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn Innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Cornells Wilbrink echtgenoot van Allda van Tol op de leeftijd van 57 Jaar. Sassenhelm: A. Wllbrlnk-van Tol Dick en Betty Krlsta Park Rldge (USA)Gerco en Olga Sassenhelm: Frank Frits en Trix Sassenhelm. 9 december 1975. Parklaan 105. De rouwdienst is bepaald D.V. op zaterdag 13 december a.s. 11 uur v.m. ln de Gerefor meerde Kerk, Jullanalaan te Sassenhelm, waar na de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenhelm plm. 12 uur. De overledene ls opgebaard ln het rouwcen- trum „Vliem" Jacob» van Beierenlaan 4 te Sassenheim, alwaar gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling (zijuitgang begraaf plaats). Zelfs al ga lk ook door een dal van diepe duisternis lk vrees geen kwaad want Gij zijt bij mij. Psalm 23 4. Heden nam God tot Zich onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Cornells Wilbrink echtgenoot van Allda van Tol op de leeftijd van 57 Jaar. Sassenheim: D. S. Wilbrink 's-Gravenzande: A. Klop-Wllbrlnk L. Klop Sassenhelm: E. Wilbrink-van Nieuwkoop Rotterdam: Jac. Wilbrink M. B. Wllbrlnk-van Es Geleen: D. S. Wilbrink Jr. A Wllbrlnk-Spllker Sassenhelm: J. de Jong-Wllbrlnk A. de Jong Canada: N. Wilbrink H. Wilbrink-Dijk Canada: W. Wilbrink J. Wilbrlnk-Rlkkers Neven en nichten Sassenhelm, 9 december 1975. Volkomen onverwacht werd uit onze familie kring weggenomen onze onvergetelijke Schoon zoon, Zwager en Oom. de heer Cornelis Wilbrink echtgenoot van Allda van Tol oud 57 jaar. Allen die hem gekend hebben, weten wat wij ln hem verliezen. Sassenhelm: Hlllegom: Lelden: Nieuw-Vennep: Apeldoorn: Te Awamutu, (Nw.-Zeeland) W. van Tol-van Wieringen J. van Tol-Hartlng M. Vercouteren-van Tol F. Vercouteren C. van Nieuwkoop-van Tol C. van Nieuwkoop N. Blanken-van Tol K. van Tol E. van Tol-8earancke Sassenhelm: R. Bergman-van Tol R. Bergman Sassenhelm: G. van Tol R. van Tol-Verbaan Llsse: D. van Tol E. van Tol-Rtkkers Apeldoorn: W. van Du 1 venboden- van Tol A. van Dulvenboden Neven en nichten Sassenhelm, 9 december 1975. Met grote ontsteltenis hebben kerkeraad en commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk te Sassenhelm vernomen van het tragi sche overlijden van br. C. Wilbrink die gedurende een aantal Jaren zijn beste krachten gegeven heeft aan het financiële wel zijn van de gemeente. ZIJ onze Heer hun. die dit grote verlies moeten dragen, met zijn troost nabij. Namens de kerkeraad: ds. D. W. Geslnk. praeses ta.t.; drs. J. E van Teyllngen, scriba. Namens de commissie van beheer: W. van Roon, voorzitter; O. Olden, secretaris. Sassenheim. 9 december 1975. Met grote droefheled delen wij u mede, dat plotseling van ons ls heengegaan onze lieve Zoon, Broer en Oom Frederik Dirk Kirchner echtgenoot van F. M. P. Klrchner-de Vries ln de leeftijd van 39 jaar. Apeldoorn, 9 december 1975. Heer. blijf bij ons. Tilburg: G. A. Kirchner W. E. Klrchner- van Batenburg Wim en Tineke Klrchner-de Groot Gerwln. Helma en Hans-Willem Geleen Amsterdam: Gerhard Kirchner Adrle Landzaad Corr.-adres: Hoffmannlaan 147, Tilburg 4405. ENIGE KENNISGEVING Op 8 december J.L nam de Here tot Zich onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Elisabeth Groenevelt-van Cappeilen weduwe van Arle Groenevelt ln de ouderdom van 95 Jaar. C. P. Breda-Groenevelt F. Breda G. Vos-Groenevelt B. Vos Klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam. 11 december 1975. Bejaardencentrum „De Burcht", Van Moorselplaats 1. De bijzetting ln het familiegraf heeft heden ln stilte plaatsgehad op de begraafplaats „Oud-Kralingen". Heden ging naar haar Heer en Heiland onze lieve Moeder en Oma Engelina Hen ge veld-Hoopman sinds 1949 weduwe van W. Hengeveld op de leeftijd van 84 jaar. „Veilig ln Jezus' armen." Aalten: D. E. Gorter-Hengeveld E. Gorter Heerhugowaard: L. Hengefeld G. Hengefeld-Bergman Aalten: W. A. Hengeveld-Lammers Dieren: W. Hengeveld J. C. Hengeveld-Eppink Amersfoort: G. Hengeveld E. H. Hengeveld-Ebbers Ede: J. Hengeveld M. A. Hengeveld- Nootenboom Haarlem: E. Krusel-Hengeveld G. R. Krusel Kleinkinderen en achterkleinkinderen Aalten, 10 december 1975. Corr.-adres: Jupiterstr. 24, Aalten. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 15 december a.s. op de begraafplaats „Berken- hove". Vooraf wordt een korte dienst van Woord en Gebed gehouden, die begint om half twee ln de aula van de begraafplaats aan de Romle- nendiek. Gelegenheid tot condoleren vanaf één uur. Gezang 266. In groot vertrouwen op Zijn beloften is van daag in Jezus ontslapen Bartel Pieter Davidse onze lieve Man, Vader, Opa en Broer. Hij werd 75 jaar. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn van de Heer." Goes: N. J. A. Davidse-den Boer O'kerk a.d. Amstel: J. Davidse J. Davldse-van der Woude Bart. Jan-Willem en Anton-Peter Groningen: W. Davidse A^A. Davidse-de Groot Zierikzee: A. J. Davidse Goes, 11 december 1975. Oostsingel 60c. Een dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op maandag 15 december om 13 uur in de Gereformeerde Westerkerk, Westwal 4 te Goes, waarna om 14 uur de begrafenis op de algemene begraafplaats te Goes zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Westerkerk. Thuis liever geen bezoek In de vroege morgen van de 11de decern ii nam de Heer tot Zich onze lieve moefy grootmoeder en overgrootmoeder Johanna Megchelina Frederika Lammens-Joosten weduwe van G. N. Lammens ln de ouderdom van 79 jaar. Blaricum, Fransepad 44: G. N. Lammens T. J. Lammens-Pot 's-Gravenhage, Hoenderloostr. 10: J. P. Stam-Lammens F. M. Stam Kleinkinderen en achterkleinkinderen 's-Gravenhage, 11 december 1975. Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. De dienst van Woord en Gebed zal worden houden maandag 15 december om 13.00 in „Uitzicht", waarna de begrafenis zal plale hebben op „Westduin". Ockenburghstraal n 's-Gravenhage-Loosdulnen. Aankomst aldaar om 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de dien „Uitzicht". Vervolg van de familieberichten op pagina PS13-RH15

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14