FAMILIEBERICHTEN DONDERDAG 11 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET ji Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Zo de Heere wil, hopen wij met onze Ouders Teunis Pronk en Trijntje Taal op 3 januari a.s. de dag te herdenken, waarop zij 40 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Franc ien Ine en Tamme Auke, Anthonie en Ingeborg Maarten en Cockie Liesbeth en Maarten Pieter en Anne Marie Trijntje Teun Nel en Gerrit Dirk Scheveningen, Schuitenweg 44. Receptie: zaterdag 20 december van 19.00 tot 20.30 uur in gebouw „Rehoboth", Nieuwe Laantjes 127, Scheveningen. Wij hopen D.V. op 28 december a.s. met onze kinde ren, de dag te gedenken dat wij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij zouden het op prijs stellen u op onze receptie te ontmoeten welke wij geven op maandag 29 december a.s. van 4.00—6.00 uur n.m. in Hotel „Het Bruine Paard", Hoofdstraat 241, Sassenheim. Simon Vliem Bets Vliem-van der Linden Tiny Aart en Thekla Simon en Lena Paul Peter Ronald Gerben. Sassenheim, Jacoba van Beierenlaan 4. Zaterdag 13 december hopen wij met onze Ouders en Grootouders A. Helmus G. Helmus-Dwarswaard feest te vieren, omdat zij dan 40 jaar getrouwd zijn. Wij danken God voor alles wat Hij ons in hen ge geven heeft en nog geeft. Bert en Ellen Corrie en Henk Rien en Adrie Jaap en Mar ja Hans en Ingrid Kate en Koos en kleinkinderen. Wie hen wil feliciteren is van harte welkom op deze dag van 17 tot 18 uur in „De Ontmoeting" aan de Parklaan te Sassenheim. Baron van Heemstralaan 4. Sassenheim. Geheel onverwachts is op 6 december 1975 uit onze familiekring weggenomen onze lieve Dochter, Zuster, Schoonzuster en Tante Johanna Sprey gewoond hebbende Obbinklaan 32 te Utrecht. Zij is 56 jaar oud geworden. Den Haag: J. P. Sprey-Kouwenhoven Hilversum: R. Sprey-Vermeulen Dordrecht: L. Windhorst-Sprey J. Windhorst Alphen a/d Rijn: C. M. van Tol-Sprey J. van Tol neven en nichten De overledene heeft tijdens haar leven de wens geuit dat haar stoffelijk overschot ter beschik king zou komen van de medische wetenschap. Correspon dentieadressen Robinia 10, Dordrecht. Hazelaarstraat 2, Alphen a/d Rijn. Heden is van ons heengegaan in de hope des Eeuwige Levens onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Martina Sara Cannoo op de leeftijd van 83 jaar. Ommen: J. M. Cannoo L. Cannoo-Muller Ommen: A. M. Oldeman-Cannoo Ermelo: J .C. Cannoo Den Haag: J. C. Boudestein Ommen: S. M. Oldeman-Cannoo H. Oldeman neven en nichten Ermelo, 10 december 1975 Oranjepark 7 Geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Rozenlaan 1 te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 12 decem ber 1975 van 19.3020.30 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Jeugdkant te Ermelo. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 13 december 1975 om 13.00 uur op de algemene begraafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden ln het bovengenoemde kerkgebouw, aanvang 12.00 uur. „Vaste rots van mijn behoud." Heden nam God, voor ons geheel onverwacht, tot Zich mijn geliefde Man. onze Broer, Zwager en Oom Jan Gilhuis eerder weduwnaar van D. Aarnoudse op de leeftijd van 71 jaar. Mede namens wederzijdse familie: W. M. Gllhuls-Teeuwen Rotterdam, 9 december 1975. De Savornin Lohmanlaan 70. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond 7.30-8 uur en vrijdagavond van 7-7.30 uur in de rouwkamer Voorschoterlaan 51. De begrafenis zal plaats vinden D.V. zaterdag 13 december op de begraafplaats „Oud-Kralin gen" aan de Kralingseweg 334, na aankomst in de kapel om 10 uur. Vertrek vanaf het woonhuis circa 9.30 uur. Wandel maar stillekens achter Hem aan Met de overtuiging van de grote troost, dat alle gelovigen ten jongsten dage zullen opstaan, de len wij U mede dat na een moeilijke levens avond van ons is heengegaan, mijn lieve zorg zame Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Maria Borst-Haak in de ouderdom van bijna 80 jaar. Katwijk, Huize „Overduin": P. Borst Amsterdam: P Baart-Borst C. Baart Alphen a.d. Rijn: A. van Zoomeren-Borst G. van Zoomeren Badhoevedorp: A. C. Meppelink-Borst Capelle a.d. IJssel: W. Haandrikman-Borst P. J. Haandrikman Alphen a.d. Rijn: J. Borst H. Borst-Bliek Delft: D. van Dorp-Borst H. van Dorp Alphen a.d. Rijn: P. Borst G. Borst-van Wilgen Noordwijk: A. Borst A. P. Borst-Rouwbos Leimuiden: A. M. Borst R. Borst-Poot Klein- en achterkleinkinderen Alphen a.d. Rijn, 7 december 1975. Correspondentie-adres: A. Borst, Herenweg 21, Noordwijk. Er is gelegenheid tot condoleantiebezoek don derdag 11 december in de rouwkamer van de bejaardenflat „Magnolia" 's avonds van 78 u. Er zal D.V. vrijdag 12 december een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Goede Herderkerk aan de Ten Harmsenstr. te Alphen a.d. Rijn, welke aanvangt om 12.45 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats te Alphen a.d. Rijn. Aankomst aan de aula 14.00 uur. Heden ontsliep in zijn Borg en Zaligmaker, Je zus Christus, mijn lieve en zorgzame Man. onze lieve Vader en Opa, Broer. Zwager en Oom Dirk Boer op de leeftijd van 80 jaar. Psalm 89 vers 7 (oude berijming). Rotterdam: N. Boer-Rijneveld IJlst: J. de Vries- Boer J. J. de Vries O'kerk a. d. IJssel: N. Visser-Boer S. Visser Heinenoord: B. de Jong-Boer H. de Jong Rotterdam: M. Boer Rotterdam: I. Boer Rotterdam: J. Boer Rotterdam: W. Boer Kleinkinderen en familie Rotterdam, 8 december 1975. 's-Gravenweg 650. Geen bloemen Geen toespraken Gelegenheid tot condoleren aan huis, donder dag en vrijdag na 19.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. za terdag a.s. op de begraafplaats „Oud-Kralin gen", Kralingseweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. Aankomst in de kapel circa 11.20 uur. „Mijn genade is u genoeg." Na een moedig geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Arie Brouwer weduwnaar van Pieternella Koenen, in de leeftijd van 85 jaar. Rijswijk: M. A Pitlo-Brouwer T. Pitlo Wassenaar: G. Pool-Brouwer klein-, achterkleinkinderen en verdere familie. Wassenaar. 9 december 1975. Zijllaan 33. "De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit, Deylerweg 127, Wassenaar. Bezoek aldaar donderdagavond van 7.30-8.15 uur. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 12 de cember a.s. om 10.30 uur in de Gereformeer de kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waar na de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 11.30 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. kerk (Dorpskerk te Wassenaar). Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in foyer van de Gereformeerde Kerk. Het geloof nu is de zekerheid der dingen die men hoopt en het bewijs der dingen die men niet ziet. Heden heeft de Heer tot Zich genomen onze lieve, zorgzame Vader, Behuwdvader en Groot vader, Harm de Jonge weduwnaar van FRIEDA J. CH. HEITCHEN, eerder weduwnaar van AAFKE VAN HOUTEN, op de leeftijd van 84 jaar. Mede namens verdere familie, Oegstgeest: M. A. Mulder-de Jonge J. C. Mulder Zwijndrecht: J. G. de Jonge Apeldoorn: M. H. Brouwer-de Jonge H. Brouwer en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 9 december 1975. Goudreinetstraat 514. Correspondentie-adres: Hofdijk 40, Oegstgeest. Geen bezoek aan huis. De overledene Is opgebaard in de rouwkamer Van Diemenstraat 167. Bezoek donderdag van 5-7 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben vrijdag 12 december om 13 uur op de be graafplaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek van het woonhuis om 12.40 uur. C&SliitbcA\/oolete£i^e\f Met grote ontsteltenis hebben kerkeraad en commissie van beheer van de Gereformeerde Kerk te Sassenheim vernomen van het tragi sche overlijden van Dr. C. Wilbrink die gedurende een aantal jaren zijn beste krachten gegeven heeft aan het financiële wel zijn van de gemeente. Zij onze Heer hun, die dit grote verlies moeten dragen, met zijn troost nabij. Namens de kerkeraad: ds. D. W. Gesink, praeses h.t.; drs. J. E. van Teylingen, scriba. Namens de commissie van beheer: W. van Roon, voorzitter; G. Olden, secretaris. Sassenheim, 9 december 1975. Kerkeraad en Gemeente van de Gereformeerde Kerk van Landsmeer namen met droefheid kennis van het overlijden van Ds. M. W. J. C. de Kluis Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de arbeid die hij als consulent onder ons ver richtte in de jaren 19691971 en aan de vele moeite die hij zich getroostte om de Gemeente te helpen in een moeilijke periode van haar be staan. Namens de Kerkeraad: ds. H. Bade, praeses: P. A. de Baare, scriba. Landsmeer, 10 december 1975. „Een vaste burcht is onze God". Na een smartelijk lijden is op 5 december J.l. in vrede ontslapen onze lieve, dappere Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Helena Hendrika Johanna Oolbekkink weduwe van Martinus Leenderd Mussert op de gezegende leeftijd van 92 jaar. M. L. Mussert A. J. Mussert-Paats Lenie en Huub Mark Michell Martijn Roderick Joke en Dick Sander Daniël Rien en Joke Juul Leiden, 9 december 1975. Lammenschansweg 92. Op uitdrukkelijk verzoek van Moeder heeft de teraardebestelling in stilte plaatsgevonden. In rust en vrede, oud 66 Jaar. ontsliep onze geliefde Broer en Oom Dirk Daalbergen Rotterdam W. Baalbergen Dokkum: D. Baalbergen Venlo: A. Nieuwenhuizen- Baalbergen Katwijk aan Zee: E. S. C. Buys- Baal bergen neven en nichten. Katwijk aan Zee, 9 december 1975. CN.V.- Antvoordar. 1091 Utrecht. De Here heeft thuis gehaald en uit haar moedig gedragen lijden verlost Zijn kind, onze lieve Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante Janny Visser (41 jaar) geliefde echtgenote van L. Jansen en onvergetelijke Moeder van Wim, Willy, René en Marcel. Haar geloofsverwachting is vervuld: Joh. 14:3. Lelystad: G. Visser W. Visser-de Groot Coevorden: L. Visser T. Visser-Schraal Nijverdal: A. K. Visser G. A. Visser-Uffels Nieuwegein: G. Visser H. H. Visser-Stehouwer Dronten: G. A. van Rijswijk-Visser C. van Rijswijk M. C. Visser J. Visser-Verhagen neven en nichten Pijnacker, 9 december 1975. Omdat er zoveel blijken van medeleven zijn I weest, bij het overlijden van onze Marieke van Weelden-Schakel is het ons onmogelijk iedereen persoonlijk te bed ken. Vandaar dat we op deze manier onze nartel dank betuigen. Hans van Weeldel Fam. Schakel Fam. van Weeldei Giessenburg, december 1975. Peursumseweg 14.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10