De veiligheid van de compacte BMW is niet goedkoop. Maar wat u ervoor krijgt, is onbetaalbaar. FAMILIEBERICHTEN BMW316, BMW318, BMW320en BMW320i-techniekvoor de jaren '80. WOENSDAG 3 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Tot onze grote vreugde werd te München een Klein dochter geboren. Jiska Maria dochter van Wim en Christa Wleringa. Apeldoorn, 1 december 1975. Henri Dunantlaan 177. W. Wieringa E. A. Wleringa-Kampherbeek Dieuwke Geertje en Sip Hulsmans- v. d. Werl SO-ll-"75, In pleat* fan kaerten. Mission hospital Zlthulele, p.k. Mquandull 6080, Transkei Zuld-Arlka. VERLOOFD: Martin Nipshagen en Anneke Krijger 1925 1975 Wij zijn blij en de Here dankbaar, dat wij op woens dag 10 december met onze kinderen en kleinkinderen ons gouden huwelijksfeest hopen te vieren. Gelegenheid tot feliciteren van 19.45-21.00 uur in Rick restaurant "De Zaanse Werf", Ankersmidplein 7, Zaandam. C. Camfferman E. Camfferman-van der Blom Zaandam. E. Heimansstraat 42. Verzekerd van Gods genade ging heden van ons heen Anna Vaalburg echtgenote van S. J. van der Kooij, op de leeftijd van 86 Jaar. „De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen." Deut. 33 27 Mede namens kinderen, klein- en achterkleinkinderen S. J. van der Kooij Velp (Gld.). 2 december 1975 De Beukenhof. Rozendaalselaan 32. Liever geen bezoek. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Beukenhof, zaterdag 6 december a.s. om 11.30 uur. Vooraf gelegenheid tot condoleren in de con versatiezaal van 11.00fl.30 uur, waarna de teraardebestelling zal volgen op de begraaf plaats „Heiderust" te Worth-Rheden, om streeks 12.30 uur. Enige en algemene kennisgeving. Met deze geven wij u ken nis van het overlijden van onze Nicht Antje Wilhelmina Lagendijk weduwe van Willem von Meljenfeldt. In de ouderdom van 78 jaar. Uit aller naam: W. N. Lagendijk en echtgenote Amsterdam. 28 nov. 1975. Corr .adres: Dr. W. N. Lagendijk, Joh. Vermeerstraat 50. De teraardebestelling beeft inmiddels ln alle stilte plaatsgehad. Waar liefde woont, gebiedt de Heer zijn zegen: daar woont Hij zelf, daar wordt zijn* heil ver kregen en 't leven in eeuwigheid. Op zondag 30 november is overleden onze vriend en dirigent Wim Stout Gereformeerd Kerkkoor Bolnes. Na een rijk, gezegend leven nam de Heere tot Zich, mijn lieve Man, onze lieve Vader, Schoonvader en Opa Hendrik van Ramshorst op de leeftijd van 82 jaar. „Mijn genade is u genoeg." Bameveld: E. G. van Ramshorst-Bouw Scherpenzeel: E. van Ramshorst C. F. van Ramshorst- van de Fliert Bameveld: C. Hooyer-van Ramshorst A. H. Hooyer J. H. van Ramshorst C. van Ramshorst-Verbeek Russell (Can.)E. Staal-van Ramshorst H. Staal Badhoevedorp: M. Bakker-van Ramshorst C. A. Bakker Bameveld: H. van Ramshorst A. van Ramshorst- van Veelen en kleinkinderen Bameveld, 2 december 1975. Achterveldseweg 14, Gelegenheid tot condoleren a.s. donderdag avond van 7.30 tot 9.00 uur in het rouwcentrum bij de begraafplaats te Bameveld. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 6 december om 11.00 uur vanuit eerder genoemd centrum. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden die be gint om 10.15 uur. Geen bloemen dat wij niet twijfelen, of Gij zult eeuwig onze genadige Vader zijn..." Avondmaalsf ormulier Heden is in zijn. Heiland ontslapen mijn lieve Man en onze lieve Vader en Grootvader Berend Slingenberg emeritus-predikant der Geref. Kerken ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 67 jaar. Wij hebben heel veel van hem gehouden. A. J. Slingenberg-van Delft Bert en Els Elly en Joop Mini en Leo Mathilde en Job Henk en Nelly Yolande en Gerrit Jan Willem en Carol en kleinkinderen. Arnhem, 28 november 1975. Hanzestraat 73. De dienst van het Woord zal worden gehou den op woensdag 3 december om 13 uur ln de Bethaniëkerk, Laan van Presikhaaf 170 te Arnhem, voorganger ds. H. C. Endedijk. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 3 december om 14.30 uur op de begraafplaats Moscowa, ingang Waterbergseweg te Arnhem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van Moscowa. Liever geen bloemen. Uit onze kleine familiekring nam God tot Zich onze lieve altijd blijmoedige oudste Broer en Zwager Berend Slingenberg in leven predikant der Gereformeerde kerken in Nederland. Ps. 4 3 (nwe ber.). Ede: A. Schelhaas-Slingenberg Goes: J. W. aiingenberg H. Slingenberg-de Wilde Arnhem, 28 november 1975. Heden nam de Here tot Zich onze geliefde Zwa ger en Oom Ds. B. Slingenberg op de leeftijd van 67 jaar. Zaandijk: C. A. Groot-van Delft D. Groot Les Paccots: H. Moes-van Delft H. A. Moes Neven en nichten Zaandijk, 28 november 1975. Ingegaan tot het feest van haar Heer Pieternella Sap die als ouderling de Geref. Kerk Diemen-Wa- tergraafsmeer-Bijlmer vele jaren met grote trouw en toewijding heeft gediend. Dankbaar herdenkt Wijkkerkeraad-W.est haar werk dat zij met veel liefde in die jaren heeft verricht. Namens Wijkgemeente-West: W. Kiel, praeses, N. Roos. scriba. Amsterdam. 2 december 1975. Enige en algemene kennisgeving Op 27 november overleed, op de leeftijd van 66 jaar, onze lieve Moeder en Oma Anna Maria Gispen.-Nijkamp weduwe van Jan Gispen De Meern: Toon en Margriet Gispen-Bontje Janine en Barbara Utrecht: Jan en Anneke Heider-Gispen Annemarie, Elisabeth en Erik De Meern: Willem Hendrik en Riemke Gispen- Timmermans Nathalie, Eliane en Lüthien Doorn: Jan en Cock Gispen van 't Hoff Linde Driebergen: Maus en Elske Barendrecht-Gispen. Maurits en Ellert Jan Utrecht, 2 december 1975. Correspondentie-adres: Mereveldlaan 129, De Meern (U.) Overeenkomstig haar wens heeft de begrafe nis in stilte plaatsgevonden op Den en Rust te Bilthoven. „Zie, ik maak alle dingen nieuw.** God nam tot Zich onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Anna Maria Gispen-Njjkamp in de ouderdom van 66 jaar. Utrecht, 27 november 1975. Den Haag: D. A. Nijkamp Hilvarenbeek:G. J. Nijkamp J. C. Nijkamp-Paap Den Haag: J. A. Nijkamp A. Nij kamp-de Jeeger neven en nichten Algemene kennisgeving Psalm 103 8 (ber.)" Tot onze diepe droefheid behaagde het de Heere geheel onverwacht uit ons midden weg te ne men. mijn geliefde Man en der kinderen zorg zame Vader en Opa Johannes Dekhuizen op de leeftijd van bijna 62 jaar. A. Dijkhuizen-van der P|as J. Dijkhuizen N. Dijkhuizen-Zwanenburg A. Jonker-Dijkhuizen C. Jonker Jan, Alie, Lenie, Johan, Corina C. Dijkhuizen C. Dijkhuizen-Meijvogel Hans, Dick, John A. Dijkhuizen Katwijk aan Zee, 1 december 1975. De Waal Malefijtstraat 75. Gelegenheid tot condoleren: 's middags van 35 uur en 's avonds van 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 5 december a.s. des nam. 1.15 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 2.00 uur op de nieuwe begraaf plaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Op 29 november 1975 heeft de Heere, voor ons plotseling, tot Zich geroepen onze aller liefste Vriendin Anna Suzanna Mulder sinds 19 april 1975 weduwe van Ds. Cornells van der Tas, in leven predikant van de Gereformeerde Kerk te Boskoop. Haar verlangen tot een spoedige hereniging heeft God verhoord. Amsterdam, 3 december 1975. H. van der Hout H. Smit J. Smit-van Vlaanderen en kinderen. Heden heeft God tot Zich genomen op 45-jarige leeftijd, na een moedig gedragen lijden, mijn lieve Zoon, ons aller Broer Karei v. d. Berg Uit aller naam: G. R. v. d. Berg-Voerman Amsterdam, 2 december 1975 Willem Kloosstraat 17 hs. DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS12 - RH14 De veiligheid van een auto moet zowel beantwoorden aan wat theoretisch haalbaar is, als aan wat practisch kan. En hier komt het probleem. Want een theoretisch veilige auto blijkt in de praktijk te log en te zwaar en dus practisch onhandelbaar. En de voor het huidige verkeer "practische auto" is klein en te licht en daardoor in de praktijk onveilig. Met de onlangs gepresenteerde Compact-klasse van BMW (de 316, 318, 320 en 320i) is dit probleem in zijn kern opgelost. De BMW's uit de Compact-klasse zijn opmerkelijk "gehoorzaam" - dus practisch - en uitermate veilig in het verkeer. Bots- en crashproeven in de hypermoderne testcentra van BMW bewezen steeds weer opnieuw: de weerstand van de BMW automobielen neemt toe, naarmate de "aanslag" heviger wordt. Met andere woorden: BMW heeft op wetenschappelijke wijze een uniek veiligheids systeem ontwikkeld, waarvan de onderdelen elkaar in hun werking trapsgewijs aanvullen. Een systeem dat nu al als voorbeeld geldt voor de in de jaren '80 te stellen veiligheidseisen. Bijzonder is daarbij, dat de ontwerpers in nauwe samenwerking met de BMW- constructeurs erin geslaagd zijn om al die veiligheidsvoorzieningen te "verpakken" in een stylistische vorm, die de BMW Compact-klasse zijn fraaie uiterlijk geeft Veiligheidsvoorzieningen bij BMW Een extreem sterke veiligheidskooi met ingebouwde rolbeugel, verstevigingen bij voor- en achterruit, dwarsverstevigingen bij dashboard en hoedenplank en verstevigingen in de lengterichting. (1) Per computer berekende, energie-absorberende kreukelzone met een op de veiligheidsgordels afgestemde deformatie. (2) Geprogrammeerde knikstand van de motorkap met speciale veiligheidsvergrendeling. (3) Verstevigde cardantunnel en schutbord verhinderen bij een frontale botsing dat motor en versnellingsbak het interieur binnendringen. (4) Portieren met verzonken handgreep en veiligheidssloten. (5) Stuurhuis en de op twee plaatsen knikkende veiligheidsstuurkolom liggen buiten de kreukelzone (6); het stuurwiel heeft een royaal stootkussen. De tank ligt beschermd voor de achteras. (7) Het energie-absorberende interieur is met brandwerend materiaal bekleed; driepunts automatische veiligheidsgordels en verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen zijn standaard. (8) Vanaf f 16.124,- incl. BTW. Laat u wat nader informeren door een van de 110 actieve dealers of vraag documentatie aan bij de importeur: Alimpo bv, postbus 3663, 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14