t pQlties W \n Vi wielefheeft, wordt lid van het <£HE> kd FAMILIEBERICHTEN Bedorven maag en diarree... VANDAAG REDAKTEUR (2e klas) DINSDAG 2 DECEMBER 1975 TROUW/KWARTET Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. ONDERTROUWD Petrus van Noort Ellen van Wijk Zaterdag 13 dec. 1975 zal D.V. ons huwelijk worden voltrok ken; om 15 u. ten gemeente huize te Septfonds en om 16 u. in de Egllse Réformée te Chatillon-Collgny Correspondentieadres na 1 dec.: Ferme: „Dannery". 89170 St. Fargeau (Yonne). France. GEBOREN: Eva Marjje Y. M. Kopplus-Dulfer N. P. Koppius Otto Heden werd plotseling van ons weggenomen mijn lie ve Vrouw, onze zorgzame Moeder. Behuwd- en Groot moeder Johanna van der Meij-van der Zwart op de leeftijd van 57 jaar. M. W. van der Melj J. J. van der Melj M. W. van der Melj en kleinkinderen Lelden. 30 november 1975. Hoge Morsweg 130. De rouwdienst ls bepaald op donderdag 4 december as. om 3 uur ln de Ned. Herv. Kerk te Valkenburg (Z.-H.). waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot condoleren ln de kerkzaal. Heden ging van ons heen onze lieve Zuster. Schoon zuster en Tante Johanna van der Meij-van der Zwart op de leeftijd van 57 Jaar. Valkenburg (Z.-H.): J. van der Zwart J. van der Zwart- Rhijnsburger C. van der Zwart G. van der Zwart- Oudshoorn Sylvenla (U.S.A.): Jac. van der Zwart N. van der Zwart- Sherlff Valkenburg (Z.-H.): L. Vlsscher- van der Zwart D. Vlsscher Neven en nichten 30 november 1975. Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn In nig geliefde Vrouw onze lie ve Moeder en Oma Klara Drent op de leeftijd van 68 jaar. schtgenote van A. Bosker Assen, 28 november 1975. Kanaal 11. Ps. 39 8 onberijmd. ..En nu. wat verwacht Ik Here. Mijn hoop, die is op U" Assen: A. Bosker Tolbert: G. Booy-Bosker K. G. Booy Assen: G. Wesseling-Bosker A. Wessellng K. Spiegelaar-Bosker G. Spiegelaar Hoogkarspel: F. Bosker Assen: G. Kuntz-Bosker G. G. Kuntz J. Bosker J. Bosker-Jansema Ter Apel: R. Booy-Bosker H. J. J. Booy en Kleinkinderen. Moeder is opgebaard in de aula van het Wllhelmlna ziekenhuis, Oosterhoutstr. 9. Assen. Bezoekuren van 15.00-16.00 en van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvin den D.V. woensdag 3 de cember a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats „De Boskamp". Vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst gehouden worden ln de Zuiderkerk, Zuidersingel 37, Assen. Op 27 november 1975 nam de Here, op Zijn tijd. tot Zich onze lieve Schoonzus ter en Tante Jantje de Ruiter ln de leeftijd van 73 Jaar. „ZIJ is verlost. God heeft haar welgedaan." Zwolle, november 1975. Bej. Centrum „de NIJstad", Blekerswegje 7, Groningen: F. C. Nauta-Moorlag Zwolle L Vegter-Nauta Leeuwarden: B. Oldenburger-Nauta Neven en nichten. De Here is mijn Herder. Zacht en kalm nam de Here tot Zich onze lie ve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Anna Haasnoot weduwe van Jacobus Albertus van der Meij op de leeftijd van 67 jaar. Den Haag: Valkenburg (Z.-H.): IJmuiden: Valkenburg (Z.-H.): Wateringen: Hoofddorp: Valkenburg (Z.-H.): Hellevoetsluis: A. Maasland-van der Meij T. Maasland G. van der Meij R. van der Meij-Bamhoorn H. van der Mei j A. van der Meij -Kerkman R. van Duin-van der Meij J. van Duin A. van der Water van der Meij G. L. van der Water G. van Essen-van der Meij A. van Essen K. Venloo-van der Meij O. Venloo J. A. van der Meij A. van der Meij- van der Kwaak M. C. van Leeuwen van der Meij H. van Leeuwen Oegstgeest: G. de Groot-van der Meij J. de Groot en kleinkinderen Rijnsburg, 30 november 1975. Huize „Avondzon", Oude Vlietweg 9. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond 3 december van 89 uur in de aula van huize „Avondzon", Oude Vlietweg 9 ingang Smid straat te Rijnsburg. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op donderdag 4 december a.s.-om 2 uur nam. in de aula van huize „Avondzon". Oude Vlietweg 9 ingang Smidstraat te Rijnsburg. waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Valkenburg (Z.-H.). Correspondentie-adres: G. van der Meij, Ma- rinus Poststraat 43, Valkenburg (Z.-H.). Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde Schoonzuster Anna Haasnoot weduwe van Jacobus van der Meij op de leeftijd van 67 jaar. Dat zij haar toevlucht bij de Heere zocht trooste in het bijzonder haar kinderen. Namens de familie: H. van der Meij Rijnsburg, 1 december 1975. Johannes Poststraat 28. Namens allen die bij het onderwijs aan onze Christelijke Padagogische Academie „FELUA" zijn betrokken, delen wij u met droefheid me de dat op zaterdag 29 november j.L is over leden onze tweede voorzitter Ds. B. Slingenberg WIJ gedenken met dankbaarheid het werk dat hij als bestuurslid voor onze academie heeft verricht vanaf de oprichting in 1954. Namens de schoolgemeenschap Ds. A. Vroegindewey (voorz.) Drs. C. G. Elings (dir.). Ede, 1 december 1975. 1915 1975 Psalm 126 3 De Heere heeft grote dingen bij ons gedaan, dies zijn wij verblijd. Op 15 december as. hopen onze geliefde Ouders, Grootouders en Overgrootouders Willem Bal en Petronella J. A. Bal-Bal hun 60-jarig huwelijk te gedenken. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Receptie maandag 15 december a.s. 's avonds van 78 uur in het Badhotel, Gevers Deijnootweg 15, Scheven ingen. Schevenlngen, 2 december 1975. Westduinweg 1553. 1915 EBEN HAËZER 1975 Zo de Here wil en zij leven hopen onze geliefde Ouders, Groot- en Overgrootouders Cornelis Roeleveld en Cornelia-Roeleveld-de Jong op 15 december as. hun 60- jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen, klein- en achterklein kinderen. Den Haag, 2 december 1975. Jan van Houtstraat 64. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 13 december van 1820 uur. Paviljoen Gemeente Museum, Corn, de Wlttlaan 5. 'k Sla d'ogen naar 't gebergte heen Vanwaar ik dag en nacht Des Hoogste bijstand wacht. Mijn huig is van den Heer alleen Die hemel, zee en aarde Eerst schiep en sinds bewaarde Psalm 121 1. Heden overleed in de volle zekerheid des ge- loofs onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Tryntje Verloop weduwe van Willem Hazenoot in de ouderdom van 82 Jaar. Fam. Verloop Fam. Hazenoot Nichten en Neven Noordwijk aan Zee, 1 december 1975. De Grent 22. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4 december a.s. op de algemene begraafplaats te Noordwijk. Vertrek van het sterfhuis om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woens dagavond van 78 uur. De Grent 22. Heden overleed na een korststondige ziekte in de Zonnehof te Sappemeer onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Jan van Calker op de leeftijd van 86 jaar. Sinds 28 november 1957 weduwnaar van Annechien Zwaneveld eerder van Jantje Begeman. Kolham, 29 november 1975. Hoofdweg 57. Kolham: T. van Calker F. van Calker-Oosterhof Peize: J. van Calker H. van Calker-Bouman Zuidlaren: O. van Calker G. van Calker-Kortholt Kleinkinderen en achterkleinkind. De begrafenis vindt plaats op de Ned. Herv. begraafplaats te Kolham om 14.30 uur. Zij. die de laatste eer wensen te bewijzen, worden aanstaande woensdag om 13.30 uur in het Dorpshuis Mainschoar te Kolham ver wacht. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw. Jezus zeide: „Zie Ik ben met u al de dagen tot aan het einde van uw leven." Deze nabijheid is in haar leven en lijden be waarheid, zo kon zij in vol vertrouwen haar leven teruggeven aan Hem. die het haar schonk. Onze lieve Zuster, Tante en Nicht Pieternella Sap Zij mocht 69 jaar worden. Mede namens broers en zusters: Zaandam: M. Gortworst-Sap D. Gortworst Amsterdam, 1 december 1975. Laing's Nekstraat 43-11. Correspondentie-adres D. Gortworst, Westzijde 60, Zaandam. Thuis geen bezoek De teraardebestelling zal plaatsvinden op don derdag 4 december om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats, Kruislaan te Amsterdam. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Voor ons nog onverwacht is in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Willem Jansen op de leeftijd van 83 jaar. Rotterdam: H. G. Jansen-Meijer 's-Gravenhage: J. Jansen H. C. Jansen-Zonneveld 's-Gravenhage: G. J. Jansen J. M. Jansen-Hofland Wierden: D. H. Dijkshoorn-Jansen J. M. Dijkshoorn Zeist: W. Jansen A. B. Jansen-Boeringa F. R. Jansen R. Jansen-van Driel en kleinkinderen Papendrecht: Rotterdam, 30 november 1975. Nolenstraat 64b. Aan huls liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.308 uur in de rouwkamer aan de Ma- thenesserlaan 470 en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4 december op de algemene begraafplaats „Croos- wijk". na aankomst in de kapel om 2.45 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 2.15 uur. Dreischor: Geheel onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve zorgzame Moeder en Oma Trjjntje Braacx-Hoogendijk weduwe van Adrianus Braacx in de ouderdom van 84 jaar. Rotterdam: A. J. Nobel-Braacx L. Nobel Rotterdam: G. Leene-Braacx Th. Leene Th. Braacx A. M. Braacx-Minnaar Canada: J. Braacx P. J. Braacx-Haeck Leusden: T. van Santen-Braacx J. van Santen en kleinkinderen Rotterdam, 1 december 1975. „De Burcht", Van Moorselplaats 1. Corr.-adres: L. Nobel, Ebalstraat 4c. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 3 de cember op de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334 om ca. 11.45 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst worden gehouden in „De Burcht", aanvangende 10.45 uur. Heden nam de Heere na een geduldig gedra gen lijden uit ons midden weg onze geliefde Moeder, Grootmoeder, Behuwdzuster en Tante Grietje Kuitwaard weduwe van Jacob Modder in de ouderdom van 78 jaar. Psalm 31 6 (onberijmd). Jan en Ans Anja en Bert Jacob en Helen en verdere familie Ede, 30 november 1975. Rusthuis „Bethanië", Stationsweg 70. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Alg. begrafenisonderneming, Schaapsweg 77 te Ede. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 4 december a.s. in het rusthuis „Bethanië" om 13.30 uur waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats te Ede om 14.30 uur Vertrek van het rouwcentrum om 14.15 uur.' Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen Psalm 25 vers 5. Pleitend op Zijn genade geven wij U kennis, dat het de Heere behaagd heeft, van ons te nemen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Dirk van Leeuwen op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: W. van Leeuwen Loosduinen, 1 december 1975. De Brink 968. Correspondentie-adres: Nieuwersluisstraat 55, 's-Gravenhage. Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Atropos", Van Boetzelaerlaan 292, 'srGraven- hage. Bezoek dinsdagavond van 7—8 uur en woensdagmiddag van 45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4 december om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van de rouwkamer om 12.30 uur. Gelegenheid /de familie te condoleren na af loop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De vele blijken van medeleven na het plotselinge overlijden van mijn vrouw en onze mama zijn ons tot grote troost geweest. Wij danken u daarvoor. Frank Burggraaf Tienke Anne-Marie Jan December 1975 Wilhelminalaan 75, Alphen aan den Rijm Heden nam de Heere tot Zich mijn innig ge-l liefde Zuster, Behuwdzuster en Tante Heiltje Anna de Snayer in de leeftijd van 88 jaar. A. M. de Snayer en verdere familie. Maassluis, 29 november 1975. Jan Steenstraat 140. Gelegenheid voor condoleancebezoek thuis waar mijn zuster is opgebaard. De bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben woensdag 3 december a.s. op de Alge mene Begraafplaats „Duinrust" te Katwijk aan Zee om 15.00 uur. Vooraf zal een rouwdienst gehouden worden in de aula van de begraafplaats om 14.30 uur. Vertrek van het woonhuis om 13.15 uur. IITC iBO Adres: Plaats:. De bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen, deelt de leden hierbij mede, dat het jaarverslag over het boekjaar 1974 ter inzage ligt op het hoofdkantoor te Zeist, Kroostweg 149. Namens het bestuur, C. Groen, voorzitter. Heden nam God tot Zich. na een kortstondige ziekte, mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader, Behuwdvader en Opa, Broer, Zwager en Oom Pieter Arie van den Bos op de leeftijd van 59 Jaar. C. J. van den Bos-van Wijk A. P. van den Bos J. M. van den Bos- van Breugel Peter Eric Rotterdam. 1 december 1975 Willem van Boelrestraat 9 Geen bloemen - Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar dinsdagavond van 88.30 uur, woensdagavond van 8.309 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 4 december op de begraafplaats „Oud Kralingen" van de Ned. Herv. Gem., Kraling seweg 334. Vertrek vanaf het woonhuis om 1 uur; aan komst in de kapel om 1.30 uur. Verwen uzelf met een "ULMIA" verstekzaagma chine! gemakkelijk Zelfs het maken van verstekken wordt een genoegen! Zaagbladen venwisselbaar voor hout, metaal en kunst stoffen. Levering uitsluitend via de handel Verkoopadressen ook verkrijgbaar bij agent-importeur: B.V. t.v.z. N.V. Handelmij. A.C. LANGE Puttensestraat 4, Amstelveen. Telefoon 020-431633-433833. Van God mocht mijn lieve Man en onze lieve Frans van Oei bij Hem komen. Hij was 43 jaar. Lineke van Oel-Beens Menno Clarine Elise Vorden, Wildenborch, 29 november 1975. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 3 december om 13.00 uur in de Gerefor meerde Kerk te Vorden, waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Liever geen bloemen en geen toespraken. Condoleren na de begrafenis ln het Jeugdcentrum. Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze zorgzame Vade^ en Opa Nicolaas Jacobus van der Eist weduwnaar van Maria Frederika Christina Steenman in de ouderdom van 77 jaar. N. P. van der Eist J. van der Eist-Prins Conny Carla Amsterdam, 30 november 1975. Van Ostadestraat 9-H. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7—8 uur in het gebouw van de Pro testantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 3 december om 13.30 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van de heer C. P. Bolier commissaris van onze vennootschap Met dankbaarheid gedenken wij het vele dat de heer Bolier ln een lange reeks van jaren voor onze onderneming heeft verricht. Raad van commissarissen, raad van bestuur en personeel der transportmaatschappij „Terneuzen". Terneuzen, 30 november 1975. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze commissaris de heer C. P. Bolier Zijn persoon en zijn belangstelling voor onze vennootschap zullen bij ons in dankbare herin nering blijven. Raad van commissarissen, raad van bestuur en personeel der handel-, industrie- en scheepvaartmaatschappij „De Hoop" B.V. Terneuzen, 30 november 1975. Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling overkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo n buisje in huis Juwelen, goud en zilver in- en verkoop H.W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (bij de Ridderstraat) Bij vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Amster dam d.d. 18 november 1975 is in staat van faillissement ver klaard: De Besloten Vennoot schap C.T.S. Centrale Televisie Service B.V., gevestigd te Am sterdam. Tot Reehter-Commis- saris is benoemd Mr E. J. van Dijk, tot curator: Mr M. P. P. M. van Vonderen Prinsengracht 680 Amsterdam EII er en /en ede zaken en hypotheken, verzekeringen EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, lenin gen en at uw verzekeringen. Tel. 020-167040. T011 meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitsstoffen. jaar garantie op binnenwerk. Norm. prijs 1400 voor 795. DEM Meu belfabriek. Toonzalen: Culemborg; fabriek Houtweg 8, Amsterdam-N Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan), Den Haag, Woimarstr. 263. Nieui Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilversum Sliedrecht, Rivierdijk 432, Voorhout. Loosterweg 5. Geopend di. t. za. tot 18 u., op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen: Culembor 03450-2602. kunst en antiek II TV. radio, muziek- II instrumenten enz. T.k. antieke Holl. ronde biederm tafel, enig antiek Holl. zilver er kristal. Tel. 03480-3121. T013 Een nieuw foto-, film- of PROJED TIETOESTEL? Foto Esser is ni het goedkoopst! Zie onze etalages of bel even! Ceintuurbaan 145. Tel. 020-710883. T028 YAMAHA ORGELS Bij Technical vindt u de comple collectie Yamahaorgels vi 2425 tot 41.470. Op alle Yam ha-orgels 5 jr voll. garantie. Inri en financiering mogelijk. TECHNICAL Veenendaal, Prins Bernhardlaan —4. tel. 08385-11322 en 11083. Eindhoven. Hoogstraat 49, 040-446656. T< V< jonge Duitse doggen Vader „Opal van Harlikin". geel en gestroomd. A. v. d. Besselaar, teinde 1Waalwijk, telef. 04160-35812. Huwelijk en kennismaking o r, Westr T02f TT Vraag eens (Gratis) brochure over de doeltreffende werkwijze selectieve kennismaking bij de STICHTING RELATIECENTRALE, postbus 285,. -ZEIST. Tel. 03404- 31931. (Werkt landelijk). T029 Zorg dat u of jij er bij komt UW BIJBEL beter leren kennenL^ Wordt dan lid van onze Bijbelclu „De Open Poort", Postbus 10! Hoogeveen. Tel. 05285-477. Zomer Keuning Tijdschriften b.v. te Utrecht is gespecialiseerd in tijdschriften (o.a. Ouders van Nu, Mensen van Nu, Vorsten Vandaag, Hollands Diep) en is een onderdeel van Kluwer Uitgevers- Drukkers gaat met ingang van 1 januari 1976 als maandblad verschijnen. Door deze frequentieverhoging is uitbreiding van de redaktie noodzakelijk geworden. Wij zoeken daarom op korte termijn kontakt met een voor tenminste 20 uur per week. Wij denken aan een man of vrouw die naast een brede ervaring in de journalistiek beschikt over een (of meer) specialismen van de volgende gebieden: royalty, historie, sociale onderwerpen. eigen verantwoordelijkheid kan dragen in de sectoren 'bureauredaktie en verslaggeving binnen het (kleine) redaktieteam. beschikt over voldoende inzet en creativiteit om binnen het concept van Vorsten Vandaag een eigen inbreng te hebben. aktieve en passieve kennis van de moderne talen heeft en beschikt over goede contactuele eigenschappen. De salariëring geschiedt op basis van de C.A.O. voor tijdschriftjournalisten. Gerekend kan worden op goede sekundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden nodigen wij uit een sollicitatiebrief te sturen aan de chef personeelszaken van Zomer Keuning Tijdschriften b.v., Tolsteegsingel 1 te Utrecht. Tel. 030-517824. Bij de hoofdredaktrice, mevrouw Spiering, kunnen gegadigden eventueel vooraf telefonisch nadere inlichtingen inwinnen. i

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14