Ballet uit Münster op HOT-festival i: Geen verschil in gedrag bij pubers in tehuizen uit 'hoge of lage' milieus Kreisky wil geschil met Wiesenthal bijleggen Actie Britse artsen: alleen noodgevallen Dieuwke Schreuder soliste bij studentenorkest Russische delegatie valt Jakoenin aan Dr. J. D. van der Ploeg in proefschrift: Kamerleden op biü voor gastarbeider" FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 29 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTE |fl C~J door Hans W. Ledeboer DEN HAAG Na de in ons land al bekende Londense groepen 'Another dance company' en 'Dance theatre commune' traden donderdag avond in het Balletfestival-1975 van het HOT-theater het "Ballett der Stadtischen Bühnen' uit Münster op en het mogelijk door de weers omstandigheden niet overtalrijke publiek ontving dit gezelschap met vriendelijke welwillendheid. Over het algemeen zijn wij voor wat betreft ons bezoekende Duitse gezelschappen niet verwend. Hier een overeenkomend beeld: geen werkelijke dans- en expressie-expe rimenten of baanbrekend artistiek werk, weinig theater-spanning, wel uitbouw van klassiek-aeademische technieken naar een moderner be wegingsgamma. Wat gestyleerd, soms zelfs tot steriliteit toe. veel aandacht voor mooie standen en aan acrobatiek rakende beweging als kijk-rmiddel. Zodat 'Der Kuss' met als muzikale begeleiding de Fono- grammi van Krzystof Penderecki heel wat minder erotisch en ook minder romantisch was. dan de naam doet vermoeden. Een overeenkomstig beeld gaf het slotstuk 'Metropolis' weer op mu ziek van Penderecki, de symfonie 1. Hier en daar onbegrijpelijke bewe ging, veel getil en gezeul. Cliché-matige onderwerpen, eerder gestyleerd-melodramatisch dan we zenlijk boeiend uitgedanst. Dat geldt evenzeer voor 'Minor intrusion' op blues-muziek van Mingus. Alle choreografieën van de avond waren van Fay Werner, wellicht gaf dit het gehele programma iets een vormigs. Door het ontbreken van pretenties was het openingsballet, 'Branden- burgisches konze nr 2' op de ge lijknamige muziek van Bach, het beste. Een eenvoudig en ook door zichtig muziekballet in de vorm van een klassiek-academisch divertimen to. Gisteravond en ook vanavond is het HOT-festival voor het eigen 'Neder lands dans-theater'. Zondagavond wordt het besloten door de Ameri kaanse soliste Margaret Belas, die twee weken geleden in de Lantaren in Rotterdam zo de aandacht heeft getrokken. LONDEN (AP) De britse gezond heidszorg maakt een crisis door nu duizenden ziekenhuisartsen hebben besloten alleen nog maar noodge vallen te behandelen. De aktie is een rotest tegen de weigering van de regering en in het bijzonder minister Barbara Castle van sociale zaken om op de looneisen van de artsen in te gaan. Vanaf gisteren zijn alle niet-urgen- te gevallen uit de Britse ziekenhui zen geweerd. Een aantal van de 19.000 ziekenhuisartsen, met name in Schotland, weigeren aan de ak tie deel te nemen. Maar de eerste berichten tonen aan dat de meeste artsen wel mee doen en slechts noodgevallen behandelen of 40 uur per week werken in plaats van ongeveer 80 uur die ze normaal maken. AMSTERDAM De soliste bij de komende reeks concerten varf het Nederlands Studentenorkest is de celliste Dieuwke Schreuder. Zij speelt op de negen concerten tijdens de toernee in januari 1976 van het orkest het Celloconcert nr. 1 in D-dur van Haydn. Dieuwke Schreuder was al diverse malen met Haarlems jeugdorkest solistisch opgetreden, toen zij serieus cello ging studeren bij Tibor de Machula, van wie zij zes jaar les kreeg. Nadat zij een eerste prijs had ge wonnen tijdens een concours in Lon den, voltooide zij haar studie bij de befaamde Amerikaanse cellist Leo nard Rose. In Amerika speelde zij in verschillende orkesten, maar haar voorkeur gaat uit naar kamermuziek en solo-concerten. Behalve het solis tisch optreden van Dieuwke Schreu der, staat op het toernee-programma van het studentenorkest de 'Triumph- marsch zu dem Trauerspiel Tarpeja von Kuffner' van Beethoven, Anato- loose van Misha Mengelberg en de Serenade in D-dur van Brahms. De toernee gaat na de start op 17 januari in Bergen, langs Utrecht (19), Groningen (20), Zwolle (21), Hen gelo (22), Arnhem (23), Den Haag (26), Rotterdam (27) en Amsterdam (28). De opbrengst komt ten goede aan de NSS (hulp aan invalide stu denten) en het University Assistance Fund (studiebegeleiding ontheemde en gevluchte studenten). NAIROBI Russische vertegen woordigers vinden dat de moeilijk heden, die de Russische christenen in hun land ondervinden, in het wes ten vaak worden opgeblazen en ver draaid, waardoor de oplossing van deze moeilijkheden wordt belem; merd. De Russen zeggen dit in hun reactie op de brief van Gleb Jakoe nin en Lev Regelson, die aan de vijfde assemblee van de wereldraad aandacht hebben gevraagd voor de vervolgde geloofsgenoten in hun land. De Russen geven hun standpunt weer in twee brieven. De ene is on dertekend door metropoliet Juvena- li, de voorzitter van het bureau bui tenlandse zaken van het patriar chaat van Moskou. De andere brief is ondertekend door vier baptisten uit de Sowjet-Unie. Juvenali noemt in zijn brief pater Jakoenin een man, die reeds enige tijd onenigheid heeft met zijn kerkelijke superieu ren en Lev Regelson een man, die 'bekend staat om zijn anti-oecume nische instelling.' De metropoliet geeft in zijn brief toe, dat er problemen zijn in het kerkelijk leven in de Sowjet Unie, doordat de wet op het godsdienstig leven soms wordt overtreden. Maar de christelijke opvoeding van de kin deren gaat door en de democratische beginselen worden in ons land steeds verder ontwikkeld. Daarom hebben wij vertrouwen in de toekomst door onze Heer. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Er blijkt noch wat gedrag noch wat persoon lijkheid betreft verschil te bestaan tussen pubers, die op grond van een justitiële maatregel in een tehuis zijn geplaatst en pubers, die daar op basis van vrijwilligheid zijn ondergebracht. Dit stelt de heer J. D. van der Ploeg in zijn proefschrift 'Isolement, angst en agressie', waarop hij gisteren aan de universiteit van Amsterdam promoveerde tot doctor in de sociale wetenschappen. In het proefschrift wordt uitvoerig Ingegaan op de vraag in hoeverre milieu, persoonlijkheid en groep vam invloed zijn op het verschijnsel isolement. Van der Ploeg onder zocht 44 groepen met in totaal 529 pubers (jongens en meisjes in de leeftijd van dertien jaar en ouder) in kinderbeschermingstehudzen. Pubers, die op basis van vrijwillig heid daar zijn ondergebracht zijn afkomstig uijt 'hogere' milieus. Ver blijf in de 'lagere' milieus vergroot kennelijk de kans op een justitiële maatregel, bij probleemgedrag, al dus v. d. Ploeg. Pubers uit het 'lage re' uit het milieu verblijven langer in tehuizen en uit het onderzoek blijkt WENEN Kanselier Bruno Kreisky van Oostenrijk die wegens smaad is aangeklaagd door dr. Simon Wiesenthal, heeft verklaard dat hij zijn ver schil van mening met Wiesenthal buiten de justitie om wil bijleggen en regelen. Op een persconferentie zei Kreisky dat hij daarbij denkt aan een 'ander, zoals een parlementaire commissie', voor een onderzoek naar Wiesenthals werkzaamheden die, naar zijn mening, Oostenrijks aanzien in het buiten- iand schaden. De directeur van het Joodse documentatie centrum in Wenen heeft Kreis ky aangeklaagd omdat deze hem 'mafia-methoden' heeft aangewreven in verband met een woordenwisseling over het oorlogsverleden van de leider van de vrijheidspartij, Friedrich Peter. veaxler dat dit langere verblijf een gunstig effect heeft op ondermeer loet afnemen van angst, het toene men van eigenwaarde en het ver minderen van probleemgedrag. Dit in tegenstelling tot wat de laatste tijd wordt beweerd, namelijk dat men in een tehuis alleen maar slechter wordt. Meisjes problematischer Van de onderzochte pubers blijkt 52 procent afkomstig uit onvolledige gezinnen, terwijl een vijfde tot de categorie van ongewenste kinderen behoort. Meisjes in tehuizen blijken problematischer dan jongens. Zij zijn angstiger, meer indirect agres sief en hebben meer psycho-neuro- tische klachten. De in de groep geïsoleerd geraakte puber blijkt vanuit verschillende hoeken te worden afgewezen, achtereenvol gens door het gezin, de maatschap pij, de groep, de groepsleiding en de inrichting. De puber die in het gezin de positie van zondebok ver vult, heeft een grotere kans in de groep opnieuw een buitenbeentje te worden. Dat zelfde geldt eveneens voor degenen die destijds uit een niet gewenste zwangerschap voort kwamen. Verder blijkt dat een kor ter verblijf in de groep en meer wisselingen van tehuis systematisch samengaan met de geïsoleerde posi tie in de groep. De van de relatie verstoken randfiguur wordt telkens DEN HAAG De tweede Kamer] 1 Dilda van der Heem (PPR) Bram van der Lek (PSP) he!ee: gistermiddag op het departei1111 van justitie tevergeefs gepleit versoepeling van de regularisat er geling voor gastarbeiders. ZoaljDb' kend geeft deze regeling, beds om onder strakke voorwaarden 101 paalde groepen illegale gastai '00 ders alsnog in staat te stellen verblijfsvergunning te krijgen, problemen. In Utrecht en Den Haag zijn arbeiders in hongerstaking ge: 5 om toelating van alle illegale or arbeiders te bereiken, in Arm dam is de hongerstaking van i "e honderd Marokkanen erop ge wijziging en versoepeling vai^; regularisatieregeling te beref De Kamerleden konden overleg met de ambtenaren op title niets bereiken omdat deze mochten afwijken van de afges 5111 ken regularisatieregeling. Bedde merleden waren nogal boos staatssecretaris Zeevalking tie) gisteren tot handhaving regeling had besloten ten Kamerleden vandaag nog een sprek zouden hebben. Zij a over deze zaak op 11 december de staatssecretaris opnieuw o<v plegen als de staatssecretaris in de vaste Kamercommissie schijnt. tic va )r LI vroegtijdig gedwongen de gr verlaten en in een nieuwe aansluiting te zoeken wat juist zwakste punt is. Ook de groepsleiding die overl minder autoritair optreedt dan aantal jaren geleden, gaat niet uit. Het onderzoek bevestigt dal door de groep wordt afgewezen door de groepsleiding sympathiek wordt beschouwd, mogelijkheden om de ran< uit zo'n isolement te bei noemt Van der Ploeg onder het vergroten van het inzich g stigmafciseringsprocessen, het waaruit de randfiguur komt i behandeling betrekken en het tal overplaatsingen te vermindei. Het proefschrift is in de social c culturele reeks bij Samsom in hen aan den Rijn als handels< verschenen voor de somma vai gulden. ;ot Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Nicolas Valéry Sébastien Harma en Gérord Defourny-Schermers Blanche Fleurle-Anne Beste Pap en Mam Nog van harte gefeliciteerd. Gerrit-Jan Joke Bert Jan-Willem 1935 1975 De Heere zegene U uit Slon. Hij. Die de hemel en de aarde gemaakt heeft. Deo Volente, 11 december a.s. zijn onze lieve Ouders en Grootouders J. Verheij en C. Verheii-Jol 40 jaar getrouwd. Onze wens en bede is, dat zij voor elkaar en voor ons nog lang gespaard mogen blijven. Hijn dankbare kinderen: Gerrit en Clara Greet en Cor Tineke en kleinkinderen U kunt hen feliciteren op vrijdag 12 december tus sen 19.30 uur en 21.00 uur in de Ontmoetingskerk. ingang Aaltje Noorderwierstr. 199. Den Haag-Loos duinen. Laurenburgstraat 20. Loosduinen. Op 19 december 1975 zal het veertig jaar geleden zijn dat onze Ouders J. Misdorp en D. J. Misdorp-Langeveld in het huwelijk traden. Dankbaar en blij hopen wij deze gebeurtenis te vieren op 12 december 1975. Familie, vrienden en kennissen zijn op die twaalfde december welkom van 17.00 tot 18.30 uur in gebouw „Concordia". Kerkplein, Woerden. Leiderdorp: Ineke. Hans, Bart. Marjolein en Heieen Vianen: Hannie, Jan, Remco-Jan en Marco-Jan Zutphen: Jan. Els. Liesbeth en Hanneke Dr. Dreeslaan 3, Woerden. 1950 1975 Met grote dankbaarheid geven wij u kennis dat onze geliefde Ouders W. de Graaf en J. de Graaf-van Bemmel D.V. op zondag 14 december a.s. 25 jaar getrouwd zijn. Dat'zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven ls onze wens. Hun dankbare kinderen U bent van harte welkom op de receptie op woensdag 10 december a.s. van 19.30 tot 21.00 uur in de Schep- pingskerk aan de Van Poelgeestlaan te Leiderdorp. Leiderdorp, Achthovenerweg IA. Dankbaar hopen wij met onze kinderen D.V. 6 de cember 1975 ons 25-jarig huwelijk te herdenken. Voor hen. die ons ter gelegenheid van dit feest willen gelukwensen, is daartoe gelegenheid op zaterdag avond 6 december a.s. tussen 19.00-21.00 uur. in het zalencentrum „De Stigt". Peursumseweg 15 te Gies- senburg. W. H. van der Meiden J. C. van der Meyden-de Ruiter Glessenburg. november 1975, Bovenkerkseweg 28. 1950 1975 Dankbaar delen wij u mee dat D.V. op 8 december a.s onze Ouders G. J. Gerrits en A. Gerrits-Pot hun 25-jarig huwelijksfeest vieren. Dat ze nog lang voor elkaar en voor ons allen ge spaard mogen blijven is de wens van kinderen, klein kinderen en tante Dien. Gramsbergen. Den Velde F30a. November 1975. Gelegenheid tot feliciteren van 15.00 tot 17.30 uur in het gebouw de „Vlaswiek" bij de Geref. Kerk te Gramsbergen. We zijn 12 december 40 jaar getrouwd. Graag zullen we onze vrienden en kennissen ontvangen 's avonds vanaf halfacht in restaurant „Rosarium" Amstelpark Europaboulevard. V. van Halm H. J. van Halm-van Zelm ALGEMENE KENNISGEVING Het weemoed berichten wij u dat in haar 87ste levensjaar op 26 november 1975 na een kort ziekbed is ingeslapen onze lieve Tante en Oud- Tante Catharina Margaretha (Topy) le Cosquino de Bussy Velp (Gld.): Y. Hartman- Ie Cosquino de Bussy D. J. Hartman Amsterdam: E. A. Th. Tetzner- le Cosquino de Bussy J. C. Tetzner Laren (N.-H.)J. H. le Cosquino de Bussy E. le Cosquino de Bussy- Honig Putten (Gld.): E. Rittershaus A. Rittershaus-de Zwaan Johannesburg (Z.-Afr.): J. H. Rittershaus Amsterdam: C. L. Rittershaus M. M. J. Rittershaus- Terwee Achterneven en -nichten Blaricum, 28 november 1975. Correspondentie: Noolseweg 1, Laren (N.-H.); Burg. Roosmale Nepveulaan 11a, Putten (Gld). Ingevolge haar wens heeft de crematie heden in stilte plaatsgevonden. Ps. 23:4 onber. Na langdurig lijden nam God heden uit ons midden weg, Zijn moegestreden kind, onze lie ve zorgzame Moeder, Oma, Zuster, Schoonzus ter en Tante Aartje Johanna Verschoor-Jiskoot weduwe van Jacob Verschoor in de ouderdom van 86 jaar. Barendrecht: M Rotterdam: L. Barendrecht: J. N. BleskensgraafA. C. Barendrecht: J. J. Barendrecht: N. Rotterdam: M. Verschoor-Nugteren v. d. Berg-Verschoor Verschoor Verschoor-Berkman Lee uwis-Verschoor Leeuwis P. Baan-Verschoor Baan Leenheer-Verschoor T. v. d. Wiel-Verschoor L. H. v. d. Wiel Klein, achterkleinkinderen en verdere familie. Barendrecht. 28 november 1975. 2e Barendrechtseweg 260. Moeder ls opgebaard In de aula van de be graafplaats te Barendrecht. Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: maandagavond van 19.30- 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 2 de cember te Barendrecht plm. 14.45 uur. Vooraf zal een dienst van woord en gebed ge houden worden in de aula welke aanvangt 14.00 uur. Na een moedig gedragen lijden werd door haar Heer thuisgehaald onze lieve Moeder en Oma Trijntje Elizabeth de Ronde-Oudjjn op de leeftijd van 73 jaar. 'Ik zie een poort wijd open staan'. Delft: M. Verboom-de Ronde C. G. J. Verboom St. Laurens: L. Aalbregt-de Ronde G. P. Aalbregt Vlissingen: A. Hoogerwerf-de Ronde E. Hoogerwerf St. Laurens: W. de Ronde C. P. de Ronde-van der Spek Delft: J. de Ronde J. de Ronde-Verschoor M. W. de Ronde M. de Ronde-Huisman A. de Ronde G. de Ronde-van der Windt Alphen a.d. Rijn: G. T. van den Bos-de Ronde J. van den Bos Delft: J. W. van de Beld-de Ronde G. J. van de Beid en kleinkinderen. St. Laurens, 27 nov. 1975. Burg. Baaslaan 36. De rouwdienst zal worden gehouden in 'De Goede Herder' kerk, Diepenbrockstraat te Delft, dinsdag 2 december 1975 om 2 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats 'Jaffa' te Delft. Voorafgaande aan de rouwdienst is er vanaf 1.30 uur gelegenheid tot condoleren in 'De Goede Herder' kerk. Geen bloemen. Heden nam de Heere van ons mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, onze gelief de Zuster, Schoonzuster en Tante Lqsija Adrïana van Harmeien-Bergers op de leeftijd van 62 Jaar. C. van Harmeien 1 Jan Hellevoetsluis: Marijke en Henk Piet Hoek van Holland: Jillis en Angelique 's-Gravenhage: Kees Ad en Janny Johan en verdere familie 's-Gravenhage, 28 november 1975. Roodborstlaan 11. Geen bloemen Gelegenheid tot condoléancebezoek maandag van 19.00—21.00 uur, dinsdag van 15.0016.30 uur en van 19.0021.00 uur. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 3 december om 13.00 uur in de Tha- borkerk (ingang Van Hoornbeekstraat 128), waarna de begrafenis zal plaatshebben om 14.15 uur op „Oud Elk en Duinen", Laan van Eik en Duinen 38 te 's-Gravenhage. Tot onze grote ontsteltenis en diepe droefheid is heden geheel plotseling ons ontvallen .ten gevolge van een tragisch ongeval onze geliefde Zwager, Oom en Vriend Jan Karei Veenendaal weduwnaar van Zwaantje van Drunen, op de leeftijd van 77 Jaar. Mede namens de familie M. L. Bol, ex testamentair Zwijndrecht, 27 november 1975. Plantageweg 5. Corr.-adres: M. L. Bol, Berkenstraat 15, 's-Gravenzande. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag avond a.s. van 7 tot 8 uur in de rouwkamer van het bejaardenhuis Swinhove, Plantage- weg 3, Zwijndrecht. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 2 de cember a.s. om 3 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Jeroen Boslaan te Zwijndrecht. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd-, Groot- en* Overgrootmoeder Clasina Charlotte Los-Bos weduwe van Johannes Los. in de leeftijd van 90 jaar. Amsterdam: J. Los D. Los-Uittenbogaard Illinois (U.S.A.): N. Verkamman-Los M. Verkamman Bergen (N.-H.): M. Zuyderhoudt-Los J. W. Zuyderhoudt Noordwijk: H. Los G. Los-Pet Amsterdam: J. Los C. M. Los-van Kampen Den Haag: C. 'Los A. Los-van Burik Zeist: G. G. Los Klein- en achterkleinkinderen Bergen (N.-H.), 28 november 1975. Correspondentie-adres: Gemene Bos 7. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Van der Luit, Haagweg 31, Leiden. Bezoek aldaar maandagavond van 7-7.30 uur. De rouwdienst in de „Groene- of Willibrord- kerk" te Oegstgeest is bepaald op dinsdag 2 december a.s. om 2 uur, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden. Vertrek van het rouwcentrum om ca. 1.30 uur. „Hij is verlost, God heeft hem welgedaan" Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurig lijden, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, onze Broer, Zwager en Oom Aalbert Verhoeven op de leeftijd van 79 jaar. Uit aller naam: M. A. Verhoeven-Reedijk Rotterdam, 28 november 1975. Soetendaalseweg 32b. Condoleantiebezoek in de aula van het Berg wegziekenhuis maandag a.s. van 20.15-20.45 u. De rouwdienst, welke geleid zal worden door de weleerw. heer ds. C. A. Korevaax, zal ge houden worden dinsdag 2 december a.s. in de aula van het Bergwegziekenhuis om 13.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats Crooswijk om streeks 13.45 uur. Aan huis geen bezoek Geen bloemen. Bij U mijn Koning en mijn God verwacht mijn ziel een heilrijk lot. Uit de moeite van de ouderdom heeft de Heere na een werkzaam leven, thuisgehaald onze lie ve Vader en Opa Adriaan Nagelkerke op de leeftijd van bijna 87 jaar. Sinds 1967 weduwnaar van Jannetje Keukelaar Haren (Gr.)A. Nagelkerke J. Nagelkerke-Wisse Anne-Marle en Jaap Joke en Jack Teteringen: R. J. Nagelkerke C. C. Nagelkerke-Naeye Amstelveen: Kees Ad en Marijke Roel Delft: G. Cornelis C. Cornelis-Braamse Goes, 27 november 1975. Corr.-adres: Botanicuslaan 26 te Haren (Gr.). De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden dinsdag 2 dec. a.s. om 13.00 in het be jaardentehuis „Nieuw Zorgvliet" te Wolphaarts- dijk waarna de begrafenis om 14.00 zal plaats hebben. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „Nieuw Zorgvliet". Heden overleed na een kortstondig ziekbedjfr de heer H. Th. Kiezebrink voorzitter van de voedingsbond N.K.V.-A.V.G afdëling Amsterdam. Gedurende zijn voorzitterschap heeft hij ojjai" bekwame en zorgzame wijze zijn functie ver vuld. Wij zullen hem in ere blijven gedenken. Bestuur A.V.G., afdeling Amsterdam Amsterdam, 28 november 1975. Heden nam de Heere van ons geheel onver )be wacht mijn geliefde Man Kryn Toet eerder weduwnaar van Maria van der Toorn op de leeftijd van bijna 70 jaar. E. Toet-! Scheveningen, 28 november 1975. Korbootstraat 44. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond var 78 uur in rouwcentrum Scheveningen, ,,'t Stallen tenhuys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben woens^ dag 3 december te 12.30 uur op de Algemeni J Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 12 uur. Heden heeft God tot Zich fenoraen onze lieve Broer, wager en Oom Hendrik van der Deen geliefde echtgenoot van Ietje Dijkstra tè Oldehove. Schild wolde: J. en A. van der Deen- Petersen Zuldwolde: I. van der Deen Neven en nichten Hendrika Sjoerdin Brölnian op de leeftijd van 89 ji Zij wist zich in leven sterven In Gods hand. Mede namens de verdere familie: Rotterdam: A. Klandermans-Hens Baarn, 28 nov. 1975. Bejaardencentrum Santvoorde". Troelstralaan 1. De rouwdienst wordt houden dinsdag 2 dec< ber om 11.15 uur in hu .Santvoorde". In aansluiting daarop de teraardebestelling tej 12 uur plaats vinden op Nieuwe Algemene Begrs plaats aan de Wijkampli te Baarn. Correspondentie-adres: Adriaan van der Doesli WC, Rotterdam 30-13. Al onze vrienden en familie hartelijk dank voor geweldige belangstelling bij ons 50-jarig huwe ondervonden. J. Koster A.zn. K. Koster-van Dftk Voorheen Ringdijk 102. Na 50 jaar, Casper van Gendtstraat 47, Riddert november 1975. Voor uw medeleven met moeder tijdens haar zie en met ons na haar overlijden willen wij u langs ze weg hartelijk danken. Namens de familie: D. v. d. Wetering Mathenesserweg 114a, Rotterdam. Allen die met ons hebben meegeleefd bij het or lijden van onze lieve Man en Vader Roelf Bosma betuigen wij langs deze weg onze hartelijke da Rijssen, november 1975, Welleweg 19. Mevr. M. Bosma-Smedink Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wij willen familie, vrienden en kennissen onze rechte dank betuigen voor het medeleven en de langstelling, ondervonden na het overlijden van o lieve, zorgzame Man en'Vader Arie Taal Mede namens verdere familie: J. Taal-S] Scheveningen, november 1975. Markenseplein 16.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8