de verpleging heeft u nodig i Als verpleegkundige hoef je niet om werk verlegen te zitten. 0 academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam ziekenverzorging 'De Lichtenberg' Gemeente Rotterdam verpleegkundig docent(e) academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam coördinerend hoofdverpleegkundige waarnemend verpleegkundig hoofd verpleegkundigen operatiekamer Carrièrekansen, werksfeer en ontplooiingsmogelijkheden gaan dus zwaar tellen. Daarom heeft het zin deze advertentie te lezen! h$l VJ'jüfdJjJy ai) verpleegkundigen (A diploma) zeeweg ziekenhuis velsen twee verpleegkundigen j ZATERDAG 29 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET 26 Ons ziekenhuis zoekt contact met gegadigden voor de functie van voor de Klinieken: Oogheelkunde, Keel- Neus- Oorheelkunde, Huidziekten en de binnenkort te verwachten uitbreiding met een verpleegafdeling Neurochirurgie. De functie omvat onder meer de algemene leiding over de "specialistische" klinieken; het opnamebeleid in overleg met de medische afdelings hoofden het scheppen van voorwaarden om tot een optimale verpleging te komen, het bewaken en evalueren van deze voorwaarden het bevorderen van een goede praktijkbegeleiding van leerling verpleegkundigen en cursisten specialistische opleidingen. Vereisten voltooide hogere opleiding voor verpleegkundigen of daarmee gelijkstaand diploma; ervaring in een leidinggevende functie in de verpleging; organisatorische capaciteiten goede contactuele eigenschappen. De verpleegafdelingen beschikken over een specialistisch- verpleegkundige staf; algemene kennis van de voornoemde specialismen is voldoende. Het accent in deze functie ligt op organisatorisch en beleidsmatig terrein. Van kandidaten wordt verwacht, dat zij kunnen instemmen met de christelijke levensovertuiging zoals geformuleerd in de grondslag van de Vereniging waarvan het ziekenhuis uitgaat. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Mevrouw N. Filet, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon 020 - 548 52 20 of 548 32 71. Op de operatieafdeling HEELKUNDE is de functie vacant van in de rang van 1e Verpleegkundige A. Tevens worden ter uitbreiding van de aanwezige staf, enige gevraagd, voor de operatieafdelingen KEEL- NEUS- OORHEELKUNDE en VERLOSKUNDE VROUWENZIEKTEN. De rang van aanstelling is in overleg nader overeen te komen. Het begeleiden van leerling-verpleegkundigen zal mede deel uit maken van uw werkzaamheden. De Coördinerend Hoofdverpleegkundige van de Operatiekamers, Anaesthesiologie en Centrale Sterilisatie, tel.020 - 548 48 75, wil u gaarne verdere inlichtingen geven, eventueel gevolgd door een informatief gesprek. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie schriftelijk indienen bij het Hoofd van de Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. 0. 9). Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, te richten aan de Directie van het ziekenhuis. De Boelelaan 1117, Amsterdam. In het protestants-christelijk Verpleeghuis ,,De Lichtenberg" te Amersfoort begint op 1 maart 1976 weer de opleiding Voor hen die op genoemde datum tenminste 17 jaar zijn en in het bezit van 3 jaar voortgezet onderwijs zoals Inas-opleiding-, O.V.B.-, Mavo- of huishoudschool met 3 jaar theoretische opleiding. Ons Verpleeghuis is een half jaar geleden in gebruik genomen en heeft een capaciteit van 160 bedden. Interne huisvesting is mogelijk in onze modern Ingerichte zusterflat. Belangstellenden worden uitgenodigd om voor een sollicitatie of nadere inlichtingen kontakt op te nemen met de direktrice van Utrechtseweg 293. Amersfoort. Telefoon (033) 1 61 41. Bij de Verplegingsdienst in het Binnengasthuis, gevestigd Grimburg- wal 10 (centrum van Amsterdam), worden ten behoeve van de KINDER KLINIEK enkele verpleegkundigen, in het bezit van de kinderaantekening, gevraagd. Van hen wordt verwacht, dat zij willen meewerken aan een nieuwe overlegstructuur tussen de verschillende disciplines, die in deze kliniek samenwerken. De nadruk valt hier op het werken in teamverband. T.z.t. wordt de mogelijkheid geboden om de staf- of kaderopleiding te volgen. De kinderkliniek omvat de interne geneeskunde en heeft .een capaciteit van 66 bedden. Desgewenst kan, tegen betaling, een zit-slaapkamer in het ziekenhuis ter beschikking worden gesteld. Geïnteresseerden kunnen: a. zich telefonisch wenden tot de heer D. Boom, tel. (020) 6 22 33, toestel 36; b. schriftelijk solliciteren met links bovenaan de brief no. V 6702 bij het hoofd van de personeelsdienst van het ACADEMISCH ZIEKENHUIS BIJ DÉ UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM WILHELMINA GASTHUIS EN BINNENGASTHUIS Eerste Helmersstraat 104, Amsterdam (oud-west). Dit verpleeghuis met plaats voor 170 somatisch zieken en 30 psychisch gestoorde bejaarden, zoekt een Bij de opleiding van ziekenverzorgenden zult u bij de theorie zowel als bij de praktijk betrokken worden. Wanneer u ervaring hebt in een soortgelijke funktie en een docenten-opleiding hebt gevolgd, geven wij aan u de voorkeur. Het is gewenst dat u een protestants- christelijke levensovertuiging berit toegedaan. Uw aanstelling geschiedt in de rang van 1e verpleegkundige. Het Hoofd van de opleiding, mevrouw G. Elders-Out, is gaarne bereid eventueel telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN tel. 010-341922 In ons ziekenhuis is plaats voor BEZIGHEIDSLEIDSTERS, die het diploma bezigheidstherapeute dan wel het diploma hand vaardigheid A en B bezitten. Bezigheidsleidsters werken in het kader van de aktiverende bezigheid in afdelingen, o.a. behorende tot de sektoren geronto-psychiatrieen algemene psychiatrie. Van gegadigden, die tenminste 20 jaar oud zijn en een christelijke levensinstelling hebben, wordt verwacht, dat zij bereid zijn eventueel intern een aanvullende opleiding te volgen. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de Geneesheer- Directeur van Telefonische informatie en/of een sollicitatieformulier kunnen worden gevraagd aan de afdeling personeelszaken (03417-4848; dhr. Siemons). - Psychiatrisch Ziekenhuis i Ermelo Hel moderne Zeeweg Ziekenhuis Ie IJmulden-Veleen met gespecialiseerde afdelingen is zeer gunstig gelegen nabij Amsterdam en Haarlem, in de directe omgeving van strand en duinen. Een fijno sfeer om in te werken. Een huis waar een mens zich thuis kan voelen. Ter versterking van het team verpleegkundigen vragen wij 0 Ook zij die binnenkort het diploma ziekenverpleging A hopen te behalen, kunnen reeds nu solliciteren. Het specialisme waarnaar uw voorkeur uitgaat, is uitgangspunt bij uw plaatsing. Hierover kunt u een informatief gesprek hebben met het hoofd van de verplegingsdienst (ons tel.nr. 02550-19100 toestel 383). pw schriftelijke sollicitaties zien wij gaarne gericht aan het Hoofd Personeel en Organisatie Zeeweg Ziekenhuis, Zeeweg 168, Velsen. Huisvestingsmogelijkheid voor ongehuwden is aanwezig. Bij het vinden van woonruimte buiten het ziekenhuis wordt alle medewerking verleend. ziekenhuis (312 bedden) en verpleeghuizen (100 bedden) Bergwegziekenhuis: Rotterdam vraagt voor de chirurgische afdeling van dit ziekenhuis in de rang van eerste verpleegkundige De adjunkt-direktricc, zr. S.E.J. Kersten, is gaarne bereid inlichtingen over deze funkties te verstrekken. Hiertoe kan telefonisch (0I0) 657777, dan wel schriftelijk, Bergselaan 62, Rottcrdam-3011, kontakt met haar worden opgenomen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 26