^Vanaf f9.450,- Toch maar mooi van British Leyland. Uhad tóch al besloten Allegro-rijplezier. U hebt 'm gezien. De fantastische Allegro. Gisteren reed hij u nog voorbij. Met een glimlachende bestuurder, met tevreden passagiers. Want rijden in een Allegro, gezién worden in een Allegro: dat is rijplezier. U hebt over 'm gehoord. De zuinige Allegro. Er is vast wel iemand in uw omgeving die ook Allegro rijdt. Een zuinige auto, een handige, snelle auto. Maar bovendien érg plezierig om te rijden. U hebt over 'm gedacht. De complete Allegro. Achterruitverwarming standaard.Ook radiaalbanden. Ook luchtvering. Ook zelfdenkende ventilator. Ook schijfremmen vóór. Ja, dat is óók een stukje rijplezier. Nu is de tijd, om het te dóen. Want als u nü een Allegro koopt, voor de normale prijs, krijgt u er een waardevol accessoire bij cadeau. Kijk maar hieronder. Gewoon, 'n extra cadeautje van de Allegro bij alles wat hij u al geeft. Geldig voor een beperkte periode. Dus... Nog even een geheugensteuntje: Allegro 1100 tweedeurs f 9.450.-, 1300 tweedeurs f 10.395.-, 1300 vierdeursf 10.795.- 1500 vierdeurs f'11.795.-, 1500 Special f 12.295.-. Hier staat de autoradio die u cadeau krijgt, als u een Allegro koopt tussen vandaag en 1 januari a.s. Ga naar de dichtstbijzijnde British Leyland dealer, en kies het type en de kleur Allegro, die u hebben wilt. Ongelooflijk, dat u op die al zo complete en concurrerend geprijsde Allegro nog een extra waardevol cadeau kriigt. Ach ja, zo zijn wij nu eenmaal. Blaupunkt autoradio M.G. en L.G. met luidspreker en roestvrijstalen inschuifbare antenne; alles gratis ingebouwd. Prijzen inkl- BTW af fabriek. Imp. British Lev land. Gouda. TeL 01820 - 11122. Mini Austin - Morris - MG - Triumph Rover - Iaonar Land-Rot er - Rao^e Rover. 200 Verkooppunten jabiedadand. Mogelijkheden voor kasing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16