lo 10 X leidinggevend beleidsfunctionaris bij voltehuisvesting te amsterdam 1 ontwikkelingswerkers gevraagd voor af rika, azië en latijns amerika Gemeente Rotterdam de rijksoverheid vraagt opleidings-functionaris afdelingshoofd (mnl.) hoofd NU BESTELLEN: "SCHOONHEID DER SCHEPPING" Evangelische Lektuur. Kruistocht vrije universiteit amsterdam wetenschappelijk medewerker vrije universiteit anristerdam wetenschappelijk medewerk(st)er vrije universiteit anristerdam wetenschappelijk (hoofd)medewerk(st)er medewerker 'sHeeren Loo-Lozenoord medewerk(st)ers waar gaat het om? u misschien? STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS ZATERDAG 29 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET ifcj (mnl./vrl.) vac. nr. 5-314810156 voor hel Ministerie van Binnenlandse Zaken tb.v. de Kaderschool voor de Gemeentepolitie Taak: in samenwerking met andere stafdocenten verzorgen van de training en mentale vorming van het toekomstig Kader bij de gemeentepolitie; voorbereiden van cursisten in een groeps- dynamisch proces op de leidinggevende aspekten van hun taak, o.a. door training in sociale vaardigheden. Vereist: tenminste hogere beroepsopleiding; ervaring in het werken met groepen volwassenen. Standplaats: Zutphen (voor woonruimte kan worden gezorgd). Salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, max. f 4307,- per maand. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de direkteur, onder nr. (05750) -108 08. vac. nr. 5-3142/0156 voor het Ministerie van Justitie t.b.v. de Rijksinrichting voor jongens „Op de Berg" te Amersfoort „Op de Berg" is een inrichting voor opvoeding en buitengewone behandeling voor jongens in de leeftijd van 14 t/m 20 jaar, waar in nauwe samen werking tussen de verschillende disciplines (o.a. pedagogische, onderwijskundige en therapeu tische staf) de resocialisatie wordt bevorderd. Taak: verantwoordelijk zijn voor het functioneren van een afdeling in organisatorische zin; bevorderen van het behandelingsklimaat: ver richten van volgens rooster, hoofdleidersdiensten, waarbij men als „centrale man" fungeert. Vereist: HBO, Sociaal-pedagogische richting. Leeftijd: vanaf 30 jaar. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, max. f 2825,- per maand. Promotiemogelijkheid tot max. f 3263,- per maand aanwezig. De salarissen zijn exclusief 7,8% vakantie- uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder het bij de gewenste functie vermelde vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe en voor elke vacature een afzonderlijke brief) zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, 's-Gravenhage. Verkeersdienst: Rotterdam vraagt voor deze dienst een juridische en ehonomische zaken Dc werkzaamheden van de hoofdafdeling Juridische en Ekonomische Zaken liggen voornamelijk op de volgende terreinen: de verkcerswetgeving. waaronder taxizaken en parkeervraagstukken: de ekonomische evalu atie van' verkeerswerken, alsmede de finan ciële administratie; de verkeersveiligheid: de luchtvaartaangclegen heden. Ten behoeve van deze aktiviteitcn op de be trokken hoofdafdeling zijn hooggekwalifi ceerde medewerkers werkzaam. De taak van het hoofd van deze afdeling bestaat uit het adviseren van de direktie op bovengenoemde terreinen, waarbij eigen initiatief niet mag ontbreken. Van deze funktionaris wordt verwacht, dat hij bij de uitoefening van zijn taak ruime ervaring inbrengt, krachtig leiding geeft aan en een stimulerende invloed heeft op zijn mede werkers. Een akademische opleiding, gevolgd door ervaring in de vervoerswereld is. gelet op de aard van het werk onontbeerlijk. Salaris tot f 5.983,- per maand. Een psycho logisch onderzoek maakt deel uit van dc selektieprocedure. Nadere inlichtingen kunnen worden inge wonnen bij de heer mr. T.G. Zijdervcld, direkteur van de Verkeersdienst, telefoon (OIO) II9200 1st. 801. Vakaturcnummcr.539,0lóJ Stuur een brief met daarin alle inlichtingen onder vermelding van het vakaturenummer binnen 10 dagen aan: hoofd Bureau Perso- ncclvoorziening. antwoordnummer 363 (dus geen postzegel). Wcstblaak 220. Rotterdam. de Kleine Zwitserland-kalender 1976 Landschappen of bloemen met elke maand een bijbeltekst de prachtige foto's zijn later te gebruiken als ansichtkaart. Div. soorten kerst- en nieuwjaarskaarten met bijbeltekst prijs f6.95 enkel 0.25 dubbel v.a. 0.60 STICHTING J.J. Cremerplein 2-4 - AMSTERDAM-W (13) 020-160726 Per 1 oktober 1976 komt bij de Centrale Interfaculteit een plaats vrij voor een kennis- en wetenschapsleer voor zowel onderwijs als onderzoek. Sollicitanten dienen in elk geval een doctoraal examen wijsbegeerte behaald te hebben. Gepromoveerden hebben voorkeur. Ook zij die eerst in de loop van 1976 promoveren komen in aanmerking. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit wordt verwacht. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij Prof.dr. C.,A.van Peursen (hoogleraar kennis- en wetenschapsleer), of bij ir. J. H. Santema (hoofd filosofisch instituut) 020 - 548 26 06. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 701-3075, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. Bij de afdeling Bacteriologie van de vakgroep Medische Microbiologie en Parasitologie, Faculteit der Geneeskunde, bestaat een vacature voor een De werkzaamheden zullen bestaan uit het verrichten van een promotie-onderzoek over de virulentie van Escherichia coli. Daarnaast zal hij/zij worden ingeschakeld bij het bacteriologisch onderwijs aan medische studenten. De gedachten gaan uit naar een arts of een bioloog (met hoofd- of bijvak microbiologie). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Prof.dr. D.M. MacLaren telefoon020 - 548 40 33. Instemming met de Christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit wordt gevraagd. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 229 - 3115, kunt u richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam. m Bij de afdeling Radiotherapie van de Faculteit der Geneeskunde bestaat een vacature voor een Hij/zij zal worden belast met de leiding van het klinisch radiobiologisch laboratorium van de afdeling Radiotherapie van het Academisch Ziekenhuis van de V.U. Gezocht wordt naar een radiobioloog of fysicus met ervaring op het gebied van weefselkweek, autoradiografie en impuls- cytofotometrie. Instemming met de christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit wordt gevraagd. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. P.J.L. Scholte, telefoon020 - 548 2817. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 239-3125 te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. m Bij het Stafbureau van de Gemeentelijke Dienst Volkshuis vesting kan op korte termijn worden geplaatst een medewerker op academisch niveau, wiens taak voornamelijk zal liggen op het gebied van planning en organisatie. Dit zal onder andere inhouden: initiëren en medewerken aan de opstelling van beleidsnota's; plannen van de werkzaamheden van de dienst op middellange en korte termijn; coördinatie bij het opstellen van investerings- en andere programma's, alsmede het afstemmen van investerings programma's op de (meerjaren)- begroting; rapportering over de realisering van de plannen; bewaking van de organisatie van de dienst; onderlinge afstemming van taak en capaciteit van de dienst. In verband met vorengenoemde taken, die met enkele gekwalificeerde medewerkers worden verricht, zal de gezochte functionaris intensief contact moeten onderhouden zowel met de verschillende afdelingen binnen de dienst als met andere gemeentelijke diensttakken. Gezien de aard van de functie gaat de voorkeur uit naar kandidaten met aantoonbare belangstelling voor de volkshuis vestingssector gepaard gaande met maatschappelijke betrokken heid. Aan een gegadigde die boven genoemde werkzaamheden naar behoren meent te kunnen vervullen en derhalve beschikt over initiatief, goede contact kwaliteiten en een behoorlijke zowel schriftelijke als mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, wordt een salaris geboden, dat afhankelijk van leeftijd en ervaring van f 2.728,- tot maximaal f4.633,- bruto per maand bedraagt. De voor overheidspersoneel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. iik gemeentelijke dienst volkshuisvesting amsterdam Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder no. 750 3 WIJ ZOEKEN: MAGAZIJNRUIMTE, alsmede enige kantoren, ter grootte van plm. 600 m2, voornamelijk gelijkvloers, In Amsterdam of ten Zui den. Aanbiedingen aan: N. J. Verkruisen b.v.. Stadhouders kade 116. Amsterdam. Tel. 020-721755/766787 Aan de. Vrije Universiteit te Amsterdam vaceert thans een tijdelijke functie van in het kader van een Z.W.O.-project. Gedacht wordt aan een drs. Nederlandse taai en letterkunde, eventueel Algemene Taalwe tenschap, met belangstelling voor de geschie denis van de grammatica van het Nederlands. De taak van de te benoemen medewerker zal voornamelijk bestaan in tërminografisch onder zoek van geschriften op het gebied van de taal kunde van het Nederlands van 1725-1900. Hij werkt onder supervisie van een projectwerk- groep. Aanstelling zal geschieden in een tijdelijk dienstverband met de Nederlandse Organisatie voor zuiver-wetenschappelijk onderzoek (Z.W.O.). Salariëring volgens de rijksregeling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de werkgroepleider ProfDr. D.M. Bakker, Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, kamer 9A-37, Amsterdam-Buitenveldert, tel. 020-5 43 30 51 [V.U.] of 023-28 65 88 [huis]. Sollicitaties met opgave van curriculum vitae, eventuele lijst van publikaties en re ferenties in te zenden aan de werkgroep. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Voor onze afdeling CREATIEVE ACTIVERING vragen wij enige Eunctie omschrijving: het begeleiden van de bewoners van de inrichting; zowel individueel als in groepsverband, in één of meerdere creatieve spelvormen. Vereisten: vooropleiding NXX, Kleuterleidster A+B, Z, Jelburg of andere adequate opleiding belangstelling voor (ervaring met) één of meer creatieve spelvormen: muziek, beeldende vormen, creatief spel (drama) zelfstandig en in teamverband kunnen functioneren over geduld beschikken christelijke levensopvatting. Geboden wordt een salaris liggend tussen 1.745.73 en 2.171,45 bruto per maand 7.8% vakantietoeslag en 20 vakantiedagen per jaar. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen: (03417) ,25 41. toestel 135 of 136. Uitvoerige schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. Een land is onafhankelijk geworden. Een land met slechte transportmogelijkheden, onvoldoende gezondheidszorg en geen sociale voorzieningen. Dat land wil welvaart voor z'n bevolking. En daarmee bedoelt het voorlopig niet meer dan voldoende water en betere voedingsmogelijkheden. Minimum levensvoorwaarden, die in de Derde Wereld allerminst een gewone zaak zijn. Want politieke onafhankelijkheid be tekent nog geen menswaardiger bestaan, als men niet de kans krijgt ook economisch op eigen benen te staan. Daarom vraagt de SNV vrijwilligers, die samen met de armste bevolkingsgroepen willen werken om een hoopvoller toekomst op te bouwen. Zij zullen naast hun vaktech nische inbreng over een ruim incasserings vermogen en geduld moeten beschikken. Bent u tenminste 21 jaar? Bent u 27 maanden beschikbaar? Hebt u een afgeronde opleiding als hieronder aangegeven? En hebt u geen van u afhankelijke kinderen? Vul dan de bon in en stuur hem op naar de Stichting Nederlandse Vrijwilligers, Muzenstraat 30, Den Haag, telefoon 070 - 65 33 95. administratief coöperatie- voorlichters HEAO/SPD/raiffeisencursus bedrijfseconoom un. met spec. Statistiek agrarisch landbouwkundigen landbouwkundigen HLS akker irrigatiedesk. hbc's veeteeltkundigen hls sociaal medisch verpleegkundigen A wijkaant./kinderaant. chemisch analist verpleegk. docente ergotherapeut(e) technisch autotechnici HTS/MTS/VAM en/. bouwkundige th. landbouwmachine monteur leraar houtbewerken MTS houtbew. werktuigbouwkundige HTS 2 jr. erv. leraar wiskunde Ped. Ac. LO wiskunde weg- en waterbouwer HTS 2 jr. erv. leerbewerker landmeters hts dieselmonteurs leraar bouwkunde HTS bouwkunde Df"^M Stuur mij informatie over uitzendmogelijkheden als vrijwilliger DV./I li via de Stichting Nederlandse Vrijwilligers in het kader van de ontwikkelingssamenwerking. Naam Adres Woonplaats Geboortedatum- Opleiding Beroep Gehuwd/ongehuwd Datum waarop eventueel beschikbaar- s</8o/s6

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12