hét orgel voor klassieke muziek Johannus Opus 60 I Eurobella-panty's LEERKES i patrimoniums chr. Spaarbank„Eigen Haard" JB mr if" fr- fr- A MEDEWERK(ST)ER diaconessenhuis arnhem verpleegkundigen participatie-deskundige UNIEK IN NEDERLAND „Het Dorp" in Arnhem I VRIJDAG 28 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS20-R, Ongeëvenaard zijn de klank èn de techniek van dit Johannus orgel, de Opus 60. Onbegrensd de mogelijkheden die dit majestueuze huiskamerconcertorgel u biedt. 88 registers, verdeeld over Hoofd werk, Zwelwerk en Positief zorgen met de volledige Koppels, Tremulanten en Vaste Kombinaties voor een perfekte weergave van alle kerkmuziek uit heden en verleden. Overal in Nederland is dit grootste orgel te beluisteren en zelf te bespelen. Overtuig uzelf van de Johannus Opus 60 en u zult versteld staan! De prijs: ƒ18.850.— De gerenommeerde handelaar kan u nader informeren, (ook over de andere Johannus huiskamerorgels) Adressen van de verkooppunten te bevragen bij: Johannus Orgelbouw -Electronium b.v.- Tuinstraat 10, Veenendaal, tel. 08385-10220. De prachtige Stereo-LP "Feike Asma bespeelt het Johannus orgel" wordt u na overschrijving van /17.50 op postrekening 1726724 t.n.v. Johannus Orgelbouw, Tuinstraat 10, Veenendaal, franko toegezonden. (S.v.p. vermelden: TK) prijswijzigingen voorbehouden. INTERNATIONAAL ARCHIEF VAN p 1 M STRAFRECHT EN CRIMINOLOGIE ROEK 1. Borik 2 Lwnt io,p,r IVb Landru, de man die 300 vrouwen aan zjjn voelen kreeg Amerika's meest gevreesde rots hield 30 jaar stand Bonnie en Clyde; legende en werkelijkheid De portret-robot als uitstekende politiehulp Nazi-geheime dienst werd met vals geld gefinancierd Jeugdcriminaliteit en TBR in Nederland Onthullingen over 'De grote treinrooP Een hele stad gaf vingerafdrukken Rijk geïllustreerd in kleur Veel achtergrondinformatie Een uitgave van Meulenhoff Nederland Nederlandse Christelijke Radiovereniging De Nederlandse Christelijke Radio Vereniging te Hilversum vraagt voor haar Muziekafdeling een: voor de sektor Religieuze Muziek. Van de sollicitanten wordt een professionele oriëntatie, zo mogelijk met overlegging van diploma's gevraagd. Kandidaten, die kun nen instemmen met het doel van de Vereniging, kunnen hun sollicitaties richten aan de afdeling. Personeelszaken van de NCRV, Postbus 330 te Hilversum, onder vermelding van nummer MU/4. k Ons ziekenhuis te Arnhem is een algemeen ziekenhuis, op prot. christelijke grondslag, met ruim 400 bedden. Met uitzondering van cardio- en neuro-chirurgie zijn alle specialismen vertegenwoordigd. Ter vervulling van enkele vacatures zoeken wij contact met die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A en/of B. Voor hen bestaan op diverse afdelingen plaatsingsmogelijkheden, waarbij verdere opleiding, zoals cardio- en intensive care bij gebleken geschiktheid tot de mogelijkheden behoort. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de landelijke normen. Informatie wordt u gaarne verstrekt door Zr W. Hoogenboom. hoofd verplegingsdienst, tel. 085-430800, toestel 347. eigenhandig geschreven sollicitaties worden ingewacht bij de aldelmg personeelszaken. G A van Nispenslraat 37 - Arnhem patrimonium Patrimoniums Woningstichting beheert en ontwikkelt woningen in de sociale sector, zowel in stadsuitbreidings- als in stads vernieuwingsgebieden te Rotter dam. Onze corporatie hecht veel waarde aan bewonersparticipatie en heeft,daartoe een structuur van interne en externe demo cratie opgebouwd. Zonder vak bekwame medewerkers kan be wonersparticipatie geen gestalte krijgen, daarom zoekt Patrimoniums woningstichting een (mnl./vrl.) die zich zal gaan bezighouden met de begeleiding van bewo ners bij verbetering van hun woning, met de bewonersparti cipatie bij de ontwikkeling van nieuwbouwprojecten in destads- vernieuwingswijk Crooswijk en in de uitbreidingsgebieden te Rotterdam. Patrimoniums woningstichting biedt: - een afwisselende werkkring, waarbij maatschappelijke be trokkenheid een bepalend element is. - een salaris op basis van op leiding en afhankelijk van er varing max. 3.655,per maand, schaal 20, gemeente Rotterdam. - secundaire arbeidsvoorwaar den volgens de C.A.O. van de woningbouwcorporaties. vraagt: - een maatschappelijke oplei ding op academisch niveau (woonecologie, sociologie). - een volledige persoonlijke in zet in het overleg met bewo ners. Een psychologische test maakt deel uit van de selectieproce dure. Uw brief te richten aan: I woningstichting te delfshaven moltzerhof 2, rotterdam-3012 OPHEFFING BEGRAAFPLAATS TANAH ABANG I TE JAKARTA - INDONESIË Het Ministerie van Buitenlandse Zaken brengt ter kennis van belanghebbenden dat het Gemeentebestuur van Jakarta (Dienst der Begraafplaatsen) aan de Nederland se Ambassade aldaar heeft bericht dat zal worden overgegaan tot ontruiming van de begraafplaats Tanah Abangl te Jakarta. Belanghebbenden zullen in de gelegenheid worden gesteld hun wensen t.a.v. de bestemming van de stoffelijke resten van verwanten of vrienden kenbaar te maken. Onderstaand volgt een opgave van de mogelijkheden alsmede een raming van de kosten: 1. Herbegraven te Jakarta - kosten Rp. 70.000.- (ƒ448.-). Hierbij dient men zich te realiseren dat het nieuw te huren graf slechts beschikbaar is tot 25 augustus 1976. De rechten op dit graf kunnen viermaal worden verlengd tot maximaal 15 jaar te rékenen vanaf 25 au gustus 1973, terwijl voor elke verlenging opnieuw grafrechten verschuldigd zijn. 2. Crematie en verstrooien van de as te Jakarta - kosten Rp. 60.000.-(/384.-); 3. Crematie en verzenden as naar Nederland - kosten Rp. 90.000.- (ƒ576.-); 4. Herbegraven buiten Jakarta - kosten Rp. 57.000.- (ƒ368.-), vermeerderd met transportkosten op Java ad Rp. 200.- (ƒ1.28) per km of luchtvracht naar Ne derland ca. Rp. 3.000.- (ƒ19.20) per kg bij eep geschat gewicht van ca. 10 kg. 5. Gratis herbegraven van oorlogsslachtoffers op een der erevelden op Java te verzorgen door de Oorlogs gravenstichting te Den Haag. Herbegraven in een graf c.q. cremeren van stoffelijke resten van meerdere personen thans rustend in één graf zullen voor resp. 2, 3 of 4 personen worden verhoogd met resp. 50 procent, 100 procent of 150 procent. A: Degenen die zich terzake reeds hebben gewend tot de Nederlandse Ambassade te Jakarta, met een verzoek om informatie, hebben inmiddels bericht ont vangen dan wel zullen dit op korte termijn ontvangen. B. Brieven van hen, die zich schriftelijk tot het Ministerie van Buitenlandse Zaken hebben gewend, zijn doorge zonden aan genoemde Ambassade en ook zij zullen c.q. hebben bericht ontvangen. De onder A. en B. bedoelde personen behoeven derhalve geen nieuwe aanvraag in te dienen. C. Personen die terzake nog geen stappen hebben on dernomen kunnen dit alsnog doen door telegrafisch opdracht te geven aan: de Consulaire afdeling van de Nederlandse Ambassa de, Kebon Sirih nr. 18 - Jakarta (telegramadres: Neer- landia, Jakarta), onder opgave van: a. naam van de begravene(n) b.zo mogelijk geboortedatum en datum van over lijden of begraven c. zo mogelijk afdeling en grafnummer d. uit te voeren wijze van herbegraven c.q. crematie als bedoeld onder 1 t/m 5. Ook zij zullen bericht van het Ministerie van Buitenlandse Zaken dan wel van de Ambassade te Jakarta ontvangen. In alle gevallen dient de opdracht te worden bevestigd door onmiddellijke overmaking van het verschuldigde bedrag op postgirorekening 552730 ten name van het Ministerie van Buitenlandse Zaken, Bureau DAZ/SZ te 's Gravenhage, onder vermelding van "Begraafplaatsen Jakarta". Permanente expositie van een specialist in massief eiken stijlmeubelen eigen haard is eiken waard APELDOORN-MARIASTRAAT76-TEL.055-218813 HOENDERLOO - KRIMWEG 35 - TEL. 05768 - 324 APELDOORN - MARIASTRAAT64. LOPENDE DIEP 7 (bij de Kijk in 't Jatb'rug) GRONINGEN TEL. 127902 t is een woon-, leef-, en werkgemeenschap van p!m. 400 lichamelijk gehandicapte volwassenen. Ter versterking van de afdeling Verzorging en Verpleging zoeken wij op korte termijn: gezinsverzorgsters bejaardenverzorgsters kraamverzorgsters verzorgingsassistentes Onze ervaring is dat zij uitstekend geschikt zijn voor de funktie van "dogela". Deze naam is een samenvoeging van: dorpsgemeenschapsleidster Arnhem Tot hun taak behoort het verlenen van hulp bij de persoon lijke verzorging, zoals bij het wassen, kleden, bij de maaltij den en dergelijke. Zij zorgen ook voor de broodmaaltijden, de koffie en de thee. Daarnaast dragen zij zorg voor het huishoudelijk onderhoud van de woningen van de bewo ners. Dogela's werken samen met een paar collega's, waarmee wij regelmatig groepsbijeenkomsten proberen te houden om de resultaten van het werk te bespreken of voor bezin ning op de taak. Zij moeten bereid zijn in wisselende diensten te werken, inclusief avond-, nacht- en weekend-dienst Voor wie een van bovenstaande diploma's bezit en belang stelling voor deze funktie heeft organiseren wij binnenkort enige bijeenkomsten in "Het Dorp" om hierover te praten. Sollicitaties te richten aan: Stichting "Exploitatie Het Dorp", afdeling Personeelszaken, Jachthoornlaan 1a, Arnhem. IS.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22