'hoe langer hoe feestelijker in december" WSIQ^DOMUS 89.- 89.- 2975.- 2175.- 175.- 425.- 475.- Hout en leer. Een gelukkige verbintenis. OPENBARE KENNISGEVING 1. Tekstverwerkster 2. Part-time medewerkster 3. Full-time medewerkster FASSON NEDERLAND B.V. GOSPEL CONCERTEN SAMUELSONS rM mantelspecialist Twee fauteuils om zo mee te nemen TROUW/KWARTET H17 Lekkere vesten. (Om te geven of te krijgen?). Nu het tegen december loopt en het af en toe verdraaid kil kan zijn, komt zo'n vlot vest goed van pas. En het zit plezierig, comfortabel. Overigens, nu we het toch over december heb ben, misschien brengt deze advertentie Sint Nicolaas op een idee? Links: Vest met rits in blouson- model. Steekzakken. 100% Acryl. In zwart, brique en groen. 32.- Rechts: Vest met fraaie kraag en grote houten knopen. 100% Acryl. In zwart, écru, marine en reseda. 36.- Burgemeester en wethouders der gemeente Delft brengen ter openbare kennis, dat met ingang van 1 december 1975, gedurende 14 jdagen voor een ieder ter gemeentesecretarie van Delft, afdeling stadsontwikke ling en openbare werken. Oude Delft 116 ter inzage ligt het verzoek van het architectenbureau J. Mol H. Reijenga te Voorburg, Herenstraat 139, om vergunning voor het bouwen van 6 woningen op en aan de zuidzijde van de Molslaan gelegen terrein. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse vigerende Bestemmingsplan II In de Veste, omdat de toegestane bouwhoogte wordt overschreden, doch in overeen stemming met het in de raad vastgestelde Bestem mingsplan IIA In de Verte. Wij zijn voornemens met toepassing van het bepaalde bij artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Woningwet vrijstelling te verlenen van de voorschriften van het vigerende bestemmingsplan en de gevraagde vergunning te verlenen. Een ieder is bevoegd om gedurende de termijn van de ter inzage-ligging schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van vrijstelling bij ons college in te dienen. Delft, 28 november 1975. Burgemeester en wethouders voornoemd, (get.) A.P. Oele, burgemeester, (get.) G.H. Boskerl.o., secretaris. Gevraagd per 15 Januari 1976 in Specialisten» praktijk te den Haag een gediplomeerde tweede. Secretaresse Doktersassistente kennis der Engels taal vereist. Salaris nader overeen te komen Br. onder nr. 5799 bur. v.d. blad. Fasson heeft interessante banen, full-time en/of part-time voor vrouwen, die (weer) aktief in de maatschappij werkzaam willen zijn, leeftijd speelt daarbij geen rol. (IBM type MK 82) op onze Secretarial Pool. Vereist: Uitstekende typevaardigheid, goede kennis van Engels, bekendheid met dictafoon. Directie-Secretariaat. (bij voorkeur de middaguren) Voor deze afwisselende baan is vereist: Middelbare- en Secretaresse-opleiding secretaresse ervaring, inklusief notuleren (Engels) uitstekende kennis van het Engels kennis van Frans en Duits organi satie talent. op één van onze secretariaten. Vereist: Goede typevaardigheid, goede kennis van de Engelse taal, kennis van Frans en Duits Bekendheid met dictafoon. Indien u geïnteresseerd bent dan zien wij graag uw schriftelijke sollicitaties tegemoet aan Employee Relations Department, t.a.v. Mevrouw A. Bielke, Lammenschansweg 140, Leiden. zaterdag 29 nov. 8 uur n.m. zondag 30 nov. 3 uur en 7.30 uur n.m. CAPITOL EVANGELIE CENTRUM Loosduinsekade222 - Den Haag met de Zweedse topgospelgroep Komt allen...en brengt anderen mee Toegang vrijl Jong en oud hartelijk welkom. 1. Leuke katoenen japon in „grootmoeder- dessins'! M 34 t/m 46 2 Mooie uni blouse in zware satijn kwaliteit met ingewe ven streepdessin. Kleuren: zwart, groen, rat en ecru. M: 38 t/m 50 97 Modieuze lange gevoerde fluwelen rok. In de mode kleuren. Of M: 36 t/m 48 ÖJ" 3. Chique avondjapon in zijden jersey in stemmig zwart. Met zilverkleurige bies garnering. M:36 t/m 48 Den Haag: Schoolstraat 24, Leyweg 954, Winkelcentrum Leidsenhage, Jasmijnhof 8. Leiden: Haarlemmerstraat 163a a.s. vrijdag - maandag - dinsdag - woensdag en donderdag koopavond. Alkmaar, Amersfoort, Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Breda, Doetinchem, Dordrecht, Eindhoven, Groningen. Den Haag, Haarlem,"Helmond, Leeuwarden. Leiden, Maastricht, Rotterdam, Tilburg, Venlo, Zwolle. Winkelcentra: Amsterdam-Boven 't IJ, Eindhoven-Woensel, Haarlem-Schalkwijk, Hilversum-Hilvertshof, Leidsenhage, Rotterdam-Zuidplein, Utrepht-Hoog Catharijne. Vendomus is zo fortuinlijk u een aantal zit-mogelijkheden te kunnen aanbieden van het merk Coja. En, door gunstige omstandigheden, wel tegen bijzonder lage prijzen. Het gaat om meubelen van zeer goede huize. Dat is bij de eerste oogopslag duidelijk. Waarin het bovendien comfortabel toeven is. Prachtstukken, voortgebracht door de gelukkige verbintenis van hout en leer. 2 bijbehorende fauteuils. Hout in palissander kleur met donkerbruin leer Hoek-bankstel, bestaande uit een 2-zits bank plus een 3-zits bank. Palissander kleurig hout, harmonieus gekombineerd met donker bruin leer Bijpassende houten hoektafel Makkelijke fauteuil, Donkerbruin leer met palissander kleurig hout Twee Coja fauteuils om inderdaad zo mee te nemen. In een handzaam pakket. Thuis zet u ze ook alweer zó in elkaar. Let op de zeer gunstige prijzen die wij hebben kunnen bedingen. En, reageer niet te langzaam. Deze aanbieding is vrij uitzonderlijk, waardoor onze voorraad helaas niet onbeperkt kan Fauteuil met extra hoge rug. Donkerbruin leer met hout in palissander kleur het woonwarenhuis van Vroom Dreesmann winkelcentrum in de Bogaard-Rijswijk.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 17