FAMILIEBERICHTEN VRIJDAG 28 NOVEMBER 1975 TROUW/KWAR 21 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Getrouwd: Ida de Klerk en mr. H. C. Dubbeldam Heden heeft het de Here behaagd na een ar beidzaam leven tot Zich te nemen mijn innig geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader. Schoonzoon en Opa Dirk Olyrhook op de leeftijd van 60 jaar. Pernis: G. Olijrhook-Noordzij P. J. Olijrhook Hamburg: L. E. Mohr-Olijrhook G. Mohr Silke Oud-Beijerland: Pernis: Pernis: G. L. van der Meer- Olijrhook W. van der Meer Gera A. J. Koole-Olijrhook M. Koole E. H. Olijrhook A. J. Noordzij Pernis, 26 november 1975. Burg. Van Esstraat 242. Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal D.V. worden gehouden za terdag 29 november a s. om 10.30 uur in de N. H- Kerk aan de Ring te Pernis. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats te Pernis. Gelegenheid tot condoleren vrijdagmiddag van 3.00 tot 4.30 uur en 's avonds van 7.00 tot 9.00 uur en na de begrafenisplechtigheid in de au la van de begraafplaats. Met droefheid geven wij kennis dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze Broer en Zwager Dirk Olijrhook Hoogvliet: S. Noordsij-Olijrhook A. Noordsij Pernis: IJ. Meijndert E. Meijndert-Noordzij H. C. Noordzij Pernis. 26 november 1975. Met groot leedwezen hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden van onze goede werkgever D. Olyrhook De persoonlijke wijze waarop hij mens en zaak benaderde alsmede zijn belangstelling voor ons allen, zullen nog lang in onze herinnering voortleven. Personeel Accountantskantoor D. Olyrhook Pernis. 26 november 1975. Met leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden van de heer D. Olyrhook Met dankbaarheid en waardering gedenken wij hoe hij met veel ijver ons bedrijf alle Jaren als accountant geleid heeft. Hij blijft in onze herinnering als een trouw medewerker en vriend. Moge zijn vrouw en kinderen kracht en troost vinden bij de God die hem tijdens zijn leven nabij was. Direktie van Bouw- en aannemingsbedrijf W. Bijl B V.. Uiterdijk 109, Pernis. 26 november 1975. Met verslagenheid geeft de Diaconie van de Herv. Gem. te Pernis kennis van het overlijden van D. Olyrhook Zijn leven was dienende aan de ander. Namens de Diaconie: P. Lodder, voorzitter, J. Meyboom, secretaris. Pernis. 27 november 1975. „Al wie op Hem zijn geloof bouwt, zal niet beschaamd uitkomen". Rom. 10 11 Dankbaar voor de lange tijd dat wij moeder bij ons mochten hebben, delen wij u mee. dat de Heer op 96-jarige leeftijd tot Zich heeft genomen Maria van Ballegooyen-Vos Woerden: J. E. P. van Ballegooijen Nunspeet: J. van Ballegooijen F. van Ballegooijen- Huisman Woerden: E. P. Jansen- van Ballegooijen Zelhem: G. Nienhuis- van Ballegooijen M. B. Nienhuis WoerdenM. van Ballegooijen Den Haag: G. van Ballegooijen A. van Ballegooijen- van de Weg Barendrecht: G. van Ballegooijen J. van Ballegooijen-Visser Zoetermeer: G. A. van Ballegooijen C. van Ballegooijen- van der Weele Klein- en achterkleinkinderen Woerden, 26 november 1975. Bejaardencentrum ,X>e Vossenschans", flat 34. De begrafenis zal plaats vinden op zaterdag 29 november as. op de begraafplaats Tolsteeg te Utrecht. Aankomst aula 11.55 uur. Vooraf zal een korte dienst worden gehouden in de kapel van „de Vossenschans". geleid door da. M. C. Barbas. Aanvang van deze dienst 10.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. „Here, Gij weet dat ik U liefheb." Na een ernstig lijden ging in vertrouwen op zijn Heer en Heiland,' op de leeftijd van 77 jaar, van ons heen mijn Man, onze Vader. Schoon vader en Grootvader Willem Cornells Frederik Scheps Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Wij hebben heel veel van hem gehouden. 's-Gravenhage: P. Scheps-Bruggeman Heerlen: N. Scheps Z B. Scheps-van Aefst Nico line en Paul Marcelline 's-Gravenhage, 26 november 1975. Eindstede 32. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Leyweg 275. vrijdag van 5 tot 7 uur. zaterdag van 11 tot 1 uur en na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De begrafenis vindt plaats maandag 1 decem ber a.s. op de begraafplaats „Oud Eik-en-Dui- nen". Laan van Eik en Duinen 38. na een sa menkomst om 2 uur in de aula. Uit onze familiekring werd weggenomen onze beste Broeder en Zwager Willem Cornelis Frederik Scheps Diep betreurd door ons allen. „Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen." Psalm 73 24. Na een kortstondig, geduldig gedragen lijden is in haar Heiland ontslapen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Aaltje F. G. Visscher geb. Van der Stouwe op de leeftijd van 64 jaar. 's-Gravenhage: Harden berg: Vlaardingen: 's-Gravenhage: H. Visscher J. Kruithof-Visscher A. J. Kruithof Bergen N.-H.: J. Visscher D. Visscher-Bokelmann Haarlem: J. J. van Beek-Visscher B. van Beek F. J. Visscher J. A. Visscher-Spuybroek H. J. Visscher en kleinkinderen 's-Gravenhage. 26 november 1975. Juliana van Stolberglaan 188. Liever geen bezoek Geen bloemen De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis „Bronovo", Bronovo- laan 5 te 's-Gravenhage. Bezoek: dagelijks van 13.3015.30 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden zater dag 29 november a.s. om 11.30 uur in de Trium- fatorkerk, Laan van Nieuw Oost-Indië 143, s-Qravenhage, voorganger dr. C. Gilhuis. Vanaf 11.00 uur is er gelegenheid tot condole-, ren. Enige en algemene kennisgeving Op 23 november is in volle vrede van ons heen gegaan onze lieve Moeder en Oma Maria Wilhelmina Elisabeth van der Ley weduwe van Adriaan Anne Elzinga op de leeftijd van 83 jaar. R. L. Elzinga I. Elzinga-van der Poll Donné Désirée A. Elzinga H. L. Elzinga- Janssen Höfelt Annemarie Ingrid Amsterdam, 27 november 1975. Hospice wallon, Veluwelaan 19. Correspondentie-adres Kleverlaan 93, Bloemendaal. Wij hebben haar heden in alle stilte te rusten gelegd in het familiegraf op de begraafplaats Zorgvlied. Bloemendaal: Badhoevedorp: Namens het College van Bestuur der Vriji versiteit geven wij met leedwezen kenn het overlijden van Mevrouw C. A. M. M. Schenk-Schermey administratief medewerkster bij hel Instituut voor Milieuvraagstukken op de leeftijd van 32 jaar. Met dankbaarheid gedenken wij hoe voor haar werk heeft ingezet. Amsterdam, 27 november 1975. De Boelelaan 1105. 10

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10