FAMILIEBERICHTEN C&ai is tocA \fxwide£4^e\! WOENSDAG 26 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS14 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Mijn hulp is van den Heere, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Vader en Moeder A. Dijkshoorn A. Golhof te Amersfoort waren op 25 november 1975 55 jaar getrouwd. Wij zijn God dankbaar, dat wij dit heugelijke feit in familiekring mochten vieren. Putten G. Buré D. C. Buré-Dijkshoorn Vancouver: B. Sanders C. J. Sanders-Dijkshoorn Veenendaal: W. Dijkshoorn A. P. Dijkshoorn-de Haan Waddinxveen: C. Dijkshoorn M. W. Dijkshoorn-Sinke Uithoorn P. K. Hofstede A. Hofstede-Dijkshoorn Maasland: C. Padmos M. Padmos-Dijkshoorn Heemstede: H. H. Bos M. Bos-Dijkshoorn Aalsmeer: A. v. d. Dussen-Dijkshoorn Zwolle: J. C. Liberg J. Liberg-Dijkshoorn klein- en achterkleinkinderen. Na een ernstige zeer moedig gedragen ziekte, nam de Here heden tot Zich. mijn innig ge liefde Man, onze lieve Vader en Opa Petrus Marcelis Jonker echtgenoot van Gesina Bernarda Rooseboom in de leeftijd van 70 jaar. En nu wat verwacht ik, Here? Mijn hoop die is op U. Ps. 39 8 (onze trouwtekst). Putten: G. B. Jonker-Rooseboom Voorburg: j. H. Jonker H. W. Jonker-de Rooy Marianne, Frank Marcel Waddinxveen: B. J. Evers-Jonker Ph. Evers Philip. Erik. Pieter. Bernadette, Joost Putten: M. A. Jonker G. Jonker-Bosman Arjan. Margreet, Bianca Putten. 24 november 1975. Potgieterstraat 36. De teraardebestelling is bepaald op vrijdag 28 november a.s. vanuit de Aula Molenstraat 33 te Putten, op de Nieuwe Algemene Begraaf plaats te Putten, om 13.00 uur. Aanvang rouw dienst in de aula om 12.15 uur. Zij. die de begrafenisplechtigheid wensen bij te wonen, worden verzocht om 12.00 uur aldaar aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula. Thuis liever geen bezoek, geen bloemen. Op 24 november jl. nam de Here tot Zich onze lieve Broer, Zwager en Oom Petrus Marcelis Jonker echtgenoot van G. B. Rooseboom Dieren: J. M. Jonker-Roelink Baarn: C. C. Jonker A. H. Jonker- de Waal Malefijt Voorburg: M. Jonker C. C. C. Ligthelm-Jonker J. P. F. Ligthelm Amsterdam: F. B. Jonker H. C. Jonker van der Deure J. H. Jonker A. L. Jonker-van Det Neven en nichten In volle geloofsverzekerdheid is in Jezus ont slapen onze geliefde Zwager en Oom Petrus Marcelis Jonker echtgenoot van G. B. Jonker-Rooseboom oud 70 jaar. Putten (Gld.), 24 nov. 1975. Ommen: G. J. Rooseboom J. H. Rooseboom Hoogeveen: Chr. C. J. Rooseboom-Lans en kinderen Na een welbesteed leven is in Jezus ontslapen onze lieve en zorgzame Moeder. Schoon-, Groot- en Overgrootmoeder Maria Muys weduwe van Henri Willem Bertus Michgelsen, in de ouderdom van ruim 90 jaren. Schalkwijk: L. C. J. Michgelsen H. Michgelsen-Dijkstra Venlo: Dr. H. W. B. Michgelsen A. M. Michgelsen- Poelmann Hilversum: A. M. van Leeuwen - Michgelsen Dr. P. H. van Leeuwen Driebergen: J. G. Michgelsen H. A. Michgelsen- Wentink Asch: M. de Haas- Michgelsen, arts Dr. G. de Haas Klein- en achterkleinkinderen Gouda. 24 november 1975. „Ronssehof", Ronsseweg 138. Corr.adres: Sumatra weg 16, Hilversum. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de „RonssehofCondoléancebezoek al daar donderdag 27 november van 10.00-10.30 uur, waarna de rouwdienst gehouden zal wor den om 11.00 uur In de „Ronssehof". De teraardebestelling zal plaatshebben om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats „IJsselhof" te Gouda. Want God, de Heer, zo goed. zo mild, is 't allen tijd, een zon en schild. Hij zal genaad' en ere geven. Hij zal hun "t goede niet in nood onthouden, zelfs niet in den dood, die in oprechtheid voor Hem leven. Welzalig. Heer, die op U bouwt en zich geheel aan U vertrouwt! Psalm 84 6 (oude berijming). Heden nam de Here tot Zich mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Aukje H. Pitstra echtgenote van Peter Bruinsma, op de gezegende leeftijd van 82 jaar. na een gelukkig huwelijk van 57 jaar. Vaste rots van mijn behoud. „Zij ging heen in vol vertrouwen in haar Here en Heiland". Sassenheim: Hillegom: Wateringen: Zwijndrecht: P. Bruinsma W. Liezenga-Bruinsma J. Liezenga F. Mol-Bruinsma P. Mol D. Bruinsma R. Bruinsma-Vos Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Sassenheim, 25 november 1975, Dr. De Visserlaan 6. De rouwdienst is bepaald op vrijdag 28 no vember a.s. 1.30 uur nam. in het rouwcen- trum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4. Sas senheim, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de begraafplaats van de Her vormde Kerk te Sassenheim, plm. 2.15 uur nam. Gelegenheid tot condoleren donderdagavond a.s. van 7.30-8.30 uur in genoemd rouwcen- trum waar de overledene is opgebaard. Liever geen bezoek aan huis. „Groot is Uw trouw, O Heer, al wat ik nodig had, hebt Gij gegeven". Voor ons nog Onverwacht is heengegaan naar zijn Heer en Heiland mijn zeer zorgzame, lie ve Man en onze geliefde Vader en Opa Levinus de Putter op de leeftijd van 78 jaar. Breda: C. C. de Putter-Scheerens Amstelveen: Ad Carmiggelt-de Putter Ben Carmiggelt Eindhoven: Ina de Bruijn-de Putter Cor de Bruijn H. I. Ambacht: Dap de Putter Cora de Putter- van Tilborg en kleinkinderen. Breda, 24 november 1975. Michiel de Ruyterstraat 14. De rouwdienst zal plaatshebben op vrijdag, 28 november 1975 om 13.30 uur in de kapel van de begraafplaats „De Bieberg", Bieberg- laan 64 te Breda, waarna aldaar de teraarde bestelling zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de kapel op de begraafplaats. Liever geen bezoek; geen bloemen. 1 Cor. 13 13 Geloof, hoop en liefde, deze drie. maar de meeste van deze is de liefde. God nam tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Schoon moeder, Grootmoeder, Overgrootmoeder en Tante Femmigje Gerritdina van der Kamp echtgenote van Harm van Werven, in de ouderdom van 90 jaar. Den Haag: H. van Werven Utrecht: K. 't Hart-van Werven J. 't Hart Den Haag: M. J. van Reeuwijk- van Werven G. H. van Reeuwijk Amersfoort: W. F. van Werven G. van Werven-Mulder Den Haag: A. A. van Werven H. K. A. van Werven- Henkes H. van Werven J. M. van Werven- van Heijst Kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie Den Haag, 24 november 1975, Daal en Bergselaan 52. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Uitzicht", Daal en Bergselaan 52. Bezoek woensdag en donderdag van 2 uur tot 3 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 28 november a.s. om 3 uur in de kapel van Huize „Uitzicht", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben omstreeks 4 uur op begraaf plaats „Nieuw Eykenduynen", ingang Kamper foeliestraat. Vertrek van Daal en Bergselaan 52 om 3.45 uur. Heden nam God to^ Zich onze geliefde Vrouw, Moeder en Grootmoeder Elisabeth Maria Kamphorst-Schmidt oud 60 jaar. Driebergen: A. J. Kamphorst Diemen: Gert Jan en Trudy Culemborg: Lies Suawoude: Hans en Inès Krimpen a.d. IJssel: Frits en Henny Brenda en Vera Zwolle: Gijs en Suzan Talja Doorn: Leo en Ineke Christine Driebergen: Nico en An je Leenders Driebergen. 24 november 1975, Sperwerkamp 34. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 28 november 1975 in de Immanuëlkerk aan de Engeweg 30 te Driebergen om 14.00 uur. Na afloop van de dienst gelegenheid tot con doleren in de zaal achter de kerk. De begrafenis zal plaatsvinden in de familie kring op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Driebergen. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met leedwezen geeft het Bestuur van Bloe menveilingvereniging „Flora" te Rijnsburg kennis van het overlijden van haar Oud- Personeelslid, de heer Arelis van Egmond Gedurende ruim 30 jaar heeft hij de vereni ging als veilingmeester plichtsgetrouw ge diend. Namens het Bestuur: P. van Delft, voorzitter; Jac. Vianen, secretaris. Rijnsburg, november 1975. Geschokt en bedroefd delen wij u mede dat de Here geheel onverwacht onze Schoondochter en Schoonzuster Niesje Huyer-van der Maas heeft weggenomen. Zij werd slechts 45 jaar. Rotterdam: S. Huijer-Bakelaar Mechelen (België)P. J. Huijer H. Huijer-van Leeuwen Maassluis: P. Hofstra S. E. Hofstra-Huijer Ridderkerk: C. Huijer A. Huij er-de Jong Maasland: N. G. C. Meijer E. S. Meijer-Huijer Rotterdam: J. C. Huijer G. C. Huijer-Verhoeff. 23 november 1975. Enige en algemene kennisgeving. In volle overgave aan Zijn Hemelse Vader, behaagde het de Heere na een geduldig ge dragen lijden tot Zich te nemen, onze Huis genoot Bertus van der Giessen op de leeftijd van 68 jaar. „De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets". Familie L. K. van Neutegem 's-Gravenhage, 21 november 1975. Veenendaalkade 86. De begrafenis heeft plaatsgevonden op dins dag 25 november j.l. op de algemene begraaf plaats te 's-Gravenzande. Na een kortstondig ziekbed in vrede ontslapen onze geliefde Schoonzuster Neeltje Catharina Verhoog-Witzier echtgenote van Maarten Verhoog. Naaldwijk: A. Verhoog Monster: P. Verhoog J. Verhoog-de Geus Loosduinen: M. v. d. Bos-Verhoog C. P. v. d. Bos Den Haag: KI. G. v. Beek-Verhoog A. v. Beek Hoogeveen: J. Hofstra-Verhoog H. Hofstra „De Here zal het voor mij voleindigen r O Here, uw goedertierenheid is tot in eeuwigheid. Laat niet varen de werken uwer handei Psalm 138 :li In volle zekerheid des geloofs nam God den van ons weg mijn geliefde Man, oiP Vader en Opa Leendert Stehouwer r op de leeftijd van 71 jaar. Greup: J. Stehouwer-Hordijk Greup: A. H. Stehouwer Nelleke, Leen, Janie en Willemijntje Numansdorp: A. J. Stehouwer G. S. Stehouwer-Hoek Leo en Angela Numansdorp: L. ter Laak-Stehouwer M. E. J. ter Laak Gerdientje en Arianne Greup, 25 november 1975. Papeweg 4. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 novel!!0 ber a.s. van 19.00-20.30 uur in gebouw Munnik" (naast N.H. kerk) te Westmaas. De rouwdienst, waarin Ds. J. Groeneveld hoi l c voor te gaan, zal worden gehouden op zateri ng 29 november a.s. om 13.30 uur in de Ned. He kerk te Westmaas. waarna de begrafenis ed plaatshebben om 14.30 uur op de Algemene l|ar graafplaats te Mijnsheerenland. Geen bloemen. banjeren in de Hollandse winter. 86-116 £êM 7

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16