in de laatste weken /an dit jaar doen wij het beste bod op uw auto! De DAF Dus geen gratis accessoires of zoiets. Wij willen gewoon, dat u even met ons komt praten. En neem uw auto dan mee. Zodat u dit jaar met een meevaller afsluit. Dat beloven wij... 1 Aalten. Fa. Garagebedrijf J.W. Winkelhorst Zn. - Alblasserdam, Autobedrijf van Asperen - Alkemade. Bert Bakker - Alkmaar. Schot Automobielbedrijf BV - Almelo. Automobielbedrijf F.J. Schiphorst Zn BV. - Alphen a/d Rijn, Automobiel- bedrijf Boot BV. - Amerongen, Autobedrijf H. Reede - Amersfoort, Automobielbedrijf De Koppel BV - Amstelveen, Koudijs Autobedrijf B.V. - Amsterdam. DAF-VOLVO Personenauto Amsterdam B.V (5x) - Amsterdam. Autobedrijf Breedewegf M Autobedrijf P.H. Saan B.V./Automobielbedrijf v/h B. J. Gerritsen/Autobedrijf van Haver/Autobedrijf Hagenaar/Autobedrijf H. Nlerop - Amsterdam Noord. Automobielbedr. van Vloten B.V. - Apeldoorn. Kruyssen's Automobielbedrijf B.V - M Arnhem, LA. Moll's AT.I.M. b.v. - Assen. Automobielbedrijf J. Overzet - Baarn, Parkgarage Baarn - Badhoevedorp, Autobedrijf Baars B V. - Bar nevoid. Garage H Broekhuis BV - Beilen, Raterink's Garage-Touringcarbedrijf - Berg en Terblijt, Biermans Automobielbedrijf B.V. - Bergen op Zoom. Autobedrijf Meijer B.V.i.o.- Best. Garage P van Laarhoven - Beverwijk, NAM B.V. De Bilt. Gebr. Buitenweg B V. - Bleskensgraaf. Van Asperen - Boekei. Autobedrijf Jo de Ble - Bolsward. a Garagebedrijven Th. F. Bruinsma B.V. - Boskoop. Hooftman Autobedrijf B.V. - Boven karspel. Fa. Kager Zn. - Boxtel. Automobielbedrijf AP. van den Brandt Zn. - Breda. Autobedrijf Bluekens B V. - Breezand, Fa. Boerman - Brunssum. Autobedr. Loven Brunssum B.V. - Budel. Automobielbedrijf M. Verhoeven - Bunschoten. Garage Spijker Nijkerk B.V. - Den Burg. Garage W. Grisnigt - Bussum, Autobedrijf ADAK B.V. - Automobielbedrijf "Wilhelminagarage" - Capeile a/d M IJssel. Garage Goudriaan - Castricum. Gar C.H. Dijkhuizen en Zn. - Cóevorden. Coevorder Autobedrijf B V. - Damwoude. Venema's Autobedrijven Dedemsvaart, Automobielbedrijf H.J. Westerbaari B V. - Delft Centraaigarage Hoeke B.V. - m Delfzijl. Garage Gebr. Zwarts Denekamp, Fa. H.B. Mensink - Deume. Automobielbedrijf J.C. v.d. Vorst - Deventer. Autobedrijf Mercurius - Diepenheim, Autobedrijf van Leeuwen B.V. - Dieren, Gebr. van de Lagemaat B V. Doetinchem. g Hoegen Dijkhot Handelmij B.V. - Dokkum, Venema's Autobedrijven Den Dolder, Garage Wilkens-EMAB B V - Doorn, Automobielbedr. Wessel B.V. - Dordrecht. Autobedrijf De Mijl 8.V - Drachten, E.S A. Automobielbedrijven - Ede. Auto- Unie Gelderland B.V. - Eersel, Garage Gebr. van Keken - Eibergen, Fa. W. Grooters Zn. - Eindhoven, DAF-VOLVO Personenauto Eindhoven B V. v/h 'De Burgh" (2x) - Eindhoven, Autobedrijf Baudoin B.V. - Elburg, Autobedrijf A en M Janse - Hv Eist Garage Gljsberts - Emmeloord. Fa. Gebr. Schaap - Emmen. Autobedrijf A de Vries B.V.i.o. - Enschede, Auto Service Enschede B.V. - Ermelo, Garagebedr. H Broekhuis B.V. - Etten-Leur. Kanters Automobielbedrijf (2x) - Geldermalsen, EG. AM. B.V. - Geleen, Garage Central Geleen B.V. - Gennep. DAF-VOLVO Personenauto Nijmegen B.V. - Goes, Automobielbedrijf De Groene B.V. - Goirle, Automi). Spijkers b.v. - Gorinchem. Voorsluljs Autobedr B.V. - Gorredijk, Autobedrijf Oenema- Gouda, Autobedr. Hogenelst B.V. - 's-Gravenhage, Nationaal Automobiel Bedr. b.v. (2x) - 's-Gravenhage, Autobedrijf Hobra/Autobedrijf Romijn B V /Automobielbedr Abeel B.V./Garage B.V. Broers/DAF-VOLVO Personenauto Den Haag B.V./Garagebedr. Th.C. v.d. Lans/Van Rees Garage - Groningen, E.S. A Automobielbedr. B.V. - Grijpskerk. Garage W.L. ter Veld - Haarlem, NAM B.V. - Hardenberg, Autobedr. Schroër - Harderwijk, Garage J.C. Mastenbroek - Harlingen. Autobedrijf Huizenga B.V. - Harmeien. Autom. bedr. H. v. Dijk B.V. Heerde, G J de Jong - Heerenveen. Benschop's Autobedrijf B.V. - Heerhugowaard, Garage Pierre B.V. - Heerlen. Autobedr. Loven Heerlen B.V - Helden, Garagebedrijf "Kievit b.v.* - Den Helder. Veldman's Automobielbedrijven B.V. - Helmond. Autom. bedr J.C. v.d. Vorst - Hengelo. Automobielbedrijf van Laar Feijten - 's-Hertogenbosch. Autobedrijf v/d Eerenbeemt - Hilversum, Autobedrijf ADAK B.V, - Hilversum. Garage Tg LJ Bakkenes Zn. - Hippolytushoef, Cremers Autobedrijven B V - Hoofddorp. Autobedrijf Baars B.V. - Hoogeveen, B.V. Autobedrijven "Sent Waninge' - Hoogezand. Joh. B. Blschoff - Hoorn, Garagebedr N. de Rie en Zn B V. - Horssen, Autobedrijf g Jac. van Bunningen B.V. -HorsL Automobielbedr. L Kok Zn. -HulsL Garage A Biesbroeck-Kampen, Autobedrijf Kampen b.v. - KapeÜe. Garagebedr. De Groene B V - Kerkrade, Lotomy Kerkrade B.V. - Krimpen a/d IJssel. Garage Goudriaan-Kromme- M nie. Automobielbedrijf Schoons - Leeuwarden, Autobedrijf Huizenga B.V. - Leiden, van Ulden Auto's b.v. - Leidschendam, Van Vliet's Autom, bedr en Zn - Lekkerkerk, Garage P.C. de Groot - Lisse. Autobedrijf Broekhuizen B V - Lisse, Automobielbedrijf y P.H. Heemskerk B.V. - Lochem. B.V. Cosmo Automobielbedr. - Loon op Zand. Autobedrijf van Roosmalen B.V. - Loppersum, N.V. Garage Gebr Zwarts - Lutjebroek, Fa Kager Zn - Maastricht. Autobedrijf André Feijts B.V - Meppel, Autoster b.v - Middel- beers, van Tlel's Automobielbedrijf - Middelburg, Automobielbedrijf Gebr. v. Fraassen en Zonen - Middelharnls, Automobielbedrijf AA Blokland b.v. - Mijdrecht, Autobedr J. v.d. Helm B.V. - Neede. Autobedrijf van Leeuwen B.V. - Nieuw Vennep, Garage Jelsma - Nuenen. Garage- en Automobielbedr. M A. Jansen - Nunspeet Garage N G. Vierhout - Nijkerk, Garage Spijker Nijkerk B.V. - Nijmegen. DAF-VOLVO Personenauto Nijmegen B V - Nijverdal, Fa. J. Hosmar - Odijk, Fa Gebr. de Klein - Oegstgeest, Van Ulden Auto's b.v./Garage Poelgeest - Oirsbeek, Automobielmaatschappij Charles Feyts b.v. - Oisterwijk, CEVO-garage b.v. - Oldenzaal. Garage Snijders Zn. - Ommen, Automobielbedrijf H. J. Westerbaan B.V. - Oostburg, Garage Verbrugge B V - Ooster- hoogebrug. AVM ESA - Oosterwolde. Garage Galama - Oostvoorne, Autom bedr. J. de Jong b.v. - Oss. Van Thiel Gdfbedr. Oss B.V. - Oud-Beijerland, Automobielbedrijf W. J. Bestebreurtje B.V. - Oudenbosch, Janssens Automobielbedrijven N.V, - Overveen. Gar. C.W v Maren Zn - Papendrecht, W. BreeenZn. B.V. - Poeldijk, Ototol B.V. - Purmerend. Automobielbedrijf J.C. v. Bruggen B.V. - Raaite, Autobedrijf Schuiten B.V. - Raamsdonksveer. Anton Stoops B.V. - Renesse. Fa. W. Gilijamse - Ridderkerk, Automo bielbedrijf De Blaak Ridderkerk B.V. - Roden, Garage W. de Graaf - Roermond. Autobedrijf "Geraedts" B.V - Roosendaal. Janssens Automobielbedrijven N V. - Rosmalen, Autobedrijf M.J. Verhoeven B.V. - Rossum. Automobielbedrijf Cretier - Rotterdam, De Jong en Verbeek (7x) - Rijen. Autobedr. van Dorst b v. - Rijnsburg. Automobielbedrijf Mulder/Lichtenhorst B.V. - Rijsoord, Garagebedrijf P. Bestebreurtje B V - Rijswijk. Garage LA van Senten - Schagen, Autobedrjif Zentveldt - Scheveningen. Garage Boma - Schiedam, DAF Personenauto Schiedam B.V. (v/h Minerva) - Schoonhoven, Autobedrijf Catsburg - Schoort. Garage Van Langen - Schijndel. Autobedrijven F A v Hooft Zn. C V. - Sittard. Autobedr. W J. Veders B V - SoesL Autobedr A van der Lee Son. Garage Ed. Tielemans - Spljkemsse. Autom. bedr J. de Jong b.v. - Stadskanaal. DAF Garage W Potgieter - Steenwijk. Autoster b.v - Tegelen, Autobedrijf Allers B.V. - Temeuzen, Garage Verbrugge B V - Tiel. LA Moll's AT.I.M. b.v. (2x) - Tilburg. Auto bedrijf Kouwenberg van Leest B V. Tilburg - Uden. Smits Automobielbedrijf - Uithuizermeeden. Klaas Sletsema B.V. - Utft. Fa. Garagebedrijf J W Winkelhorst Zn. - Utrecht, Ramu B V (2x) - Utrecht. Autobedrijf "Parkwii,k"/Autobedrijf "Hoograven"/ Garage Freriks/Gebr Buitenweg B.V. - Vaals. Autobedrijf Jaegers-Pauly Zn. - Valkenswaard, Salva Garage - Veen, Automobiel en Garagebedrijf R.M.P Vos - Veenendaal, Auto-Unie Gelderland B.V - Veenwoude. Garagebedr P Venema - Veldhoven. Autobednjf Baudoin B.V. -Velp, Garage van Straten - Venlo. Autobedr. Allers B.V. - Venray. Topgarage C V. - Vianen, Fa. Th. G. van Vugt - Vierlingsbeek. Autobedr. E.J. v. Wijland-Vlaardingen, Autoservice Eigenraam B V - Vlissingen, Gebr. v Fraassen en Zonen (2x) - Voorburg, Garage v.d Wielen B.V. - Voorschoten, Garage Vlietwijk - Vroomshoop, De Groot-Webbink - Vught, Autobedrijf v/d Eerenbeemt - Vuren. Fa. J. A Brinkman en Zn. - Wageningen, Automobiel- en Garagebedrijf "De Dijkgraaf" B.V. - Wassenaar, Garage "Nieuwe Deyt" - Weert, Weerter Automobiel Maatschappij W.A.M. B V. - Westmaas. Autobedrijf A v.d. Wulp - Wleringerwerf, Cremers Autobedrijven B.V. - Wildervank, Autobedrijf Hak - Winschoten, Auto Edens - Winterswijk, Auto bedrijf Wiechers Stortelers B.V. - Woerden. Woerdense Auto Centr b.v. - Woudenberg, Gar. Gebr Honders B.V - Wijchen, Autobedrijf Th. M van Haren B.V. - IJmuiden, NAM B V. - Zaandam. DAF-VOLVO Personenauto Amsterdam B.V. - Zaandam, Fa. Garage Erven Jan de Boer - Zandvoort. Automobielbedrijf H P. Kooijman B V - Zeist. Automobielbedr. Wessel B.V. - Zeist. Garage Roos B.V. - Zoetermeer, A Jongerius Autom. bedr. B.V. - Zuidlaren. Autobedr. "G. Roelfsema" - Zundert, Fa. F.J. Godrle en Zn. - Zutphen, B.V. Cosmo Automobielbedr. - Zwanenburg. Garage Dierdorp - Zwolle. Eerste Zwolse Bedrijfsautogarage B.V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12