Mooiste kleur van een Océ 1700 kopie: oce FAMILIEBERICHTEN =tl De mooiste kopie op 't gewoonste papier: Océ 1700. Ol DINSDAG 18 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET PS10 Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. Hartelijk bedankt voor uw belangstelling ons getoond bij ons 50-jarlg huwelijksfeest. Hanneke Kramer Jan van der Meer Wij zijn blij u ln kennis te stellen van ons voorge nomen huwelijk op D.V. 20 november 1975. Op deze dag zal de burgerlijke huwelijksvoltrekking plaatsvinden om 14.00 uur in het stadhuis van Schie dam. De kerkelijke inzegening van ons huwelijk door de weleerwaarde heer ds. G. D. Hanemaaijer begint om 14.45 uur in de Dorpskerk te Schiedam-Kethel. De receptie is van 17.30 tot 19.30 uur in het Kasteel van Rhoon, Dorpsdijk 63 te Rhoon. ..De Rlethoek", Bernard Zweersplein 70, Waalstraat 42, Schiedam. Sliedrecht. Wij gaan wonen in Schiedam, Bernard Zweersplein 70. telefoon 704929. Dinsdag 25 november a.s. zijn we 40 jaar getrouwd We hopen dit feestelijk te gedenken met onze kinde ren en kleinkinderen en zullen het heel prettig vinden familie, vrienden en kennissen op die dag te ont moeten op een receptie die gegeven wordt van 16.30 18.30 uur in Café-Restaurant „Het Rechthuis" aan de Amstel te Uithoorn. C. A. de Walel H. H. de Walle-van Leeuwen Willem Klooslaan 61 Uithoorn „Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid die over ons geopen baard zal worden". Rom. 8 18 God hééft uit ziekte en lijden verlost en tot Zich genomen in Heerlijkheid onze lieve Moe der. Grootmoeder en Overgrootmoeder Wilhelmina Veldhuyzen-Muijs Cornelis J. Veldhuijzen, jaar. W. Veldhuijzen L. Veldhuijzen- Barendregt A. Veldhuijzen M. Veldhuijzen-Vrijhof F. v. d. Berg-Veldhuijzen J. van den Berg C. J. Veldhuijzen S. Veldhuijzen-v. d. Ent G. van Meggelen- Veldhuijzen A. van Meg gelen H. Veldhuijzen M. Veldhuijzen-v. d. Ent J. P. Benne-Veldhuijzen D. J. Benne P. M. Veldhuijzen A. Veldhuijzen- Groenenboom W. Vermaat-Veldhuijzen P. C. Vermaat K. J. Groenewegen- Veldhuijzen G. Groenewegen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rhoon, 17 november 1975. Dorpsdijk 212. Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren in het woonhuis woensdagmiddag van 34.30 uur en woensdag avond van 7.309 uur en na de begrafenis in de Gereformeerde Kerk. De rouwdienst wordt gehouden D.V. donder dag 20 november om 2 uur in de Geref. Kerk. Kleidijk 2, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de algemene begraafplaats. gehuwd geweest met op de leeftijd van 70 Woerden Honselersdijk: Ermelo: Rhoon: Rotterdam: Rhoon: Hoogvliet: Schiedam: Barendrecht: Puttershoek: „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan". Na een lang en moedig gedragen lijden heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelmina Muijs gehuwd geweest met Cornelis J. Veldhuijzen. Vlaardingen: C. van Echten-Muijst Ameide: E. Veldhuijzen-Muijs Dordrecht: Ossendrecht: Krimpen a/d IJssel: Zoetermeer: Rotterdam Bethesda-Maryland P. M. Veldhuijzen H. Muijs T. Muijs-Rozenberg N. W. Muijs H. Muijs-Breur H. Vuijk-Muijs P. Vuijk F. Kamsteeg-Muijs N. de Graaff-Muijs U.S.A.A. Muijs H. Muijs-Douwes neven en nichten. 17 november 1975. De Heere heeft tot Zich genomen onze lieve Zuster en Schoonzuster Wilhelmina Muqs weduwe van C. J. Veldhuyzen op de leeftijd van 70 jaar. Ameide: E. Veldhuyzen-Muijs P. M. Veldhuyzen Nieuw Helvoet: J. Veldhuyzen A. Veldhuyzen-van der Neut Spijkenisse: K. J. van Genderen- Veldhuyzen 17 november 1975. Hierbij geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze Medewerker en Collega W. T. J. de Groot uitvoerder van de Aann.mlj. HUBON b.v. Wij zullen hem dankbaar blijven herinneren. De teraardebestelling zal plaatshebben op don derdag 20 november 1975 om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats. Bedroefd, dat wij haar moeten missen, geven wij u kennis dat toch nog onverwacht is over leden onze lieve en zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Hendrika Meijer weduwe van Johannes Weijland, op de leeftijd van 83 Jaar. W. Weijland E. Weijland-van Barneveld W. Gaasbeek-Weijland H. J. Gaasbeek J. Weijland M. A. Weijland-Botschuijver H. Weijland M. G. Weij land-Wilking klein- en achterkleinkinderen Ede, 14 november 1975. „De Klinkenberg", Van Heutszlaan 1000. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Klinkenberg" Van Heutszlaan 1000 te Ede. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 18 no vember a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van „De Klinkenberg". Woensdag 19 november a.s. zal een rouwdienst worden gehouden om 10.30 uur in de aula van „De Klinkenberg", aansluitend zal de begra fenis plaats hebben om 11.30 uur op de Alge mene Begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede. Na een liefdevolle verzorging in Huize "Sonnevanck" nam de Heere nog onverwacht in stil geloofsvertrouwen tot Zich mijn innig geliefde zorgzame vrouw, onze Schoonzuster en Tante Arina Vellekoop Geboren Boon. In de ouderdom van 87 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ont breken". Mede namens de verdere familie Adr. Vellekoop Lzn. 's-Gravenzande, 16 november 1975 Huize „Sonnevanck" Kamer 221 Naaldwijkseweg 34. Gelegenheid tot condoleren in de huiskamer van „Sonnevanck" op woensdag 19 november van 56 uur namiddag. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 20 november a.s. om 1.30 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te 's-Graven zande, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In volle vrede in haar Heiland ontslapen Jantina van Bolhuis-Faber weduwe van Jan van Bolhuis op de leeftijd van bijna 85 jaar. Mijdrecht: B. J. van Bolhuis Enschede: Almelo: Winterswijk: D. van Bolhuis-Veerman P. van Bolhuis H. J. van Bolhuis-Scholten H. van Bolhuis J. van Bolhuis-ter Heide J. van Bolhuis Klein- en achterkleinkinderen. Enschede, 15 november 1975. Laaressingel 45. Correspondentie-adres: Horstlindelaan 86, Enschede. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 19 nov. op de Oosterbegraafplaats vanuit de Aula „Memento Morj", Noordesmarkerrondweg 372. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de' aula aan wezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de koffiekamer op de begraaf plaats. Geen bloemen. God nam op Zijn tijd tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Hendrika Gerarda Slagt echtgenote van F. C. Da de Haan. Zij mocht ruim 60 jaar worden. Haarlem: F. C. D. de Haan Nederhorst den Berg: J. de Haan H. H. de Haan-Veldhuijzen Erik en Ingeborg Haarlem: H. F. de Haan M. J. de Haan Haarlem, 17 november 1975. Prof. van der Waalsstraat 42. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot afscheid nemen is er in de rouwkamer, Parklaan 36 te Haarlem, woensdag 19 november 's middags van 3.00-4.00 uur en 's avonds van 7.00-730 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 20 november a.s„ 12.00 uur, op de be graafplaats 'Westerveld' te Driehuis-Velsen, voorafgegaan door een dienst in de Pel- grimkerk aan de Stephensonstraat, hoek Pijlslaan te Haarlem, aanvangend om 10.45 uur. Na een moedig gedragen ziekte is, voor ons zeer onverwacht, heengegaan mijn lieve dappere Vrouw, onze geliefde Moeder en Oma Jansje van Brink-van Wijngaarden Ze is 59 jaar geworden. „Op Uw heil wacht ik Heer" Heemskerk: G. W. van Brink Beverwijk: Gerrit en Gea Marjan. Mark Adriaan Willy en Eric Stephan Theo Hans en Nelie Chris Jan Willem Heemskerk (post Beverwijk) 16 nov. 1975 Italiëlaan 94 De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum van de Uitvaartverzorging IJmond. Velserweg 18 te Beverwijk t.o. het station. Gelegenheid tot bezoek aldaar van 19.0019.30 uur. De rouwdienst, die geleid zal worden door de Weleerw. Heer Ds. IJkel, Gereformeerd Pre dikant te Beverwijk-Heemskerk zal D.V. plaats hebben op woensdag 19 november a.s. om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Heems kerk: gevolgd door de begrafenis op het kerkhof aldaar. Heemskerk: Heerhugowaard: Amsterdam: Vreeswijk: Heemskerk: „Vader, ik wil, dat waar ik ben, ook die bij mij zijn, die Gij mij gegeven hebt". Johannes 17 24a God nam tot Zich Zijn kind, onze lieve zorg zame Moeder, Grootmoeder, Overgrootmoeder en Zuster Antje de Jong-Boshoven sinds 6 mei 1961 weduwe van Pieter de Jong. Zij mocht 93 jaar worden. Mount Airy N.C., U.SA.: H. Nieuwenhuis-de Jong G. Nieuwenhuis E. J. Nieuwenhuis-de Jong A. H. Nieuwenhuis P. den Ottelanden- de Jong P. C. de Jong S. H. J. de Jong-de Heus Llsse: Rotterdam: Utrecht: East Horsley, Engeland: Rotterdam: Dordrecht: A. de Jong G. de Jong-de Clercq W.de Jong IJ. de Jong-Smit W. Boshoven en verdere familie. Rotterdam, 17 november 1975. Bejaardencentrum „De Koningshof", Immanuel Kantstraat 90. Corr.-adres: W. de Jong, Schumannlaan 5, Rotterdam. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 7.30 tot 8.00 uur in „De Koningshof" en na de teraardebestelling in de aula op de be graafplaats. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 21 november om 10.30 uur in een zaal van de Nebokerk, Smeetlandsedijk 280, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatsvinden circa 11.45 uur op de algemene begraafplaats „Crooswijk". Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openb. 21:5 Op 16 november 1975 overleed mijn innig ge liefde Vrouw, onze lieve Moeder Lydia de Haan-Boone schoolarts, op de leeftijd van 51 jaar. M. C. de Haan Pieter Hein Nelleke Jan-Willem Veldhoven, 16 november 1975. Provincialeweg 61. Liever geen bezoek. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 20 november a.s. om 13.00 uur in de Immanu- elkerk te Veldhoven. Gelegenheid tot condoleren na de dienst, waar na de teraardebestelling in besloten kring zal plaatsvinden. Heden ging van ons heen tot onze grote droef heid onze lieve, dappere Schoonzuster en Tan te Lydia Boone echtgenote van M. C. de Haan. Antwerpen: H. Korteweg-de Haan P. Korteweg en kinderen Utrecht: H. M. A. de Haan Oegstgeest: A. de Haan S. A. M. de Haan-Pasma en kinderen. Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons betekende, geven wij u hiermede kennis, dat de Heer plotseling uit ons midden heeft weggenomen, mijn lieve zorgzame Man, onze Vader, Schoonvader en Grootvader Jacob Teeuw echtgenoot van Petronella Rietveld, op de leeftijd van 65 jaar. Psalm 43 3 (berijmd). Drager van de ere-medaille in goud, verbon den aan de orde van Oranje-Nassau en Ere-Burger van de Gemeente Polsbroek. Polsbroek: P. Teeuw-Rietveld W. H. Teeuw C. J. Teeuw-van Dam WoerdenC. L. Schouten-Teeuw C. J. Schouten Poelsbroek: H. de Ruiter-Teeuw L. de Ruiter L. Teeuw en W. H. van Os en kleinkinderen. Polsbroek, 16 november 1975. Dorp 36. Gelegenheid tot condoleren woensdag 19 no vember a.s. van 7.309.00 uur nam. in „Silo", naast de Hervormde Kerk te Polsbroek. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op donderdag 20 november a.s. om 12 uur op de Hervormde Begraafplaats te Polsbroek. Wenst u de rouwdienst bij te wonen, dan wordt u verzocht om 11.15 uur v.m. in de Hervormde Kerk aanwezig te zijn. Geen bloemen. IN PLAATS VAN KAARTEN Rustig is van ons heengegaan onze lieve Zus ter, Schoonzuster en Tante Christina Sophia Elizabeth Blase op de leeftijd van 85 jaar. Uit allér naam: L. Blase-Neumann Bussum, 15 november 1975. Corr.-adres: Ceintuurbaan 56, Bussum. Liever geen bezoek aan huis. De teraardebestelling zal plaatshebben op donderdag 20 november om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Nieuwe Hil- versumseweg te Bussum. Ruwe stormen mogen woeden, i alles om mij heen zij nacht, j God, mijn God zal mij behoedwr God houdt voor mijn heil de Heden nam God geheel onverwacht, oj tijd, van ons weg mijn lieve Man, onze en Opa Henk Chr. Herzog organist van de Julianakerk oud-stadsbeiaardier van Den Haag; op de leeftijd van 65 jaar. P. L. Herzog-Schell w Bert en Elly Rosilee en Margré Den Haag, 17 november 1975. Soesterbergstraat 157. Geen bezoek aan huis Geen bloei Geen toespraken. De overledene is opgebaard in het rou trum, Van Diemenstraat 167 te Den H$o Bezoek van 57 uur. iIDtpe en De teraardebestelling zal plaatsvinde derdag 20 november te 3 uur op de a]_ begraafplaats Westduin aan de OckentT straat te Den Haag/Loosduinen. Vooraf zal een rouwdienst gehouden töe in de Julianakerk, Kempstraat te Den fcer Aanvang van de dienst te 1.30 uur, vooi is ds. K. J. H. Burgy. Na de teraardebestelling gelegenheid toft doleren in de ontvangkamer van de be; f plaats. Heden nam de HEERE tot Zich onze üeiwa ster en Tante Hendrikje Willemiena Welmers^ in de leeftijd van 70 jaar. Al ging ik ook door een dal van schaduw des doods, ik zou geen kwaad vrezen, .want Gij zijt bij mij. Psalmf, Heino, Nieuwènkamp 8 J. B. Welmers R. Welmers-van Neutegem Amsterdam (Z), A. J. Ernststraat 769. H. A. Smit-Welmers E. A. Smit Burlington, Canada W. H. Welmers B. Welmers-Dijkstra Neven en nichten Rijswijk, 17 november 1975. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het mort van het Diaconessenhuis. Fonteijnenbur 5 te Voorburg. Bezoek van 15-16 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag p1 vember om 12.00 uur op de begraa100 Eikelenburg, Eikelenburglaan 7 te Rij Gelegenheid tot condoleren na de pl t heid in de ontvangkamer van de b ee: plaats. f de Heden overleed zacht en kalm. mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Egberdina Vermaas-Moman in de leeftijd van ruim 61 jaar. na een gelukkige echtvereniging van bijna 40 jaar. Zij is verlost van het aard se lijden. God heeft haar welgedaan. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Van der Luit, Beijlerweg 127, Wassenaar. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7.30 8.15 uur. De rouwdienst is bepaald op donderdag 20 november a.s. om 3.00 uur in de Ge ref. Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de be grafenis zal plaats vinden om ca. 4.00 uur op de be graafplaats bij de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) te Wassenaar. Gelegenheid tot condoleren na begrafenis in de foyer van de Zijllaankerk. In Jezus ontslapen onze geliefde Zuster en Schoon zuster Egberdina Vermaas-Moman op de leeftijd van 61 jaar, echtgenote van Johan Vermaas. Valkenburg (Z.H.): A. Schoneveld-Moman J. M. Schoneveld Australië; H. Moman A. Moman-Berkhulzen Valkenburg (Z.H.): G. Schoneveld-Moman J. Schoneveld Australië: Joh. Moman J. Moman-Berkhulzen 's-Gravenhage: J. Moman G. Moman-Nachtegaal Op 13 november J.i. is na een langdurige ziekte overleden mijn lieve Man. onze zorgzame Vader Pieter Cornelis Vos op de leeftijd van 48 jaar. H. M. Vos-Honders Tineke Vos Willem Vos Lelden, 17 november 1075 Jan van Houtkade 20 De begrafenis heeft heden plaats gevonden op de algemene begraafplaats „Rhijnhof". Voor uw medeleven en be langstelling ondervonden na het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder cn Oma Ettje Douma-Hoiting oetuigen wij onze hartelijke Groningen, november 1975. Let u eens goed op de kleuren van een Océ 1700 kopie. Dat is wel wat anders dan gewoon zwart-wit. Zwart kopieert de Océ 1700 absoluut gitzwart. Grijs blijft zuiver grijs. En wit blijft net zo hagelwit als het - gewone - papier zelf. De ene kopie na de andere, mankeert nooitwat aan. Daar is Océ behoorlijk trots op; vergelijk zo'n kopie maar eens met een willekeurige andere. Dan begrijpt u waarom Océ octrooi heeft op dit kopieersysteem. En als u dan toch vergelijkt, bekijk de kopie- prijs dan ook even. Océ vertelt u zwart op wit waar u aan toe bent: een vaste prijs per kopie. Want Pok wat dat betreft bekent Océ graag kleur! at. oost gre it OCT i h in de 1 de Z1 het -3 h< iar .e s bij Dit Tt eed k frite 2SU N ten st/r dec der Oce-Nederland BV. Venlo.Hcofdkanioor Verkoop Nederland. Aarlshertogenlaan 151,'s-Hertogenbosch, telefoon 073-124461 Showrooms m:Amstcrdam (lcl.020-44 1088). Rotterdam (lol.010-145066) b Océ en van dor Grlnton lijn handelsmerken. n «el.040-69825),Hengelo (lel.05400-26305).

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12