van Cor Coster twijfelachtig 'Deze partij had alles' DEN HAAG STOOMT VERDER OP Ajax profiteert van foutjes bij NEC Eredivisie ook op woensdag Jy|obel roept ftien man r Italië lwijfe Opmerkelijke zegereeks voortgezet tegen FC Amstrdam: VG 17 NOVEMBER 1975 SPORT TROUW/KWARTET 9 W/KWAf T Het is zeer twijfelachtig ;den of Cor Coster extern ft-vur zal worden van de op te In Stifhting Arbeidsbemidde- L RJvan liet betaalde voetbal, (an ook de belangenorgani- -m van de spelers (WCS), I .(FBO), trainers (WON) en I uinistefie van Sociale Zaken 1 1 Weaan uitmaken. ns de algemene vergadering ld voetbal, zaterdag gehou- n het KNVB-sportcentrum in spraken de afgevaardigden verkingjje clubs zich uit tegen de [elopenpitff van ^et bestuur de heer rpn P)if- van drie directeu- :in het bureau Inter Football, zijgat te stellen voor deze dele. Na een schorsing zeiden fbs> dat 'aangezien de Stich- Arbeidsbemiddeling in op- ng is, het noemen van na- Jvan kandidaten prematuur „roitiol belangenorganisatie van de j stelde voorts vast dat 'het ir Betaald Voetbal er reke- mee moet houden dat het :eker is dat de clubs een istige kandidatuur van de loster zullen steunen', sectiebestuur handhaafde '1 de kandidatuur. Veel mo- t door heden tot verwezenlijking hat, is zijn er niet. Tijdens de iring werd duidelijk, dat de en de WON niet gepor- zijn voor een benoeming veelbesproken schoonvader t het iefstalli ere bei van Johan Cruijff. De KNVB stelde de heer Coster onlangs kandidaat voor het ex tern adviseurschap om te komen uit de impasse inzake dè over schrijving van Nico Jansen van FC Amsterdam naar Feyenoord. Toen de voetbalbond deze conces sie deed heeft de heer Coster, als concessie zijnerzijds, besloten zich terug te trekken uit het arbeids bemiddelingsbureau Inter Foot ball. Tevens zou het bureau zich niet meer bewegen op het gebied van de arbeidsbemiddeling in het betaalde voetbal. De VVCS zal zich overigens pas vanavond uitspreken over het al dan niet steunen van de kandida- tuur-Coster. 'Je kan de vraag of we hem als adviseur willen', aldus Karei Jansen, secretaris generaal van de VVCS, 'niet direct met ja of neen beantwoorden. Wij zelf hebben ook onze voorkeur ten aanzien van personen'. Voorzitter mr. Jacques Hogewo- ning. die herhaaldelijk in deze emotionele vergadering in moei lijkheden werd gebracht, hield de afgevaardigden bij herhaling voor dat bij een niet-benoeming van de heer Coster het bureau Inter Football-oude-sfeer hoogstwaar schijnlijk erg snel terug zou zijn. Drs. Van Rijn was van mening dat een soortgelijke dreiging al tijd aanwezig is. 'Wie garandeert me dat straks niet een andere schoonvader van een voetballer opstaat', waren de woorden van de praeses van Sparta. Jos Coler, voorganger van Jacques Hogewoning en penningmeester van de UEFA. had scherpe kritiek. Hij noemde een eventuele benoe ming van Coster uitermate ge vaarlijk. 'Alleen als de clubs eer lijk spel spelen, zich houden aan de reglementen en geen zaken doen met Inter Footbal kan je problemen voorkomen', zei het ere- 'id van de KNVB. Zowel de vertegenwoordigers van de VVCS, de FBO als de WON verweten Hogewoning geschied vervalsing toen hij een chronolo gisch overzicht gaf van de gebeur tenissen rondom de transfer van Nico Jansen naar Feyenoord. Toen hij beweerde dat Jaap van der Leek, secretaris-generaal van de WON, zelf de suggestie had gedaan Cor Coster kandidaat te stellen voor de functie van extern adviseur reageerde Joop van der Klink uitermate fel. De voormali ge voorzitter van de FBO met mr. Hogewoning een van de voor mannen van het eerste uur van de werkgeversorganisatie - corri geerde: 'Het is juist andersom. Toen u de naam van de voetbal makelaar Bekeffy noemde, zei Van der Leek verwijtend als je die man noemt dan kan je net zo goed Cor Coster in huis halen'. Pijnlijk was het ook toen de voorzitter de vraag van Ben van Gelder van PSV of Inter Football steun was toegezegd bij het ver krijgen van een licentie als wed strijdmakelaar van de UEFA snel ontkennend beantwoordde. Me- een daarop moest hij toegeven dat wel degelijk was beloofd dat een aanvraag van Inter Football door de leiding van het betaalde voetbal zou worden ondersteund. Steeds weer betoogde hij dat het bestuur in een noodsituatie was gemanoevreerd door het besluit van de vergadering van 10 mei j.l. waarin werd gesteld dat indien er sprake is van arbeidsbemiddeling tegen betaling bij een transfer de overschrijving van de betrokken speler kan worden geweigerd. De bepaling zou grote problemen op leveren vooral gezien het feit dat de bewijsvoering uiterst moeilijk zoal vaak onmogelijk zou blijken. Mr. Hogewoning ontkende bij herhaling dat aan Cor Coster eni ge verdere toezegging zou zijn ge daan dan dat hij kandidaat was gesteld voor de functie van extern adviseur. De belangenorganisaties vonden het onaanvaardbaar dat zij bij een zo'n belangrijk besluit niet zijn geraadpleegd. NOS In de morgenuren vormden de besprekingen met dë NOS over het recht van uitzenden van voet- balflisten via de radio en de afre kening van het wereldkampioen schap voetbal 1974 de voornaam ste onderwerpen van gesprek. In het 'Rapport Vrije Nieuwsgaring', uitgebracht op verzoek van de KNVB door een aantal juristen van naam. wordt de gevolgtrek king gemaakt dat de NOS zich niet kan beroepen op het recht van vrije nieuwsgaring. Het betaalde voetbal, zo wordt geconcludeerd, is een product van de KNVB. een onvervreembaar ei gendom. Indien aan dat product - bijvoorbeeld door het uitzenden van voetbalflitsen die volgens de KNVB potentiële bezoekers van wedstrijden van de velden houden - schade wordt berokkend zal die schade kunnen worden verhaald op de partij die ze veroorzaakt. Het contract met de radio loopt per 31 december af. Jaap van Praag deed het voorstel bij wijze van proef gedurende een half jaar geen toestemming te ge ven in 'Langs de lijn' voetbalflit sen uit te zenden. Dan zou kun nen worden bezien of er iuder- daad sprake zou zijn van een toe nemende publieke belangstelling bij het betaalde voetbal. De vergadering steunde die sugges tie in die zin dat de NOS te verstaan zou worden gegeven dat indien er geen overeenstemming kan worden bereikt over de beta ling voor het recht delen van wedstrijden via de radio uit te zenden de partner dit wapen in derdaad zal hanteren. Ton Zwikstra. financieel expert van het betaalde voetbal, kreeg danige kritiek te verwerken over de financiële afwikkeling van het wereldkampioenschap. Het ac countantsbureau Moret en Lim- perg had ten aanzien van de cij fers van de mislukte supporters- actie een vraagteken gezet, doch de jaarrekening wel goedgekeurd. Besloten werd dat de FBO een registeraccountant zal aanwijzen die met medewerkers van het bu reau Moret en Limperg zich nog maals over deze cijfers zal buigen. Mr. Jacques Hogewoning en Dé Stoop, werden bij enkele kandi daatstelling als bestuurslid herko zen. In tegenstelling tot het betaalde voetbal verliep de algemene ver gadering van het amateurvoetbal in alle rust. In amper anderhalf uur had voorzitter Jo van Marle de agenda van de komende bondsvergadering van de KNVB afgewerkt. De voorgestelde regle mentswijzigingen werden niet be handeld en zullen nu op de voor jaarsvergadering worden bespro ken. De competitie betaald voetbal 1976/77 zal zowel voor de eredivi sie als voor de eerste divisie op zondag 22 augustus beginnen. Voor het eerst zullen ook voor de eredivisie programma's worden vastgesteld op enkele woensdagen. De clubs uit de hoogste afdeling zullen op woensdag 8 september als op 6 oktober in actie konien. De ontmoetingen voor de eerste ronde van de KNVB-bcker zijn vastgesteld op zondag 10 oktober. De eredivisieclubs zijn van deze ronde vrijgesteld. Wel spelen de nummers een en twee van de drie hoofdklassen van het zondagama- teurvoetbal, de kampioenen van de eerste klasse A en B van het zaterdagvoetbal, alsmede de be- kerwinaar van deze sectie in de eerste ronde van het toernooi om de 'grote' beker. De ontmoetingen voor de tweede ronde, waarin de eredivisieclubs wel uitkomen, worden gehouden op zondag 21 november. Opnieu zal er een winterstop wor den vastgesteld. Voor eventuele in haalwedstrijden is zondag 19 de cember gereserveerd. Daarna wordt de competitie op 9 januari hervat. ringen 1 htse por" rdig in niel 24 mei hi< onen bendi hi iuze sportredactie PERDAM Bondscoach en aaie Knobel heeft gistera- :estolenj een vijf tienmansselectie )wezen. waaruit het Ne- ids elftal voor de Inter- tegen Italië zal worden igesteld. Het Oranje- speelt zaterdag in Rome tatste wedstrijd uit de rade van het toernooi [et Europees landenkam- :hap. Het Nederlands mag dan met maximaal verliezen om zich toch nde wi irige le 23 ragehi ien m( stwerd t betfe kwalificeren, de ben^tien namen die Knobel nders rc' waren: Schrij- (Ajax),. Jan Jongbloed Amsterdam)Wim Rijs- I" (Feyenoord). Adri van en Kees Krijgh (bei- 'SV). Ruud Krol en Wim Ier (beiden Ajax); Rene <A-iax>> Frans Thijs- "UI«FC Twente), Jan Peters Wim Jansen (Feyen- Willy en Rene van de openl101^ (beiden PSV). Ruud (Ajax), Johan Zuidcraa irgelijking met de selec- raaruit het elftal werd ngesteld dat enkele we geleden van Polen won, behalve Johan Cruijff en Neeskens ook Martien oot' is vond iholiek tk' af. iensda van dpen Tau Feyenoord en Op Lubse afgevallen. Wim en Johan Zuidema teldf weer teruggekeerd, is overigens opmerkelijk d(KnobeI heeft gekozen voor is hetv vijftienmansselectie, ter- hade :er normaal zestien spe- worden geselecteerd. Het erop alsof Knobel dan nog een klein beetje heeft dat de beide Jo nen van Barcelona alsnog len kunnen deelnemen, zou kunnen als in Spanje lorbeeld niet gevoetbald worden in verband met ■^eventueel overlijden van MMByaal Franco. I»jjge Knobel legde het uit loot vallen van Vreijsen ubse uit met een verwij- naar Jong Oranje dat nde zondag zijn laatste trijd uit het toernooi jeugdteams speelt, ook Italië. Knobel: 'Die trijd is erg belangrijk. Oranje kan zich met gelijkspel kwalificeren, heb ik graag enkele rou- in het elftal. Daarbij dat Jong Oranje dicht e hand is en ik dus altijd een beroep zou kunnen op een van die spelers', scoaeh Knobel gaat geus in december met de spreken over de proble- rond de selectie voor het rlands elftal. Oranje t als het zich kwalifi- voor de kwartfinales ge- tijd niet. Knobel zou graag zien dat er in die ode regelmatig samen- sten waren met de be ken spelers. Jong Oranje selecteerde bel de volgende spelers: T Schellekens (NEC). Meutstege. Luuk Balken- (beiden Sparta). Jan se. Nico Jansen. Martien jsen (allen Feyenoord), van Vliet, Henk van iwen (beiden FC Den ig). Harry Lubse, Jan rtvltet (beiden PSV). Pe- Arntz, Jan van Deinsen. Strijdveen (allen Go ad), Arnold Mühren (FC inte), Frans Hoek (Volen- I). en Heini Otto (FC Am- dam). ideompetitie Van onze speciale verslaggever AMSTERDAM De beslissende klappen leken bij AjaxNEC gisteren al erg snel uitgedeeld. Na ruim twintig minuten droomde Ajax weg bij een comfortabele 30 voorsprong. De ogenschijnlijk toen al kansloze tegenstander verhief zich echter via kwaliteit en inzet alsnog tot een gelijkwaardige partner. De wedstrijd raakte op een ontzettend boeiend niveau en daarom had Rinus Michel s achteraf natuurlijk gelijk toen hij vaststelde: 'Deze partij had alles'. Hij zat er toen rustig bij want van de in totaal 9 doelpunten waren er 6 bij zijn eigen ploeg terecht gekomen. 'Je weet', zo zei Michels. 'dat er na 3-0 een reactie kan komen. NEC is dan een ploeg die als er wat moge lijkheden komen ze ook gebruikt. Dan kunnen ze goed voetballen en Peters is daarin belangrijk. De analyse was even juist als de op merkingen van collega De Visser van NEC begrijpelijk waren'. Ik ben niet content want we hadden hier een punt kunnen pakken. Daar waren we dicht bij. Toen we op 3-2 waren gekomen hebben we lang gedomineerd'. De verhalen van de oefenmeesters sloten aardig bij elkaar aan met dien verstande dat de koele cijfers na afloop op 6-3 stonden en dus toch een ruime marge in het voor deel van Ajax aangaven. Bij het zoeken naar het' breekpunt in de tweede helft en in de wedstrijd kwam het moment boven drijven waarin de erg goed spelende Peters een duel met Van Santen toch ver loor. Peters leek wat al te hautain tegen een juist voor twee overtredingen bestrafte Van Santen. Ditmaal ech ter bleef de vlak voor rust voor Mühren (liesblessure) ingevallen Ajaxspeler correct bij al zijn vin nigheid en won hij van Peters. Daardoor kwam hij aan de basis van een Ajaxcounter die een spe lersmeerderheid voorin opleverde en tevens het vierde doelpunt. In de 17e minuut haalde Ajax zo voor de eerste keer in de tweede helft even opgelucht adem en zat NEC met de kater van een niet ver wachte tegenslag. Visser: 'Als je moed hebt, en je bent gretig, je toont durf. wel dan moet je kleine foutjes incalculeren. Dan kan zoiets als met Peters ge beuren. Ik ga een speler toch geen verwijten maken over eigen in breng? Zeker niet als hij zo goed loopt te voetballen. Zoiets als in het duel met Van Zanten is nu eenmaal mogelijk. Het was veel vervelender dat er op dat moment uit onze verdediging zoveel mensen voorin waren en dat Ajax die coun ter daardoor ongehinderd kon af maken'. Na het vierde doelpunt van Ajax (Geels scoorde) kwam NEC nog wel terug maar het oppermachtige dat de ploeg na rust had gesierd was er toch wat af. Toch kwamen er nog goals. Hoppenbrouwer keurde in de 32ste minuut eerst een opbouw van Gerritsen wegens buitenspel af (hetgeen door de NEC-spelers werd betwist omdat Ajax te laat naar voren zou zijn gesneld). Twee mi nuten later deponeerde Meijers een bal in het net met een verrukkelijk afstandsschot dat Schrijvers passief moest laten passeren. Maar. Ajax opnieuw in moeilijkhe den brengen was er daarna niet meer bij. Vier minuten later galop peerde Komelis in de fout door de bal in zijn eigen verdedigingsgebied te verspelen en van Ajax is inmid dels weer bekend dat het dit soort gebeurtenissen koel afmaakt. Bro kamp maakte het doelpunt waarna Steffenhagen vlak voor tijd zelfs nog een zesde goal scoorde. In de eerste helft hadden Brokamp (na 7 minuten) en Steffenhagen (na 11 minuten) ook al gescoord en dat was in de periode dat Ajax nog superieur was. De NEC achter hoede was machteloos, de opko mende Ajax-spelers konden niet worden afgestopt en Schellekens voelde in het NEC doel de hinder van een elleboogblessure. Met een derde doelpunt van Suurbier in de 22ste minuut bleek het karwei af gerond. Bij de ook bij Michels begrijpelijke geachte terugval in concentratie Willy Brokamp scoort a la Geels het eerste doelpunt voor Ajax. De NEC-speler Kornelis kan niet hoog genoeg komen. die daarna optrad bleek de onver stoorbaarheid van het huidige NEC. Er was niet meer dan op terug te grijpen dan die ene kans voor Zuidema vlak nadat het 1-0 was geboren maar NEC voelde voldoen de vertrouwen in eigen kwaliteit om de strijd alsnog aan te gaan. Met behulp van een doelpunt na 40 minuten (Hoogendoorn) en een snel gescoorde treffer na rust (door Krol in eigen goal) bleek dat ver trouwen terecht. NEC echter, dat de tweede goal tot stand zag komen na een vrije trap van Meijers net buiten het strafschopgebied nadat een overtreding van Krol ten op zichte van Van de Berg binnen het 16-meter gebied was geweest, dat NEC kwam niet langzij maar moest accepteren dat foutjes gena deloos kunnen worden afgestraft. lasse: FC Utrecht-FC Amsterdam agenlngen-PEC 02: De Graaf- Den Haag 12: Haarlem-Feyen- D; Go Ahead-Sparta 33; NEC- •1: Tweede klasse A: FC Vlaar- •Telstar 01; FC Twente-SC oort 5—1; Excelslor-SVV 3—0: SC lur-Heerenveen 10: FC Gronin- ■fldam 21: AZ'67-Heracles 20: Dordrecht-Fortuna SC 13: Elnd- 'ltesse 42: MVV-Helmond Sport C Den Bosch-Roda JC 20: FC 'Mem II 1—0. Van onze verslaggever DEN HAAG FC Den Haag is aan een hoogst opmerkelijke opmars bezig. Na een uiterst zwakke competitiestart 1 punten uit de eerste 7 wedstrij den heeft de residentie-ere- divisionist zich, met de ruime 60 overwinning in de KNVB- beker tegen amateurclub Em- men als vertrekpunt, knap her steld. Na die bekerzege heeft FC Den Haag er louter een rits suc cessen uitgedraaid. RC Lens werd twee keer. opwin dend. verslagen voor de UEFA-Cup. En in de competitie werd afgezien van een gelijkspel bij De Graaf schap. alleen nog maar gewonnen. Met de 4-1 zege op PSV als uit schieter. Gistermiddag werd het succes tegen FC Amsterdam duide lijk geprolongeerd: 5-1. De kille cijfers bewijzen het herstel in de competitie. Na die zwakke start (4 uit 7). volgden 5 wedstrijden, die liefst 9 punten opleverden. FC Den Haag heeft er inmiddels een plaats onder de top mee verdiend. Dat herstel is vooral opzienbarend, omdat het met aantrekkelijk voet bal gepaard gaat. FC Den Haag was in het begin van de competitie een ronduit kwalijk spelend te?m. dat tot ongenoegen van het publiek een veel te behoudend gezelschap was. Momenteel wordt er attrac'ief en aanvallend gespeeld, waarbij de (vele) doelpunten door de hele ploeg worden gemaakt. In de laat ste 8 wedstrijden werden de 29 doelpunten door 3 verdedigers. 3 middenvelders en 2 aanvallers ge scoord. Gisteren verzorgden de in een uitstekende vorm verkerende centrum spits Henk van Leeuwen (3 maal). Lex Schoenmaker (veel aanvallender nu) en vleugelvende- diger Leo de Caluwé (vorige week tegen FC Utrecht ook al een goal) de produktie. Een serie, waar juweeltjes van goals bij zaten: 2-0 (kopbal) van Van Leeuwen. 4-0 van de Caluwé en 5-0 (kopbal) andermaal van Van Leeu wen. Wie er in Haagse spelerskringen achter probeert te komen wat de oorzaak van die toch vrM o'otseiin- ge opleving kan zijn w. r es tal geconfronteerd met de naam van trainer Vujadln Boskov. De Joego slaaf mag zich verheugen in het respect van zijn spelers. Zijn vak manschap wordt alom geprezen. Waarbij het overigens merkwaardig is. dat het toch dezelfde Boskov was. die FC Den Haag in het begin van deze competitie zo kleurloos liet voetballen. Dat is dus nu veranderd. FC Den Haag vait aan op een gevarieerde manier. En omdat de vorm er is, groeien de normaal gesproken nooit zo opvallende spelers mee. Dojo Pe- razic, nooit zo'n uitblinker bij FC Den Haag geweest, is juist nu tot een uitstekende vorm gegroeid. En ook een Henk van Leeuwen, die door Boskov één der beste spitsen van Nederland wordt genoemd Van Leeuwen is inmiddels met voor stopper Simon van Vliet ook al zo gegroeid voor Jong Oranje geselecteerd, dat volgende week te gen Jong Italië speelt. De goede vorm wordt echter nog het meest getypeerd door midden velder Aad Kila. Kila was al voor zi'n schorsing van vier wedstrijden, die hij na een kopstoot ten onge rieve van Roda JC's Pierre Vermeu len opliep, aan zijn beste seizoen voor FC Den Haag bezig. Ook in de kommervolle dagen drukte Kila voorheen al een sjouwer en nu ook nog een goede voetballer zijn stempel op de ploeg. Kila zegt er zelf over: "Inderdaad, het gaat dit jaar allemaal erg lekker. Vanmid dag was ik er tegen FC Amsterdam weer voor de eerste keer bij in de competitie. En het kostte me hele maal geen moeite om weer mee te draaien. Belangrijk is natuurlijk dat lk in een goed draaiend elftal terug kwam. De jongens krijgen zo langzamerhand het gevoel dat er niets meer fout kan gaan. Vooral omdat er naast al die overwinnin gen ook zo goed wordt gevoetbald. Ergens onbegrijpelijk, hoe het zo is kunnen veranderen. Zo iets gaat groeien na een of twee goede wed strijden. Dan wordt de stemming ook steeds beter.' Het huidige vertrouwen in de eigen mogelijkheden had volgens Boskov de ploeg tegen FC Amsterdam overigens in het begin van de wed strijd best nog kunnen opbreken. Boskov doelde op de openingsfase. waarin FC Den Haag meteen al dc aanvallende bedoelingen duidelijk maakte, maar waarin amateur-in ternational Kees van Veenendaal voor FC Amsterdam wel tegen de paal kopte. Boskov later: 'Het zelfvertrouwen leidde tot defensieve onzekerheid. Dat bracht ons in het eerste kwar tier nog onnoddg in de moeilijkhe den. Overigens wordt het nu een probleem om het ritme vast te hou den. Dat was moeilijk, nu er zon dag in verband met Italië-Neder- land niet wordt, gespeeld. Daarom spelen wij dinsdag in Casablanca een oefenwedstrijd tegen het natio nale elftal van Marokko.' FC DEN HAAG-FC AMSTERDAM 5—1 (20) 40: Van Leeuwen 10, 15: Van Leeuwen 20. 55: Schoenmaker 30. 60. De Ca luwe 40. 81: Van Leeuwen 50, 85: Husers 51. Scheidsrechter: Wellln- ga. Toeschouwers: 9.000. F C DEN HAAG: Thle (Louwerens); Mansveld (Albertsen), De Caluwe. Van Vliet. Korevaar: Kila. Perazlc. Schoenma ker. Jol. Van Leeuwen. Ouwehand. FC AMSTERDAM: Jongbloed: Dekker. Koopman. Husers, Blanchl: Wetzel. Otto. Visser (De Jong); Veenendaal. Van de Merkt. Boszhard. MATTY VERKAMMAN S—1 6—3 1—1 FC Tente-Eindhoven Telstar-MVV Ajax-NEC Sparta-Go Ahead Excelsior-Feyennord FC Den Haag-FC Amsterdam 51 Roda JC-FC Utrecht 0—0 PSV-AZ '67 6—1 NAC-De Graafschap 10 Ajax 12 9 2 1 20 35-15 PSV 12 7 3 2 17 37-13 Feyenoord 12 7 3 2 17 28-16 FC Twente 12 7 2 3 16 23-11 NEC 12 4 6 2 14 21-18 FC Den Haag 12 5 3 4 13 23-17 Sparta 12 3 7 2 13 16-15 Roda JC 12 4 4 4 12 16-16 AZ '67 12 4 4 4 12 15-lb' Telstar 12 3 5 4 11 24-23 MVV 12 4 3 5 11 16-22 NAC 12 3 5 4 11 9-15 Eindhoven 12 4 3 5 11 17-26 FC Amsterdam 12 3 4 5 10 16-20 De Graafschap 12 2 5 5 9 19-33 Go Ahead 12 1 6 5 8 15-23 FC Utrecht 12 2 3 7 7 16-28 Excelsior 12 1 2 9 4 6-25 30. 39: Hoogendoorn 3L- 51: Krol (eigen doel) 32: 61 Geels 42: 80. Meyers 43. 84: Brokamp 53. 88: Stef fenhagen 63. Scheidsrechter: Hoppen brouwer. Toeschouwers: 25.000. AJAX: Schrijvers: Suurbier. Krol. Dus ba ba. Van Dord: Notten. Helling? Mühren (Van Santen): Geels. Brokamp. Steffen hagen. NEC: Schellekens: Visser. "Komelis. Ger ritsen. Medik: Marljnlssen. Peters, Van den Verg: Hoogendoorn (Gerdsen)Zuid ema. Mevers THEO REITSMA 14 10 3 1 23 33-13 13 9 2 2 20 20-9 13 7 3 3 17 27-10 13 6 5 2 17 22-11 13 7 3 3 17 23-16 14 5 5 4 15 13-15 13 4 5 4 13 22-16 13 5 3 5 13 15-14 14 5 3 6 13 17-16 12 3 6 3 12 17-14 13 4 4 5 12 21-24 13 5 1 7 11 15-17 12 3 4 5 10 12-23 13 4 2 7 10 17-23 13 4 2 7 10 11-18 13 2 6 5 10 9-16 12 4 1 7 9 18-29 14 4 1 9 9 11-21 13 2 3 8 7 12-30 FC Groningen-FC Den Bosch 31 Volendam-Helmond Sport 10 SC Amersfoort-Heerenveen 41 Fortuna SC-Wageningen 24 FC Dordrecht-Willem II 10 SC Cambuur-FC Vlaardingen afg. PEC-FC VVV 3—1 HeracIes-IIaarlem 03 SVV-Veendam 20 Haarlem FC VVV Wageningen FC Gronnigen Fortuna SC Veendam Vitesse Heereuveeu PEC FC VJaardingen SC Cambuur FC Den Bosch Willem II FC Dordrecht Hehnond Sp Volendam SC Amersfoort Heracles SVV TWEEDE PERIODE Haarlem 5 4 10 9 15-4 FC Groningen 5 2 3 0 7 9-4 FC VVV 5 3 1 1 7 9-5 Wageningen 5 3 1 1 7 6-3 Veendam 5 2 2 1 6 5-4 FC Dordrecht 4 2 1 1 5 4-2 Helmond Sp. 5 2 1 2 5 6-7 SVV 5 2 1 2 5 6-8 FC Den Bosch 5 2 0 3 4 9-7 Heerenveen 5 2 0 3 4 5-9 Heracles 5 2 0 3 4 3-7 PEC 5 1 2 2 4 6-6 SC Amersfoort 3 1113 5-3 Fortuna SC 4 1 1 2 3 6-7 Willem II 4 0 3 1 3 4-5 Volendam 4 1 1 2 3 2-4 Vitesse 4 ft 3 1 3 3-6 FC Vlaardingen 4 0 2 2 2 2-6 SC Cambuur 4 1 0 3 2 4-12 De op 2 november gestaakte wed strijd SC Amersfoort-Willem II 0-1 is niet in de stand opgenomen. Zondag: Volendam-SC Amersfoort. FC Gronmgen-Fortuna SC. FC. Den Bosch- FC Dordrecht. Helmond Sport-Vitesse. Heerenveen-SC Cambuur. Wageningen- PEC. Willem II-Heracles. FC Vlaardingen- Haarlem.. FC VVV-SW. De winnende cijfers van lotto nr. 46 zijn 4 18 22 29 33 36. Res.getal 39 Het aantal deelnemers aan lotto nr. 46 bedroeg 933.797, die voor een Inlog zorg den van 3.653.313 gulden. Het prljzenbe- drag is 7.735.323 gulden. De prijzen zijn: le prijs /6Cf7.363,-. 2e prijs 173.532.-. 3e prijs 260.298,-. 4e prijs 347.064.-. 5e prijs 347.064,-. WESTDÜITSE LOTTO De winnende getallen ln de westdultse lotto Zijn: 7-13-16-26-44-46. Reservcgetal 8. Splel ..77". Het winnende getal: 9809098. TOTO Juist Ingevuld: 1 l 3 1—3—1 1 1— 2 1 1 1—2. Het aantal deelnemers aan toto nr. 46 be droeg 258.258. die voor een Inleg zorgd- den van 758.776 gulden. Het prijzenbe- drag ls 360.418 gulden, waarvan voor dc le prijs 144.167,-, 2e prijs 90.204,-. 3e prijs 126.146,-.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 9