eerste assistente HERBESAN V MEDISCHE FACULTEIT MAASTRICHT BEDRIJFSVERENIGING VOOR DE CHEMISCHE INDUSTRIE Stichting Kerk en Wereld Driebergen vrije universiteit amsterdam gewoon lector in de numerieke wiskunde Kohnstamm-lnstituut voor onderwijsresearch van de Universiteit van Amsterdam medewerk(st)er (full-time) GERIATRISCHE INRICHTING BEEKBERGEN HOOFD VAN DE HUISHOUDELIJKE DIENST vrije universiteit amsterdam bibliotheek-assistent(e) V* vrije universiteit amsterdam administratief medewerkster ASSISTENT-RAYONCHEF vrije universiteit amsterdam deeltijds wetenschappelijk (hoofd)ambtenaar V. ZATERDAG 15 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET rEI Gevestigd: H. Behrendt, kinderarts in samenwerking met Dr. F. Kuipers Dr. P.A. Voüje Mw. G.E. Sennema R.W. Griffioen Dr. H.D. Bakker kinderartsen Praktijk: Emma Kinderzie kenhuis, Amsterdam volg. afspr. tel. 020-241842. H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (tl| de Ridderstraat) Uw spijsvertering enuwtheekopje! Er beslaat verband tussen uw spijsvertering en uw theekopje. Tenminste: als u uw kopje vult met Herbesan kruidenthee. Die bevat 17 uitgelezen krulden, die de nare gevolgen van onze leef gewoonten op onze spijs vertering op natuurlijks wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan het vele verkeerde eten, de te geringe lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping en de gevolgen ervan tegen en herstelt de natuurlijke funktls van da Ingewanden. kruidenthee KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat in verband met de uitvoe ring van herstelwerkzaam heden aan de Eembrug onder de gemeente Baarn het noodzakelijk is de scheepvaart op de Eem ter plaatse op 19 november 1975 tussen 8 en 18 uur of zoveel langer of korter als de werkzaamheden dit no dig of mogelijk maken, te stremmen. KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschillenbehandeling uit gedeputeerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 22 decem ber 1975, ten provincie huize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare ver gadering zal behandelen beroepen op grond van artikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezete nen der navolgende ge meenten: 9.30 uur, 9.40 uur, 9.50 uur, 10.00 uur, 10,10 uur Utrecht; 10.20 uur Amersfoort; 10.30 uur Maarssen; 10.40 uur Zeist. Kosteloos Uit een exploit van mij, toegevoegd kandidaat deurwaarder, d.d. 13 no vember 1975 blijkt, dat ten verzoeke van HENRICUS JOHAN JOSEPH WITSEN- BURG, wonende te Am sterdam, (procureur Mr. M.W. den Boogert. De Lairessestraat 139 te Am sterdam) is gedagvaard ELI SABETH ANTONIA TEN GROTENHUIS, zonder be kende woon- of verblijf plaats, zowel binnen als buiten het Koninkrijk, om op 15 januari 1976 des voormiddags te 11.30 uur, vertegenwoordigd door een procureur te verschijnen ter terechtzitting van de Ar- rondissements-Rechtbank te Amsterdam, zitting hou dende aan de Prinsengracht 436 aldaar, zulks ter fine van een vordering tot echtschei ding c.a. Amsterdam, 13 november 1975 Keizersgracht 258 M.C. Groot toegevoegd kandidaat deurwaarder. 'oorlog» tJ Lees oe tcs H LB KRAHTT - OVER MUN VROUW AVAR "TB JN VROUW ■,.\y j 1 el £>E SE^ORCjER Bij de Dienst Personele Zaken en Studentenbelangen van de Rijksuniversiteit Limburg i.o, kan worden geplaatst een ERVAREN MEDEWERKER GEÏNTEGREERDE PERSONEELS- SALARISADMINISTRATIE EN Hij zal onder meer worden beiast met het uitbrengen van adviezen m.b.t. rechtspositionele aangelegenheden, de uitvoering en administratieve verwerking hiervan na genomen beslissingen, alsmede met werkzaamheden verband houdend met de geautomatiseerde personeels- en salarisadministratie. Vereist: -Middelbare schoolopleiding (H.B.S., Atheneum of daarmede overeenkomend) alsmede een voortgezette opleiding (b.v. G.A.I., Arbeidsrechtelijke vraagstukken); - Kennis en ervaring van arbeidsvoorwaarden, salarisberekening e.d. bij de Rijksoverheid teneinde een konstruktieve bijdrage te kunnen leveren bij de opbouw en de ontwik keling van de personeels- en salarisadministratie. Leeftijd: 25-35 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring oplopend tot /2825.- bruto per maand. Zij die menen aan bovengenoemde voorwaarden te kunnen voldoen en interesse hebben voor deze nieuwe funktie worden verzocht hun schriftelijke >niiicitatie binnen 14 dagen te richten aan het Hoofd van de Dienst Personele zïtenen Studentenbelangen van de Rijksuniversiteit Limburg i.o. Postbus 616, Maastricht, met duidelijke vermelding van het vakaturenummer BU 75 op brief èn envelop. Adres: Gemeenschappelijk Administratiekantoor, Bos en Lommerplantsoen 1 te Amsterdam-W. De voorzitter brengt ter kennis van de leden, dat de ontwerpen van het ver slag, de balans en de rekening en verantwoording over 1974 ter inzage liggen op bovenstaand adres en op de districtskantoren van het Gemeen schappelijk Administratiekantoor in verband met de binnenkort te houden vergadering van de ledenraad. Na vaststelling van het jaarverslag door de ledenraad wordt dit aan de leden op verzoek toegezonden; bij aanvraag s.v.p. het aansluitingsnummer vermelden. Voor de centrale keuken van ons vormingscentrum zoeken wij een die het hoofd van de keuken moet kunnen vervangen en in staat is zelf standig te koken voor een wisse lend aantal personen (tot max. 230). Wij bieden: een salaris tot 1.794.p. m. bruto, afhankelijk van leeftijd en ervaring; een wisselende 5-daagse werkweek; een leuke zit-slaapkamcr. Voor de vervulling van deze vakaturc wordt ge dacht aan een huishoudkundige of aan een lnas met de nodige kookcrvaring. Telefonische informaties kunt u desgewenst krijgen bij het hoofd van de centrale huis houdelijke dienst. mejufrouw A. M. van der Put. telefoon (03438) 22 41. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling per soneelszaken van de Stich ting Kerk en Wereld, De Horst 1. Driebergen. Bij de subfaculteit Wiskunde aan de Vrije Universiteit bestaat een vacature voor de functie van Tot zijn taak behoort het geven van onderwijs - op inleidend en doctoraal niveau - aan studenten in de richtingen toegepaste wiskunde en informatica. De onderzoekstaak zal bij voorkeur liggen op het gebied van de theoretische numerieke analyse. Instemming wordt verwacht met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voorzitter van de voorbereidingscommissie, prof. dr. G. Y. Nieuwland, De Boelelaan 1081Amsterdam, tel. 020 - 548 24 21 Sollicitaties te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105 te Amsterdam - Buitenveldert, onder vermelding van vacature nummer 310-2905 W Keizersgracht 73, Postbus 3753, Amsterdam, tel. (020) 22 94 71 Het Kohnstamm-instituut is een para-universitair instituut voor onderzoek van onderwijs en vorming. Het instituut voert onderzoek uit op het terrein van de voorschoolse vorming, de kunstzinnige vorming, het participatie-onderwijs en het schriftelijk onderwijs. Per 1 januari 1976 vragen wij een die vanuit de afdelingen Bibliotheek-documentatie en Onderzoeksbegeleiding d.m.v. literatuuronderzoek en documentatie ontwikkelingen signaleert in praktijk en beleid van onderwijs en vorming en daardoor bijdraagt aan beleids ontwikkeling en uitvoering van het onderzoek in de projecten. Wij denken aan iemand die: afgestudeerd is in een van de sociale wetenschappen, bij voorkeur met een specialisatie in algemene en vergelijkende onderwijs kunde of onderwijs sociologie; ervaring heeft op het gebied van bibliotheek en documentatie, de opleiding G.O.-C literatuuronderzoek heeft gevolgd of bereid is te gaan volgen; belangstelling heeft voor en/of ervaring met empirisch onderzoek van onderwijs en vorming; bereid en in staat is tot werken in groepsverband. Aanstelling zal op arbeids overeenkomst geschieden door de Universiteit van Amsterdam. Het salaris zal maximaal 4.992,- per maand bedragen, afhankelijk van leeftijd, opleiding en/of ervaring. Premie AOW/AWW is voor rekening van de werkgever. Vakantietoeslag 7.8%. Telefonisch kunt u verzoeken om toezending van een informatiepakket. Sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden met een commissie uit de instituuts- raad. Sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de directeur, drs. A. H. van den Berg, onder vermelding op de enveloppe van het woord „sollicitatie". Verpleeghuis voor 200 bejaarden met 150 personeelsleden zoekt in ver band met pensionering van de huidige funktionaresse een De dienst behartigt de linnen- en voedsel- voorziening en het schoonmaak- gebeuren. De voorkeur gaat uit naar een damemet een diploma huishoud kundige voor inrichtingen of vergelijkbaar diploma. Ervaring is noodzakelijk. De direktie verstrekt gaarne nadere inlichtingen en is te bereiken onder nr. 05766-15 41. Bij de Bibliotheek Sociale Wetenschappen, afdeling Sociologie en Politicologie, is een vacature voor een ervaren De betreffende bibliotheekafdeling ontwikkelt zich in snel tempo tot informatiecentrum voor de sociaal-culturele wetenschappen. Van gegadigden voor deze functie wordt verwacht dat zij in een team van vier medewerkers deze ontwikkeling begeleiden en helpen de afdeling zijn beoogde vorm te geven. Tot de vaste werkzaamheden behoren o.a. acquisitie, uitleenadministratie, tijdschriftenbeheer, inlichtingenwerk. Daarnaast dient van tijd tot tijd aan verschillende (bibliografische) projecten te worden gewerkt, waarvoor inventiviteit en grote accuratesse vereist zijn. Voor deze afwisselende.functie vragen wij iemand die niet jonger dan 25 jaar is; een bibliotheekopleiding (G.O. of B.D.A.) en/of een middelbare administratieve opleiding heeft gevolgd; een coöperatieve instelling heeft. Het salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring kan maximaal f 2.235,- bruto per maand bedragen. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 070-3025, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. w Wegens huwelijk van de huidige medewerkster zoekt het bureau van de Faculteit der Letteren'voor spoedige indiensttreding een (volle werktijd) Haar taak zal voornamelijk bestaan uit het verslaan van de vergaderingen van de faculteitsraad en enkele vaste commissies typewerk voor het faculteitsbestuur inkoop en voorraadbeheer van kantoorbehoeften e.d. De vereisten voor deze functie zijn minimaal MAVO-opleiding; typediploma; enige jaren kantoorervaring accuratesse; niet ouder dan 30 jaar; bij voorkeur stenodiploma. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer C. Zeijlemaker, telefoon020 - 548 30 80. Sollicitaties, uitsluitend schriftelijk, aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, postbus 7161, Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 401 -2675. m De Centrale Bibliotheekdienst voor Friesland vraagt een (voor het rayon Sneek) hij/zij zal de rayonchef gedeeltelijk moeten vervangen voor de leiding van de dagelijkse gang van zaken in de biblio theek te Sneek, en tevens een aantal sekretariaatswerk- zaamheden uitvoeren. Deze funktie zal voorlopig een halve werkweek vragen, die gekompleteerd wordt met het assis tentschap bij de bibliotheek-technisch adjunkt direkteur van de Centrale Bibliotheekdienst in Leeuwarden. In deze laat ste funktie zal hij/zij vrnl. worden belast met het toezicht op het rooster van het personeel buitendienst. Deze baan is voor een aankomend bibliothekaris/esse, die nog niet voor een volledige direktietaak voelt uitermate aan trekkelijk, en kan na gebleken geschiktheid resulteren in de funktie van rayonchef. Voor deze funktie is enige ervaring als hoofdassistent bibliothekaris/esse gewenst, alsmede organisatievermogen, enige redaktionele vaardigheid en het vermogen om te rapporteren en een klein team te leiden. Het diploma Bibliotheek- en Dokumentatie-Akademie (B.O.B.) is noodzakelijk. Aanstelling heeft plaats in de rang van 1e hoofdassistent. Sollicitaties met uitvoerige informatie over opleiding en eer dere betrekkingen kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie, gericht worden aan de Direktie, Postbus 530 te Leeuwarden. Tel. 05100—3 11 25. Bij de Subfaculteit Scheikunde bestaat een vacature voor een om onderwijs te geven in de encyclopedie der Scheikunde. Bij dit onderwijs zullen aan de orde moeten komen een inleiding in de grondbeginselen van het vakgebied problemen en denkmethoden in de Scheikunde; relaties tpssen de verschillende deelgebieden; relaties van de scheikunde met andere vakken algemene (ethische en wijsgerige) aspecten van de Scheikunde. Gezien de vele facetten van het hierbovengenoemde onderwijs, wordt van de aan te stellen functionaris niet vereist, dat hij in alle genoemde onderdelen gekwalificeerd is. Wel wordt verwacht, dat hij bereid is het onderwijs te verzorgen in samenwerking met reeds aanwezige docenten en medewerkers. Kandidaten dienen in te stemmen met de doelstelling van de universiteit. Inlichtingen kunnen verkrijgen worden bij de voorzitter van de subfaculteit Scheikunde, prof. dr. F. Bickelhaupt, de Lairessestraat 174, Amsterdam, telefoon: 020 - 71 74 51. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 320-3015, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 te Amsterdam - Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10