Venduhuis der Notarissen te 's-Gravenhage NAIAABSVEILING Pulchri Studio TROUW hoofdleids g Plaats een pijltje Voor inlich tingen omtrent het adverteren op de elke zaterdag verschij nende pagina's WELZIJNS EN V0RMINGS WERK gelieve U te bellen 020 - 913456 toestel 783 Bij Vroom Dreesmann ontstaat binnenkort een vakature voor een van het restaurant VROOMS DREESMANN Lerares Na 1.75 18.95 LERAAR(-ARES) ifc VROOM DREESMANN Chauffeur ONDERWIJZER grijs A Autoof geenauto, decarcoatiseen ideale jas. Oorspronkelijk bedoel voor de autorijder. Lekker kort voor ma» malëbëweeglijkheid achter 't stuur. En daai_ bij behaaglijk warm. Zodat we ons kunnen voorstellen dat u 'm ook ideaal vindt om in te wandelen of fietsenM? Links: Teddy Obey mohair carcoat van 90% wol/ 10% nylon. Steek- zakken, rugsplit en raglanmouw.Groeno bruin. 185.- Rechts: Winterbestendige car coat van 65% wol/ 30% mohair/5% nyloifj Steekzakken en rug- split In beige, bruin o 245- Deze robuuste werkbank ADVERTEERT IN HET IS 'UW VAKVERBOND Ravellaan 1 Utrecht J76-77 83-97 1 77-91 78-93 Vereist is het bezit van de bekwaamheid als hoofdleidster. Enig i9^ ervaring strekt tot aanbe Inlichtingen kunnen worden ingewonnei Gemeentelijk Inspecteur van het Onderv 100 heer J.J. van Riesen, tel. 071 1221 £334 mevrouw T. Laman, tel. 071 (school) of 1214 53 1 -nso -1 00 52. S2-I >0 52-1 100 3 500 3 Sollicitaties onder vermeldii 0vinc vacaturenummer OND. 409 zo sp n'59 41 mogelijk te zenden aan de af 8|J$ Onderwijs, Sta Dir.: A. M. van Deurzen Nobelstraat 5 Tel.: (070) 60 01 81 Schilderijen en aquarellen, waarbij werken van: B. Brouwer, C. Dommelshuizen, J. Franpois, A. M. Gorter, L G. Haccou, P. Kluyver, B. C. Koekkoek, C. Koppenol, A. Pieterszen, C. Raaphorst, H. Schouten, Tetar van Elven, A. Verhoesen, A. Vermeulen, M. van Waning Chinees, Japans en Europees porselein en aardewerk Kristal Brons, tin en koperwerk Gouden munten, sieraden met briljant en diamant Zilverwerk, w.o. candelabres, bouilloires, bladen, thee/koffieserviezen. koekdozen, tafelzilver Pendules, Zaanlandse klok, stoelklokken, staartklokken, staande klokken Perzische kleden Meubelen, w.o. commodes, kussenkasten, porseleinkasten, tafels en stoelen KIJKDAGEN: zaterdag en zondag 15 en 16 november 1975 van 10 tot 16 uur en maandag 17 november 1975 van 10 tot 13 uur. dinsdag en woensdag 18 en 19 november 1975 aanvang 10 uur v.m. in Lange Voorhout 15, Den Haag Lo.v. de notarissen K. Dijkstra, J. Heerema en A. van Lonkhuyzen manager voor haar vestiging Dordrecht. De o.i. geschikte kandidaat is allereerst een goed gastheer en beschikt dientengevolge over een goede presentatie in uiterlijk, spraak en optre den. Daarnaast moet hij in staat zijn leiding te geven aan de volledige bezetting van zowel het bedienend als ook aan het keuken en bakkerijpersoneel. Hij moet in het bezit zijn van de vereiste diploma's voor het Horecabedrijf. In verband met de gevraagde opleiding en vereiste ervaring stellen wij de minimum leeftijd op 25 jaar. Wij bieden een veelzijdige werkkring met gunstige werktijden die zijn afge stemd op de winkelwerk tijden. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties met uitvoerige vermelding van opleiding en ervaring alsmede een recente pasfoto kunnen worden gericht aan de afdeling Sociale Zaken van Vroom Dreesmann regio Rotterdam t.a.v. de heer A.J. de Zeeuw, postbus 1176 té Rotterdam. VRIJDAG 14 NOVEMBER 1975- vrijdagvoordeel Haardstel Fraai gevormd smeedijzer met gedraaide grepen. Bestaande uit schep, tang, pook en veger. OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders der gemeente Delft brengen ter openbare kennis, dat met in gang van 17 november 1975, gedurende 14 da gen voor een ieder ter gemeentesecretarie van Delft, afdeling stadsontwikkeling en openbare werken. Oude Delft 116, ter inzage ligt het ver zoek van Van der Vorm BV te Papendrecht om vergunning om de begane-grond van de kanto renflat aan het Delflandplein te mogen inrichten als winkelruimte. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse vi gerende bestemmingsplan "II Voorhof", doch in overeenstemming met het ter visie liggende plan tot partiële herziening van het bestem mingsplan "II Voorhof". Wij zijn voornemens met toepassing van het bepaalde bij artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het vigerende bestemmingsplan en de gevraagde vergunning te verlenen. Een ieder is bevoegd om gedurende de termijn van de ter-visie-ligging schriftelijk bezwaren te gen het verlenen van vrijstelling bij ons college in te dienen. Delft, 14 november 1975. Burgemeester en wethouders voornoemd, (get.) A.P. Oele ,burgemeester. (get.) H. de Haas ,s.ecretaris. OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders der gemeente Delft brengen ter openbare kennis, dat met in gang van 17 november 1975, gedurende 14 da gen voor een ieder ter gemeentesecretarie van Delft, afdeling stadsontwikkeling en openbare werken. Oude Delft 116, ter inzage ligt het ver zoek van W.D. Meinema BV te Delft, Hippoly- tusbuurt 4 om vergunning voor het restaureren en vergroten van een zetterij en magazijn in het perceel Papenstraat 7B. Het bouwplan is in strijd met het ter plaatse vi gerende Komplan "Delft binnen de Vesten", doch in overeenstemming met de ter visie lig gende partiële herziening van het Komplan 1956. Wij zijn voornemens met toepassing van het bepaalde bij artikel 19 van de Wet op de Ruim telijke Ordening en artikel 50, lid 8, van de Wo ningwet vrijstelling te verlenen van de voor schriften van het vigerende Komplan en de ge vraagde vergunning te verlenen. Een ieder is bevoegd om gedurende de termijn van de ter inzageligging schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de vrijstelling bij ons col lege in te dienen. 3 Delft, 14 november 1975. Burgemeester en wethouders voornoemd, (get.) A.P. Oele, burgemeester (get.) H. de Haas, secretaris. 2e Chr. Katw. Industrie en Huishoudschool „Prinses Margrietschool" Katwijk aan Zee Meeuwenlaan 6 Tel. 01718-1 5448 Aan onze school kan op korte termijn worden geplaatst voor 27 lestijden per week. Gedeeltelijk rooster is mogelijk. .Sollicitaties gaarne zo sp. mog. aan de direk- trice Mej. A.S. Bakker. vrijdagvoordeel Irish coffeeglas Met handige maat aanduiding voor de whisky, de koffie en de slagroom. Nu voor een prijs om er 'n paar tegelijk te kopen. Angora hoed Een hoogst modieuze hoed. U kunt kiezen uit een groot assortiment modellen en kleuren o.m. zwart, mos groen of bordeaux. vrijdagvoordeel Damesspencer Van 100% acryl in o.m. zwart, beige en bordeaux. Een mooie kombinatie- spencervoorde wat grotere maten. Maten S t/m XL Herenmuil Vlot gedessineerd en met opgelegd imitatie suède bovenblad. Sterke zool. Maten 40 t/m 46 vrijdagvoordeel Globe Met verlichting. Nederlandse tek sten. Mag op geen enkele tienerkamer ontbreken. 0 20 cm Van zachtgeruwde batist in polyester/ katoen. In uni kleu ren met broderie of gedessineerd met kantafwerking. Ver schillende modellen. Maten 40 t/m 5419,95 Voor het openbaar gewoon lager en buitengewoon onderwijs wordt met spoedige indiensttreding gevraagd een lichamelijke oefening Het bezit van de akte M.O.-P,'deakte J of de aantekening J+- specialisatie is vereist. Inlichtingen worden verstrekt door de Gemeentelijk Inspecteur voor de Lichamelijke Oefening, de heer P. Leenheer, tel. 071-12.21.48. Sollicitaties met vermelding van vacaturenummer OND 411 te zenden aan de afdeling Onderwijs, Stadhuis. TROUW/KWARTET Onmisbaar voor iedere doe 't zeiver. Uitvoering meteen krimp- vrij beukehoutenbladvan 125 x 45 cm en een zeer stabiel onderstel van vierkante buispoten. Kompleet met bankschroef 2 werkbankklemmen en gereedschaphouder. Nu twee dagen lang: van 225,- voor Geldig op vrijdag 14 en op de plaatselijke Wij zoeken voor ons bedrijf te 's-Gravenzande een binnen- en buitenland. In bezit van alle rijbewijzen." Ook geneigd andere werkzaamheden te verrichten. Inlichtingen: Bos Brothers B.V. Veiling Westland-Zuid te 's-Gravenzande Tel. 01748-48 40 na 18 uur 01740-2 58 21. leiden Aan de Gunningschool (openbare school voor gewoon lager onderwijs aan de Driftstraat) wordt met ingcng van 1 februari 1976 of eerder voor de 4e of 5e klc s gevraagd een Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd der school, mevrouw J.Larcs, tel. 071 -12.39.89 (school) en 01720- 7.52.61 (huis). Sollicitaties met vermelding van vacaturenumme* OND 410 zo spoedig mogelijk te zenden aan de afdeling Onderwijs, Stadhuis. leiden UVt Sf§ s rx leidr Aan de openbare kleuterschool "De KI Telderskade 46, wordt met ingang februari 1976 gevraa In onze drogisterij - par fumerie is plaats voor een ervaren VERKOOPSTER en PART-TIME VER KOOPSTER. Drogisterij Wim van der. Zalm. Beeklaan 379 Den Haag Tel. 394458 b.g.g. 392530.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16