Angola Wellicht meerderheid voor uitstel van vermogensaanwasdeling Palestijnen V FAMILIEBERICHTEN De krant isnooit weg. Niet over winsten van 1975? Moskou vra Midden-Oosti conferentie DINSDAG 11 NOVEMBER 1975 TROUW/KWART Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. In plaats van kaarten. WIJ zijn dankbaar en blij. dat we met onze kinderen D.V. op 16 november mogen herden ken. dat we 25 Jaar getrouwd zijn. Wanneer u ons hiermee wilt feliciteren bent u van harte welkom In Concordia (kerk plein) te Woerden van 16.30 uur tot 18.30 uur op vrijdag 14 november 1975. J. Haltsma VJD.M. N. Haltsma-Hoogendoorn Oostdam 8, Woerden. G. de Beus A. de Beus-de Gooier 18 november a.s. 60 Jaar ge leden in het huwelijk traden. Hun dankbare 21 klein- en 9 achterklelnklnnderen. Heerde, Elburgerweg 8. Hanneke Kramer Jan van der Meer Wij zijn blij u in kennis te stellen van ons voorge nomen huwelijk op D.V. 20 november 1975. Op deze dag zal de burgerlijke huwelijksvoltrekking plaatsvinden om 14.00 uur in het stadhuis van Schie dam. De kerkelijke inzegening van ons huwelijk door de welaarwaarde heer ds. G. D. Hanemaaijer begint om 10.45 uur in de Dorpskerk te Schiedam-Kethel. De receptie is van 17.30 tot 19.30 uur in het Kasteel van Rhoon, Dorpsdijk 63 te Rhoon. Bernard Zweersplein 70, Schiedam. „De Riethoek", Waalstraat 42, Sliedrecht. Wij gaan wonen in Schiedam. Bernard Zweersplein 70, telefoon 704929. D.V. donderdag 20 november 1975 hopen onze Ouders en Grootouders G.den Ouden A. van den Ouden-den Hartog hun 40-jarige huwelijksfeest te vieren. Wij zijn blij dit met elkaar te mogen beleven. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Rotterdam, november 1975. Lange Hilleweg 112. Gelegenheid tot feliciteren in de Grote Zaal van Jeugdhuis 't Slag, Sandelingplein 20, Rotterdam-Z., van 19.0020.30 uur. Contact-adres: Susan Kouwenhoven-den Ouden, Zwarteweg 46, Bennebroek, telefoon 025026164. Het huis des Vaders. Joh. 14 1-14. God heeft thuisgehaald mijn lieve Man en onze zeer zorgzame Vader en Opa Huibert Hendrik Baars op de leeftijd van 66 jaar. B. Baars-van der Wiel P. M. van Randwijk-Baars H. G. van Randwijk Kees, Herbert, Simone L. Baars M. Baars-Schouten Edward A. M. Baars P. A. Baars H. H. Baars C. Baars-Boogaard Sliedrecht. 9 november 1975. Oosterstraat 8. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis De Dienst van Woord en Gebed zal op donder dag 13 november om 10.30 uur worden gehou den in de Geref. kerk aan de Middeldiepstraat te Sliedrecht. De teraardebestelling zal in aansluiting daarop om ca. 11.30 uur op de algemene begraafplaats aan de Stationsweg plaatshebben. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Met diep leedwezen moeten wij u in kennis stellen van het overlijden van onze mede- direkteur, de heer H. H. Baars Wij verliezen in hem een medewerker die, tij dens zijn leven, zich met zijn volle persoonlijk heid heeft ingezet voor de belangen van beide bedrijven. Zijn stuwende kracht zal bij ons allen in dank bare herinnering blijven voortleven. Direktie en medewerkers Scheepswerf A. Baars Azn. B.V. A. Baars Azn. Exploitatie van Baggermaterieel B.V. Sliedrecht, 9 november 1975. Geen bloemen Voorafgaande aan de begrafenis op donderdag 13 november a.s. zal een dienst worden ge houden om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Middeldiepstraat te Sliedrecht, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Stationsweg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. „De Heer is mijn Herder". Heden heeft de Here onverwacht uit ons mid den weggenomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Adrianus Doelman echtgenoot van Trijntje van den Akker op de leeftijd van 76 jaar. T. Doelman-van den Akker Piet en Jo Tinus en Hilly Sjaan en Piet Aad en Corry Wim en Janny Janny en Piet en kleinkinderen. Maasland. 8 november 1975. Weth. Dijkshoornlaan 10. Mijn man en onze vader ligt opgebaard in ..'t Trefpunt '-, Kerkplein 11 te Maasland. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 11 november van 19.30 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 12 november om 13.30 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Maasland. Bedroefd geven wij u kennis dat God geheel onverwacht tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader Arie Zoutewelle op de leeftijd van 58 jaar. F. Zoutewelle-Verbeek Arie en Mattie Irene Michel Kees en Betty Claudia Saskia Fred en Isa Karen Rotterdam. 8 november 1975. Albert Plesmanweg 67. Aan het woonhuis liever geen bezoek, geen toespraken. Mijn man ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Montessoriweg 1, Rot terdam-Zuid. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 8.00 uur tot 8.45 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag middag 12 november a.s. op de hervormde be- begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedijk 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de aula van de begraafplaats. Aanvang 3.00 uur. Vertrek vanaf Kloosterzandestr. om 2.45 u. Heden is in volle verzekerdheid des geloofs overleden onze geliefde Zuster, Behuwdzuster, Tante en Oud-tante Annigje Broek geboren 17 mei 1902. Gezang 440 1. „Ik heb de vaste grond gevonden, waarin mijn anker eeuwig hecht." Zwolle: J. Broek Hilversum: S. Scheringa Baarn: W. Broek-Medendorp Vught: A. J. Postma-Broek P. Postma Zwolle: O. Bouwman C. W. Bouwman-Spoelstra Rijsenhout: Jaap en Joke Bedum: Fokkelien, Hans, Cristiaan Zwolle: Okke Zwolle, 10 november 1975. Wiecherlinckstraat 116. corr.-adres: Van Lennepstraat 6. Gelegenheid tot condoleren woensdagavond van 78 uur in het rouwcentrum van de Mo- nutastichting, Potgietersingel 7 en vrijdag van 12.3013.00 uur in het Trefpunt, ingang Koe wegje bij de Oosterkerk. De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 14 november om 14.00 uur op de begraaf plaats „Bergklooster". Vooraf zal om 13.00 uur een rouwdienst in de Oosterkerk worden gehouden. 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheën." Ps. 89. In de volle verzekerdheid van het geloof nam de Heere tot Zich, mijn geliefde zorgzame Man, onze Vader en Opa Jan van der Kolk na een gelukkig huwelijk van ruim 40 jaar op de leeftijd van 66 jaar. KampenG. van der Kolk-Vos Kampen: K. van Werven- van der Kolk H. van Werven Luuk en Ineke Hattem: W. Hofstede-van defKolk H. Hofstede Allan, Gerlin en Janine Brisbane (Aus.)D. R. van der Kolk J. M. van der Kolk- Stempher Richard en Edward Kampen: J. van der Kolk S. M. F. van der Kolk- van Dijk Viona Kampen. 8 november 1975. IJsselkade 41-1. Thuis liever geen bezoek Verzoeke geen bloemen Onze man. vader en opa is opgebaard in de aula „Ultimus Honor", Broederweg 19 te Kam pen. Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag 12 november a.s. van 19.3021.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 13 november a.s. op de nieuwe algemene be graafplaats aan de Bovenbroeksweg te Kam pen-West. Vertrek vanaf de aula „Ultimus Honor", Broe derweg 19 te Kampen om 14.00 uur. Gezang 299 2 Gij waart zijn rots. zijn burght en al zijn macht, Gij. Heer zijn loods en licht in storm en nacht. Gij hebt Uw pelgrim veilig thuisgebracht. Halleluja, halleluja. Op zondagmorgen is onverwacht naar zijn Eeuwig Huis gegaan mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader Fokke Bennen op 73-jarige leeftijd. Wolvega. 9 november 1975 Bernardlaan 7. Wolvega: G. Bennen-Katerberg Emmeloord: Jaap en Riny Adriaan, Fokko. Peter, Margreet, Ineke, Henk-Albert en Jaap-Theodoor Barneveld: Hilly en Eddy Marga Krimpen a. d. IJssel: Henk en Biny Greet en Hilmar Dronten: Albert en Gré Jacquelien Kampen: Marry en Jaap Margreet en Mirjam Barneveld: Fokko en Gerry Henriëtte De rouwdienst zal worden gehouden D.V. don derdag 13 november om 12.30 uur in de Gere formeerde Kerk. Kerkstraat 45 in Wolvega. De teraardebestelling zal daarna plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolvega. Gelegenheid te condoleren in de Gereformeerde Kerk na afloop van de begrafenis. „De Heere kent degenen, die de Zijnen zijn." 2 Tim. 2 19b. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft de Heere van onze zijde genomen onze lieve, on vergetelijke Broer, Zwager en Oom Cornelis Bal op de leeftijd van 56 jaar. P. Roos J. Dijkhuizen-Bal W. Dijkhuizen L. de Ruiter-Bal K. de Ruiter A. van der Toorn-Bal D. T. van der Toorn Neven en nichten Heemstede, 9 november 1975. „De Hartekamp". Correspondentie-adres: Amelandstr. 70, Sche- veningen. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag van 4 5 uur en van 78 uur in Rouwcentrum Sche- veningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben donderdag 13 november om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhof- laan te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" om 12 uur. Gezang 390 3. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe. Wetende dat zij een kind van God was, is op maandag 10 november 1975, na een kortston dig huwelijk van 10 dagen van ons weggeno men. mijn lieve Vrouw en onze dierbare Stief moeder Aaltje Bosman op de leeftijd van 71 jaar. Hoogeveen: G. Laanstra Amstelveen: H. Ylst E. Ylst-Laanstra Meppel: F. Laanstra G. Laanstra-de Bruin Elburg: G. Verburg T. Verburg-I^aanstra Alphen a. d. Rijn: A. Laanstra S. Laanstra-Misch en kleinkinderen Hoogeveen, 10 november 1975. Tamboerpassage 112. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 14 november a.s. om 12 uur vanuit de Zuiderkerk, Baarlelaan 1, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 11.0011.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 11.30 uur. De overledene is opgebaard in het ziekenhuis „Bethesda". Condoleantie-bezoek: donderdagavond van 19.00—19.30 uur. Geen bloemen Geen bezoek aan huis "k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheën." Ps. 89. Na een liefdevolle verzorging in "Het Zonne huis" te Zwolle nam de Heere op Zijn dag tot Zich onze lieve zorgzame Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Hilda Arendina Veldkamp sinds 19 december 1962 weduwe van G. Ph. Scheltens, op de leeftijd van 79 jaar. Alkmaar: A. R. Scheltens A. H. Scheltens-ten Brinke Groningen: O. Hartholt A. Hartholt-Elzinga Amsterdam: J. Ph. Scheltens Leusden C.: W. Kippers-Scheltens M. Kippers Almelo: Ph. Libbers-Scheltens G. Libbers Leusden C.F. Scheltens A. M. Scheltens-Horsman Enschede: E. J. Wilschut-Scheltens P. J. Wilschut klein- en achterkleinkinderen Zwolle, 9 november1 1975 "Het Zonnehuis", Zwartewaterallee 20. Correspondentie-adres A. R. Scheltens, Baansingel 1 te Alkmaar. Verzoeke geen bloemen. Onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder is opgebaard in de aula „Ultimus Honor", Broederweg 19 te Kampen. Gelegenheid tot condoleren aldaar op vrijdag 14 november a.s. van 10.3011.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 14 november a.s. op de algemene begraafplaats van Kampen te IJsselmuiden Vertrek vanaf de aula „Ultimus Honor", Broe derweg 19 te Kampen, om 12.00 uur. „De Heer is mijn Herder." Voor ons nog onverwacht nam de Here heden tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Neeltje de Klerk-van der Jagt weduwe van Machiel de Klerk in de ouderdom van 79 jaar. Namens de familie: G. van der Jagt Zwijndrecht. 7 november 1975. Huize „Swinhove", Plantageweg. Correspondentie-adres: Westerhordijk 470, Rotterdam-3024. Geen bloemen Onze zuster is opgebaard in de aula van „Swin hove". Rouwbezoek aldaar, dinsdagavond van 19.30—20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 12 november op de algemene begraafplaats te Zwijndrecht. plm. 15.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van „Swinhove", welke aanvangt om 14.30 uur. Gods doen is enkel majesteit Na een kortstondige ziekte nam God in Zijn heerlijkheid op onze lieve Schoondochter en Schoonzuster Adri Geliefde echtgenote van Nic. Voogd. Namens de familie: B. Voogd N. A. Voogd-Voskamp Maasdijk, 8 november 1975. krant brengt uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor *t zelfde geld aan een nieuwe auto. een prima restaurant of een tweedehands fiets. Ziet n nou wel dat u 'm niet missen kont? Van onze sociaal-economische redactie DEN HAAG De christendemocratische regeringspartijen, K en ARP, hebben ernstige twijfels of de vermogensaanwas-del zi (VAD) al moet worden toegepast op winsten ov^r 1975. De WD»Pe zonder meer tegen de VAD-plannen van het kabinet. In de Twk aKmer tekent zich nu een meerderheid af voor uitstel van VAD obl rWAT2.!£N IfeWOU—.' TREKT £>EUR DICHT;, STORT "T HUISJE/ t*TLB=S 1 ALLÉÉN IH DE Vorig najaar beloofde het kabinet werking van de volksverzeke Vo< aan de vakbeweging dat eventuele tegen ziektekosten, die in de overwinsten die in 1975 zouden ont- staan als gevolg van loonmatiging door de vakbonden, via VAD zouden worden afgeroomd. Vorige week nog herinnerde NVV-voorzitter Kok in de Sociaal-Economische Raad aan deze politieke belofte van het ka binet. Vervolg van pagina 1. ƒ12 -iv, - UNITA en FNLA verklaarden w In de commissievergadering over de Van de 16 provincies vail An r intenmnota inkomensbeleid van met tweederde van de beval bet kabinet wezen KVP en ARP op onder controle te hebben, zo t de zeer slechte economische situa- het Zaïrese persbureau AZAP tie. Ook technische en juridische PNLA dat door Zaïre wordt problemen leveren volgens de KVP steund zegt de helft van het grond op voor uitstel van de VAD, trict Loeanda, waarin de hoofd zoals oos in West-Duitsland om t deze reden de VAD is uitgesteld. Loeanda ligt, te beheersen. MIPLA heeft het zuidelijk deel Roolvink (ARP) drong bovendien het district, met de Loeanda aan op verdere lastenverlichting voor het bedrijfsleven. De KVP sloot zich hierbij echter nog niet AZAP heeft de MPLA ook de" openlijk aan. 'In verband met de venplaats Nova Redondo. 150 werkgelegenheid is nu de eerste ten noorden van Lobito, eis: betere rendementen (bedrijfs ontruimen. Portugese winstn). We kunnen niet zo door bronnen hebben bevestigd dat blijven sukkelen', aldus Roolvink. belangrijke havens Lobito en Hij vond het 'niet helemaal waar te guela voor de MPLA verloren maken' dat ongeacht de verslech- terde economische situatie van de deze plaatsen ingenomen door laatste maanden de VAD toch al op pantserkolonne van Portugese dit moment moet worden inge- voerd. handen. Het FNLA heeft gedr Laoenda 'plat te schieten'. Vo'i. Engelssprekende, vermoed Zuidafrikaanse huurlingen die plaatsen vervolgens overdro FNLA en UNITA. Volgens Van der Gun (VVD) 'on derschat de regering de gevolgen van invoering van de VAD op de Zlj.n 1 cnmndciels bu: investeringen en de werkgelegen- «eiegaties aangekomen heid. De regering heeft daar onvol- de onafhankelijkheidsvienng doende bij stilgestaan'. De argu- zambique wordt vertegenwoor meaten voor invoering op dit mo- o00+ vie-president Marcehno ment noemde Van der Gun 'niet Santos. Voorts zijn er delegatie overtuigend' Guinee-Bissau, de Kaapveroi - j j er, eilanden, Sao Tome en Pr> De PvdA m de Tweede Kamer Oost-Timor, Roemenië en Niger kwam met een mótie voor veria- Volgens de verwachting zou gmg van de inkomens - vaij medis- che specialisten en andere beoefe naren van vrije beroepen in de JULJUP gezondheidszorg. Het niveau van Agosthinto Neto, uitroepen tot PE BEZORGER. HARMONIE OF CONFLICT Polarisatie en conflictmodel zijn modewoorden. Ze worden vooral gebruikt doof hen die de maotschappij willen veranderen door midde! van harde strijd. De christelijke vakbeweging meent dat het ander» moet. Zij wil door de kracht van evan gelische overtuiging bouwen aan nieuwe maatschappelijke verhoudingen. Sameg met en deren. Daar zal «om» strijd voor nodig zijn. Maar het ujtgangspunt ie sa menwerking, harmonie. Om de keu* tussen harmonie en conflict gaat het in de maat- «chappelijke ontwikkeling van vandaag. Kieet u ook voor har monie? Meldt u den aan bijt deze inkomens is hoog, vindt de Pvdza. De verlaging zal tot stand moeten worden gebracht bij de uit- Vervolg van pagina 1. en communistische landen en een aantal (andere) landen in de derde Wereld. De westerse landen doen echter hardnekkige pogingen de stemming over de resolutie voorlo pig een jaar uit te stellen. Het initiatief voor uitstel zou worden genomen door de Europese Ge meenschap, de Scandinavische lan den of enkele Afrikaanse staten. Eerder heeft de sociale commissie tot uitstel dat was ingediend door Sierra Loene verworpen. Daarop nam de commissie de resolutie dat zionisme een vorm is van racisme aan, waardoor deze in stemming moet komen in de Verenigde Na ties. Daniel Moynihan, de Amerikaanse ambassadeur bij de Verenigde Na ties, heeft gewaarschuwd dat aan vaarding van de resolutie het anti semitisme internationaal zou wetti gen en een grondslag zou kunnen leveren voor een slechte behande ling van joden in Brazilië, de Sow- jet-Unie en andere landen. Aan vaarding van deze resolutie zou de Verenigde Staten kunnen dwingen zich hoe ongaarne ook los te ma ken van de alegmene vergadering van de VN, aldus Moynihan. Israël heeft de resolutie gebrand merkt als de eerste georganiseerde aanval op de joden sinds het nazi- tijdperk. MPLA om middernacht eenzijtf onafhankelijkheid uitroepen baar voorzitter, de dichter sident van Angola. In het Noor golese Caimona en het Zuide Nova Lisboa zullen FNLA en U5 waarschijnlijk hun eigen onat| keüjkheidsviering houden. Uit veiligheidsoverwegingen de MPLA gisteravond geen bij derheden geven over de onaf] lij kheids viering. afh;. n 173(4 MOSKOU. CAIRO, JERUZA (Reuter, UPI, AP De Soi Unie heeft de Verenigde S steun gevraagd voor haar va de Geneefse vredesconferentie 3'i het Midden-Oosten te heropi i, Hierbij zou dan ook een vertf ;*3 woordiging van de Palestijnse i koepelende verzetsbeweging aanwezig moeten zijn. 2'i Het Sowjetrussische persbi ij'2 TASS dat het verzoek van Mc J11 meldde zei dat het voorstel i non, gedaan in een boodschap, die 291,4 ren door de Sowjetrussische an !»Va sadeur in Washington Dobria ^'r overgebracht aan de Amerika 58% minister van buitenlandse 38% Kissinger. In die boodschap dat heropening van de confe»j noodzakelijk is omdat deelv»si gen zoals het Sinaï-akkoord tr Egypte en Israël het Midden tenprobleem als geheel niet fl sen. H3u Na een langdurige ziekte heeft de Here tot Zich genomen onze lieve, zorgzame Zuster en Tante Jacoba Cornelia Sckildmeüer in de ouderdom van 82 jaar. Amsterdam: A. Schildmeijer C. M. Schagen- Schildmeijer G. H. Schildmeijer E. M. van Breevoort- Schildmeijer C. J. Schildmeijer Neven en nichten Amsterdam, 10 november 1975. Derde Helmersstraat 61-huis. Thuis geen bezoek Verzoeke geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 78 uur in het gebouw vah de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 13 november om 11 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 10.30 u. ENIGE KENNISGEVING Tot onze grote ontsteltenis werd plotseling van ons weggenomen onze mede-directeur A. L. Verschoor op de leeftijd van 40 jaar. Gedurende 18 jaar heeft hij zich volledig inge zet voor de belangen van onze vennootschap, in welke tijd wij hem in hoge mate hebben leren waarderen. Zijn heengaan is voor ons een bizonder ge voelig verlies. Voor alles wat de heer Verschoor voor ons heeft betekend zal hij bij ons in dankbare herinnering blijven. Directie, Commissaris en Medewerkers Chr. de Vries B.V. Rotterdam, 5 november 1975 Scheepmakershaven 25. Ik zeg tot de Here: mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God, op wie ik ver trouw. Psalm 91 2. Op 9 november 1975 ls in volle vrede ontslapen mijn lieve Man. onze Vader, Schoonvader. Grootvader en Overgrootvader Arjj van Vliet op de leeftijd van 80 jaar. Voorburg: C. van Vliet- Camfferman Canada: C. van Vliet J. R. van Vliet-Maan Rijswijk: G. van Vliet M. M. van Vllet-Taal Rijswijk: D. van Vliet A. van Vliet- van Otterloo Canada: M. van Vliet E. van Vliet-Opgelder Klein-. achterkleinkinderen en verdere familie Voorburg. Chr. Rusthuis Nieuw Heeswijk, Sonnenburghlaan 2. Geen bloemem De overledene ls opgebaard ln het Chr. Rusthuis Nieuw Heeswijk, Sonnen burghlaan 2 te Voorburg. Bezoek van 19-20 uur. De rouwdienst ls bepaald op woensdag 12 november om 14 uur ln bovenge noemd rusthuis, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats Eikelenburg aan de Eike- lenburglaan 7 te Rijswijk. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren ln de ontvangkamer van de be graafplaats. 3«

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12