;een straffen voor atleten Nico Jansen speelgerechtigd George Best maand in Stockport Country 'Grand Prix nu onbetaalbaar' Canadese regering dekt tekorten niet Als ik zondag de hoofdprijs win in de Nationale Lotto ga ik op safari in de warme landen. 'ontrole op anabole steroïden wordt wel voortgezet de stirkandidaat voor adviseur Stichting Arbeidsbemiddeling - trekt zich terug uit Inter Football onomische crisis ft Britse sport Terugkeer in competitievoetbal na vrije transfer 250.000 dollar plus dollar per bezoeker De Oliveira en Nadia Comaneci besten van '75 in Reykjavik ZIAN blijft ongeslagen 8 -ffcAG 11 NOVEMBER 1975 1 8 -iflnll N SPORT TROUW/KWARTET 11 jiE (ANP) Tijdens het congres van de Europese Atletiek iciatie (EAA) is in Rome onder voorzitterschap van ir. Ad len langdurig gediscussieerd over het gebruik van spierverster- de middelen door atleten. Tijdens de Europese kampioenschap- vorig jaar september in Rome reageerden twee deelnemers tief op een test, waarin het gebruik van anabole steroïden werd .gesteld. Bij de finale van de strijd om de Europese beker in was dat bij zeven atleten het geval en bij de Europese kam- vjnschappen voor junioren in Athene reageerde één deelnemer .waarhtief. Na een discussie van vijf uur besloot de EAA de namen selo°f de betrapten aan de desbetreffende nationale bonden door te Christusn orïl die zelf maatregelen te laten nemen. aa*- aulen wees opnieuw op de gro- uwp evaren van het gebruik van de geto!ico en de schade die daar op latere leeftijd kan ont- an won Ir. Paulen was evenwel van mening dat het onrechtvaardig zou zijn de in Europa betrapte atleten te straffen terwijl bij andere conti nenten totaal geen anabolica con troles woraen uitgevoerd. Ir. Paulen die volgend jaar in Montreal zeer waarschijnlijk zal worden gekozen tot voorzitter van de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) als opvolger van de aftredende Markies van Exeter kondigde wel aan dat ir. Montreal tijdens de atletiekwedstrijden zal worden ge controleerd op het gebruik van anabolica. Het congres besloot op verzoek van de Europese televisie maatschappij en de Europese atletaekkampioen- schappen van 1978 een week te verschuiven in verband met de concentratie van een aantal inter nationale kampioenschappen. De Europese titelstrijd zal nu van 29 augustus tot 3 september in Praag worden gehouden. Bij de strijd op de Europa Cup In 1977 zal het damesprogramma wor den uitgebreid met de 400 meter horden en de 3.000 meter. De wed strijden om de Europese beker star ten met drie halve finales met acht landen, waardoor de voorronden kunnen vervallen. De nummers een en twee van elke halve finale gaan naar de eindstrijd waarvoor de be kerhouder en het organiserende land automatisch zijn geplaatst. Nieuw is de invoering van de z.g. B-finale waarvoor de nummers drie en vier zich plaatsen. Ook vier is het organiserende land automatisch gekwalificeerd. Het is dus mogelijk dat een nummer vijf uit een van de halve eindstrijden ook naar de B-finale overgaat. De z.g. banaan-polsstok, die dit sei zoen in de VS op de markt kwam en een springer een winst van mi nimaal tien centimeter kan opleve ren. is officieel toegestaan. De stok kan met onmiddellijke ingang op alle internationale wedstrijden worden gebruikt. De afvaardiging van de KNAU heeft vergeefs getracht het kalen dercongres 1976 in verband met het 75-jarig bestaan naar Nederland te halen. De keuze viel op Reykjavik, dat zich enkele jaren geleden ook al kandidaat had gesteld. her 'anspre f (_,OSter diedfST Nico Jansen, die van FC Amsterdam overging naar s aam enoord doch voorlopig geen verklaring van speelgerechtigheid de bes de KNVB heeft gekregen, is met ingang van vandaag speel- en, wa chtigd voor deze vereniging. Het sectiebestuur van het betaai- wnrnu oetbal heeft deze beslissing genomen na intensief overleg tus- orden dit bestuur> Sportclub Feyenoord en het bureau Inter Football, aan en aiding van het betaalde voetbal n gera 'e 210,1 op het standpunt, dat 7ï in gehouden was de opdracht van algemene vergadering van 10 wen j j onverkort te handhaven, vnjn Werd besloten dat geen ver achte tong tot spelgerechtigheid zou histori Jen afgegeven Indien sprake rden e van bemiddeling door een ln- n onds 'hè en/of persoon die hiervan voorn beroeP maakt. De bond was broke mening dat de rol van het. au Inter Football en bemidde- t was. dat ze de we LYSE p: we; bestuur van de Sportclub leven moord heeft na een nauwkeuri- inalyse van de bij de overgang Nico Jansen gevolgde procedu- erkend dat een 'grotere mate zorgvuldigheid van de Rotter- se club gewenst zou zijn ge it. 'Ten aanzien van Inter Foot- kwamen mr. J. H. Jonker, die bureau vertegenwoordigde, Jacques Hogewoning. sectie- (Reuter) De Britse heeft gisteren een pro- gepubldceerd waarmee ge- •beerd wordt de sport door de dlge economische crisis in Enge- te slepen. Het 'sport op een Je'-programma bevat onder voorstellen om niet meer in uik zijnde kerken, legerdepots, lopen en stations om te bou- tot sport- en wijkcentra. Sportraad is een onafhankelijk dat in 1972 bij de wet werd richt. De raad draagt de ver- oordelij kheid voor de sport in eland. Voor het jaar 1975 had Sportraad een budget van zeven len pont, ruim 37 miljoen gul- ens officials was 1975 een be- jaar voor de sport en staan g veel grotere problemen te iten. Maar, zo werd gezegd, was nu wel gedwongen ge- te gaan maken van bestaande iteiten. Aan de top van het r.teitenlijstje van de Sportraad iden dit jaar de voorbereidingen de Olympische Spelen, verschil- e wereldkampioenschappen en >ntwikk©ling van sportfacilditei - in achtergebleven gebieden in land. Robin Brook die dit jaar de zittershamer overnam van sir Bannister, zei dat ondanks zeer slechte financiële situatie de Sportraad toch gepoogd zal den de Britse sportlieden, die achterstand hebben opgelopen gebrek aan primaire faciliteiten, helpen. JLRENNEN Ben ten TIJe heeft de zomertttel ln het Ahoy-sportpa- Rotterdam ook het Nederlands -kampioenschap sprint voor amateurs veroverd. In de finale ver- hij Rlnd Lan®kruls. De strijd de derde plaats werd gewonnen «*>r Lou Veldit vOOr Peter van Wljk. BADMINTON Bij de open Noorse omploenschappen in Samdefjoerd is de Nederlandse kampioene Joke van «usekom tot drie finales doorge dongen zonder echter ook maar één te winnen. In het sames enlkel- 5*1 zegevierde Lene Koppen (Dene marken) met 8-11 11-3 Hl-3. In het domes dubbelspel wonnen Lene Kop- j*n en mge Borgst-roem met 16-3 15-7 ™n de Zweeds-Nederlandse combina- «e Annette BoerJesson-Joke van Beu- «Hom en in het gemengd dubbelspel wonnen Borgsitroem en Blo Hansen «et 15-4 16-14 van Beusekom en Niels wuun. In de finale van het heren enkelspel won Fleming Delfs (Den t 16-3 16-5 over Sture Johnsson 'Zwedeni ZWEMMEN Tijdens zwemwedstrij den. dde ln Den Haag zijn gehouden. d*ft ENITH Brigitte -het nationale "*ord op de 200 meter vrije slag (26 «eterbanen) verbeterd. ZIJ realiseerde |*n tijd van 2.01.4. Het oude record etond sinds 26 okt. op haar naam «et 2 02.0. voorzitter betaald voetbal, na diep gaand overleg tot de conclusie dat de huidige doelstellingen van dit bureau mede aanleiding zijn tot emotionele discussies over begrip pen als adviseren en bemiddelen. Om aan deze voor het gehele be taalde voetbal in Nederland on gewenste situatie 'n einde te maken heeft Cor Coster besloten zijn functie als dircteur van Inter Football neer te leggen. Het bureau zal onder directie van Piet .Keizer en Maarten de Vos worden voortge zet en zal zich ln de toekomst alleen met andere commerciële acti viteiten dan de overgang van spe lers bezighouden. Hierdoor zal de organisatie geen bemoeienis meer hebben met het tot stand komen dan wel verlengen van soelerscon- tracten. KANDIDAAT Het bestuur betaald voetbal heeft Cor Coster kandidaat gesteld voor de functie van externe adviseur van de Stichting Arbeidsbemidde ling Betaald Voetbal. In deze stich ting zijn de KNVB de werkgevers organisatie FBO, de organisatie van de werknemers de VVCS de vereniging van oefenmeesters in Nederland WON en Sociale Zaken vertegenwoordigd. 'Wij hebben dus genoegen geno men', aldus verklaarde de heer Hamstra. hoofd van de afdeling voorlichting en public relations van de voetbalbond, 'met de verklaring van Feyenoord dat de club onzorg vuldig heeft gehandeld. Dat onzorg vuldige handelen heeft te maken met de interpretatie van de begrippen be middelen en adviseren. Dat hebben we vanavond uitgesproken. Ieder een is er per slot van rekening bij gebaat dat Nico Jansen zo snel mogelijk kan spelen. Wij willen Nico Jansen was zondag nog slechts als toeschouwer (naast de geschorste Wim van Hanegem) in de Kuip aanwezig bij de derby tussen Feyenoord en Sparta. Zondag is Jansen in het duel tegen Ex celsior wel bjj Feyenoord van de partij- met de constatering van het on zorgvuldig handelen genoegen ne men en de verklaring van speelge rechtigheid afgeven.' KLASSE 'Nou dat is dan eerste reactie van Nico Jansen op het bericht, dat hij vanaf vandaag speelgerechtigd is voor Feyenoord. Het voormalige lieverdje toonde zich overigens nauwelijks verrast. 'Ik had er nu alle vertrouwen in,' klasse', was de aldus Jansen, die maandagavond op WEMMEN De macht van werel- recordhouder Roland Matthes op de 00 meter rug&la® is definitief gebro- »n. Nadat de OostduMeer bij de wereldkampioenschappen in Cell ge noegen moest nemen met de vierde lts. werd de 26-jarige student zon- ook ln eigen land verslagen. Bij ter in 2.1U.41 vóOr Matthes (2 Hl.72). He 100 meter rugslag won Matthes met een verschil van zeshonderdste Reende voor Lutz Wanje (59 61 tegen 59.67) De beste prestatie van de eer ste twee dagen was de 2 24,74 van Blrgiit Treiber op de 260 meter rugs lag dames. Kornella Ender ontbrak ""gens ziekte. IHOCKEY De uitslagen van de 1de wedstrijden voor het toer- jm de Nederlandse beker zijn: itBrussel 65. Den Bosch Trappers 49. Groningen— 63, LuikAmsterdam LONDEN George Best, het en fant terrible van het Britse voet bal, die zich nu heeft toegelegd op het maken van come-backs zoals hij vroeger doelpunten scoorde, heeft gisteren getekend voor de vierde divisie club Stockport County. De Ierse ex-international en ex-aanvaller van Manchester United heeft sinds 1973 geen competitievoetbal meer gespeeld. Het contract van Best met Stock- port United, laaggeklasseerd in die vierde divisie, heeft overigens slechts een looptijd van één maand en het karakter van een 'proef'. Er is geen bedrag bekend gemaakt. George Best, 29 jaar nu. was in zijn beste dagen ruim 3 miljoen gulden waard. Hij heeft zaterdag van Manchester United een vrije transfer gekregen. George Best heeft de afgelopen periode ln een aantal vriend schappelijke wedstrijden gespeeld. Hij verwacht zijn eerste duel voor Stockport (4 overwinningen na zestien wedstrijden) op 28 novem ber te kunnen spelen. Wanneer Best in zijn poging om terug te komen slaagt, bestaat de kans dat hij ook weer in de eerste divisie zal uitkomen. Stoke City heeft reeds Interesse getoond. FC Bayern gebruikt bjj de training nieuwe tegenstanders. Het zijn niet zand gevulde zakken, die bij het nemen van de vrije schoppen tijdens de training het 'muurtje' vormen. Franz Beckenbauer bekijkt zijn tegenstanders eens. Titel-gevecht DJAKARTA Nog voor het rust- signaal behoorde de finalewed strijd om het voetbalkampioen schap van Indonesië tot het ver leden. De militaire politie greep bij de ongeregeldheden in en twee spelers werden gewond van het veld gedragen. De wedstrijd tus sen Medan en Perslja uit Djakar ta liep uit de hand nadat in de bikkelharde wedstrijd een aantal spelers voor ruw spel was opge schreven. De stand was op dal ogenblik 11 en belde clubs wer den tenslotte tot kampioen uitge roepen. Italiaanse selectie ROME Vanaf vandaag (dins dag) bereidt Italië zich voor op de laatste wedstrijd uit de voorronde van het Europees kampioenschap tegen Nederland, die op 22 no vember in Rome wordt gespeeld. De spelersgroep komt in Varese voor een eerste centrale training bijeen. Bondscoach Enzo Bearzot heeft voor die training een groep van 22 spelers opgeroepen. De selectie bestaat uit: doel verdedigers: Zoff en Oastellint; verdedigers: Fac- chettl, Rocca, Bellugl, Roggl, Gen tile: middenvelders: Capello. Zac- charelli. Antognonl. Causio en Be- netti: aanvallers: Anastasi. Savol- di. Pulici en Bettega Topscorer DUSSELDORP De Bundesliga- ciub Fortune. Düsseldorf heeft het plan de 24-jarige Zweedse topsco rer Jan Mattson aan te trekken. Mattson maakte het afgelopen seizoen 31 doelpunten. Mond-op-mond Gillingham Ron Durham, trai ner van de Britse derde divisie- club Cardiff City. heeft zaterdag het leven gered van zijn speler Phil Dwyer. Dwyer raakte na een botsing met een speler van Gil lingham buiten bewustzijn. Dur ham paste mond-op-mond beade ming toe. waarna Dwyer naar een ziekenhuis werd overgebracht, dat hij zondagmorgen weer kon verla ten. Levski derde SOFIA De competitiewedstrijd, die Levski Spartak Sofia zaterdag bij CSCA Sofia had moeten spe len. is verschoven naar 3 decem ber Levski Spartak. in de derde ronde van het toernooi om de UEFA-beker tegenstander van Ajax. bezet op de ranglijst van de Bulgaarse eerste divisie de derde plaats met 14 punten uit 10 wed strijden. Akademlk Sofia, dat uit tegen Spartak Plven 00 speelde, heeft de leiding met 15 punten uit 11 wedstrijden. CSKA is tweede met hetzelfde totaal als Levski Spartak. 14 uit 10. bezoek was bij zijn ploeggenoot Willem van Hanegem. 'Als het nu niet was gebeurd, dan was het nooit meer gelukt. Die mannen gaan tenslotte niet voor niets naar Zeist toe.' De vraag of hij zondag zal spelen in de Rotterdamse derby tegen Ex celsior. ontweek Nico Jansen la chend. Trainer Antoni Brzezanczyk maakte aan de twijfels, voor zover die er nog waren, snel een einde: 'Natuurlijk speelt Nico zondag. Daar hebben wij hem voor gekocht en ik kan hem nu erg goed gebruiken. Ik ben overigens erg blij, dat de zaak achter de rug is.' Drs. Martin Snoeck, voorzitter van de Vereniging van Contractspelers (VWS), wilde maandagavond, di rect nadat het bericht bekend werd, nog geen oordeel geven. 'De ver antwoordelijkheid van de beslissing ligt bij het sectiebestuur. Wij heb ben veel moeite met deze oplossing, vooral gezien de ervaringen uit het recente verleden. Wij willen weten welke afspraken er zijn gemaakt. Hoe Inter Football precies blijft functioneren. Wij hebben geëist, dat er binnen zeer korte tijd een bespreking zal plaatsvinden tussen Cor Coster en Karei Jansen, onze secretaris, die opheldering moet ge ven. Voorlopig plaats ik vraagte kens achter de hele zaak. Ik ben natuurlijk wel blij dat Nico Jansen nu eindelijk kan spelen', aldus Martin Snoeck. Kosten Spelen boven de 1.000 miljoen dollar? MONTREAL (UPI) Pierre Trudeau, de eerste minister van Canada, heeft tijdens een radio-interview herhaald, dat de federale regering niet van plan is het tekort van de organisatie van de Olympische Spelen van 1976 aan te zuiveren. Dit tekort wordt momenteel op een bedrag van ongeveer 400 miljoen dollar geraamd. 'Ik geloof niet dat het juist is de belastingbetalers hiervoor te laten opdraaien.' aldus Trudeau. 'Toen Brits Columbia de Winterspelen wilde organiseren kwam men ook vragen hoeveel de federale regering wilde bijdragen en of Ottawa bereid was een deficiet aan te vullen. Wij hebben daarop ontkennend geantwoord en zien niet in waarom wij voor Montreal een uitzondering zouden maken. Dat zou unfair zijn tegenover Brits Columbia.' De premier maakte duidelijlk dat de regering toch al 610 miljoen dollar bijdroeg door het verzorgen van allerlei diensten. Men verwacht dat burgemeester Drapeau van Montreal deze week aan de regering van de provincie Quebec om een aanvullend krediet van 200 miljoen dollar zal vragen. Dan zullen de totale kosten al zijn opgelopen tot 812 miljoen dollar. Twee jaar geleden werd nog aange kondigd dat er niet meer dan ongeveer 200 miljoen dollar nodig zou zijn. Een lid van de gemeenteraad van Montreal, Michael Fainstat. heeft gezegd dat zijn partij, de 'Montreal Citizens Movement', bij de rege ring van de provincie Quebec zou moeten aandringen op een onder zoek 'naar de schandalig hoog gestegen kosten voor de organisatie van de Olympische Spelen van 1976'. Fainstat verwacht dat de totale kosten uiteindelijk 1.000 miljoen dollar (2.650 miljoen gulden) zullen bedragen. Fainstat zei dat zijn partij had vernomen dat de gemeente raad van Montreal binnenkort opnieuw gevraagd zal worden een aanvullende lening van tenminste 100 miljoen dollar (265 miljoen gulden) goed te keuren. Op 6 augustus nog stemde de raad in met een extra krediet van 116 miljoen dollar. De stemmenverhouding was toen 34 voor en 17 tegen. De Montreal Citizens Movement is de oppositie partij van de Civic Party van burgemeester en Olympisch voorvechter Jean Drapeau. FRANKFORT (AP) De voornaamste organisator van de West- duitse Grand Prix in de formule 1, die wordt verreden op het circuit van Nürenburg, heeft gezegd dat hij in 1976 die wedstrijd zou kunnen laten houden voor wagens in de formule 2 wegens de 'astronomische bedragen' die de ploegen der formule 1 renners vragen. 'Het wordt ons teveel', zei Herbert Schmitz, de secretaris van de Westduitse Automobilisten Club die belast is met het renwezen. Alleen in Monte Carlo kan men de Grand Prix nog betalen. Daar kan men voor 25 ploegen 250.000 dollar "Dik li winnQQ? plus per betalende bezoeker een J-viL/ii W liniaal dollar neerleggen, hetgeen de for mule 1-renners eisen. In Monte Carlo brengen de beste plaatsen op de grote tribune 200 mark op maar op de Nürenburgring, aldus Schmitz is 75 mark niet eens haalbaar. De bond van formule 1-renners had voor 1976 per wedstrijd eerst 350.000 dollar gevraagd maar kwam toen tot het vergelijk: 250.000 dol lar plus een dollar per betalende bezoeker. De meeste organisatoren zullen dit niet kunnen opbrengen, zei Schmitz tijdens een vergadering van de Sportcommissie van de in ternationale a utomobil ist en bond In 1975 ontvingen de ploegen per wedstrijd 160.000 dollar. Als zij hun eisen voor 1976 niet aanmerkelijk beknotten dan kon het gebeuren dat er in 1976 op de Nürenburgring alleen maar een wedstrijd in de formule-2 wordt verreden, aldus Schmitz. LONDEN Uit een door het Ame rikaanse persbureau UPI gehouden onderzoek onder een aantal Euro pese sportjournalisten zijn de Bra ziliaanse atleet Joao de Oliveira en de Roemeense turnster Nadia Co maneci ais sportman en sportvrouw van het jaar 1975 naar voren geko men. De 23-jarige De Oliveira kwam dit jaar tijdens de Pan-Ame rikaanse spelen in het bezit van het wereldrecord h inks taps prong in Mexico City. Hij bracht het op 17.89 meter, hetgeen een verbete ring van 45 centimeter betekende. De dertien jarige Nadia Comaneci werd in Noorwegen Europees turn- kampioene. Op de lijst van de beste tien komen zowel bij de da mes als bij de heren geen Neder landse namen voor. REYKJAVIK (Reuter) De Hon gaar Zoltan Ribli heeft het zone schaaktoernooi ln Reykjavik gewon nen. Hij verzamelde 11 punten uit 14 partijen. Over de bezetting van de tweede plaats is nog geen beslis sing gevallen. De Israëliër Liberzon is uitgespeeld en heeft 10% punt. De Joegoslaaf Bruno Parma en de IJs lander Olafsson. die beiden 9% pun ten bezitten, braken echter hun par tij tegen respectievelijk de Deen Ha- mann en de Tsjech Jansa af. Beide stellingen staan in evenwicht. Jan Timman en de Ier Murray kwamen zonder te spelen remise overeen om persoonlijke redenen van de Neder landse grootmeester. Zondag is zijn vader overleden. De stand is: 1, Rlbll 11 punten, 2. Liber zon 10»i, 3. Parma en Olafsson 9t4 en 1 afg., 5. Poutlalnen 81.!, 6. Ostermeyer 7* en 1 afg.. 7. Timman 7«4. 8. Zwaig en Jan- sa 7 en 1 afg... 10. Hamann 6Vi en 1 afg., 11. Hartston 6V4, 12. Murray en Van den Broeck 3%. 14. Lalne en Thorstelnason 2. Tijdens het zoneschaaktoernooi in Sofia zijn enkele afgebroken partij en uitgespeeld. Hierbij was Hans Ree niet betrokken. Hij deelt momenteel de achtste plaats met zes punten uit twaalf partijen. De leiding is in han- de van Matanovic (Jsl). Saks (Hon). Sigurjonsson (IJsl) en Ermenkov (Bul), die allen 7% punten hebben. Ree, staat op 6 punten. (Advertentie) Elke zondag uitslag. Maak het u gemakkelijk meteen maandformulier. Een voorbeeld.Voor f 19,- (f 18,- inleggeld f I,- administratiekosten) hebt u 24 kansen op de eerste prijs. En die is meer dan eens een half miljoen. Idee? Haal meteen een formulier bij uw club of winkelier. AMSTERDAM (ANP) In de wa- terpolocompetitie heeft Zwemlust Den Hommel voor een grote ver rassing gezorgd door Neptunus Arn hem in eigen bad een gelijkspel (55) af te dwingen. Bij het in gaan van het laatste speldeel ston den de Arnhemmers nog met 31 voor en tien seconden voor tijd leidde Neptunus nog met 54. Jan den Boer maakte toen voor Zwem lust Den Hommel gelijk. De twee koplopers. ZIAN/Vitesse en HZC De Robben maakten geen fout. De nog zonder puntenverlies zijnde Hage naars wonnen ln Amersfoort met 8—1 van AZPC, terwijl HZC de Robben het wel erg teleurstellende De Meeuwen met 91 terugwees. Bij ZIAN/Vitesse was de Zweed Carlsson goed op schot met drie doelpunten, een aantal waarvoor in Hilversum de HZC'ers Wim Herm- sen en Nico Landewehr ook te kenden. Wat de gedachten van Hairy Vriend zaterdag avond waren, zal wel een raadsel bidj ven. Vriend zag het door hem getrainde De Zijl/LGB in Leiderdorp met 53 van het IJ winnen, en juist van Het IJ Is Harry Vriend voorzitter. VZC Veenendaal verloor thulsspe- lend van een duidelijk beter AZC Alphen met 52 en de Veenenda- lers vielen daardoor wat terug. PSV drukte DZV vaster op de laatste plaats dooi ln Eindhoven met 115 te winnen. Hoofdklasse: VZC VeenendaaJ AZC Alphen 2—5; De Zijl LGB-Het IJ 53; AZPC-ZIAN-Vltesse 1—8; HZC De Rob ben-De Meeuwen 91; Neptumis Am- hem-Zwemlust Den Hommel 55; PSV- DZV 11—5; Eerste klasse: SVH-Esca 4— 4; ZCE-GZC 1—7; HZPC-De Amer ÏO—2; Nereus Polar Bears 33; UZSC-DSZ 65; DJK-LZ'86 1—8. Stand: 1 Zian Vitesse 7-14, 2. HZC de Robben 7-13. 3. Neptunus Arn hem 7-11. 4. AZC Alphen 7-10, 5. VZC Veenendaal 7-8. 6. De Meeu wen 7-7. 7 Zwemlust Den Hommel 7-6, 8. ACFC 7-5. 9. De Zijl LGB 7- 5. 10. PSV 7-4. 11 Het. IJ 7-2. 12. DZV 0

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 11