FAMILIEBERICHTEN aal Omdat u uw energie zo hard nodig hebt... ZATERDAG 8 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-16.30 uur 020-913456; van 16.30-20.00 uur 020-220383. GETROUWD: C. Maus-Hoedeman J. Kooiman Adres: Jul. v. Stolberglaan 45. Den Haag. IN PLAATS VAN KAARTEN Met grote dankbaarheid geven wij u kennis dat onze lieve Ouders en Grootouders G. de Beus en A. de Beus-de Gooijer op 18 november a.s. de dag herdenken dat zij 60 jaau geleden in het huwelijk traden. Hun dankbare kinderen: LeidschendamJ. Luiten-de Beus H. Luiten Arnhem: C. de Beus R. de Beus Harkema Heerde: C. J. J. Houtman-de Beus G. J. Houtman Heerde. Elburgerweg 8 Gelegenheid tot feliciteren: zaterdag 15 november a.s. van 15.3017.00 uur in het vacantieoord ..De Koerberg". Koerbergseweg 4 te Heerde.—.^ 1950 1975 Een begin een eind er midden in dankbaarheid. Wij mogen het beleven God zelf heeft het gegeven Op 15 november is het 25 jaar geleden dat onze Ouders W. Buurman en J. Buurman-Heikamp in het huwelijk traden. Gelegenheid tot felicitatie 15 november in „Reho- both". Achterweg te Lisse van 15.30 tot 17.00 uur. Hun kinderen: Arie en Margriet Henk Jan en Mieke Wim ..De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken". Ps. 23. Heden is in zijn slaap overleden onze 'geliefde Oom en Neef Leonard Sophie Willem Verbeek in de ouderdom van 96 jaar. Namens de familie: H. C. van Oort. Dinxperlo. 6 november 1975. ..Dr. Jenny Rusthuis". Correspondentie-adres: Breitnerstraat 8, Arnhem, tel. 085423832. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 11 november a.s. De rouwdienst wordt gehouden om 14.00 uur in de Ned. Hervormde Kerk te Dinxperlo. waarbij u vriendelijk wordt uitge nodigd. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden." 2 Tim. 4 7 Ten gevolge van een ernstig ongeval is tot onze grote droefheid van ons heengegaan onze lieve zorgzame Man en Vader Johan Paulus Kortbeek op de leeftijd van 42 jaar. S. Kortbeek-Koning Frans Joke Fieke Peter en verdere familie. Aalsmeer. 6 november 1975 A. H. Blaauwstraat 21 De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. Kerk. Ophelialaan 247 te Aalsmeer, dins dag 11 november a.s. om 14.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer. Thuis liever geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw ,,'t Baken" naast de Geref. Kerk, ingang Sportlaan 86. Aalsmeer. Ten gevolge van een noodlottig ongeval heeft de Here tot Zich genomen onze Zoon. Broer. Zwager en Oom Johan Paulus Kortbeek op de leeftijd van 42 jaar. Amsterdam: J. W. Kortbeek-Sluik Australië: L. G. Kortbeek S. Kortbeek-Groot Linda en Tommy Aalsmeer. 6 november 1975. Heden nam de Here tot Zich in zijn eeuwige heerlijkheid, mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Teunis Oudshoorn op de leeftijd van 84 jaar. Amsterdam: G. Oudshoorn-Verheul Diemen: J. Hoffman-Oudshoorn C. Hoffman Enschede: H. Kan-Oudshoorn F. M. Kan Bodegraven: C. Pronk-Oudshoorn J. Pronk 's-HertogenboschG. A. Oudshoorn Koekange: G. J. Schouten-Oudshoorn P. Schouten Amsterdam: J. J. Bakker-Oudshoorn M. Bakker Amsterdam: J. C. van de Groep- Oudshoorn J. van de Groep Galt (Ont.) Can.: H. Oudshoorn C. Oudshoorn-den Haan St. Catharines. Can.: J Oudshoorn A. Oudshoorn-de Vries Klein- en achterkleinkinderen Amsterdam. 6 november 1975. Arondeusstraat 50-huis. De overledene is opgebaard in een rouwkamer van de Coöperatie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183. aldaar geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 11 november a.s. tegen 12.45 uur op de begraaf plaats ..Westgaarde", Ookmeerweg/Osdorper- ban, Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). Vertrek vanaf de P. C. Hooftstraat 181-183 te 12.15 uur. Heden behaagde het de Heere na een zeer ge duldig gedragen ziekte uit ons midden weg te nemen onze geliefde zorgzame Man, Vader, Opa. Broer, Zwager en Oom Cornelis van Gaaien op de leeftijd van 71 jaar. Benthuizen: L. van Gaalen-Verduijn Putten (Gld.)J. C- van der Sterre- van Gaaien C. van der Sterre Lelystad: J. Dogterom-van Gaaien M. Dogterom Benthuizen: S. van Gaaien H. van Gaaien en kleinkinderen Benthuizen. 6 november 1975 Dorpsstraat 218 De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden dinsdag 11 november om 11.30 uur op de alge mene begraafplaats „Vrederust" te Benthuizen. Geen bloemen. Want deze God is onze God, Hij is ons deel. ons zalig lot. door tijd noch eeuwigheid te scheiden; ter dood toe zal Hij ons geleiden. Psalm 48 vers 6 berijmd. Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster, Schoonzuster. Tante en Vriendin Abelina Wilhelmina Hekkert van der Weg op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: M. Heilbron 's-Gravenhage. 7 november 1975. Mankesstraat 113. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 11 no vember a.s. te 12 uur op de N.H Begraafplaats bij de Dorpskerk. Schoolstraat 8 te Wassenaar, voorafgegaan door een dienst in de Gerefor meerde Kerk. Zijllaan 4 te Wassenaar, aan vangende te 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in één der zalen van bovengenoem de kerk. Heden ging onverwacht van ons heen mijn lieve Zuster en onze Tante A. W. Hekkert-van der Weg Psalm 90. Hilversum. Hazelaarlaan 10: J. A. Hogewoning- van der Weg Den Haag: A. M. Dijk-Hogewoning H S. Dijk Vrijdag, 7 november 1975. Ten gevolge van een noodlottig ongeval heeft de Here tot Zich genomen onze Schoonzoon. Zwager en Oom Johan Paulus Kortbeek op de leeftijd van 42 jaar. Amsterdam: S. Koning-Oudheusden Bergem (Frl.)M. J. v. d. Meer-Koning Amsterdam: G. Koning K. Koning-v. d. Bovenkamp Harderwijk: J. L. de Kam J. de Kam-Koning Katwijk: P. H. Koning Soest: A. H. Saathof H. R. A. Saathof-Koning en neven en nichten Aalsmeer, 6 november 1975. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze collega, mevrouw M. J. H. van RQ-Zitman orthodontist Door haar diep menselijke benadering van pro blemen was zij voor velen een grote steun. Het bestuur van de Leidse Tandartsen Vereniging J. de Bruyn. voorzitter; W. van der Sluijs, secretaris. Woensdag 5 november is onze lieve Dochter, Moeder en Grootmoeder M. J. H. van Rij-Zitman geboren 10 juli 1913 weduwe van E. T. van Rij aan de gevolgen van een verkeersongeval overleden. De begrafenis heeft in de familiekring plaats gevonden. Leiden: M. H. Zitman-v. Biemen Berkel en Rodenrijs: G. van Rij A. E. D. van Rij-de Jong Carolien en Janneke Katwijk: Th. L. J. van Rij E. van Rij-Kloots Leiden: TJ. van Rij Wageningen: M. H. van Rij R. R. Wientjes Leiden. 7 november 1975. Hoge-Rijndijk 16. NEDERLANDS HANDBAL VERBOND geeft met diep leedwezen kennis van het over lijden van haar Bondstrainer. de heer Heinz Henneberg Op 52-jarige leeftijd is hij maandag 3 novem ber te Utrecht plotseling van ons heengegaan. Wij zullen deze toegewijde handbal-enthousiast blijven gedenken. De begrafenis zal plaats vinden op maandag 10 november om 10.00 uur op de Stedelijke Begraafplaats te Langen (Hessen, W.-Duits- land). In verband hiermede zal het Bondsbureau die dag zijn gesloten. Amsterdam. 7 november 1975. Namens het Bestuur A. J M. Schimmel (voorzitter) en W. van der Voordt (secretaris-penningmeester) Ps 43 4 (o.b.). Dan ga ik op tot Gods altaren, Tot God, mijn God de bron van vreugd. Biddend en verlangend, volkomen bereid om naar zijn Hemelse Vader te gaan. na veel be nauwdheid en pijn nam God van mij weg mijn innig geliefde zeer goede Man Jacob van Schie echtgenoot van Margo Barnhoorn op de leeftijd van 75 jaar. M. van Schie-Barnhoorn Alphen aan den Rijn, 6 november 1975. Waalstraat 5. Aan huis liever geen Dezoek Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 10 november a.s. in de Maranatha- kerk, Raadhuisstraat te Alphen aan den Rijn. Aanvang 1.00 uur n.m., waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de Oosterbe graafplaats. Aankomst aula 2.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de aula van de begraafplaats. Heden nam God tot Zich op Zijn tijd onze geliefde Zwager Jacob van Schie echtgenoot van Margo Barnhoorn, op de leeftijd van 75 jaar. VoorschotenG. Kriege-Barnhoorn Valkenburg (Z.H.): P. Barnhoorn G. A. Barnhoorn-Kralt G. Barnhoorn B. J. Barnhoorn-de Wit G. C. van Delft-Vegt A. L. van Delft Wassenaar: G. Nell-Barnhoorn D. Nell Alphen a. d. Rijn, 6 november 1975 In de hoop op eeuwig leven ging van ons heen mijn innig geliefde Vrouw, onze Moeder en Grootmoeder Wilhelmina Boer-Ilmer op de leeftijd van 68 jaar. Matt. 17 20. BeetsterzwaagE Boer Stiens: A. Broeksma-Boer S. Broeksma Almelo: A R. Boer J. Boer-Farulewski Haren (Gr.)W. Boer-Riemersma P. Riemersma Zoetermeer: Flip Boer en Leeuwarden: Jetty Boelens en kleinkinderen Beetsterzwaag, 7 november 1975 De Wissel 26. De rouwdienst zal worden gehouden op dins dag 11 november 's middags om half 2 in de Gereformeerde Kerk achter de Hiemen 41 te Beetsterzwaag. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Ontmoetingscentrum van de Gerefor meerde Kerk. Geloofd zij God met diepst ontzag Hij overlaadt ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. Na een leven waarin de dankbaarheid aan God een belangrijke plaats innam riep de Here tot Zich Zijn kind, onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader Hendrik Koren gehuwd geweest met Aletta G. Koning eerder gehuwd met Jacoba Kasteleijn op de leeftijd van 81 jaar. k Zal met mijn ganse hart Uw eer vermelden Heer. U dank bewijzen. Utrecht: Joh. Koren H. G. Koren-Helderman Hilversum: T. O. Koren J. Koren-Helderman Zoetermeer: J. Baars-Koren P. J. Baars Oudewater: C. E. A. Nagtegaal-Koren J. H Nagtegaal Klein- en achterkleinkinderen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op maandag 10 november a.s. om 2.00 's middags in de aula van „Schuylen- burcht". Hekendorperweg 2. Oudewater, te leiden door de weleerwaarde heer Ds. C. Ch Griffoen. Geref. predikant te Woerden. Vader ls opgebaard in „Schuylenburcht". De teraardebestelling zal om plm. 2.30 uur plaatsvinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Oudewater. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in „De Hoeksteen", IJssel- kade te Oudewater. Oudewater, 6 november 1975. Correspondentie-adres Westsingel 26, Oudewater. Psalm 45 (onberijmd). De HERE God heeft tot Zich genomen onze lieve en trouwe Vader en Grootvader Johannes Adriaan Pieter Stroes weduwnaar van Hendrika Jantina Gommer. geboren 15 januari 1895. St. Nicolaasga: Karei en Lily Haarlem: Jan en Tine Vriezen veen: Roelie en Herman Heemstede: Marius en Tiny Aalsmeer: Adeline en Nic Aarle-Rixtel: Ad en Ellen Wijk bij Duurstede: Herman en Corrie Hoofddorp: Joop en Henny HaarlemTineke en kleinkinderen Haarlem. 7 november 1975 Zaanenlaan 102 Correspondentie-adres: Floresstraat 88, Haarlem. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De begrafënis zal D.V. plaatshebben dinsdag 11 november a.s., 14.00 uur, op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van Zaanenlaan 102 circa 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Heden heeft het de Here behaagd om tot Zich te nemen na een moedig gedragen lijden mijn lieve en zorgzame Vrouw, onze Moeder en Oma Anna Rip echtgenote van L. Middelkoop ,op de leeftijd van 65 jaar. En nu, wat verwacht ik, Here? Mijn hoop, die is op U. Ps. 39 8 Heemstede: L. Middelkoop Leiderdorp: C. G. Bavinck-Middelkoop H. Bavinck Johan Peter Amsterdam: C. J. Middelkoop Hilversum: A. L. Vos-Middelkoop J. W. Vos Amsterdam: M. W. Coumou- Middelkoop W. F. Coumou Heemstede, 6 november 1975. Camplaan 30. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op dinsdag 11 november om 10.30 uur. in de Pinksterkerk. Camplaan te Heemstede, waarna gelegenheid zal zijn de condoléantie-registers te tekenen. De begrafenis zal direkt na de dienst in fami lieverband plaatsvinden. Geen bloemen Geen bezoek. „De Heere is mijn Herder." Psalm 23 1 (onber.). Heden nam ie Heere zacht en kalm tot Zich, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Cornelis van der Voet echtgenoot van G. Hoekstra in de ouderdom van 77 jaar. Namens 1e familie: G. van der Voet-Hoekstra Kinderen en kleinkinderen Sassenheim, 6 november 1975 Beatrixstraat 1 De rouwdienst is bepaald op maandag 10 no vember a.s. 2 uur n.m. in het Rouwcentrum „Vliem". Jacoba van Beieren'aan 4, Sassen heim. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats van de Herv Kerk te Sas senheim plm. 2 45 uur n m. Gelegenheid tot condoleren in voornoemd rouwcentrum- zaterdagavond a.s. van 78 uur en na de_begr*renis (zijuitgang begraafplaats). De Here heeft toch nog onverwacht tot Zich geroepen mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Berendjen Hilliorst-Boeve op de leeftijd van 76 jaar. „In het huis mijns Vaders zijn vele woningen." Geesteren: G. H. Hilhorst Staphorst: B. Hilhorst H. A. Hilhorst-Massier Geesteren: J. Hilhorst E. J. Hilhorst-Venderink Hummelo: A. B. Hilhorst W. B. Hilhorst-Berendsen Gelselaar: F. Berendsen-Hilhorst F. A. Berendsen Geesteren: J G Hilhorst Hilhorst-Bisperink en Kleinkinderen. Geestéren, 6 november 1975. Molenweg 8. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op maan dag 10 november op de algemene begraafplaats te Geesteren om 14.30 uur. voorafgegaan door een rouwdienst, in de Gereformeerde Kerk te Geesteren. welke begint om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis te Geesteren. Liever geen bloemen. Heden ging naar het vader huis met de vele woningen mijn lieve zwager Johannes Adriaan Pieter Stroes In de leeftijd van 80 jaar H. G. Gommer Aalten. 7 november 1975 Ludgerstraat 47 'Beth-San* "Tw 11-8-1906 t 5-11-1975 Hoe groot is Uw goedertie renheid. o Heer. Dies de mensenkinderen overnach ten onder de schaduw Uwer vleugelen. Psalm 36 8. Na een geduldig gedragen lijden doch in onderwer ping aan Gods heilige wil, heeft het de Vrijmachtige behaagd tot Zich te roepen mijn Innig geliefde Man. onze Vader, Broer. Zwager en Oom Marius Cornelis Been Zijn grootste Vriend was en verdere familie Rijswijk. 5 november 1975. Lijsterbeslaan 15. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Diaconessenhuis. Fontey- nenburghlaan 5 te Voor burg. n.m. De kerkdienst zal maandag 10 november a.s. om 10 uur worden gehouden in de ka pel van bovengenoemd Dia conessenhuis waarna de ter aardebestelling zal plaats vinden omstreeks 10.45 uur op de begraafplaats ..Nieuw Eykenduynen". ingang Kamperfoeliestraat te Den Haag. Vertrek van de rouwkamer van het Diaconessenhuis om 10.30 uur. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven ons betoond dens de ziekte en na het overlijden van mijn gelie Man, onze zorgzame Vader. Behuwd- en GrootvaiF? Frederik Heemskerk zeggen wij u hartelijk dank. In het bijzonder zijne weleerwaarde heer ds. Dan ma, de plaatselijk eartsen voor de geestelijke en chamelijke verzorging. Familie C. Heemskerk-Schonev( Rijnsburg, november 1975. Annemoonestraat 23. or iho opv ap ng ni m nd M. op] rh jen •db rol, ter jen be: bet M n< eo: lag rhe ir: iet hei vij: D ek< en nt- ,fc net na Ht Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven ons betoond het plotseling overlijden van ons geliefd Zoontje Broertje Freddy Heemskerk zeggen wij u allen nartelijk dank. In het bijzonder zijne weleerwaarde heer ds. Daij ma. de plaatselijke artsen, de familie Heemskerk V familie Van Klaveren, vrienden, kennissen en bu voor de geestelijke en medelevende belangstelling ons tot grote troost is geweest, begrafenisverenig *et .De Laatste Eer" voor de keurige en correcte uitv I ring van de begrafenis. Familie D. Heemskerker Karei Doormanstraatjchl Rijnsburg, november 1975. tóe Langs deze weg willen wij doktoren en verplegen personeel van de Dr. Cramer A afdeling van h< Diaconessenhuis te Utrecht oprecht bedanke voor de lange en liefdevolle verpleging van wijle onze tante Neeltje Metzger-De Vaal Namens de familie T. C. Langerak-Westerhoud Utrecht. 8 november 1975. di "SCHRIFT en GETUIGENIS" Zondag 9 november 1975 5 uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht Dr.E.Masselink te Rotterdam. Staat u er wel eens bij stil dat er in uw ..lichaamshuishouding" door allerlei invloeden en veranderingen vrij gemakkelijk tekorten kunnen ontstaan? Aan mineralen, aan ijzer vooral? Het gevolg daarvan is het overbekende gevoel van futloosheid en gedeprimeerdheid. Maar. als u dat gevoel onderkent, dan kunt u er ook iets aan doen Door elke dag een gul glas Pleegzuster Bloedwijn te drinken een krachtwijn die mineralen en andere versterkende stoffen bevat, waardoor uw weer stand wordt verhoogd en het gevoel van levenslust en fitheid wéérkeert. Het drinken van een glee Pleeg zuster Bloedwijn is, van oudsher een zeer goede gewoonte. Verkrijgbaar bij uw drogist of apotheker. voor dat fijn* gevoel van fitheid HERVORMDE STICHTING CRABBEH0FF Groen van Prinstererweg 38 Dordrecht Ter gelegenheid van het beëindigen van de werkzaamheden van dokter K. J. Nanninga als geneesheer-directeur van het Verpleeghuis Crabbehoff op 28 november a.s. worden OUD- PERSONEELSLEDEN gaarne uitgenodigd om afscheid te komen nemen tussen 14.30 en 17.00 uur. Voor deelname aan een afscheidscadeau staat onze giro rekening 31 31 75 t.n.v. bovengenoemde Stichting ter beschik king vóór 20 november a.s. Verzocht wordt vriendelijk Uw eventuele mede-oudpersoneelsleden van deze uitnodiging op de hoogte te brengen. Wij zullen U gaarne ontvangen. De Commissie HERVORMDE STICHTING CRABBEHOFF Groen van Prinstererweg 38 Dordrecht Ter gelegenheid van het beëindigen van de werkzaamheden van dokten K. J. Nanninga als geneesheer-directeur van het Verpleeghuis Crabbehoff op 28 november a.s. worden OUD- PATIËNTEN gaarne uitgenodigd om afscheid te komen nemen tussen 10.00 en 11.00 uur. Voor deelname aan een afscheidscadeau staat onze giro rekening 31 31 75 t.n.v. bovengenoemde Stichting ter beschik king vóór 20 november a.s. Verzocht wordt vriendelijk Uw even tuele mede-oudpatiënten van deze uitnodiging op de hoogte te brengen. Wij zullen U gaarne ontvangen. De Commissie

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10