de verpleging heeft u nodig van arkel instituut .+- De nieuwe afdeling oncologie bouwen we samen op. Dat kan alleen met de juiste mensen. academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam afdelingshoofd orthopedagoog Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit rh ZON EN SCHILD te Amersfoort docent(e) verpleegkundige Verpleegkundigen BL0EMENDAAL1 hoofd van de verzorging ZON EN SCHILD te Amersfoort opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige ZIEKENVERZORGENDEN verpleegkundig directeur Jwtsocki£tLp(iedcigo(jiscIi ceiÈrum verpleegkundig adjunkt-direkteur (m/v) Instituut voor Meer en Bosch - De Cruquiushoevë ZATERDAG 1 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET 20 Psychiatrisch centrum uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken Het docententeam van de opleiding vraagt ter aanvulling een die in samenwerking met de aanwezige docenten de opleiding psychiatrisch verpleegkundige kan verzorgen. Het kunnen meedenken en uitvoering geven aan de nieuwe "opzet van de B opleiding wordt belangrijk geacht. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma zieken verpleging B en het diploma van de docentenopleiding. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer A. Boer, hoofd van de opleiding (tst 440) Sollicitaties kunt u richten aan het hoofd personeelszaken. Utrechtseweg-266 te Amersfoortr. tel. 033—2 85 34, Prol. Chr. Tehuis voor kinderen met geestelijke ontwikkelingsstoornissen Helling weg 1, Postbus 186. Soest. Tel. (02155) 17444 Voor ons instituut, waar 126 kinderen met ontwikkelingsstoornissen wonen en leven, vragen wij met het oog op het komende vertrek van de huidige functionaris een (mnl.ofvrl.) in een part-time dienstverband voor 2 dagen per week. De mogelijkheid bestaat om t.z.t. een volledige dienstbetrekking aan te gaan. De functie omvat o.a.: het in overleg met de opvoedingsteams, waartoe ook de medewerkers van onze B.L.O.-school behoren, opstellen van adviezen inzake het behandelingsplan; de begeleiding van hetgroepspersoneel; het meewerken aan de realisering van een bestaand herstructureringsplan. Wij verwachten daarvoor: een voltooide universitaire opleiding in de (ortho) pedagogiek ofwel een M.O.-B-akte pedagogiek; naast kennis van gedragstherapieën, ervaring in de omgang met kinderen zowel individueel als in groepsverband: goede contactuele eigenschappen; positief christelijke levensovertuiging; Salariëring vindt plaats conform de adviezen van de Nationale Ziekenhuisraad. Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij drs. L. M. H. Robbroeckx. Sollicitatie te richten aan de directeur. Op onze nieuwe afdeling oncologie zullen patiënten met kanker worden behandeld. Er zijn in Nederland nog maar weinig centra waar men zich specifiek op de behandeling van kanker toelegt. De intensieve wijze van behandeling vraagt veel inzet van de verpleegkundigen en stelt hoge eisen aan de verpleegtechnische vaardigheid. Ervaring is daarom noodzakelijk. Ook de begeleiding van de patiënten is van groot belang. Het vereist veel geduld en inspanning om een goed kontakt tot stand te brengen. U zult begrijpen dat we voor deze afdeling oncologie beslist de juiste mensen nodig hebben. Mannen en vrouwen, die deze taak op zich kunnen nemen. Om zo samen "een afdeling op te bouwen, waar men alles doet om de patiënten optimale kansen tot herstel te geven. Wie zoeken we? Met A opleiding. Zoals al eerder gesteld: verpleegkundige ervaring en de patient goed kunnen begeleiden zijn belangrijke keuze criteria. Afhankelijk hiervan geschiedt de aanstelling als verpleegkundige- salaris maximaal f 2.011,- bruto per maand - of verpleegkundige A - salaris maximaal f 2.224,- bruto per maand. Vac. nummer 75.309 AZ. Waar komt u te werken? U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De afdeling oncologie heeft 14 bedden, verdeeld over 7 kamers. Er komen 2 artsen en 17 verpleegkundigen te werken, die hecht zullen samenwerken in kleine teams. Er zal daarbij onderling een goede communicatie nodig zijn. Wat u verder nog moet weten: De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. In de toekomst bestaat de mogelijkheid tot het volgen van een cursus oncologie. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds.Vakantietoelage 7,8% per jaar. Hoe solliciteert u? Even een brief met uitvoerige inlichtingen over uzelf schrijven aan dc Adjunct- directeur Personele Zaken AZL, Rijnsburgerweg 10, Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En dc kenlettcrs TR Liever eerst nog wat persoonlijke informatie? Belt u dan het Academisch Ziekenhuis (telefoon 071-147222), hoofdverpleegkundige Afdeling oncologie Zr. M. Starkenburg (toestel 2431), of personeelsconsulent C. H. van Lijf (toestel 5513). Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Stichting Protestants Christelijk Bejaardencentrum "De Bolder" Akkerweg 49 te Huizen (N—H) vraagt voor zo spoedig mogelijk (intern) een Vereist wordt: diploma verpleegkundige A en/of B. Ervaring in de Bejaardenzorg strekt tot aanbeveling. Een mooie woonruimte bestaande uit twee kamers is in het tehuis aanwezig. Salariëring volgens de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Met reeds gemaakte vakantieplannen wordt rekening gehouden. Sollicitaties te richten aan de directrice. Mevr. A.M. Hoebée—Dal, Akkerweg 49 te Huizen (N—H). Tel. 02152- 5 62 44. Psychiatrisch centrum uitgaande van de Vereniging Ned. Herv. Stichtingen voor Zenuw- en Geesteszieken In ons centrum start 1 februari 1976 weer een 3—jarige De vakken die je in het theoretisch deel van de opleiding krijgt, zijn boeiend en praktijkgericht (o.a. psychiatrische verpleegkunde, psychiatrie, psycho logie en andragogiek De opleiding staat open voor meisjes en jongens vanaf 17'/2 jaar, die een havo-, mavo-, inas- of een gelijkwaardig diploma hebben. Wie nog geen 17% jaar is kan toch komen praten. A/s deze advertentie je belangstelling heeft gewekt, bel of schrijf dan naar de afdeling personeelszaken. Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-3 85 34. In mei 1976 hopen wij ons VERPLEEGHUIS "DORESTAD" in gebruik te ne men. 126 psychisch gestoorde bejaarden zullen hier hun "thuis" vinden. Een aantal toekomstige bewoners/bewoonsters van "Dorestad" verblijft al binnen ons ziekenhuis. Reeds nu zoeken wij kontakt met die oprechte belangstelling hebben voor de verzorging en verpleging van psychisch gestoorde bejaarden en mee willen werken aan het scheppen van een prettige sfeer. Ook voor ziekenverzorgenden, die een leidinggevende plaats willen gaan be zetten, hebben wij in de verschillende afdelingen aantrekkelijke mogelijkheden Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de adjunkt direkteur personeels zaken van ons ziekenhuis, Monsterseweg 93 te Den Haag-Loosduinen. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder no. 070—25 41 25, toestel 269. Het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit omvat ruim 600 bedden. Plannen welke zullen leiden tot een omvangrijke uitbreiding van het huidige gebouwencomplex en in het bijzonder de poliklinieken zijn goeddeels afgerond. De directie bestaat uit een medisch algemeen directeur, een verpleegkundig directeur, een economisch directeur en een technisch directeur, die verantwoordelijk zijn voor het totale beheer van het ziekenhuis. Voor de verpleegkundig directeur ligt hierbij het accent op de beleidsontwikkeling en -uitvoering van de verpleegkundige dienst. Binnen afzienbare tijd zal de verpleegkundig directeur de pensioen gerechtigde leeftijd bereiken. In verband hiermee zal het ziekenhuisbestuur gaarne in contact treden met gegadigden voor de functie van Van haar/hem wordt verwacht dat zij/hij in staat zal zijn op directieniveau en in teamverband een bijdrage te leveren in de beleidsvorming van het ziekenhuis inzicht zal hebben in intermenselijke verhoudingen binnen een arbeidsintensieve organisatie de ontwikkelingen in de verpleegkunde zal volgen en vernieuwingen zal stimuleren; directioneel contact zal onderhouden met de basis- en specialistische opleidingen voor verpleegkundigen, verbonden aan het ziekenhuis, en met een gevarieerd aantal externe relaties. Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met de christelijke levensovertuiging, zoals geformuleerd in de grondslag van de Vereniging waarvan het ziekenhuis uitgaat. Schriftelijke sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae, worden gaarne ingewacht binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad bij de secretaris van het Bestuur van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1105, Amsterdam- Buitenveldert. (Mr. H. Hoogenkamp, telefoon 020-548 36 99). In de Observatiekliniek Sandhaghe. gevestigd aan de Hogeweg te Scheveningen. worden geestelijk gehandicapte kinderen ter observatie opgenomen om zodoende te komen tot een prognose omtrent hun toekomstmogelijkheden. Ter versterking van het leidinggevend kader zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie van Wij denken hierbij aan een verpleegkundige-A. B of Z. zo mogelijk een kombinatie van A of B met het Z-diploma. Naast bovenstaande opleiding zijn van belang; leidinggevende kapaciteiten het hebben van een adekwate pedagogische attitude belangstelling voor de.begeleiding van ionge mensen die meest nog in opleiding zijn leeftijd vanaf 25 jaar. De aanstelling zal geschieden in de rang van le verpleegkundige-A met een uitloopmogelijkheid tot hoofdverpleegkundige. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door dc direkteur-psycholoog van Sandhaghe. drs. H. Nobbe. Hogeweg 22 te Scheveningen. te!. 070-514331. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van Hogeweg 18 - Den Haag - Tel. 070-514411 I De organisatie van ons Instituut omvat drie sektoren. t.w. Zwakzinnigenzorg; Observatie. Resocialisatie en Extramurale zorg; Financieel-Ekonomische Zaken. Elke sektor heeft een eigen direktoraat. Binnen het uit 4 leden bestaande direktieteam. belast met de leiding van de sektor Observatie. Resocialisatie en Extramurale zorg is een vakature voorhanden van Taakomschrijving: Hij/zij zal verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de verpleegkundige laken in samenwerking met 9 hoofdver pleegkundigen en een aantal gekwalificeerde medewerkers. Het aantal beschikbare bedden in deze sektor is 370. Funktie-eisen: middelbaar opleidingsniveau; opleiding Ziekenverpleging B of A en B. aangevuld met een voortgezette verpleegkundige opleiding en/of voort gezette opleiding in toegepaste sociale wetenschappen; ruime en gevarieerde ervaring in een leidinggevende funktie in de verpleging; inzicht op het terrein van overleg en organisatorische vraagstukken: gevoel voor menselijke verhoudingen in een arbeids intensieve organisatie. Arbeidsvoorwaarden deze funktie, die hoge eisen stelt, zal overeenkomstig worden gehonoreerd; deelname aan de pensioenregeling P.G.G.M daadwerkelijke hulp bij het verkrijgen van huisvesting.' Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J.C. Kense. zenuwarts, die deel uitmaakt van bovenge noemd direktieteam. Sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van ons Instituut onder vermelding van vakaturenummer 75-59. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 ^UHLAAND^AT^^HRlSTEU!K^fRENIGINGV00^^tRPUGlN^Ar^lDER^4r^P»^PS»^^^

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20