<2I> ontwikkelingswerkers gevraagd voor af rika, azië en latijns amerika DIRECTIE SECRETARESSE ücrrnlngsujErk werkende Jongeren diakonessenhuis utrecht PHILADELPHIA, KOK-B, onderwijskundige medewerk(st)er waar gaat het om? u misschien? STICHTING NEDERLANDSE VRIJWILLIGERS academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam hoofd factuurbehandeling GEMEENTE EDE bijna 80.000 inwoners beleidsmedewerker culturele zaken commies 1e klasse/ hoofdcommies. OMROEPER ZATERDAG 1 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET 16 N.V. Centrale Suiker Maatschappij gevestigd te Amsterdam Onder verwijzing naar de statutenwijziging waartoe in de op 15 september 1975 gehouden buitengewone algeme- ne vergadering van aandeelhouders werd besloten en waarop inmiddels de verklaring van geen bezwaar is ver kregen, deelt ondergetekende mede, dat de nominale waarde van de aandelen thans 10,bedraagt. In verband hiermede dienen vanaf 6 november 1975 bij de Algemene Bank Nederland N.V. en de Hollandsche Bank-Unie N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Graven- hage de uitstaande aandelen van lx/ 100,zowel in CF- als K-vorm, te worden ingeleverd in verband met een aan te brengen stempelopdruk waaruit blijkt dat het ver- zamelbewijzen betreft. De K-aandelen dienen te worden ingeleverd voorzien van het dividendbewijs nr. 6 e.v. en talon. Tevens kunnen vanaf laatstgenoemde datum aandelen van 1 x 10,voor zover het K-stukken betreft voorzien van dividendbewijs nr. 6 e.v. en talon, worden verkregen. Bij aanbieding ter stempeling zal tot en met 13 februari 1976 aan de bedrijfsleden van de Vereniging voor de Ef fectenhandel een provisie worden vergoed van 0,64 per ingeleverd aandeelbewijs, zodat deze stempeling voor aandeelhouders kosteloos zal kunnen geschieden. Amsterdam, 31 oktober 1975 De Directie N.V. Nederlands Administratiekantoor van aandelen Centrale Suiker Maatschappij Gevestigd te Amsterdam Onder verwijzing naar de advertentie van heden van de N.V. Centrale Suiker Maatschappij deelt ondergeteken de mede, dat de administratievoorwaarden zodanig zijn gewijzigd dat de nominale waarde van de certificaten van aandelen thans 10,bedraagt. In verband hiermede dienen vanaf 6 november 1975 bij de Algemene Bank Nederland N.V. en de Hollandsche Bank-Unie N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Graven- hage de uitstaande certificaten van aandelen van 1 x 100,en 10 x 100,zowel in CF- als K-vorm, te wor den ingeleverd in verband met een aan te brengen stem pelopdruk waaruit blijkt dat het verzamelbewijzen be treft. De K-certificaten van aandelen dienen te worden ingeleverd voorzien van dividendbewijs nr. 6 e.v. en ta lon. Tevens kunnen vanaf laatstgenoemde datum certificaten van aandelen van lx/ 10,voor zover het K-stukken betreft voorzien van dividendbewijs nr. 6 e.v. en talon worden verkregen. Bij aanbieding ter stempeling zal tot en met 13 februari 1976 aan de bedrijfsleden van de Vereniging voor de Ef fectenhandel een provisie worden vergoed van 0,64 per ingeleverd certificaatbewijs, ongeacht de coupure, zodat deze stempeling voor certificaathouders kosteloos zal kunnen geschieden. Exemplaren van de gewijzigde ad ministratievoorwaarden zijn kosteloos bij ondergeteken de verkrijgbaar. Amsterdam, 31 oktober 1975 De Raad van Bestuur Diakonessenhuis Utrecht, een algemeen zieken huis met 540 bedden, vraagt voor het Klinisch Chemisch Laboratorium enkele landelijke protestants christelijke vereniging van ouders en vrienden van het afwijkende kind, zoekt voor haar bureau te Utrecht een (per 1 januari a.s.) Haar taak omvat het verrichten van alle voorkomende sekretaresse-werkzaamheden bestaande uit o.m.: het opnemen en uitwerken van korrespondentie e.d., het verlenen van administratieve assistentie, het notuleren van hoofdbestuursvergaderingen, het voorbereiden van bijeenkomsten op landelijk niveau, het onderhouden van telefonische kontakten, het leiden van een klein sekretariaat. Voor deze zelfstandige funktie wordt gedacht aan een jonge vrouw met een goede algemene ontwikkeling, goede kontaktuele eigenschappen en een positief prot. chr. levensbeschouwing. Opleiding: H.A.V.O./V.W.O. diploma of gelijkwaardige oplei ding, gekwalificeerde sekretaresse-opleiding, en ruime ervaring in vergelijkbare funktie. Geboden wordt een goede salariëring afhankelijk van leeftijd en ervaring, goede secundaire arbeidsvoor waarden en pensioenregeling. Onze huidige sekretaresse, die ons wegens huwelijk na een 10-jarig dienstverband gaat verlaten, zal haar opvolgster gaarne ruimschoots gelegenheid geven zich in te werken op het terrein van de zorg voor ver standelijk gehandicapten. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht schriftelijk te solliciteren: direkteur Landelijk Bureau „Philadelphia", Dillenburg straat 33 te Utrecht. Telefonische inlichtingen: 030-512341 (tussen 9 en 17.00 uur). analisten die in het bezit zijn van het diploma H.E Tevens kunnen er enkele laboranten worden geplaatst. de salariëring is overeenkomstig opleiding en ervaring; er is een gunstige compensatieregeling voor nacht- en weekenddiensten; er wordt regelmatig gerouleerd tussen klinisch- chemische- en de haematologische afdeling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. G.J.W. van Dam, klinisch-chemicus, telefoon (030) 5281 11, toestel 126. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan dé afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te Utrecht. Stichting Vredesopbouw te Utrecht is een, mede door de overheid, gesubsi dieerde instelling die zich richt op het geven van informatie aan en de vbrming van men sen en groepen op het gebied van vredes vraagstukken. Zij zoekt op korte termijn voor haar secreta riaat: een bureau-secretaresse Haar taak bestaat o.m. uit: het voeren van zelfstandige corresponden tie, het verzorgen van abonnementen- en overige administratie. Belangstelling voor de doelstelling van de Stichting, zelfstandigheid en accuratesse zijn noodzakelijk. Salaris afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de secretaris Mr. G. Zoon. Parkstraat 9, Utrecht. Voor het bejaardencentrum "Vredewold" te Leek, waarin 85 bejaarden zijn gehuisvest, wordt gevraagd een die de dagelijkse leiding in de keuken op zich kan nemen. Bekendheid omtrent de werkzaamheden in een dergelijke functie strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een salaris volgens de gemeentelijk bezoldigingsverordening. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en zal in onderling overleg worden vastgesteld. Rechtspositieregeling overeenkomstig het personeel in dienst van de gemeente Leek. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad in te zenden aan het bestuur van de Stichting Vredewold"p/a gemeentehuis te Leek. is een organisatie voor vertegenwoordiging van en dienstverlening aan vormingsinstituten voor werkende jongeren. In het team studie en ontwikkeling is een vakature voor een in een part-time funktie voor drie jaar. De werkzaamheden omvatten voornamelijk: bijdragen aan de programmering in het kader van ontwikkeling naar participatie-onderwijs, waarbij met name de maatschappijkomponent/stage aandacht moet krijgen; ontwikkelen, bijstellen en evalueren van richtlijnen voor programmering door instituten; bevorderen van en inhoud geven aan overlegsituaties met andere onderwijsinstituties. Vereisten: onderwijskundige opleiding op universitair of M.O.-nivo; op de hoogte van leerplanontwikkeling; inzicht in situatie rond onderwijs en vorming voor partieel leerplichtigen; zo mogelijk ervaring in onderwijs en/of vorming. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. Salaris van 2530,- tot 4307,- (voor een volledige weektaak); inpassing is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Opname in algemeen burgerlijk pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties gaarne vóór 12 november 1975 te richten aan: LOVWJ, team studie en ontwikkeling, St. Laurensdreef 49 te Utrecht. UW VAKVERBOND Ravellaan 1 .Utrecht Een land is onafhankelijk'geworden. Een land met slechte transportmogelijkheden, onvoldoende gezondheidszorg en geen sociale voorzieningen. Dat land wil welvaart voor z'n bevolking. En daarmee bedoelt het voorlopig niet meer dan voldoende water en betere voedingsmogelijkheden. Minimum levensvoorwaarden, die in de Derde Wereld allerminst een gewone zaak zijn. Want politieke onafhankelijkheid be tekent nog geen menswaardiger bestaan, als men niet de kans krijgt ook economisch op eigen benen te staan. Daarom vraagt de SNV vrijwilligers, die samen met de armste bevolkingsgroepen willen werken om een hoopvoller toekomst op te bouwen. Zij zullen naast hun vaktech nische inbreng overeen ruim incasserings vermogen en geduld moeten beschikken. U bent tenminste 21 jaar, u heeft een afgeronde opleiding als hieronder aangegeven, u bent bij voorkeur ongehuwd - en, indien gehuwd, heeft u geen van u afhankelijke kinderen.(De SNV zorgt voor een grondige voorbereiding, voor uw heen- en terugreis en voor een voldoende maandelijkse toeiage.Op een spaarrekening wordt maandelijks een bedrag voor u vastgezet.) Bent u 27 maanden beschikbaar? Vul dan de bon in en stuur hem op aan de Stichting Nederlandse Vrijwilligers, Muzenstraat 30, Den Haag, tel. 070-65 33 95. administratief coöperatie- voorlichters heao/ MBA/SPD/raiffeisencursus socioloog methoden- en technieken van soc. onderzoek bedrijfseconoom un, agrarisch landbouwkundigen landbouwkundigen HLS/MLS erv. landbouwkundigen HLS akker sociaal medisch verpleegkundigen A erv. verpleegkundigen A wijkaant. ergotherapeut(e) technisch autotechnici HTS/MTS/VAM erv. draglinemonteur landbouwmachine monteur leraar houtbewerken MTS houtbew. leraar meubelmaken LTS/MTS leraar wiskunde Ped. Ac. LO wiskunde. metal lurg hts lasser LTS NIL examens werktuigbouwers LTS MTS 2 Jr. erv. bouwkundige HTS/MTS erv. adviseur kledingpro- duktie en afzet hts lexiiei leerbewerker landmeters hts elektrotechnici hts erv. X nAA| Stuur mij informatie over uitzendmogelijkheden als vrijwilliger DVylM via de Stichting Nederlandse Vrijwilligers in het kader van de ontwikkelingssamenwerking. Woonplaats Geboortedatum» Opleiding Beroep Gehuwd/ongehuwd Datum waarop eventueel beschikbaar SWO/S6 I De Administratieve Dienst van ons ziekenhuis zoekt voor haar afdeling Boekhouding een die de leiding zal krijgen over een team van 4 personen, dat belast is met alle werkzaamheden welke voorafgaan aan het in betaling geven van de crediteurenfacturen. Uit deze functie vloeien veel contacten met leveranciers en afdelingen binnen ons ziekenhuis voort. Voor deze functie vragen wij iemand die tenminste 25 jaar is; minimaal het Mulo diploma bezit, eventueel aangevuld met praktijkdiploma Boekhouden; ervaring heeft opgedaan in een crediteurenadministratie; beschikt over vindingrijkheid, doorzettingsvermogen en leidinggevende capaciteiten. Salaris naar opleiding en ervaring; volgens rijksregeling. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de Personeelsdienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117 te Amsterdam. Bij het bureau culturele zaken van de secretarie is - wegens benoeming elders van de huidige functionaris - plaats voor een in de rang van Zijn taak zal bestaan uit beleidsvoorbereidende werkzaamheden op het gebied van de cultuur in de ruime zin, waaronder de bestuurlijke begeleiding van sportzaken, het onderhouden van contacten met hef verenigingsleven en de vervulling van enkele secretariaten. Gezocht wordt naar een energieke medewerker met een brede be langstelling voor de culturele sector en ervaring in een vergelijkbare functie, die in het bezit is van het diploma Gemeente-administratie 1. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij een goede redactionele vaardigheid bezitten, op prettige wijze contacten kunnen onderhou den en in teamverband kunnen samenwerken. Afhankelijk van ervaring kan een salaris worden geboden tussen f 2.292,— en f 3.263,— per maand (de rangen commies 1e kl. en hoofdcommies). Voor een zeer goede kracht is de rang hoofdcom mies 1e klasse bereikbaar (maximum salaris f 3.655,—). Voor het verkrijgen van een woning zal alle medewerking worden verleend. Belangstellenden wordt verzocht binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatie te zenden aan de gemeente secretaris, Bergstraat 41 te Ede. Inlichtingen kunnen worden verkre gen bij het hoofd van de afd. Onderwijs c.a. [tel'. 08380_1 90 00; toestel 150; bij afwezigheid toestel 1571. STICHTING JONGERENHUISVESTING UTRECHT voorkomend uit de stichting Bijzondere en Aanvullende Huisvesting en de stichting Union Utrecht, welke zich het verschaffen van woon ruimte aan jongeren in Utrecht ten doel stelt, zoekt op korte termijn een BELEIDSMEDEWERK(ST)ER Taak: —de voorbereiding en uitvoering van het beleid m.b.t. de verwerving van woonruimte; de voorbereiding enuitvoering van het beleid m.b.t. de samenwerking met instellingen, welke x zich op het terrein van jongerenhuisvesting bewe gen; de voorbereiding en uitvóèrïrig van het beleid m.b.t. de samenwerking met instellingen welke- zich bewegen op het terrein van de maatschappelij ke dienstverlening; de koördinatie van het bureau. Vereisten: tenminste h.b.o.—niveau; ervaring in de sfeer van overleg en onderhande linden; in staat tot zowel zelfstandig werken als het werken in teamverband; affiniteit tot de huisvestingsproblematiek van jon- jongeren; ervaring in de leidinggevende sfeer is gewenst. Salaris: Salarisgrenzen van f 2.500,- tot f 3.000,- bruto per maand. Wij bieden u een betrekking in vaste dienst. Het team, dat u gaat koördineren, zal bestaan uit een part-time sekretaresse, een financieeladmini- stratieve kracht en een part-time bouwkundig advi- deur. Sollicitaties dienen binnen 14 dagen te worden gericht aan het be stuur van de stichtingen B.A.H. en Union, Lange Nieuwstraat 52 te Utrecht, onder vermelding van: vakature B.A.H.—Union. Inlichtingen kunt u krijgen bij: mevr. A.M. van Koppenhagen—Mook, tel. 030—51 75 74 mevr. E.J. Quarles van Ufford—de Zoeten, tel. 030—51 48 96. 's—avonds tussen 7 en 8 uur Nederlandse Christelijke Radiovereniging Bij de Programmadienst Radio is een plaats vakant voor een Vereisten: - middelbare schoolopleiding; - belangstelling voor muziek en enig inzicht in de verschillende genres; - een goede uitspraak van de moderne talen; enige kennis van het Italiaans strekt tot aanbeveling. Aan gegadigden, dia kunnen instemmen met het doei van de Vereniging, wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan de N.C.R.V., Personeelszaken, Postbus 330 te Hil versum, onder no. BPL/7.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16