Trouw ELLE r vrije universiteit amsterdam VEIUIIJIZEN? K vrije universiteit amsterdam 'sHeeren Loo-Lozenoord assistent(e) bewegingstherapie ACCOUNTANTSKANTOOR MARSEILLE a. ASSISTENT-ACCOUNTANT b. ASSISTENT-ACCOUNTANT part-time administratief medewerkster 1. Redaktie Onderwijs 2. Nieuwsdienst coördinator bibliothecaris/documentalist m/v MORET GUDDE BRINKMAN i i i i Hoofd huishoudelijke dienst (m/vr.) ftraiviTt verhuizers van huis uit! EERSTE ASSISTENT ACCOUNTANTS ACCOUNTANTSDIENST VAN DE NEDERLANDSE HERVORMDE KERK, gemeente ziekenhuis vraagt hoofd keuken gemeente arnhem A ZATERDAG 1 NOVEMBER 1975 TROUW/KWARTET t (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Voor onze afdeling Bewegingstherapie zoeken wij een De werkzaamheden zullen, grotendeels, bestaan uit: activering, onderwijs en recreatie in zwembad, speelhal en gymzaal. Van sollicitanten verwachten wij dat zij: de doelstellingen van onze inrichting bekrachtigen, beschikken overeen CIOS- (of gelijk waardige) opleiding, enige ervaring hebben in het werken met geestelijk gehandicapten, bereid zijn in een team te werken. Voor salariëring zijn opleiding en ervaring bepalend. Verder bieden wij: opname in het pensioenfonds PGGM, 7,8 vakantiegeld en 20 vakantiedagen per jaar. inlichtingen bij de heer A. Diemei, afdelings hoofd. tel. (03417) 2541, toestel 146 of 139, b.g.g. tel. (03417) 1021. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de geneesheer-directeur. sEL Accountants-administratieconsulenten heeft vakatures voor: Hij za! worden belast met het samenstellen van jaarstukken voor kleine en middelgrote bedrijven. Het bezit van de diploma's M.B.A. en S.P.D. of een hieraan gelijkwaardige opleiding zijn vereist. Ervaring in een soortgelijke functie strekt tot aanbeveling. Onze gedachten gaan uit naar iemand in de leeftijd tussen 20 en 25 jaar met middelbare schoolopleiding en in het bezit van of studerende voor het diploma M.B.A. Hij zal ondermeer werkzaam zijn op de afdeling loonadmini stratie. Do woningsituatie in Dronten is zeer gunstig. Gaarne uitvoerige sollicitaties aan het adres De Rede 6-J8 te Dronten, telefoon 03210^26 10. Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andragogische Wetenschappen is op korte termijn plaats voor een Haar taak bestaat o.a. uit het bijhouden van het adressensysteem van studenten, het schrijven van ponsconcepten en het verrichten van typewerkzaamheden. De gedachten gaan uit naar een kandidate op MULO/MAVO- niveau, typediploma (evt. steno) en ervaring. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 620-2975, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam - Buitenveldert. m Protestants—christelijk ochtendblad Bij de redaktie van het ochtendblad Trouw komen binnenkort twee vakatures. Voor het vervullen van deze functie gaan onze gedachten uit naar een journalistieke kracht, die gespecialiseerd is op het brede gebied van het onderwijs en die zich positief achter de doelstellingen van het christelijke onderwijs plaatst. Bij de nieuwsdienst is een ervaren verslaggever nodig, die niet alleen bij de dagelijkse nieuwsvoorziening, maar ook bij het re portagewerk betrokken zal worden. Sollicitaties naar de algemeen redaktiechef van Trouw, Post bus 859, Amsterdam. Inlichtingen telefonisch: 020—22 03 83 [toestel 42], l Aan onze Universiteit bestaan een aantal disciplines, die zich met de veiligheid bezighouden. Ten einde deze deeltaken meer in relatie met elkaar te brengen is besloten tot het aantrekken van een voor Veiligheids- en Milieuproblemen. Deze functionaris ressorteert rechtstreeks onder het College van Bestuur en zal nauwe contacten moeten onderhouden zowel met de Centrale Veiligheidscommissie als met de Commissie Milieuproblematiek V.U. Er zal een bureau worden opgericht, waartoe de op centraal niveau werkzame veiligheidsfunctionarissen zullen behoren. De coördinator zal worden belast met de zorg voor de totstandkoming en instandhouding van een universitaire organisatie voor veiligheids- en milieuzaken (welke ook binnen de beheer- en werkeenheden gestalte moet krijgen) de organisatie van het onderzoek van de situatie inzake veiligheids- en technische milieu-aspecten in de beheer- en werkeenheden en het op basis daarvan opstellen van een meerjarenprogramma en begroting de zorg voor de uitvoering van en het toezicht op de naleving van het beleid inzake veiligheid en (technische) milieubescherming; de coördinatie van de veiligheids- en milieuproblematiek. Voor de vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar iemand die aan de volgende vereisten voldoet opleiding op academisch niveau leidinggevende capaciteiten; deskundigheid in tenminste één van de sectoren algemene veiligheid, stralingsveiligheid en technische milieubescherming c.q. chemisch/ toxicologische veiligheid (met een voorkeur voor de laatste sector) bij voorkeur kennis en ervaring van de universitaire organisatie. Van kandidaten wordt instemming met de christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit verwacht. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer C. de Niet, telefoon020 - 548 36 82. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 001 -2835, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam- Buitenveldert. m Moret Gudde Brinkman, Belastingadviseurs zijn op hun gebied zowel nationaal als internationaal werkzaam. Zij zoeken op korte termijn een accurate bibliothecaris/documentalist. Onze gedachten gaan uit naar iemand - tot een leeftijd van 45 jaar - met een middelbare opleiding en een redelijke kennis van de moderne talen, terwijl enige ervaring een aanbeveling is. Tot deze verantwoordelijke en zelfstandige taak, die in samenwerking met de bibliotheekcommissie wordt uitgevoerd, behoren: het beheer van de bibliotheek en de documentatie alsmede het catalogiseren; de verzorging van de tijdschriftenadministratie en -circulatie; het up-todate houden van de losbladige vakliteratuur. Wij bieden een goed salaris alsmede goede secundaire arbeids voorwaarden. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie met vermelding van alle van belang zijnde gegevens richten aan de afdeling Personeels zaken t.a.v. de heer N. Arens, Vissersdijk 91, Rotterdam. Het Protestants Chr. Verpleeghuis „EIKENDONK" te Waalwijk zal reeds in maart 1976 gedeeltelijk gereed komen en plaats gaan bieden aan 150 psychisch gestoorde bejaarden. Het bestuur wil op korte termijn overgaan tot aanstelling van een Zij/hij zal belast worden met: - het mede-voorbereiden, opbouwen en organiseren van de huishoudelijke dienst; - de leiding over het personeel in deze sector, dat mede in overleg met haar/hem zal worden aangetrokken; - de goederen-aankoop, zulks in nauw overleg met anderen. Vereisten: - acte N XII of vergelijkbare opleiding; - practische ervaring in het inrichtingswezen; - organisatorische en leidinggevende kwaliteiten; - een mentaliteit, die past in net Deoogde klimaat van overleg en teamwork. Geschreven sollicitaties gelieve u te richten aan het Bestuur van de Protestantse Stichting tot Verpleging van Geestelijk Gestoorde Bejaarden in Nobrd-Brabant, Postbus 6, Wijk en Aalburg. Serieuze belangstellenden voor deze veeleisende, maar boeiende functie, kunnen desgewenst telefonisch inlichtingen krijgen bij dr. A. D Carstens. 077-31037 (na kantoortijd). X)E B£20fii.C5EF» UW VAKVERBOND Ravellaan 1. UtrecHt Hoofdkantoor: Hoofddorp 02503 - 6583. Bijkantoor: Veenendaal 08385 -12164. Eigen vestigingen: Aalsmeer 02977 - 24677. Nieuw Vennep: 02526 - 2743. Alphen a/d Rijn: 01720-75667. Tiel: 03440-7854. Passies verhuisbedrijven bv. Erkende allrounders op verhuisgebied. Nationaal en internationaal. Werkzaam voor overheids- en semi-overheidsinstellingen, onderwijspersoneel, militairen en predikanten. Het verplaatsingskostenbesluit kennende! Passies. Verhuizers van huis uit! :at V F Voor ons rayon Zuid-Holland zoeken wij Onze organisatie van middelgrote ont vang oefent een omvangrijke controle- en adviespraktijk uit ten behoeve van instellingen in de sociale sector, zoals scholen, zieken- en verpleeghuizen, ge zinsverzorgingen, bejaardenoorden en kerkelijke administraties. Behalve het uitvoeren van en leiding geven aan de werkzaamheden, waar voor een ruime controle-ervaring nood zakelijk is, dient men tevens in staat te zijn de resultaten van het werk met de opdrachtgevers te bespreken en rap porten op te stellen. Opleiding tenmin ste SPD-niveau of gevorderde NIvRA- studie. De vaktechnische interessante aspec ten van het beroep, zowel op het ge bied van de controle als op dat van de- financiering en organisatie, komen bij ons ten volle tot hun recht.. Salariëring overeenkomstig de belang rijkheid van de functie; moderne secun daire arbeidsvoorwaarden. Brieven aan de directie (register- accóuritants) van de PARKWEG 20 a, VOORBURG. Taak: De gezochte funktionaris is verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van de keuken, waar per dag 600 warme- en 1000 broodmaaltijden worden bereid. Daarnaast heeft hij/zij de verantwoording voor de eetzaal en de afwaskeuken. Het totale personeelsbestand omvat ca. 30 medewerkers. De voedseldistributie geschiedt sinds kort met behulp van een lopende band,, terwijl de eetzaal werkt met een cafetaria-systeem. Vereist: kennis van de instelïingskeuken en van diëten is een voorwaarde. - ervaring in een leidinggevende funktie strekt tot aanbeveling. Afhankelijk van opleiding en ervaring wordt een salaris geboden tot maximaal 2235,per maand. De arbeidsvoorwaarden van de Gemeente Arnhem zijn van toepassing. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het Hoofd Civiele Dienst, de Heer Van Paassen, telefoon 085 - 433241. Wilt U solliciteren, belt U dan even naar de personeelsafdeling, toestel 466, dan krijgt U een sollicitatie-formulier thuisgestuurd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14