FAMILIEBERICHTEN -F DINSDAG 28 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTE Kunnen telefonisch worden opgegeven van 9.00-17.00 uur 020-913456; van 17.00-20.00 uur 020-220383. Koert 1950 1975 In plaats van kaarten Dankbaar delen wij u mede. dat de Here op 31 okto ber onze ouders J. H. Ike J. Ike-v.Oudenallen 25 Jaar voor elkaar en voor ons heeft gespaard. Roden. Weth. Deodatusplantsoen 26. John en Janny Marcel en Meintje Arthur Gelegenheid tot feliciteren zaterdagmiddag 1 nov. van 2.003.30 uur in Winsinghof aan de Brink te Roden. Onverwacht nam God tot Zich. mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Groot moeder Jantje Smit echtgenote van Meindert Klaver op de leeftijd van 53 jaar. „en wie zijnen weg wel aanstelt. dien zal Ik Gods heil doen zien". Twisk: Meindert Klaver Amsterdam: Allice en Rob Anker-Klaver Mischa David Simon en Nanna Klaver-Maarse Twisk: Jan Klaver en Petra Bos Nanne Klaver en Leny van der Eyk Jantien Klaver Twisk. 26 oktober 1975 Dorpsstraat K 141 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 28 ok tober vanaf 15.00 uur op het adres Dorpsstraat K 141. Twisk. Ds. D. Coppoolse zal op woensdag 29 oktober om 13.30 uur voorgaan in een korte rouw dienst. Om 14.00 uur zal vanaf het adres Dorps straat K 141, Twisk. de bergafenis plaatsvin den op de Algemene Nieuwe Begraafplaats te Opperdoes. Correspondentie-adres: Dorpsstraat K 141, Twisk. De Here heeft tot Zich genomen, mijn gelief de Man en onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- vader en Opa Jacobus Wattel op de leeftijd van 74 jaar. Gapinge: A. Wattel-Arendse Middelburg: L. Ton-Wattel L. Ton An ja Ina Gapinge: M. Wattel M. J. Wattel-Jobse Sas van Gent: J. Wattel J. W. Wattel-Boone Anita Marco Gapinge. 25 oktober 1975. Weelweg 1. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het .Gasthuis te Middelburg. Bezoekuur van 17.30 tot 18.30 u. De bergafenis zal plaats vinden woensdag 29 oktober 1975 om plm. 12.15 uur op de bergaafplaats te Gapinge. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats in de Geref. kerk te Gapinge voor de familie en de belangstellenden, die aanvangt om 11.30 uur. Na afloop van de teraardebestelling gelegen heid de familie te condoleren direkt bij terug komst in de zaal van het Jeugdgebouw. Liever geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, onze lieve Vader, Opa, Broer. Zwager en Oom Gerrit van den Berg weduwnaar van A. Hoogendoorn op dé leeftijd van bijna 71 jaar. Zevenhuizen: A. Verduyn-van den Berg J. Verduyn Bergschenhoek: M. van den Berg J. M. van den Berg- van Eijnsbergen kleinkinderen en verdere familie. Bergschenhoek. 26 oktober 1975 Smitshoek 54 Gelegenheid tot condoleren uitsluitend 's avonds na 7 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 30 oktober a.s. op de algemene begraafplaats te Bergschenhoek omstreeks 13.00 uur. Want uit genade zijt gij zalig geworden door het geloof. Efeze 2 8. Met droefheid geeft de Kerkeraad der Her vormde Gemeente te Scheveningen, wijk Oude kerk. kennis van het overlijden op 69-jarige leeftijd, na een langdurige ziekte, van zijn scriba de heer Willem Rog Nieuwe laantje 83. Uit liefde voor zijn Heiland heeft hij de Her vormde Gemeente. met grote trouw als diaken ruim twintig jaar gediend, waarvan zeven als scriba. Wij zullen zijn werk voor onze gemeente en zijn vriendelijke persoonlijkheid niet vergeten. Christus, die is de Opstanding en het Leven, sterke zijn vrouw en kinderen in dit groot ver lies. Namens de Kerkeraad voornoemd: Ds. Jac. de Vries, praeses A. Jol, wnd. scriba Na een lang leven van dienstbaarheid aan haar naasten, nam de Heere tot Zich onze lieve Zuster en Tante Grietje Brinkman in de ouderdom van 84 jaar. N. Brinkman C. Brinkman S. Brinkman-Brouwer neven en nichten Zaandam, 26 oktober 1975 „Spes Viva", Oostzijde 11. Corr.-adres: Vlielandstraat 42. Gelegenheid tot condoleren in het uitvaart centrum van de „Associatie", Jan v. Scorel- straat 9 te Zaandam woensdag 29 oktober a.s. van 19.4520.15 uur. Dé begrafenis zal D.V. plaatshebben donder dag 30 oktober a.s. om 11.30 uur op de Alg. bergaafplaats te Zaandam Vertrek van boven genoemd Uitvaartcentrum omstreeks 11.00 uur. Geen bloemen. „Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin". Op de gezegende leeftijd van 81 jaar nam God tot Zich na een kortstondige ziekte, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Geert Bolhuis G. Bolhuis-Bontius Hilly en Piet Vaartjes Henk en Tiny Bolhuis Janny en Gerrit Luten Gerrit Bolhuis Kor en Jouk Bolhuis klein- en achterkleinkinderen Vroomshoop. 24 oktober 1975 Hammerstraat 23. De begrafenis zal in kleine kring op woensdag 29 oktober a.s. in alle stilte plaatshebben. Daarna zal om 15.00 uur een dienst van Woord en gebed worden gehouden in de Gerefor meerde kerk, Hoofdstraat 5 te Vroomshoop. Na de dienst gelegenheid tot condoleren. De overledene is opgebaard in de aula. Ham merstraat 27. Condoleancebezoek aldaar op dinsdagavond 28 oktober a.s. van 19.00—19.15 uur. Liever geen bezoek aan huis. „Dan ga ik op tot Gods altaren -tot God. mijn God, de bron van vreugd" - Psalm 43 Dankbaar voor alles wat zij voor ons geweest is. geven wij u kennis dat de Here, voor ons toch nog onverwachts, van ons heeft weggeno men mijn lieve Vrouw, onze lieve en zorgzame Moeder en Oma Guurtje de Waal-Schuyt op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam. C. de Waal Apeldoorn, 27 oktober 1975 Winnemolenstraat 27 Geen bloemen. Moeder is opgenomen in het rouwcentrum „Monuta Stichting Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn), waar gelegenheid is tot condoleancebezoek woensdag a.s. van 19.30- 20.15 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 31 ok tober om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats „Heidehof' te Ugchelen. Vertrek van D. Kamphuisweg 6 om 11.30 uur. Uit Hem Door Hem Tot Hem: Pieter Johannes den Bak ridder in de orde van Oranje-Nassau weduwnaar van Grietje Brand geboren 7 maart 1898. Wij geven kennis van het verscheiden van Vader, van mijn Zwager, van onze Opa. Dankbaar denken wij aan alles wat hij voor ons en vele anderen is geweest. Het was zijn wens de begrafenis een intiem en sober karakter te doen dragen. De uitnodigingen hiervoor zijn inmiddels ver zonden. Ook verzocht hij in deze kennisgeving dank te brengen aan allen die door hun vriendschap en genegenheid zijn leven zo zeer hebben ver rijkt. Harderwijk: N. Nust-den Bak A. Nust Geldrop: J. den Bak J. F. den Bak-Horstman Sleeuwijk: A. C. den Bak-Groeneveld Ermelo: N. Duyve-Brand en kleinkinderen Ermelo, 26 oktober 1975. Bilderdijklaan 7. Liever de eerste dagen geen bezoek. Woensdag 29 oktober is er van 19.0020.00 uur gelegenheid tot condoleance en afscheid nemen in de Maranathakerk, Sparrenlaan 4 te Ermelo. Zondag 11 gedeelte Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen, mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader en Opa Sander Cornelis Hagenbeek eerder weduwnaar van Adrlana van Veelen op de leeftijd van 72 jaar. H. Hagen beek-van der Heide Dordrecht: J. W. Hagenbeek T. Hagenbeek-Nipius Sander Arnhem, 25 oktober 1975 Kluizeweg 198. Liever geen bezoek aan huis en geen toespraken. De overledene is ópgebaard in het rouwcen trum aan de Thorbeckestraat 1. Bezoek aldaar dinsdag a.s. van 19.15-20.00 uur. De rouwdienst wordt gehouden woensdag 29 oktober a.s. om 13.30 uur in de aula op de al gemene begraafplaats 'Moscowa' te Arnhem, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Heden nam de Here tot Zich, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Pieter Kramer Gzn. op de leeftijd van 76 jaar. Bedenkt de dingen, die boven zijn, niet die op aarde zijn. Want gij zijt gestorven en uw leven is verborgen met Christus in God. Den Helder, 26 oktober 1975 Krugerstraat 65 Den Helder: A. Kramer-Bakker Amstelveen: B. Deys-Kramer S. Deys Den Helder: G. Kramer J. W. Kramer-Blaak Amsterdam: A. Engels-Kramer J. Engels Renkum: J. M. Kramer A. H. Kramer-Blaak Dedemsvaart: P. Kramer M. R. Kramer-van Velden en kleinkinderen De overledene lig opgebaard in één der rouw kamers van de Algemene Uitvaartvereniging „Den Helder", Middenweg 152. De teraardebestelling zal plaatsvinden op donderdag 30 oktober om 14.30 uur op de alge mene begraafplaats te Huisduinen, gem. Den Helder. Vertrek Middenweg 152 om 14.00 uur. Thuis geen bezoek. ALGEMENE KENNISGEVING In volle overgave aan zijn Heer en Heiland nam de Here tot Zich onze lieve Man, Vader en Opa Jan Blaak op de leeftijd van 78 jaar. Na de dood is het leven mij bereid. Bedum, 27 oktober 1975 Emmalaan 12. J. Blaak-Sietsema Den Helder: Janny Kramer-Blaak Gert Kramer Paul en Sandra Assen: Willy Berg-Blaak Harry Berg Wim, Jannette, Taco De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 31 oktober a.s.. om 13.30 uur, in de Goede Herderkerk, Schultingastraat 1 te Bedum, waarnua de begrafenis zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in „Concordia", Prof. Merelstraat 1. Liever geen bezoek thuis. In het volle vertrouwen op zijn Heer en Hei land nam de Here tot Zich, onze geliefde Zwa ger en Oom Jan Blaak oud 78 jaar echtgenoot van Jantina Sietsema Groningen: Z. J. Hunse-Sietsema J. M. Hunse Bedum: K. J. Sietsema-Dijk K. A. Sietsema-Heuvingh Grijpskerk: A. A. Oosterhof-Sietsema neven en nichten. Heden nam de Here tot Zich voor ons nog on verwacht onze lieve zorgzame Moeder en Oma Geertruida van der Hoek-Neleman weduwe van Jan van der Hoek, in de ouderdom van 87 jaar. Rotterdam: T. van der Hoek Utrecht: P. van der Hoek A. van der Hoek- Kooreman Trudy Laurien Jan Peter Gerard Rotterdam: L. van der Hoek H. van der Hoek- Schipperus Helga Leon ie Rotterdam. 25 oktober 1975 Zonnebloemstraat 54 b Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 29 oktober op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud Kralingen", Kralingseweg 334, Rotterdam. Aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Algemene kennisgeving. De Heer is mijn herder. Psalm 23. Heden behaagde het de Heere, zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, uit ons midden weg te nemen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Willempje Gutft-Varkevisser weduwe van Teunis Guijt Jac.zn., in de ouderdom van 72 jaar. Kattojk: G. van der Plas-Guijt D. van der Plas S. van Weeghel Hillegom: J. van Eljk-Guijt H. van Eijk Katwijk: J. Guijt A. J. Guijt-van den Oever T. Guijt W. Guijt-Swinkels W. Guijt M. A. Guijt-Doolaard klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan Zee. 25 oktober 1975. Huize 'Overduin' Nachtegaallaan 5. Rouwbezoek: Des nam. van 3-5 en 7-9 uur aan de Buitensluisstraat 13, alwaar de overledene is opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden woensdag 29 oktober a.s. des nam. 2.45 uur in de zaal Irene, -Voorstraat 35, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. „Want Gij. o HEERE! alleen zult mij doen zeker wonen". Psalm 4. Nog onverwacht nam de HEERE tot Zich onze geliefde, zorgzame Man, Vader, Grootvader en Overgrootvader, Willem de Boer in de ouderdom van 83 jaar. Scheveningen: A. de Boer-Vrolijk Rijswijk: W. de Boer M. P. de Boer-van der Laan Scheveningen: A. Bottinga-de Boer Schiedam: J. de Boer A de Boer-Verburg Scheveningen: R. de Boer M. de Boer-Pronk S. de Boer A, de Boer-Feenstra Voorburg: T. A. Janssens-de Boer R. M. Janssens Kleinkinderen en achterkleinkind. Scheveningen, 27 oktober 1975 Vijzelstraat 29a. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7.30- 9 uur aan het woonhuis. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 31 ok tober te 2.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhof laan. Vertrek vanaf het woonhuis te 2 uur. Geen bloemen. Geen toespraken. Heden is van ons heengegaan onze werkgever de heer W. de Boer Directeur Bouw- en Aannemersbedrijf W. de Boer B.V. Hij is ons onvergetelijk door zijn diep mense lijke belangstelling eri vriendschap voor ons allen. Het gezamenlijk personeel Scheveningen, 27 oktober 1975. Vijzelstraat 29 A. Het familiebericht vermeldt: geen bloemen, geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 31 ok tober te 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Kerkhoflaan. Heden heeft de HEERE tot zich genomen, mijn Vriend en Mededirecteur van onze B.V. de heer W. de Boer met wien ik mocht samenwerken gedurende bijna veertig jaren. Hij is mij onvergetelijk! J. Ammeraal directeur Bouw- en Aannemersbedrijf W. de Boer B.V. Scheveningen, 27 oktober 1975. IJmuidenstraat 120. In verband met het overlijden van onze directeur de heer W. de Boer is ons bedfijf vrijdag 31 oktober DE GEHELE DA"G GESLOTEN. Bouw- en Aannemersbedrijf W. de Boer B.V. 'Ruwe stormen mogen woeden'. Gezang 178:7 (Herv. bundel). Heden behaagde het de Heere van ons te ne men. na een moedig gedragen lijden, onze ge liefde Broer. Zwager, Oom en Neef. Johannes Bal op de leeftijd van 63 jaar. Uit aller naam: C. Zuurmond-Bal. Scheveningen. 27 oktober 1975. Pluvierstraat 8. Correspondentie-adres: Markensestraat 37. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woens dagavond van 3-4 uur en donderdagavond van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,'t Sta- tenhuys', Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 31 oktober te 12.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,'t Statenhuys' te 12 uur. En eeuwige büjdschap zal op hun hoofd wezen; vrolijkheid en blijdschap zullen zij verkrijgen, maar droefenis en zuchting zullen wegvlieden. Jesaja 35, slot. Nog onverwacht nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Leendcrt Biemond op de leeftijd van 78 jaar. Utrecht: H. J. Biemond-Speijer Hoger-Smilde: G. Suurd-Biemond J. Suurd Utrecht: W. Biemond P. Biemond P. M. Biemond-Amsing Adelaide (Aus.)C. Biemond A. C. Biemond-Albers Alblasserdam: J. Biemond A. C. Biemond-Teuben Utrecht: E. Hollander-Biemond R. Hollander Ermelo: L. Biemond G. J. Biemond-van Eek kleinkinderen en achterkleinkind Utrecht, 26 oktober 1975 „Warande", Neckardreef 10 Correspondentie-adres: De Wierslaan 20 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde", Neckardreef 6, die geopend is woensdag van 19 tot 20 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben don derdag 30 oktober om 11.30 uur op de begraaf plaats „Daelwijck", Floridadreef. Vooraf wordt om 10.45 uur een rouwdienst gehouden in „Tamarinde". Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis op de begraafplaats. Met grote verslagenheid en diepe droefheid ven wij kennis van het plotseling overlijty van de heer W. Gorissen en zijn Echtgenote. Mevrouw E. J. Gorissen-Oostenbrugge De heer Gorissen was gedurende ruim 25 j; als bedrijfsleider aan ons bedrijf te Zoeternty verbonden. Hij heeft steeds zijn werkzaamheden a voorbeeldige trouw, ijver en grote toewijd verricht. I Ons medeleven gaat in zonderheid uit naar zj kinderen en naaste familieleden. Op donderdag 30 oktober wordt D.V. om lji uur een rouwdienst gehouden in de Morgf1 sterkerk, waarna om 14.00 uur de teraarde» stelling op de algemene begraafplaats aanr Binnenweg te Zoetermeer zal plaatsvin^1 De direktie van Van Der Spek I Zoetermeer, 27 oktober 1975. Met grote verslagenheid berichten de meijlu werkers van Van der Spek B.V. het overlijng^ van hun bedrijfsleider, de heer W. Gorissen op de leeftijd van 44 jaar die, evenals zijn Vrouw. E. J. Gorissen-van Oostenbrugge ten gevolge van een verkeersongeval om leven kwam. Zijn enthousiaste werklust zal altijd voor als een dankbare herinnering voort blijven staan. Op donderdag 30 oktober wordt D.V. om 13 uur een rouwdienst gehouden in de Morgioi sterkerk, waarna om 14.00 uur de teraarjnt bestelling op de algemene begraafplaats de Binnenweg te Zoetermeer zal plaatsvindjjfa Het gezamenlijk personeel van Van der Spek B.V. Zoetermeer, 27 oktober 1975. pl df God heeft ons geen kalme reis belot maar wel een behouden aankomst. M In vol vertrouwen op Gods genade is uit v; midden weggenomen mijn innig geliefde M fi onze beste Zwager, Oom, Neef en Vriend pl Geert Jan Dost op de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: E. H. Dost-Visch Utrecht, 25 oktober 1975. Peetersdreef 5. Geen bezoek. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaats hebben d derdag 30 oktober om 13 uur op de begraf plaats 'Daelwijck'. Floridadreef. Gelegenheid tot condoleren na de begrafeni|>u de begraafplaats. Het bestuur van de Geref. Organisten eniging geeft met droefheid kennis, dat 25 oktober te Utrecht is overleden, 'hf administrateur Geert Jan Dost op de leeftijd van 74 jaar. Gedurende 10 jaar vervulde hij deze taak fe grote nauwgezetheid en enthousiasme. Zoals geschreven is zo zal het zijn: Ik leef, zo zegt de Heer, en gij zijt Mijn. Namens het bestuur: Rinsumageest: H. K. W. Frenkel, vooi w Enschede: D. W. Steendam, secr. Ja Pi Heden behaagde het de Heere na een k ziekte tot Zich te nemen onze lieve Vaderjn, Grootvader Willem Geldernian sinds 22 november 1972 weduwnaar van[io< Elisabeth Rooseboom. op de leeftijd van 69 jaar K. Geldevman A. A. Gelderman- Knijpn Willem Harm Meppel. 25 oktober 1975 Zomerdijk 24 f(J De begrafenis is bepaald op donderdag^] oktober a.s. om 14.30 uur vanuit de Aulafj^ de Algemene begraafplaats te Meppel. Aanvang van de rouwdienst om 14.00 uur. Zij, die de overledene de laatste eer w< te bewijzen worden verzocht om 13.50 j aanwezig te zijn. fed Na de begrafenisplechtigheid is in de kof® kamer van de Aula gelegenheid de famil' condoleren. Met verslagenheid geven wij kennis' van overlijden van de heer C. J. van de Velde in leven districtscommissaris van het£ Borgstellingsfonds te Dordrecht. In hem verliezen wij een zeer gewaarde! kracht. Dankbaar zijn wij hem voor zijn *2 voor het werk van het fonds, alsmede j deskundigheid. Namens het bestuur van het Borgstellingsfonds Dordrecht :!te Mr. D. W. Beels, secretaris/penningmeester. De begrafenis zal plaatsvinden dondeij 30 oktober 1975 om 12.30 uur op de begin plaats te Dubbeldam. Met ontsteltenis vernamen wij dat op zoi 26 oktober j.l. is overleden de heer C. J. van de Velde secretaris van ons ziekenfonds. Wij gedenken in hem een zeer actief en i Bestuurder, die gedurende vele jaren de: langen van ons ziekenfonds heeft behartig I Wij wensen zijn Vrouw en Kinderen veel st! te bij dit smartelijk verlies. Dordrecht, 27 oktober 1975. hi Bestuur en Direktie van het r Algemeen Ziekenfonds Dordrecht en omstreken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10