de verpleging heeft u nodig r logo- akoupedist(e) Sz de verpleging heeft u nodig Gemeente W Rotterdam VERPLEEGKUNDIGE ALS HOOFD VAN EEN AFDELING 'sHeeren Loo-Lozenoord stL Frankenslag docent(e) DOCENTE tevens HOOFD OPLEIDING verpleegkundige diakonessenhuis utrecht r~ operatiekamer verpleegkundige A VERPLEEGSTER Diaconessenhuis a) hoofdverpleeg kundige b) wnd. hoofdverpleeg kundige Diaconessenhuis OPROEP AAN JONGEREN opleiding tot ziekenverzorgende coördinerend hoofdverpleegkundige (mnl. of vrl.) verpleegkundigen Bent u een psychiatrisch verpleeg kundige en wilt u zich verder ont plooien? MIDDENKADER ZON EN SCHILD ZATERDAG 25 OKTOBER 1975 TROUW/KWAR "Nieuw-Vrijthof" Tiel, een prot. chr. verpleegtehuis met 120 bedden voor somatisch zieken en 120 bedden voor g.g.b. patiënten (8 afdelingen) vraagt een om wederom een nieuwe afdeling - somatisch zieken - in gebruik te kunnen nemen. In totaal funktioneren reeds 6 afdelingen. Betrokkene dient in het bezit te zijn van het A—diploma, doch A B 'gediplomeerden hebben de voorkeur. Huisvesting in Tiel geeft weinig problemen. Onze verpleegkundig direkteur zal U gaarne alle gewenste inlichtingen verstrekken omtrent de inhoud vah deze funktie in ons verpleegtehuis. TeL (03440) 67 41. Sollicitaties schriftelijk aan mw. G. Aleven, verpleegkundig direkteur, Postbus 94, Tiel. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo Wij vragen een om vanuit zijn/haar vakgebied in teamverband mee te werken aan de optimale ontwikkeling en stimulering van onze pupillen. Inlichtingen over deze functie worden verstrekt door Mevr. J. van Ligtenberg- Blankendaal, logo-akoupediste, telefoon (03417) 25 41. toestel 126. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan de geneesheer-directeur de Heer A. C. de Ronde. opleidingsschool voor verpleegkundigen en ziekenverzorgenden. De Stichting Opleidingsschool „frankenslag", waarin de Stichting Bronovo-Nebo, het Diaconessenhuis te Voorburg en het Verpleegtehuis Lozerhof participeren, vraagt voor spoedige indiensttreding een voor de Verpleegkundige-A opleiding. De taak bestaat onder meer uit: het geven van lessen aan leerling verpleegkundigen het coördineren van aktiviteiten betreffende de studieperioden het samen met de aanwezige docenten meewerken aan een verdere verdieping en uitbouw van de verpleegkundige-A opleiding. U kunt voor deze funktie In aanmerking komen, wanneer u in het bezit bent van het diploma Ziekenverpleging-A en wanneer u een docenten-opleiding hebt afgerond of van plan bent deze te gaan volgen. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de direkteur van de Opleidingsschool, de heer R. E. Oudshoorn, Prins Mauritslaan 55 te 's-Gravenhage. Informatie over deze funktie kan tevens bij hem worden ingewonnen, tel. 070-556300. RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT In het verpleeg- en reaktiveringscentrum "Tamarinde", Neckardreef 6 te Utrecht is op korte termijn plaats voor een bij onze opleiding tot ziekenverzorgenden. enige ervaring als docenteen belangstelling in jonge mensen. Ons verpleeghuis heeft 122 bedden voor somatisch zieken, verdeeld over 4 afdelingen, waar gewerkt wordt met teamverpleging. Voor deze functie wordt gedacht aan een enthousiaste verpleegkundige met diploma's liefst A en B en docentenopleiding. We besteden veel aan dacht aan de rel' atie met het praktijkveld binnen het kader van de teamverpleging, o.a. door middel van praktijkdocenten. Een pos. christelijke levensovertuiging van candidaten wordt op prijs gesteld. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door ons huidige hoofd opleiding, Zr. P.L. Franso-de Poorte, tel. 030-61 1211. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie, Neckardreef 6, Utrecht. Diakonessenhuis Utrecht zoekt t.b.v. haar Chirurgische Polikliniek een Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Zr. H. Vermeulen, Hoofd Polikliniek, telefoon (030) 528111toestel 693. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken, Bosboomstraat 1 te U,trecht. De operatie-afdeling van ons ziekenhuis bestaat uit 8 op zeer moderne wijze uitgeruste operatiekamers. Bijna alle specialismen worden er uitgeoefend. In verband met een toename van het aantal operaties vragen wij een opgeleide i 1 V die zich verder wil gaan specialiseren. Een positieve instelling ten aanzien van het werken in teamverband is noodzakelijk. Het aanvangssalaris van een operatie- verpleegkundige ligt. afhankelijk van de ervaring, tussen f 1.732,en 2.235, Verdere promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Indien u belangstelling heeft, kunt u voor nadere informatie of sollicitatie kontakt opnemen met de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle, tel. (05200) 7 74 44, toestel 205, onder vermelding van nr. 7553. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN (uitgaande van de landelijke Prot. Chr. Vereniging van ouder* en vrienden van het afwijkende kind) vraagt voor haar tehuis "Buitenzorg" te Leiden - voor de begeleiding van onze leerlingen -enige ervaring met geest gehandicapte kinderen i noodzakelijk - Prot. Chr. levensovertuiging. Degenen, die zich tot bovengenoemde functie voelen aangetrokken kunnen schriftelijk, tel. of mondeling Solliciteren bij de Directrice Zr. M. van de Ruit, Huize "Buitenzorg" Hoge Rijndijk 316 Leiden tel. 071-134426. In ons modern, goed geoutilleerd ziekenhuis van 365 bedden zijn de volgende funkties vakant: a) wnd. 1e verpleegkundige voor de afdeling long- en hartziekten b)wnd. 1e verpleegkundige voor één van de chirurgische afdelingen c) instructie-verpleegkundigen voor enkele verpleegafdelingen Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling perso neelszaken. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 In ons modern, goed geoutilleerd zièkenhuis'van 365 bedden zijn de volgende funkties vakant: voor de afdeling urologie (op deze afdeling worden eveneens patiënten van andere specialismen behandeld en verpleegd) voor ëên van de interne afdelingen Inlichtingen' worden gaarne verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties, te richten aan de afdeling personeels zaken. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Stichting tot verzorging en verpleging van bejaarden en langdurig zieken, uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde Kerken. die de uitdaging aandurven van een verantwoordelijk beroepen de wil hebben om mee te helpen om de passieve mens weer actief te maken en de toewijding om ook de ernstig zieken te verplegen. welke 1 maart begint. Om tot deze opleiding toegelaten te worden moet men minimaal 17 jaar en 9 maanden oud zijn. De vooropleidings eisen zijn tenminste L.H.N.O.-t, L.T.S.-t of een daaraan gelijkwaar dige opleiding. De oplei ding duurt 2 jaar en vangt aan met een pré- Ten behoeve van het verpleeg-, en reaktiveringscentrum "Tamarin de", Neckardreef 6 te Utrecht, kan men zich opgeven voor de nieuwe cursus voor klinische péripdevan ca. Nadere informaties wor- 10 weken, dat is een den gaarne verstrekt proeftijd. Het theore— door Zr. Franso, hoofd tisch onderwijs omvat: opleiding, tel. de zorg voor de zieke 030—61 12 11. mens, de kennis van de Schriftelijke sollicitaties zieke mens en algemene kunnen worden gericht en sociale vorming. Het aan het bestuursbureau praktisch onderwijs om- van de Richard Hoog- vat: het verplegen en land Stichting, Neckar- verzorgen van zieken. dreef 6 te Utrecht. In dit moderne verpleeghuis zijn 170 somatisch zieken en 30 geestelijk gestoorde bejaarden aan onze zorgen toevertrouwd. Door de ligging is het makkelijk bereikbaar. Zowel vanuit Rotterdam, als vanuit Amsterdam, Utrecht en verder. Voor dit huis zoeken wij thans kontakt met een U zult ten nauwste samenwerken met de verpleeg kundig direktrice en ook indien nodig optreden als haar vervang(st)er. Uw (mede-)verantwoordelijkheid betreft onder andere de supervisie over de patiëntenbehan deling en de organisatie van de verpleegkundige dienst. U regelt daarbij het personeelsbeleid op de af delingen voor wat betreft dienstroosters en vakantie planning. U zult deel uitmaken van verschillende over leggroepen om uw werk optimaal te kunnen verrichten. In samenwerking met het hoofd van de opleiding begeleidt u voorts ook de leerling-ziekenverzorgenden. Voor deze funktie zal het wel noodzakelijk blijken, dat u een stafkursus hebt gevolgd en beschikt over enige ervaring in het leidinggeven. Hoewel in het Zonnehuis plaats is voor patiënten en medewerk(st)ers van alle gezindten geven wij in dit geval wel enige voorkeur aan iemand met een protestants-christelijke levensover tuiging. Gezien de belangrijkheid van de funktie kan het zijn, dat wij u verzoeken deel te nemen aan een psychotechnisch onderzoek. U wordt aangesteld in de rang van hoofdverpleeg kundige A. Mevrouw T. Spanjer- verpleegkundig direktrice is graag bereid u, eventueel telefonisch, alle gewenste inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS VLAARDINGEN Dillenburgsingel 5 VLAARDINGEN Telefoon 010-341922 De Christelijke Vereniging Het Zonnehuis met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen, Zuidhom en Zwolle Deltaziekenhuis: Rotterdam vraagt voor bovengenoemd ziekenhuis in Poortugaal voor opleiding ziekenverpleging B Deze opleiding begint op 5 januari a.s. en is voor verpleeg kundigen die het A-diploma of het diploma zwakzinnigen zorg Z al in hun bezit hebben. Zij zullen na éen introduktieperiode in het tweede leerjaar worden geplaatst. Sollicitaties binnen !4 dagen te zenden aan de Geneeshecr- Direkteur van het Deltaziekenhuis, Albraridwaardsedijk 74, Poortugaal. Voor telefonische inlichtingen en sollicitaties: 010-142433, toestel 337. Ons centrum wil een aantal psychiatrische verpleegkundigen in de gelegenheid stellen via funkties in het ervaring op te doen, nodig voor een leidinggevende funktie. Van het kader verwachten wij dat het leiding geeft aan de veranderingsprocessen die bin nen de verplegingsdienst aan de orde zijn. Bij de plaatsing kan rekening gehouden worden met de wen sen van de kandidaten. Wel menen wij als eis te moeten stellen, dat men bereid is zich ook theoretisch verder te bekwa men. Wilt u nadere informatie, dan kunt u zich richten tot het hoofd verplegingsdienst (tst. 301 /302). Sollicitatiebrieven kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amers foort, tel. 033-3 85 34. PSYCHIATRISCH CENTRUM uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voo zenuw- en geesteszieken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20