Welzijns-en vormingswerl stichting festog FAMILIEBERICHTEN Sanatogen HERBESAN A. Hoofd dagverblijf B. Adjunkt-Hoofd gezinsvervangend tehuis ZATERDAG 25 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET Lang» deze weg hartelijk dank voor de belangstelling, felici taties. bloemen en kados. die on»25-Jarlg huwelijksfeest on vergetelijk maakten. Kerkstraat 6, Almkerk. 1950 1975 In plaats van kaarten Dankbaar delen wij u mede, dat de Here op 31 okto ber onze ouders J. H. Ike J. Ike-v. Oudenallen 25 Jaar voor elkaar en voor ons heeft gespaard. Roden, Weth. Deodatusplantsoen 26. John en Janny en Marcel en Heintje en Arthur Gelegenheid tot feliciteren zaterdagmiddag 1 nov. van 2.00—3.30 uur in Winslnghhof aan de Brink te Roden. 1950 1975 Psalm 146 5 Psalm 68 20 D.V. dinsdag 11 november zullen onze ouders Gerard Poldervaart en Klaasje Jeltje Hofstee hun 25-Jarig huwelijksfeest vieren. Wij zijn blij dat wij dit met elkaar mogen beleven. Gerard-Herma Geraldine Kees Gelegenheid tot feliciteren 's avonds van 810 uur in het „Tolhuis", Buiksloterweg 7, Amsterdam-Noord Schellingwoude IJdijk 105. Dankbaar willen wij met onze kinderen D.V. 10 no vember 1975 ons 25-Jarig huwelijk herdenken. Voor hen, die ons ter gelegenheid van dit feest wil len feliciteren, is daartoe gelegenheid op zaterdag 8 november 1975 tussen 16.00 en 17.30 uur in restaurant Le Coq d'Or, Leyweg 533, Den Haag. J. Huisman A. Huisman-Knopper Den Haag, oktober 1975. Meppelrade 157. 1930 Soli Deo Gloria 1975 Met grote dankbaarheid hopen wij D.V. op 30 ok tober 1975 met onze kinderen en kleinkinderen te ge denken dat wij voor 45 jaar in het huwelijk zijn ver bonden. H. van Garderen G. van Garderen-Spaak Utrecht, Handelstraat 56. 1925 1975 D.V. Woensdag 5 november a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders P. J. Metz-Hillebrand hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij danken God daarvoor, en zijn blij dit met elkaar te mogen beleven. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Om gezondheidsredenen geen bezoek aan huis. Groenpad 3, Amsterdam-W. Dankbaar en blij delen wij u mee dat wij D.V. dins dag 28 oktober 1975 met onze Ouders G. Akkerman H. Akkerman-Kats de dag hopen te herdenken waarop zij 50 jaar ge trouwd zijn. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Hoogeveen, oktober 1975 „Olden Kinholt" Kemperstraat 2 Met dank aan God delen wij u mede dat onze ge liefde ouders Jan Koster-A.zn Krjjna Koster-van Dyk op D.V. 5 november a.s. hun gouden huwelijksfeest hopen te vieren. Wij zijn met hen dankbaar dat ze deze 50 jaar ge spaard zijn gebleven. Coby en Henk Wim en Nita Truus en Gert Arie en Corrie Jan en Jeanette Reinie en Koos Peter en Aarie Fred en Gre klein- en achterkleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren: maandag D.V. 3 novem ber van 20.00 tot 21.30 uur in café „Sport", Raad huisplein, Ridderkerk. Ridderkerk, oktober 1975 Caspar van Gentstraat 47 Ps. 103 15,16 en 17 (oude ber.) Zeer onverwacht nam de Heere na een droe vig ongeval uit ons midden weg mijn geliefde Man, der kinderen lieve en zeer zorgzame Vader, onze beminde Zoon, Broer, Zwager en Oom Johannes Keller op de leeftijd van 40 jaar. Almkerk: G. Keiler-Poorter Bert en Kees Truus Jannie Marijn Thea Nieuwendijk: H. Keiler A. Keller-Sparreboom en verdere familie. Almkerk, 23 oktober 1975. Uppelse Hoek 2. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. dinsdag 28 oktober a.s. des nam. om 2.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Almkerk. welke zal worden voorafgegaan door een rouw dienst en zal aanvangen om 1.30 uur in de Ge reformeerde Kerk te Almkerk. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 7 uur en n& de begrafenis. Heden heeft de Here van ons weggenomen, mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Maria Jacoba van de Pol-van Dalfsen op de leeftijd van 66 jaar. Als leidraad in haar leven hield zij vast aan psalm 42 3. „Want Gods goedheid zal uw druk eens ver wisselen in geluk". Middenmeer: H. v. d. Pol Veendam: J. Apperlo-v. d. Pol H. Apperlo Noordwijk: Marrigje v. d. Pol Klundert: N. Noteboom-v. d. Pol C. A. Noteboom Oostzaan: B. J. v. d. Pol W. A. M. v. d. Pol-te Pas Haringhuizen: P. v. d. Pol A. v. d. Pol-Klaver en kleinkinderen Middenmeer, 23 oktober 1975 Praamweg 2 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. op dinsdag 28 oktober om 13.30 uur in de Herv. kerk te Middenmeer, waarna de begrafenis op de algemene begraafplaats aldaar zal plaats vinden. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „De Meerbaak", Prof. ter Veenweg 2 te Midenmeer. Geen bloemen Een mooie herinnering bewaren wij aan onze lieve opgewekte Vrouw, Moeder en Oma Petronella Maria Schulte echtgenote van Cornelis Johannes de Vroomen die op 23 oktober 1975 gesterkt door de H.H. Sacramenten der zieken in de leeftijd van 77 jaar rustig afscheid van het leven nam. Zoeterwoude, Hoge Rijndijk 23 oktober 1975 Park Rhijnvreugd 8 Zoeterwoude: C. J. de Vroomen Taos (U.S.A.)Alice en Mei Voorburg: Willie en Arnold Rijswijk: Nettij Haarlem: Ans en Bert Warmond: LidijenKees Amsterdam: Nelleke en Martin en kleinkinderen De overledene ligt opgebaard in de Rouwkapel van Huize Mariënhaven. Mgr. Aengenentlaan 1, Warmond Bezoekuren: zaterdag van 19-20 uur, zondag van 15-16 uur. De avondwake voor de overledene zal worden gehouden zondag 26 oktober om 19 uur in Pa rochiekerk van de H. Matthias te Warmond. De plechtige H. Mis van Requiem zal worden opgedragen maandag 27 oktober om 10 uur in bovengenoemde kerk waarna bijzetting in het familiegraf aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in Hotel Meerrust, Dorps straat 5 te Warmond. Bestuur en Personeel van de Comeniusschool. Kempstraat 126, geven met groot leedwezen kennis van het overlijden van de heer N. J. Dekker in de période van 1-9-1957 tot 1-8-1974 hoofd der school. „Ik ben de opstanding en het leven: wie in mij gelooft zal leven, ook al ware hij gestor ven". Johannes 11 25 Namens bovengenoemd bestuur: Dr. J. W. de Klein Ds. H. W. van de Brink Namens het personeel: A. Bastiaanse 's-Gravenhage, 22 okt. 1975. Vrees niet, want ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn In vertrouwen op zijn Heer en Heiland is, na een moedig gedragen lijden, van ons heenge gaan, mijn innig geliefde Man, onze zeer lieve, zorgzame Vader en Opa, onze Zoon, Schoon zoon, Broer, Zwager en Oom Arie Harreman op de leeftijd van 53 jaar. Rotterdam: F. Harreman-Hartman Spijkenisse: L. Harreman J. Harreman-Bastiaansen Arie Rotterdam: M. M. Harreman en verdere familie. Rotterdam, 23 oktober 1975. Geertruidenbergstraat 21. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 28 ok tober a.s. op de Hervormde Begraafplaats 'Charlois', Charloise Lagedijk 680, Rotterdam. Aankomst aula 15.00 uur. Liever geen toespraken. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u mede te delen dat heden is overleden onze Vriend en Medewerker, de heer Arie Harreman op de leeftijd van 53 Jaar. Gedurende bijna 40 jaar heeft hij zijn beste krachten gegeven tot opbouw van ons bedrijf. Wij zullen zijn menselijkheid, kundigheid en enthousiasme node missen. Zijn nagedachtenis zal bij ons in hoge ere blijven. Taselaar B.V. Zwijndrecht, 23 oktober 1975. Postbus 161. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. In verband met de begrafenis van de heer Harreman. zal ons bedrijf op dinsdag 28 oktobe a.s. na 12.00 uur gesloten zp Taselaar B.V. - Zwijndrecht - Sneek Geborgen in Christus bij God, onze lieve Man, Vader en Grootvader Jacob van Woerden Hij werd 77 jaar. Maarsdreef 55. M. W. van Woerden-Klatter Utrecht: V. van Woerden M. van Woerden-van der Meer Jetske, Maria, Hanna Geldrop: M. W. Aalbers-v. Woerden B. J. Aalbers Bert, Job, Vincent en Mirte De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Vlaanderenlaan 1, Stadskanaal. Bezoekuur maandagavond 19.00-20.00 uur. De begrafenis is bepaald op dinsdag 28 okt. om 10.00 uur te Stadskanaal. De rouwdienst wordt gehouden in het Her vormd Gemeentebouw, Brugstraat 13, aanvang 10.30 uur. Gelegenheid om te condoleren aldaar na de begrafenis. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is zacht en kalm van ons heengegaan, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster en Tante Cornelia Koetsier weduwe van Johen George Ravenek, in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Bergschenhoek: C. L. Ravenek N. Ravenek-Paul Voorschoten: P. Verboon-Ravenek P. Verboon Pijnacker: L. E. Ravenek S. M. Ravenek-Snijders Voorburg: W. van Beek-Ravenek A. van Beek Ridgeville, Canada: W. Ravenek J. Ravenek-Noordam Pijnacker: J. G. Ravenek M. Ravenek-van Kampen C. Ravenek J. A. Ravenek-Roels klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Pijnacker. 23 oktober 1975 Kerkweg 10. De rouwdienst zal worden gehouden in de Her vormde Kerk te Pijnacker dinsdag 28 oktober a.s. om 10.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de Hervormde Begraafplaats aldaar om circa 11 uur. Gelegenheid tot condoleren aan huis zaterdag van 35 en van 79 uur n.m. en na de ter aardebestelling. Zoals een vader liefdevol zijn armen slaat om zijn kind, omringt ons met erbarmen God onze Vader, want wij zijn van Hem. God nam plotseling tot Zich. onze lieve Doch ter, Zuster. Schoondochter en Tante Adriana Johanna Burggraaf-van Leeuwen Echtgenote van Frank Burggraaf en Moeder van Tienke, Anne-Marie en Jan op de leeftijd van 44 jaar. Familie van Leeuwen, Westerhove 533, Alphen a/d Rijn Familie Burggraaf, Vossenschans. kamer 415 Woerden 22 okt. 1975. Op 23 oktober 1975 overleed de heer G. Sa oud-conciërge van het Carolus-Clussius College voorheen het Christelijk Lyceum te Zwolle Hij nam gedurende vele jaren een heel bij zondere plaats in binnen de schoolgemeen schap. Met grote dankbaarheid herinneren wij zijn inzet voor de school. Namens Bestuur en Schoolgemeenschap J. in 't Veld, voorzitter A. C. Versloot, rector Enige en algemene kennisgeving Heden is door een droevig ongeval in Sydney (Australië) van ons heengegaan onze lieve Kleindochter en Nichtje Marga van Dale op de leeftijd van 21 jaar 1 Rotterdam: H. van den Berg C. J. van den Berg-Vermaat Emmeloord: P. C. J. de Leeuw van den Berg N. de Leeuw Ton, Henk, Nico en Johan Emmeloord, 24 oktober 1975. Mijn zeer geliefde a.s. Man Herman J. J. Disbeschl is bij een verkeersongeval omgekomen. Hij werd 51 jaar. Ik mag geloven, dat God hem Thuis gehaald heeft. Wij mochten elkaar 3% jaar liefde en begrip geven. 15 oktober 1975. Annie J. C. Joosse Schubertlaan 40 Apeldoorn Tijdelijk adres: Laros, Hugo de Grootplein 18, Delft Zalig de doden die in de Here sterven. Tot ons groot verdriet werd plotseling van ons weggenomen, onze lieve onvergetelijke Broer, Zwager en Oom Jacobus Saton in de ouderdom van 72 jaar. Echtgenoot van J. Kiinemann, wonende te Wadinxveen Namens allen: A. M. Saton J. C. Straat 1, Alphen a/d Rijn In plaats van kaarten Na een geduldig gedragen lijden Is ln zijn Heer en Heiland ontslapen onze Zwager en Oom Arie Hoogervorst weduwnaar van Maria de Mooij, ln de ouderdom van 76 Jaar. Fam. de MoolJ Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.30 8 30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dins dag 28 oktober a s. om 2.30 uur n.m. in de Ned. Herv. Kerk te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaat' vinden op de begraafplaats ildaar. „Zo zullen wij, de schapen uwer weiden, in eeuwigheid uw lof, uw eer verbreiden, en zingen van geslachten tot geslachten uw trouw, uw roem, uw onverwinb're krachten." Ps. 79 7 Tot onze diepe droefheid nam de Heere on verwacht van ons weg, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Geurt Bartus Housheer op de leeftijd van 68 jaar. Utrecht: J. J. Housheer-de Jong 's Gravenhage: A. F. Housheer DinxperlooH. Housheer T. N. Housheer-de Groot Jacqueline, Robert en Oscar Utrecht, 24 oktober 1975. Valetonlaan 7. Geen bloemen. Onze man en vader is opgebaard in het rouw- centrum van de Utr. Begr. Ver., Biltstraat 25—27, Utrecht. Condoléance-bezoek aldaar maandag van 2021 uur. Dinsdag 28 oktober a.s. zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in de Chr. Gereformeerde Kerk, Wittevrouwen- singel 31, Utrecht, waarna aansluitend om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvin den op de Algemene Begraafplaats „Daelwijck" aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Ik weet aan Wien ik mij vertrouwe, Al wisselen ook dag en nacht. Op 22 oktober nam de Heer tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Helena Johanna Dekker in de ouderdom van 90 jaar. Bussum: E. Dekker-Brondijk neven en nichten Arnhem, Huize „Vreedenhoff" Corr.-adres: C. J. Dekker Rietwijckstraat 20, Badhoevedorp Geen bloemen, geen toespraken De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Protestantsch Begrafenisfonds, Riet- grachtstraat 2 te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van 17.0019.30 uur, zondag van 12.0013.00 uur, ingang Singelstraat. De rouwdienst wordt gehouden op maandag 27 oktober om 14.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats „Moscowa" te Arnhem, waarna de begrafenis aldaar zal plaats hebben. Vertrek van rouwkamer Rietgrachtstraat 2 om 14.00 uur. Hiermede betuigen wij u onze welgemeende di voor uw hartelijke blijk van deelneming en m« leven na het overlijden van onze lieve Zuster, Scho zuster en Tante Cornelia Oudwater-Bras In 't bijzonder danken wij de weleerw. h Ds. G. J. v. d. Bogerd en de doktoren en het verj gend personeel van het Diaconessenhuis. Tevens danken wij Huize „Avondzon" voor de liel volle verzorging. Uit aller naam: J. Bras Rijnsburg, oktober 1975 Voor de grote belangstelling en het medeleven dens de ziekte, na het overlijden en bij de begrafj van mijn geliefde Man, onze Vader, Grootvadei Overgrootvader Bastiaan Corbijn betuigen wij U op deze wijze onze hartelijke i Uit aller naam: C. Corbijn-Versluijs Oostkapelle, 25 oktober 1975 NI. Dorrestein, arts. Burg. Reigerstraat 82, Utrecht. Geen praktijk tot 10 novem ber a.s. Voor waarn. bel. 516141 of zie deurbiljet. Als uw dochtertje geen goede poppenmoeder meer is, is ze hard toe aan Sanatogen. Sanatogen geeft u de levenslust terug, die door onjuiste voeding of nervositeit is opgebrand. Dat komt: Sanatogen neutraliseert, zuivert het bloed, bevat geselec teerde vitaminen en een onmiskenbare voedings eiwit voor de opbouw van verzwakt weefsel. Sanatogen is een natuurlijk middel, waarvoor u niets hoeft te laten staan. Doe maar. U zult er zich beter bij voelen. ^Voor een gezond gevoel. Uwspijsvertering en uw theekopje! Er bestaat verband tussen uw spijsverlering en uw theekopje. Tenminste: als U uw kopje vult met Herbesan kruidenthee. Die bevat 17 uitgelezen kruiden, die de nare gevolgen van onze leef gewoonten op onze spijs vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan bet vele verkeordo eton, do te geringe lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping en de gevolgen ervan tegen en herstelt de natuurlijke funktie van de Ingewanden. kruidenthee doetlnchem van nispenstraat 21 telefoon 08340-32641 Bij de stichting zijn vaka'nt de funkties van: (m of v) voor 1het kinderdagverblijf "DE WINDE" te Didam voor 48 geestelijk ge handicapte kinderen 2..het dagverblijf voor ouderen "De Berken" te Duiven voor 32 gees telijk gehandicapte volwassenen Wij zien als taken voor het hoofd de begeleiding van een groep van 12 resp. 8 medewerkers en het bijdragen aan de interne beleidsont wikkeling. Wij zoeken bij voorkeur een medewerker tussen de 30 en 40 jaar - die zelfstandig binnen een multi-disciplinair team kan funktioneren - die experimentele mogelijkheden ziet en aandurft - die een hogere beroepsopleiding heeft genoten - die ervaring heeft in de zorg voor geestelijk gehandicapten (m of v) voor 3. "MATHENA" te Zevenaar 4.'t VELDHOEN" te Doetinchem Hetadjunkt-hoofd dient in voorkomende gevallen het hoofd volledig te kunnen vervangen zodat hij in beginsel.aan gelijke eisen moet voldoen. Wij zoeken bij voorkeur een medewerker van tenminste 23 jaar met een beroepsopleiding van tenminste middelbaar nïvo (Z-opf. MBO e.d.) en ervaring in de zorg voor geestelijk gehandicapten. Sollicitaties te richten aan de direktëur van de Stichting, Van Nispenstraat 21 te Doetinchem. Degenen die alvorens te solliciteren nadere informatie wensen kunnen uitvoerige schriftelijke informatie over o.m. de stichting, het instituut en de sollicitatie-procedure, op aanvrage verkrijgembij de afd. personeelszaken (tel. 08340-32641* toestel 20).

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10