Peek&Cloppenburg a- tMILIEBERICHTEN likdoorns IJDAG 24 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET 17 „Als ziende den Onzienlijke" Hebreeën 11, vers 27 b Na een lang en soms eenzaam lijden ls nu door God uit dit leven verlost, mijn lieve Man, de zeer zorgvolle Vader en Grootvader van on ze kinderen en kleinkinderen Huibrecht den Boer i geboren 16 oktober 1904 Dank zij U, o Heer des Levens, die de dood zljt doorgegaan, lotterdam: G. den Boer-Bonefaas Hasselt (België)André den Boer Albi den Boer Bosveld Valesca Marianne van der Meer-den Boer André van der Meer Gerda Souissi-den Boer Pere,Souissi Safia Pretoria, -Afrika) Brussel (België) Hierbij willen wij ledereen be danken die in welke vorm ook onze 50-jarlge huwelijksdag tot een onvergetelijke dag heeft gemaakt. J. i i Brenk 1 Rotterdam, 21 oktober 1975 2 Wolphaertsbocht 293 b Liever geen bezoek, geen bloemen. l|De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 25 oktober a.s. op de hervormde begraafplaats „Charlois", Charloisse Lagedljk 680. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den ln de aula van de begraafplaats. Aanvang 112.00 uur. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Niemand leeft voor zichzelf, niemand sterft voor zichzelf. Wij leven en sterven voor God onze Heer. Aan hem behoren wij toe. Verborgen in God, onze Schoonzoon en Zwa ger Huibrecht den Boer echtgenoot van G. Bonefaas. Katwijk: Rotterdam: Katwijk: Delft: Katwijk: Maassluis: Italië: 21 oktober 1975 J. H. Bonefaas-Weener T. de Ruiter-Bonefaas M. Timmers-Bonefaas H. Timmers J. Timmers-Bonefaas H. M. van Tongeren-Bonefaas C. W. Bonefaas A. C. Arcara-Bonefaas E. Arcara Heden is, in de Hope des Eeuwigen Levens, van ons heengegaan onze lieve Vader, Schoon vader, Groot- en Overgrootvader, Broer. Zwager en Oom Arie Kuiper weduwnaar van Willemina Plugge. in de ouderdom van 93 jaar Uit aller naam A. Kuiper Scheveningen, 22 oktober 1975. „De Thuishaven". Duinstraat 17. Correspondentie-adres: Houtrustweg 396. Vader is opgebaard in de rouwkamer „Atro- pos", Van Boetzelaerlaan 292. Gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag middag van 34 uur. Bezoekuur zondagmiddag van 1212.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 27 oktober om 2 uur in „De Thuishaven", Duinstraat 17, waarna om ongeveer 3 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Het behaagde de Heere nog vrij onverwacht tot Zich te nemen mijn geliefde Man, mijn Zoon, onze Broer, Zwager en Oom Antonie Luijendijk echtgenoot van Gerrigje Schmidt op de leeftijd van 68 jaar. 'Welgelukzalig is hij, die de God Jacobs tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting op den Heere zijn God is.' Psalm 146:5 Uit aller naam: G. Luijendijk-Schmidt. De Lier, 22 oktober 1975. Kijckerweg 94. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 24 oktober a.s. van 7 tot 8 uur n.m. op Kijckerweg 94. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zaterdag 25 oktober as. omstreeks 10.45 uur op de algemene begraafplaats te De Lier. Zie, des Heeren oog is op hen die Hem vrezen, die op Zijn goedertierenheid hopen. Psalm 33 18. Heden nam de Heere van ons, na een kortston dige ziekte, onze lieve Tante en Nicht Adriana Blok op de leeftijd van 76 jaar. Mede namens verdere familie, J. M. Blok-Bal Scheveningen, 21 oktober 1975 Menninckstraat 230. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys", Statenlaan 78. De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 25 oktober te 11.30 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek van af ,,'t Statenhuys" te 11 uur. Plotseling nam God tot Zich mijn lieve Vrouw en onze lieve Mama Adriana Johanna Burggraaf van Leeuwen op de leeftijd van 44 jaar Frank Burggraaf Tienke Anne-Marie Jan Alphen aan den Rijn, 22 oktober 1975 Wilhelminalaan 75 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 27 oktober, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van de Oosterbegraafplaats te Alphen aan den Rijn, aanvang 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren in de aula na af loop van de begrafenis Geen bloemen. Op 17 oktober j.l. is in Mississauga (Canada) in volle vrede ontslapen onze beste Broer en Zwager Coenraad Vaandrager echtgenoot van S. Robijn oud 69 jaar. Utrecht: Rotterdam: Mej. C. Vaandrager J. v. d. Linden-Vaandrager J. v. d. Linden J. Hameetman-Vaandrager J. Hameetman Deventer: D. S. Vaandrager-Visser W. P. Pot-Vaandrager H. Pot Culemborg: P. H. van 't Slot-Vaandrager H. van 't Slot Utrecht: J. E. Vaandrager C. Vaandrager-Bouman. Heden is na een werkzaam leven overleden on ze lieve Man, Vader, Opa, Vriend en Pleegva der Gerrit Sa oud 67 jaar. Uit aller naam: D. Sa-de Jong Zwolle, 23 oktober 1975 Geleen 102 Thuis geen bezoek Geen toespraken De overledene is opgebaard in één der rouw kamers Nieuwe Markt 16 te Zwolle. Gelegenheid voor condoleance aldaar, zater dag van 19.00 tot 19.45 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 27 oktober a.s. om 15.00 uur op de be graafplaats „Kranenburg" te Zwolle. Vertrek 14.45 uur van de Aula, Nieuwe Markt 16. Harmpje Wiessenberg Weduwe van Wilhelmus Marlnus Post, oud 77 Jaar. Calandstraat 35c, Lelden. De crematie zal plaats vinden op maandag 27 ok tober a.s. om 15.15 uur ln het Crematorium, „Ocken- burgh", Ockenburghstraat 21. Den Haag-Loosduinen. Vooraf zal' ln de Marana- thakerk aan de Lagemors- weg te Lelden om 14.00 uur een korte rouwdienst wor den gehouden. Gelegenheid tot condole ren zaterdag 25 oktober a.s. van 12.00 - 12.30 in het rouwcentrum Van der Lult. Haagweg 31, Lelden en na de crematie ln de ontvang kamer van het Cremato rium. Geen bezoek aan huis Leiden, 22 oktober 1975. NOXACORNtmet wonderolie) verwijdert de pijn sneL Geen omslachtige lik» clobrapleisters of gevaar lijk gepeuter met scheer mesjes en. zo. Aanstippen met NOXACORN vloei stof is zo eenvoudig, hygi ënisch en verantwoord. NOXACORN bevat o.a. verzachtende wonderolie met Jodium en een pijn stillend middel. NOXA CORN maakt vlug een eind aan de pijn. Eeltplek- ken en eksterogen ver dwijnen met wortel en al. NOXACORN ontsmettend likdoornmiddel. Snel, pijnloos, afdoend. ÖÈMEENTE BUNSCHOTEN PUBLIKATIEnr. 80 Artikel 19W.R.O. De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 28 oktober 1975 tot en met maandag 10 novem ber 1975 ter sekretarie, afd. algemene zaken ter inzage ligt een aanvraag van de Bara B.V., Molenstraat 59 te Spakenburg om vergun ning voor de bouw van een atelier en kantoorruimte bij de bestaande fabriek, gele gen aan de Molenstraat 59, kadastraal bekend gemeen te Bunschoten, sektie K, nrs. 769—182 gedeeltelijk. Het bouwplan is in strijd met het aldaar geldende be stemmingsplan Broerswe— tering I, eerste herziening, daar de grond ter plaatse is bestemd voor woningbouw en de bouw van garage boxen. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 60. 8e lid van de Woning wet de gevraagde vergun1 ning te verlenen. Gedurende genoemde ter mijn kan een ieder tegen-.het verlenen van de bouwver gunning bezwaren inbreng en bij burgemeester eo wet houders. Bunschoten, 23 oktober 1975. De burgemeester voor-» noemd, P. Kok l.b. GEMEENTE BUNSCHOTEN PUBLIKATIEnr.81 Burgemeester en wethou ders van Bunschoten ma ken ter voldoening aan arti kel 12, 2e lid .der Wegen- wet, bekend, dat met in gang van dinsdag 28 okto ber 1975 gedurende veer den dagen ter gemeentese- kretarie, afdeling algemene zaken, voor een ieder ter in zage is gelegd het door Ge deputeerde Staten van Utrecht dd. 8 oktober 1975 nr. 1510WV/1937, afd. 2. goedgekeurde besluit van de raad van deze gemeente van 28 'augustus 1975 nr. 294,-waarbij aan het open baar verkeer werd onttrok ken een gedeelte van de Pascalweg. Van de beslissing van Gede puteerde Staten van Utrecht staat beroep op de Koningin open. Dit beroep kan worden ingesteld door iedere' belanghebbende uiterlijk op de dertigste dag nadat deze' aankondiging heeft plaats gehad. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Ko ningin, maar ingediend bij de Kommissaris der Konin gin in de provincie Utrecht. Deze zal dan een bewijs van ontvangst afgeven. Bunschoten,23 oktober 1975. Burgemeester en wet houders voornoemd, de burgemeester, P. Kok, l.b. de sekretaris, W.de Graaf o Eretribune. Bij P&C. Shetland coat. Zuiver scheerwol. Bruine caban. Wol/polyester. /VfQ_ Groene trenchcoat. Tweed. 1QÜ Groene caban in visgraatdessin. Beige/bruin. 329.- lyO. Wol/polyester. M9r

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 17