De Nieuwe Middenklasse Adverteren doet verkopen iMILIEBERICHTEN VOLVO Als u dóórdenkt Moet U verhuizen naar het Westen? Houdt U van de zee? Van bos en duin en heerlijke frisse lucht? Heeft U een hekel aan de parkeerproblemen? Kijk dan naar een huis in WASSENAAR! !/V )AG 24 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET 15 Welgelukzalig is de mens, die op U vertrouwt Ps.84:13 éden overleed, zacht en kalm na een lang- Jrig geduldig gedragen ziekte, in de Hope des éuwigen Levens, mijn innig geliefde Vrouw, |ize lieve en zorgzame Moeder, Oma, Zuster, jhoonzuster en Tante Adriana Maria Rijken I echtgenote van JORIS KUYSTEN de leeftijd van 68 jaar. ij zijn bedroefd, maar dankbaar voor alles it ze voor ons is geweest tijdens haar leven ziekte. >rang-Capelle: Joris Kuysten Hoofddorp: Dina en Piet Ros-Kuysten Marianne, Maurits en Dinette >rang-Capelle: Annie en Bert van Dongen- Kuysten JenSp Jurgen, Tjeerd en Mike jrang-Capelle: Adrie en Herman Klein- Kuysten Edwin en Collin >rang-Capelle: Ina Kuysten Marinus W. Rijken Familie Rijken en Kuysten "Iirang-Capelle, 21 oktober 1975. srkstraat 66. teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op terdag 25 oktober 1975 op de Algemene Be- aafplaats aan de Tilburgseweg te Sprang- tpelle des n.m. om 14.00 uur voorafgegaan or een rouwdienst welke aanvangt om 13.30 V- wordt beleefd uitgenodigd om 13.00 uur In aula aanwezig te zijn om de overledene de atste eer te bewijzen. ïlegenheid tot condoleren na de begrafenis de aula en 's avonds aan het sterfhuis na .00 uur. Maar 's-Heeren gunst zal over die Hem vreezen, ln eeuwigheid altoos dezelfde wezen; Zijn trouw rust zelfs op 't late nageslacht, Dat Zijn verbond niet trouweloos wil schenden, Noch van Zijn wet afkeerig d'ooren wenden, Maar die, naar eisch van Gods verbond, betracht. Psalm 103 vers 9 Na een moedig gedragen lijden nam de Heere uit ons midden weg onze lieve, zorgzame Moeder en Grootmoeder Jannetje Kruithof weduwe van Arie den Boer op de leeftijd van 84 jaar. Poortugaal: M. A. Rooymans-den Boer J. Rooymans Jan Arie Poortugaal: C. van Bokkem-den Boer B. van Bokkem Marjo en Jan Arie en Wilma Delft: G. den Boer Hoogvliet: J. den Boer J. den Boer-van Tielen Marjan Johan Poortugaal, 22 oktober 1975. Verzoeke geen bloemen Moeder is opgebaard ten huize van familie J. Rooymans, Albrandswaardsedijk 95, alwaar gelegenheid is tot condoleren zaterdag 25 ok tober a.s. vanaf 2 00 uur namiddag. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden maandagmiddag 27 oktober a.s. om 3.00 uur op de begraafplaats te Poortugaal. Vertrek vanaf Albrandswaardsedijk 95 om 2.30 uur. Rectificatie Na een smartelijk lijden van enige weken heeft God tot Zich genomen, Zijn kind, onze lieve Aad op de leeftijd van 53 jaar. Je was een manrmaar bleef een kind. Toch door de Heiland zeer bemind. Want de eerste zaligspreking is geweest „Zalig zijn de armen van geest". Uit aller naam: Fam. Keiler. Rotterdam, 21 oktober 1975. Huize ,,'t Kwint", Vijverweg 8. Korr.-adres: J. C. Keiler, Putselaan 8|a. Rot terdam. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Stichting „Voorzorg", Hoflaan 81, hoek Slotstraat te Rotterdam-Oost. Gelegenheid tot kondoléance- en rouwbezoek, donderdag van 19.0019.45 uur. De rouwdienst zal worden gehouden, door de Weleerwaarde Heer Ds. G. Samsom, vrijdag 24 oktober a.s. in de kapel van de Ned. Herv. Begraafplaats Oud-Charlois, Charloisse Lage- dijk 680 te Rotterdam-Zuid, omstreeks 13.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Vertrek vanaf de Putselaan 82a, om 13.00 uur. Lied 295 3. Totaal onverwacht is, zonder strijd en wetend Christus te behoren, van ons heengegaan, mijn lieve Vrouw. Moeder, Oma, Zuster en Tante Marrigjen Keiler-Mulder op de leeftijd van 55 jaar. Kampen: P. Keiler Zaandam: M. J. Bouma-Keller M. D. Bouma Hans en Carla Wormerveer: J. H. Renaut G. Renaut-Mulder Volker en Willy, Henk en Mikke Jacob en Tinekee, Marten Kampen 22 okt. 1075. Loriéstraat 206. Gelegenheid tot condoleren maandag 27 okto ber a.s. van 12.30 uur tot 13.15 uur in het ker kelijk centrum „De Open Hof" aan de Lely- straat te Kampen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 27 okt. a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats aan de Bovenbroekseweg te Kampen- West. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in het kerkelijk centrum „De Open Hof", wel ke zal aanvangen om 13.30 uur en geleid zal worden door de weleerwaarde heer Ds. K. Wel bedacht. Vertrek van het kerkelijk centrum „De Open Hof" om 14.00 uur. Dankbaar, dat wij haar zo lang bij ons moch ten hebben, delen wij u mede, dat God in haar slaap, na een liefdevolle behandeling in „Huize Patrimonium", tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Over grootmoeder, Zuster, Schoonzuster en Tante Eegje Dekker weduwe van Nicolaas Jacob Klaasen Bos op de leeftijd van 93 jaar. Psalm 68 10 (oude berijming). Amsterdam: W. Boer-Klaasen Bos Amsterdam: M. K. Klaasen Bos Eindhoven: N. J. Klaasen Bos C. M. Klaasen Bos- Wittekamp Bussum: K. Dekker M. A. Dekker-Vonk kleinkinderen en achterkleinkinderen Amsterdam, 23 oktober 1975 „Huize Patrimoniujn" Correspondentie-adres Paramariboplein 23-11, Amsterdam O.V. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek vrijdag avond van 8.30-9.00 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 25 oktober om 10.00 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Volvo 66 Ontstaan van de Nieuwe Middenklasse De geschiedenis begon zo'n drie jaar geleden. DAF en Volvo besloten samen te gaan werken aan de ontwikkeling van nieuwe automobielen. Het eerste resultaat is een nieuwe auto, die zijn oorsprong vond in het technisch concept van de DAF 66. Na lang testen, beproeven en verbeteren, beantwoordt deze wagen aan de hoge kwaliteits- en veiligheidsnormen van Volvo. Eigenschappen van de Nieuwe Middenklasse Van een Volvo wordt een hoge graad van veiligheid verwacht Die veiligheid wordtin niet geringe mate gerealiseerd dankzij het wellicht meest'ge- avanceerdeautomati-j sche versnellingssys teem: de variomatic, die nu is voorzien van een beveiliging, die ervoor zorgt dat de motor alleen in de neutrale (N) positie kan worden gestart* En met een automatisch koppelmecha nisme, dat soepel naar vooruit en achteruit schakelen mogelijk maakt. Ook bij uit getrokken choke. Een blokkeringsinrichting op de startmotor voorkomt nogmaals starten van een draaiende motor. Een veilige wegligging, vooral door de De Dion- achteras. Servo-bekrachtigde remmen,vóór schijfremmen en achter trommelremmen, staalgordel radiaalbanden, reflectie-vrij en overzichtelijk dashboard. Maar ook veiligheid door bescherming. De welhaast onwrikbare kooiconstructie, ultra-korte samendrukbare stuurkolom. Stoelen met vaste hoofdsteunen en standaard driepunts rolgordels. Maar ook comfort Een ruim interieur voor vier personen, effectieve ventilatie en verwarming. Wielophanging voor een veilig maar ook rustig weggedrag. Dqor een proces van vijf behandelingen 'wordteen hoge graad van roest- preventie en gaaf lakwerk bereikt, die aan Volvo's hoge eisen voor duur zaamheid beantwoordt Introductie van de Nieuwe Middenklasse Het is hoog tijd voor een Nieuwe Middenklasse. Met een eigen gezicht en een eigen hoge kwaliteit Daarom introdu ceert Volvo de Volvo 66-serie. De Volvo 66 DL en CL, die beide in twee-en driedeurs versie verkrijg baar zijn. Vier Volvo's die de Nieuwe Middenklasse bepalen. - - Bekijk en rij de Nieuwe Middenklasse. U bent welkom bij de meer dan 200 DAF en DAF-VOLVO dealers. DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V, Antwoordnummer 2000, Beesd in Beesd Volvo 66 - BON Stuurmij I uitgebreide informatie over de Nieuwe Middenklasse. Naam j Straat Plaats Telefoon I Kan ongefrankeerd worden verzonden aan DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V., Antwoordnummer 2000 Wij beschikken over een keur van aanbiedingen en zenden U graag, zonder enige verplichting Uwerzijds, onze hulzengids. U vult'de coupon in. Op envelop vermeld U: Makelaarskantoor Vrins N.V. Wassenaar Antwoordnummer 25. Plak geen zegel die betalen wij". Coupon Zend mij' Vrijblijvend Uw huizengids. Naam: Adres: Woonplaats: VRINS Ter GEMEENTESECRETARIE van AMSTERDAM (Stadhuis) zal HET COORDINATIEBUREAU RIJKSGENOTEN VAN DE AFDELING SOCIALE ZAKEN op korte termijn worden uitgebreid met een tweetal funkties: consulent(e) en adjunct-consulent(e) met de volgende taakomschrijving: -onderhouden van contacten met de gesubsidieerde welzijnsstich- tingeh voor de rijksgenoten en de buitenlandse werknemers -deelnemen aan werkoverleg ten behoeve van betrokken groepe ringen - verrichten van belèidsvoorbereidende werkzaamheden -financieel en inhoudelijk beoordelen van de activiteiten van de wel- zijnsstichtingen - permanent zoeken naar oplossingen voor problemen op gebied van de huisvesting, werkgelegenheid, sociaal-culturele voorzieningen e.d. - in het bijzonder initieeren en uitbouwen van contacten met het bedrijfsleven en rijksoverheid ten behoeve van een effectieve aan pak van de werkloosheidsproblematiek, onder meer door het opzetten van een doeltreffend vormings-, scholings- en plaatsings beleid. Funktie-eisen voor de Consulent(e): - goede contactuele eigenschappen - goede redactionele vaardigheid - academisch niveau of gelijkwaardige opleiding - zelfstandig kunnen funfctioneren - bij voorkeur enige jaren ervaring in een grote organisatie - leeftijd boven 30 jaar. De adjunct-consulent(e) zal de consulentte) assisteren en vooral ondersteunen door financieel-technische deskundigheid, met name in subsidievraagstukken, een middelbare vooropleiding, met ervaring in administratie en toepassing van subsidieregelingen is daarom vereist, leeftijd omstreeks 30 jaar. Het salaris zal worden vastgesteld naar leeftijd opleiding er» ervaring. Voor de consulent(e) is een uitloop mogelijk tot Z3.929.- bruto per maand; voor de adjunct-consulent(e) tot 3.265.- bruto per maand. Vakantie-uitkering 7,8%. Sollicitatiebrieven te zenden aan de afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Pietershal, Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder nummer4853.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 15