Plannen genoeg maar geen geld? Tijdelijk: dubbele waardepunten bij Pickwick theezakjes. rijks l Pickwick thee van Douwe Egberts» Praat metdeAmro Bankover bedrijfsfinanciering. Docent aardrijkskunde Bij uw eigen, vertrouwde Pickwick theezakjes Engelse melange, China melange en Ceylon melange, vindt u tijdelijk het dubbele aantal waardepunten. V *0*. Een extraatje van Pickwick, waarmee u wat sneller spaart voor iets moois uit de D.E.-geschenkenfolder: de theeglazen, de dubbelwandige theepot, het porseleinen kinderserviesje en nog zoveel méér. Een goede reden om meteen even zo'n geschenkenfolder te vragen aan uw winkelier. Of aan Douwe Egberts, afd. Geschenken, Postbus 2076, Utrecht. D.E. waardepunten blijven onbeperkt geldig Bij de Nederlandsche Bond van boekbinderspatroo* Amsterdam een van de werkgeversorganisatie^ in- de Graf Industrie, is piaats voor een Secretaresse in de leeftijd van 20 —25 jaar. Zij zal werken met/en voor het Hoofd van de Economische Afdeling Haar werk zal o.m. bestaan uit: Het voeren .van correspondentie het notuleren van vergaderingen en het uitwerken daarvan Als opleidingseis wordt gesteld Mavo aangevuld m< cretaresse opleiding. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het kantooraP Vondelstraat 172 A'dam West i Voor nadere inlichtingen kunt u bellen r 020-1617 61 In deze vergadering zullen worden behandf het jaarverslag over het boekjaar 1974 alsm een wijziging van de Statuten van de Bedrijfsvereniging. C. Groen, Voorzitter." DONDERDAG 23 OKTOBER Bij beschikking van de Ar rondissementsrechtbank te Amsterdam, Tweede Ka mer, dd. 21 oktober 1975 is het faillissement van de na latenschap van wijlen Louis Wilhelmus Landstra, laat stelijk gewoond hebbende te Amsterdam, Zuiderzee- weg 10b, aldaar zaak gedre ven hebbende onder de naam Jachtwerf "De Tagrijn", opgeheven bij gebrek aan baten. kurator: Mr. H. de Bruin, Joh. Vermeerstraat 7 Amsterdam. Rijksscholengemeenschap "Schoonoord" Driebergseweg 10 Zeist vraagt voor zo spoedig mogelijk: voor 18 lesuren 1e graad Inlichtingen bij de rector de hr. W.C. Otten tel. 03404-14142 Brieven inspecteur drs. Chr. Kok, Kerkstraat 4, Baarn. (iiu'U nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen l'tin kalmeert. Jeuk stopt, /.wellins verdwijnt. De wetenschap kont- tciren- j schrompelen ook Itantiickkive woonliir een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'we-zdrozen'. De pijn stopt. 17c Twellinjf ver dwijnt. Dit middel heel Spcrti Preparation H* Met Sperli Preparation H ver- aambeien. Sperli Preparation H is mild en ontsmettend. Voor ilircktc. snelle, afdoende liehandclin? van aambeien is er maar één middel: Spi-i li Preparation II •zalf cn zetpillen. «n;'ultieismeri GEMEENTE BUNSCHOTEN PUBLIKATIE nr. 82 Artikel 19 W.R.O. De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 28 oktober 1975 tot en met maandag 10 novem ber 1975 ter sekretarie, afd. algemene zaken ter inzage ligt een aanvraag van de heer H.A. van Hamersveld, Zevenhuizerstraat 162 te Bunschoten om vergunning voor de bouw van een vee stal gelegen aan de Zeven huizerstraat 16Z, kadastraal bekend gemeente Hoog land, sektie M nr. 33. Het bouwplan is in strijd met het aldaar geldende be stemmingsplan Uitbrei dingsplan in Hoofdzaak Hoogland daar de som der zijdelingse afstanden min der is dan de vereiste 100 meter. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 50, 8e lid van de Woning wet de gevraagde vergun ning te verlenen. Gedurende genoemde ter mijn kan een ieder tegen het verlenen van de bouwver gunning bezwaren inbreng en bij burgemeester en wet houders. Bunschoten. 23 oktober 1975. De burgemeester voornoemd, P. Kok l.b. GEMEENTE BUNSCHOTEN PUBLIKATIE nr. 83 Artikel 19 W.R.O. De burgemeester der ge meente Bunschoten maakt bekend dat met ingang van dinsdag 28 oktober 1975 tot en met maandag 10 novem ber 1975 ter sekretarie, afd. algemene zaken ter inzage ligt een aanvraag van de heer L. Harms, Kon. Wilhel- minastraat 41 te Spaken burg om vergunning voor het uitbreideji van de prak tijkruimte gelegen aan de Koningin Wilhelminastraat 41, kadastraal bekend ge meente Bunschoten, sektie K nr. 1332. Het bouwplan is in strijd met het aldaar geldende be stemmingsplan Uitbrei dingsplan in Onderdelen Bunschoten daar de maxi maal toegestane oppervlak te aan bijgebouwen wordt overschreden. Burgemeester en wethou ders zijn voornemens met 'toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelij ke Ordening, juncto artikel 50. 8e lid van de Woning wet de gevraagde vergun ning te verlenen. Gedurende genoemde ter mijn kan een ieder tegen het verlenen van de bouwver gunning bezwareh inbreng en bij burgemeester en wet houders. Bunschoten, 23 oktober 1975. De burgemeester voornoemd, P. Kok l.b. TROUW/KWARTET PS 18 - Geurige Ceylon melange. 1,38 Waterschap DUURSWOLD Gecommitteerden uit het Hoofdbestuuur van het v\ Duurswold maken bekend dat ingaande 28 oktober 1975 oedur^ veertien dagen in het waterschapshuis te Siddeburen ter ii worden gelegd a. een 2-tal ontwerpen tot wijziging van de begroting voort dienstiaar 1975: b.de ontweroen van de begroting en omslag voor het diensf 1976' J. J c. eèn ontwero tot wiiziging van de begroting voor het diens»! 1976. Bezwaren kunnen gedurende voormelde termijn schrifteliik b Hoofdbestuur worden ingediend. SIDDEBUREN, 22 oktober 1975. Gecommitteerden uit het Hoofdbestuur van het waterschap Duurswold Th. B. Klimp, voorzitter. M.J. Oldenbandringh, sekretaris "De voorzitter van het bestuur^ van de bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/ Geestelijke er|( Maatschappelijke Belangen.^ statutair gevestigd te s'-Gravenhage, deeltP leden hierbij mede, dat op t donderdag 6 november 1975 om 10.30 uur in het Ziekenhuiscentrum tej Utrecht, Oudlaan 4, een algemene vergadering zal worden gehouden. Gegeveneen loodgieter voert zijn bedrijf vanuit een werkplaats. Zijn omzetzou aanzienlijk stijgen als hij tevens zou optreden als detaillist in tegels, sanitair, kranen enz. Hij moet dan wel zijn huidige opslagruimte om laten bouwen tot showroom. De 60.000 gulden die nodig zijn voor verbouwing en inrichting vormen echter nogal een probleem. Vraag: wat doet de ondernemer? Wat doet u? Misschien bent u ook een onder nemer met een klein- of middelgroot bedrijf. En staat ook u voor het probleem: een grote investering zou goede groeikansen opleveren maar ik mis de kontanten. In zo'n geval is het verstandig eens te gaan praten met een financieringsdeskundige van de Amro Bank. Hij kent hef midden- en kleinbedrijf. Hij kan u als geen ander voor rekenen welke finaneïeringsvorm voor u de meest ideale is. Maar ook op het gebied van verzekeringen, rechtsvormen, pensioenvoorzieningen en het optimaal gebruikmaken van een zakelijke rekening-courant, vindt u bij de Amro Bank ter zake deskundige adviseurs. Wilt u eerst eens rustig lezen hoe de Amro Bank u bij deze en andere financiële aspekten van uw bedrijfs voering met raad en daad terzijde kan staan? Vraagt u dan het Amro- pocketboek ..Het Midden- en Klein bedrijf" aan dat diep op deze onder werpen ingaat. Als u (010) 30 57 03 belt of een briefje stuurt naar Amro Bank, afd. Beroeps- en Bedrijfs- kredieten. Blaak 40. Rotterdam- wordt het u gratis toegezonden. Wilt u echter nu reeds een Amro- deskundige raadplegen? De mensen van het dichtstbijzijnde Amro- kantoor willen u graag verder helpen. De Rechter-Commissaris in de faillissementen van de firma Heemskerker Timmer werk en Aannemers Combi natie v/h Kon. Julianastraat 1, Uitgeest en haar (vroege re) vennoten G.J. Weel v/h Blokdijk 12, Venhuizen en J.C. v.d. Eng v/h Kon. Ju lianastraat 1, Uitgeest, heeft bepaald, dat de schuldverordeningen uiter lijk op 13 november 1975 bij de curator moeten zijn inge diend en dat de verificatie vergadering zal worden ge houden op 4 december 1975 te 11.00 uur in het Ge rechtsgebouw aan de Gees tersingel 13 te Alkmaar. Alkmaar, Helderseweg8. Mr. M.H. Schenkeveld, curator. BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Lopik; maakt bekend ingevolge het bepaalde in artikel 23, lid 2 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, dat met ingang van 24 okto ber 1975 gedurende éèn maand ter inzage ligt het ontwerp-bestem- mingsplan "Kom Jaarsveld" omvattende het gehele dorp Jaarsveld ten zuiden van de Veldensteinlaan. alsmede een gedeelte der gronden gelegen aan de noordzijde van deze laan en ter beider zijden van de S .L. van Alte- renlaan, met bijbehorende bestemmingsvoorschriften en toelichting. In het ge bied, waarop het onderha vige bestemmingsplan als mede de voorschriften van toepassing zijn, is tevens gelegen het gedeelte van het dorp Jaarsveld, hetwelk is aangewezen als be schermd dorpsgezicht in de zin van de monumenten wet. Gedurende bovenver melde termijn kan een ieder bij de gemeenteraad schrif telijk bezwaren indienen te gen dit ontwerp-plan. Lopik, 22 oktober 1975. De burgemeester voor noemd, Mr. W. Blanken. Engelse melange. 1,15

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20