FAMILIEBERICHTEN 'SCHOONOORD' BAARN ADMINISTRATEUR/ BOEKHOUDER, De krant is nooit wen ZATERDAG 18 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET IDA INPLAATS VAN KAARTEN A- v. d. Vinne B. v. d. Vinne- Theissens de dag te herdenken dat zij 40 Jaar geleden ln het huwelijk zlju verbonden. Ps. 68-7 (Liedboek) Hun dankbare kinderen- Salomon en Machte! d Janny en Arend übbel en Etty Frans en Truus Henry en Harmlen Jantje en Jan Hilda en Otto Frits en Karin Ina en Henk en Kleinkinderen. Wanneer u hen wilt feliciteren ls daarvoor de gelegenheid op vrijdag 31 okt. van 8 tot 10 uur in ..Open Hof" (Herv. Cen trum) te Dronten. Op zaterdag 1 november a.s. hopen onze Ouders Gilles en Nel van Kempen-Moerman te vieren, dat zij 25 jaar geleden trouwden. Zaterdag 1 november is er van 16.00 tot 17.30 uur gelegenheid hen hiermee geluk te wensen in de Bethelkerk, Westwal. Leerdam. Greet je, Jan en Henk van Kempen. Populierstraat 8. Leerdam. 1950 1975 Op 17 oktober hebben we ons 25-jarig huwelijksfeest gevierd. We zijn blij en dankbaar dat God ons tot hiertoe heeft gespaard en geholpen. A. Glas G. Glas-de Waal en Kinderen. Slootdorp, Langeweg 49. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te be danken met ons 50-jarig huwelijksfeest, willen wij, ook namens onze kinderen, U allen hartelijk dan ken voor de vele felicitaties, kado's, bloemen, enz. G. Dekker T. Dekker-Valstar Naaldwijk, Gerberalaan 82. Onze Ouders, Grootouders H. Jongkind A. J. Jongkind-van Walbeek vieren 28 oktober 1975 hun 60-jarig huwelijksfeest. Gelegenheid tot feliciteren op 28 oktober van 20.00 tot 22.30 uur in „De Wakende Haan", Kerkplein, Abcoude. De Kinderen en Kleinkinderen Abcoude. Gein Zuid 4. 1915 Eben Ilaëzer 1975 Dankbaar en blij hopen onze geliefde Ouders, Groot ouders en Overgrootouders J. Lock en J. Lock-Groenheide op D.V. 30 oktober a.s. hun 60-jarige trouwdag te vieren. U kunt ze feliciteren ln ,,'t Dijkhuis", Dijkweg 19 te Naaldwijk van 19.0021.00 uur. Hun dankbare Kinderen. Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Naaldwijk, oktober 1975. Heilige Geest Hofje 4. Het behaagde de Here, na een moedig gedra gen lijden, uit dit leven weg te nemen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Roelof Ligtenberg echtgenoot van Aaltje de Bruin op de leeftijd van 61 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij zal niet ontbreken". Hulsen: A. Ligtenberg-de Bruin Gerrit en Eef Henk en Jeannette Wim en Raymond Hulsen, 16 oktober 1975. Meester Werkmanstraat 10 B. De rouwdienst zal worden gehouden in de Ned. Hervormde Kerk te Hellendoorn, op dinsdag 21 oktober a.s. om 13.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats te Hellendoorn om ongeveer 14.30 uur. De overledene is opgebaard in het mortuarium, Prins Mauritsstraat te Nijverdal. alwaar maan dagavond van 19.0020.00 uur gelegenheid is tot condoleren. Het doet ons leed U kennis te geven van het overlijden van ons leidinggevend personeelslid de Heer Roelof Ligtenberg oud 61 jaar. Zijn prettige omgang en collegialiteit zal nog lang in onze kring blijven voortleven. Bestuur en Personeel van de K. I. Vereniging „De Samenwerking", Hellendoorn. Ingegaan tot het feest van haar Heer onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- en Groot moeder Maggeltje Kosten weduwe van N. W. P. van Gooi op de leeftijd van bijna 73 jaar. Rotterdam: J. M. Kosten-van Gooi C. Kosten M. M. van Gooi E. J. G. van Gool-Mostert Gouda: W. P. Speijer-van Gooi Joh. Speijer en Kleinkinderen. Rotterdam, 17 oktober 1975. Troelstrastraat 29. Corresp.-adres: Meerburgstraat 27, Gouda. Aan huis geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer „De Elf Ranken". Aesopusplaats 2, maandag avond van 7.30 tot 8.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 21 oktober om 1.30 uur in bovengenoemde rouwkamer, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 2.45 uur op de begraafplaats „Hofwijk". Delftweg, v.m. Overschie. „Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan." Psalm 39 10 Voor ons zeer onverwacht heeft God tot Zich genomen onze lieve zorgzame Man en Vader Willem Meyer op de leeftijd van 51 jaar. Aalsmeer: W. H. Meijer-Trommel Doesburg: G. H. van Hofwegen- Meijer S. J. P. van Hofwegen Aalsmeer: P. J. Meijer H. Meijer Aalsmeer, 17 oktober 1975. P. F. von Sieboldlaan 27. De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. Kerk, Ophelialaan 247 te Aalsmeer, woensdag 22 oktober a.s. om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe- algemene begraafplaats te Aalsmeer om plm. 14.45 uur. Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen Gelegenheid om afscheid te nemen dinsdag van 19.30—21.00 uur in gebouw ,,'t Baken", ingang Sportlaan 86 te Aalsmeer. Voor ons geheel onverwacht heeft God tot Zich genomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Willem Meijer echtgenoot van Willemina Hillegonda Trommel op de leeftijd van 51 jaar. „Mijn tijden zijn in Uw hand." Maassluis: S. Lenters-Meijer H. Lenters Aalsmeer: J. H. Buijs-Meijer G. J. Buijs Aalsmeer: A. M. Alderden-Meijer A. Alderden Gouda: J. G. Spruijt-Meijer H. Spruijt Aalsmeer: P. J. Meijer A. Meij er-Roest Aalsmeer: M. Meijer J. Meijer-Nieuwkoop neven en nichten Aalsmeer, 17 oktober 1975. Op Gods tijd, maar voor ons plotseling, werd van ons weggenomen onze geliefde Zwager en Oom Willem Meijer echtgenoot van Willemina Hillegonda Trommel, op de leeftijd van 51 jaar. Amsterdam: H. Trommel-Pikkert Aalsmeer: W. Bogaards E. Bogaards-Trommel C. P. Trommel-Wegman UithoornD. Roodenburg L. Roodenburg-Trommel Aalsmeer: J. Alderden M. Alderden-Trommel L. M. Trommel A. Trommel-Benschop neven en nichten. Aalsmeer. 17 oktober 1975. Met grote verslagenheid delen wij u mede, dat voor ons plotseling de Here uit onze kring heeft weggenomen ons mede-directielid de heer Willem Meijer op de leeftijd van 51 jaar. Na een lange reeks van jaren waarin wij met hem mochten samenwerken, zal zijn vriend schap en inzet in onze herinnering blijven voortleven. Directie en commissarissen Verfindustrie Heeren en Meijer B.V. Aalsmeer, 17 oktober 1975. Dorpsstraat 34. Psalm 146 Na een geduldig gedragen lijden is in de Here Jezus ontslapen onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Geeske Pruiksma sedert 19 mei 1956 weduwe van Anne Faber op de leeftijd van 84 jaar. Sinds augustus 1973 liefderijk verpleegd in „De Wijngaard", Huis ter Heide. Eindhoven J. Kaldeway-Faber J. Kaldeway Amstelveen: P. Faber S. A. Faber-Oudheusden Amsterdam J. Faber Aldegrove B.C., Canada: R. Faber A. Faber-van Hoving Bolsward M. Alkema-Faber J. Alkema Amsterdam: S. Faber J. Faber-Hofman Hamilton, Ontario, Canada: J. Faber W. Faber-Holwerda N ieu w-Loosdrecht C. de With-Faber G. de With Diemen A. D. Eijbers-Faber S. W. Eijbers kleinkinderen achterkleinkinderen Amstelveen, 17 oktober 1975. Amsterdamseweg 151. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, Amsterdam. De begrafenis is vastgesteld op woensdag 22 oktober om 14.30 uur te Woudsend. Vooraf zal om 13.30 uur een dienst worden gehouden in het Dorpshuis te Woudsend. Voor ons geheel onverwacht heeft de Here tot Zich genomen onze lieve zorgzame Vader en Opa Johannes Groenewegen van Wijk weduwnaar van Trijntje Algra op de leeftijd van 73 jaar. Hans en Tiny Femmy, Marjan en Joan Henk en Karla Leo, Truus en Hanjo Dik en Jos Amsterdam, 16 oktober 1975. Hoofddorpplein 11II. Correspondentie-adres: H. Esselman, Witte Klok 7 huis, Amsterdam-Osdorp. Op zijn uitdrukkelijke wens ls zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de medische we tenschap. Die met tranen zaaien zullen met gejuich maaien. Psalm 126 5 Heden nam de Heere tot Zich onze innig ge liefde Moeder, Grootmoeder, Overgrootmoeder en Tante, Johanna Pliigge-Korving weduwe van Jacobus Plugge, in de ouderdom van bijna 94 jaar. ScheveningenK. Plugge-de Rui j ter Wassenaar: J. J. Sommeling-Plugge J. Sommeling Scheveningen: S. Plugge D. Plugge-Baak Voorburg: T. Plugge G. Plugge-Mans Klein- en Achterkleinkinderen. Scheveningen, 16 oktober 1975. Seinpoststraat 32. Condoléancebezoek 's avonds van 79 uur. Geen bloemen. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 21 oktober te 2.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf Seinpoststraat 32 te 2 uur. ENIGE BERICHTGEVING Geheel onverwacht is op 13 oktober 1975 te Montreux (Zwitserland) van ons heengegaan mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Behuwd- moeder en Grootmoeder- Maria Hoek-Gravesteijn eerder weduwe van Jan van Gelder, op de leeftijd van 57 jaar. Clarens-Montreux: P. G. Hoek Ridgefield (Conn., U.S.A.): R. van Gelder N. van Gelder-Wolff Tom Oss: H. van Gelder Tiel: N. Kwakernaak Oss: E. van der Burgt- van Gelder A. van der Burgt Liselotte Olivier Delft: H. C. Pluimers-Hoek F. Pluimers Freekje Dè begrafenis heeft te Rotterdam plaatsgevon den. 1815 Clarens-Montreux Villa Julie Chemin du Levant 6 Het behaagde de Heer heden tot Zich te ne men Zijn moegestreden kind, onze Vader, Be huwd- en Grootvader Andries Smaal op de leeftijd van 71 jaar. Annie, Thea en Jan Elly, Aat, Bart en André, Andries Trees Ridderkerk, 16 oktober 1975. Rijksstraatweg 245. Correspondentie-adres A. Mes, Kempenaar 117, Barendrecht. Liever geen bezoek aan huis. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 21 oktober aanstaande op de algemene begraaf plaats te Barendrecht. Vertrek vanaf De Elf Ranken, Aesopusplaats 2 te Rotterdam om 12.00 uur. Aankomst op de begraafplaats om 12.20 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Na een geduldig gedragen lijden heeft God op dinsdag 14 oktober tot Zich genomen, na voor zien te zijn van de Heilige Sacramenten der Stervenden, onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Theresia Wipfler sinds 1971 weduwe van W. M. Broekhuizen op de leeftijd van 78 jaar. Familie Wipfler Familie Broekhuizen Familie Diemer Familie Sluis Familie De Mos Familie Brouwer Familie Dubienski Neven en Nichten. De crematie heeft plaatsgevonden vrijdag 17 oktober 1975 in het crematorium „Ocken- burgh" te Den Haag. Corresp.-adres: Lijsterbeslaan 24, Rijswijk Z.H. Op Zijn tijd nam God in Zijn Heerlijkheid tot Zich onze lieve Moeder. Groot- en Overgroot moeder Albert je Koning in de ouderdom van 88 jaar, sinds 25 mei 1946 weduwe van Jakob Oldenhuis. Ik weet aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht, ik ken de rots, waarop ik bouwe, Hij feilt niet. die Uw heil verwacht. Eens, aan den avond van mijn leven, breng ik, van zorg en strijden moe, voor eiken dag, mij hier gegeven, U hoger, reiner loflied toe. Sauwerd, 15 oktober 1975. Aalten: W. Moltmaker-Oldenhuis Sauwerd: P. Arwert-Oldenhuis F. Arwert Nijverdal: J. Renkema-Oldenhuis M. Renkema Klein- en Achterkleinkinderen Correspondentie-adres: Provincialeweg 6, Sauwerd. Er zal ^en rouwdienst gehouden worden op maandag 20 oktober 1975 om 13.30 uur in „Ubbegaheem" te Sauwerd, waarna om 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Degenen, die de overledene de laatste eer wil len bewijzen, worden verzocht ruim voor de aanvang van de dienst aanwezig te zijn. Na een zeer lange ziekte nam de Heere tot Zich onze lieve Zuster en Tante Hester van der Stelt op de leeftijd van 53 jaar. „Zie. Ik maak alle dingen nieuw". Openbaring 21 5 Haar. Broers, Zusters, Neven en Nichten. Hengelo, 16 oktober 1975. Correspondentie-adres Markvelderbrink 330, Enschede. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 21 ok tober op de Oosterbegraafplaats vanuit de aula „Memento Mori". Noord Esmarkerrond- weg 372 te Enschede. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur in de aula aan wezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren maandag 20 okto ber van 19.00 tot 19.30 uur in bovengenoemde aula. Geen bloemen. Te Groningen is op 15 ok tober in zijn Heer en Heiland ontslapen onze zeer geliefde Zwager Hendrik Smit Hij beeft de leeftijd bereikt der zeer sterken, in de ge zegende ouderdom van 90 Jaren. Zijn grote verlangen was om bij Jezus te zijn. dat was voor hem, zeer verre, het beste. Namens de familie: H. v. Essen-Wehrmeijcr, Haren RL Wehrmeijer, Hoogezand H. Wehrmeijer, Hoogezand J. L. Wehrmeijer-Zwlers, Hoogezand J. Webrmeljer-Douma, Hoogezand Wij willen familie, vrienden en kennissen onze oprechte dank betuigen voor het mede leven en de belangstelling on dervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lie ve Zuster. Neeltje Buijs Voor uw blijk van medeleven, betoond na het onverwacht heengaan van onze lieve, zorg zame Vader en Opa Lammert Doeve Enschede, oktober 1975. N. Doeve-Odding Voor uw hartelijk medeleven dat wij mochten vangen na het overlijden van onze lieve Moed J| Groot- en Overgrootmoeder Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen onze geliefde Schoonzuster en Tante Morra van Riessen-van de Kamp sinds 1940 weduwe van H. van Riessen in de ouderdom van 94 jaar. „En alzo zullen wij altijd fmet den Heeré wezen." 1 Thess. 4 17 Uit aller naam: Overveen: M. C. van Riessen-Duijs Maarn: A. S. Duijs LunterehH. A. van Riessen Driebergen-Rijsenburg, 17 oktober 1975. Rusthuis „Rehoboth", Hogesteeg 10. De rouwdienst wordt gehouden in rusthuis „Rehoboth" op dinsdag 21 oktober 1975 om 14.15 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de nieuwe algemene begraafplaats te Driebergen-Rijsenburg. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Ingegaan tot de vreugde van Zijn Heer onze Broeder 1 F. C. de Raad met grote dankbaarheid gedenken wij zijn werk als ouderling in onze Gemeente Namens de Kerkeraad van de Buitengewone Wijkgemeente der Hervormde Gemeente te Harderwijk Ds. C. van Herwaarden Ds. H. K. Stauttener Wika J. Bos, scriba. De Dienst des Woords, voorafgaande aan de teraardebestelling, wordt gehouden op dinsdag 21 oktober om 11.30 uur v.m. in de Nieuwe Kerk. Stationslaan 112 te Harderwijk. Met een heel verdrietig gevoel zeggen wij i dat onze lieve Moeder Maria van Oostveen vanmorgen overleden is. God staat aan het begin en Hij komt aan het einde. Wim en Joop Melles Mar iet je en Peter Kapteyn Paul en Hennie Melles Groningen, 16 oktober 1975. Van Lenneplaan 259. Moeder wordt begraven op de begraafplaats „Selwerderhof" a.s. maandag 20 oktober om 13 uur. ndei l-fri orir de 1 Neeltje Schaap-Plug betuigen wij u onze oprechte dank. Mede namens de familie lin J. Schaap W r ln pei ïalii Katwijk, oktober 1975. V. d. Vegtstraat 23. hen -led! lans De belangstelling en het medeleven tijdens de ki ptie stondige ziekte, na het overlijden en bij de begrafi van mijn lieve Man. onze Vader, Groot- en O sje grootvader Albert Dirk den Haan was zo groot, dat wij slechts op deze wijze uit kunnen géven aan onze gevoelens van dankbaarhlie istis ge He Uit aller naam: C. A. dèn Haan-van der Vijver Rijnsburg, oktober 1975 Katwijkerweg 5. NH—bejaardencentrum, Tromplaan 35, Tel.: 02154—49 55. De omvang van ons huis -ca. 100 bewoners- en de toenemende werkzaam heden, hebben ons doen besluiten, over te gaan tot de aanstelling van een Wk met MBA- of gelijkwaardige opleiding, (eventueel op part-time basïs), die in staat is, deze funktie van de grond af aan op te bouwen en vorm te ge ven. Er wordt veel initiatief, akuratesse en enthousiasme gevraagd; er wordt veel kans tot zelfontplooiing met een grote mate van zelfstandigheid geboden. Een boeiende job, waar veel van te maken is» Salaris volgens richtlijnen LSB. Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO voor bejaardentehuizen. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informatie en referenties, vóór eind oktober a.s. te richten aan de adj.-direkteur, de heer R. van Drumpt. Hierbij zeggen wij allen harte lijk dank voor het medeleven betoond tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze lieve Vrouw en Tante Woutertje van Wijland- Ruitenbeek Nijkerk, oktober 1975. •kal de v< Star werl ttei dus1 r-i tors! pin< ïgsr De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij n trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjei heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? GENDEREN 125-jarig bestaan School met de Bijbel Ter gelegenheid van dit jubileum wordt er op maand! reg, 27 oktober a.s. een herdenkingssamenkomst gehoudte in de Gereformeerde kerk, waarin Drs. T.M. Gilhuis! spreken over het onderwerp "Wat'bedoelen wij Christelijk Onderwijs?". (e< feil. list Aanvang 19.30 uur. Uw aanwezigheid wordtten; op prijs gesteld. Op 30 oktober a.s. houdt het bestuur een receptie 1 "Ons Dorpshuis", Rondedans 10 te Genderen van 20 i tot 22.00 uur. I ant lms Aan alle oud-leerlingen, ouders, oud-bestuursledl j. oud-leerlingen en vrienden van het Christelijk ondenwi in - no< 1850-1975 GEREFORMEERDE KERKNIEZIJL n? on tei te i aar tak leb. De Gereformeerde Kerk te Niezijl hoopt op D.V. vrijdV; 21 november 1975 het 125 jaar bestaan van de kerk hoi vieren. Hierbij wordt U uitgenodigd om aanwezig te zijn. Op genoemde datum, aanvang 19.30 uur, is er een denkingsdienst in de kerk. Na deze bijeenkomst is er in het Dorpshuis gelegenl) om gezellig na te praten. dank-u vanwege t dat loszittende gebit? Maar dat hoelt loch niet! U kunt rustig meedoen dank tfj het enorme hcchtvermogen van Calox-kluofpasta voor kunst gebitten. Door de bijzondere samenstelling zo goed uil te smeren dal elke ruimte tussen kaak en kunstgebit wordt opgevuld, 'i Sluit allemaal weer perlekt dankzij de kleefkrachl van Calox. Oe hele dag. En... u hebt er niets van in de galen: Calox is smaakloos, reukloos en onschadelijk. Maar wat u weer kunt knabbelen, praten en lachen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8