Vier verschillende VW's met dezelfde opmerkelijke veiligheid Volkswagen ontwierp vier fraaie, universele succesauto's. Legendarisch betrouwbaar, zoals u dat van VWgewend bent. U ziet ze onder vier verschillende namen. Een stuk van het succes zit in Een heel jaar garantie ongeacht het aantal kilometers koersvast onder alle omstandigheden veiligheidsstuurkolom zelfcorrigerende^ stuurinrichting massieve bumpers De nieuwe VW's - groot en klein - hebben daarom een stalen veiligheids carrosserie. Vóór én achter hebben ze door de computer berekende schokab- sorberende kreukelzones en sterke, massieve bumpers. De remcircuits zijn diagonaal gescheiden. Mocht een De ingebouwde bescherming 1 VW-POLO plezierige, korte, solide auto 2 VW-GOLF compacte, ruime gezinsauto 3VW-PASSAT, elegante, pittige, limousine 4VW-SCIROCCO wondermooie, snelle sportcoupé circuit ooit weigeren, dan wordt de auto toch voor en achter geremd. De zelfcorrigerende stuurinrichting houdt u steeds in vaste koers recht op de weg. Zelfs met twee wielen op een glibberige wegkant trekt de auto niet schuin. De veiligheidsstuurkolom wijkt bij een botsing van u af. Al met akveilig- heid voor alles. Een jaar lang geen zorgen over onverwachte reparatierekeningen. Geen angst dat u door de termijn van uw kra-garantie heen rijdt. Ook al rijdt u 4 x Europa rond - uw garantie is 12 maan den lang. Volkswagen: gewoon even rekenen. De roep om veiligheid eist van een auto het uiterste in technische perfectie. Wat veiligheid betreft hoort elke auto zijn tijd vooruit te zijn. VW ontwikkelde een perfect veiligheidsconcept voor zijn nieuwe generatie auto's. Voor opti male zekerheid. Voor grondige bescher ming. Daarvoor is alleen het beste goed genoeg.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 28