it's time for Ciol U tbcA \to&ute£üje\! FAMILIEBERICHTEN waarnemend hoofd fysiotherapie fysiotherapeut(e) janskliniek De krant is nooit wen W Hare appel Magisch symbool van de I groovyC&A. Jongenergbezig. I Met de nieuwste kleren die je vandaag de dag f gewoon nodig hebt Als je dat rare appeltje bijC&Ainde peilinghoudtvind je deze bloem- bioes 45r enhprima 8-baans rok 50r VRIJDAG 17 OKTOBER 1975 „Ik zal U niet begeven en U niet verlaten". Hebr. 13 vers 5. Heden heeft de Here zeer onverwacht tot Zich genomen, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Pieter van Zalinge op de leeftijd van 60 jaar. „Zijn aardse leven is ten einde". M. N. van Zalinge-Lijesen Kinderen en Kleinkinderen Beverwijk, 15 oktober 1975. Vondellaan 94. De overledene is opgebaard in het Uitvaart centrum te Beverwijk. Geen gelegenheid tot bezoek aldaar. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 20 oktober om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk (Grote Kerk) te Beverwijk, waar na gelegenheid tot condoleren in de kerk. De begrafenis hee.ft daarna plaats in beslo ten kring op de begraafplaats „Duinrust" te Beverwijk. Liever geen bezoek aan huis en geen bloemen. Het College van Regenten van het Ned. Herv. Gasthuis te Katwijk aan Zee geeft met leed wezen kennis van het overlijden van zijn zeer geachte voorzitter, de Heer H. P. Bloot Met dankbaarheid gedenken wij het vele werk dat hij gedurende ruim 35 jaar in het belang van de bewoners van ons tehuis heeft verricht. Het College van Regenten. Katwijk, oktober 1975. Het Bestuur van de Stichting Bejaardenzorg Hervormd Gast- en Weeshuis te Katwijk aan Zee geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van zijn mede-bestuurslid, de Heer H. P. Bloot Helaas heeft hij de ingebruikname van het nieuwe verzorgingshuls niet mogen beleven. Met waardering gedenken wij zijn inzet en toe wijding. Het Bestuur. Katwijk, oktober 1975. Zeer plotseling nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Eeuwina Sietske Renkema-Dijkstra geliefde echtgenote van Hendrik Renkema op de leeftijd van bijna 65 jaar. „Gij zult mij leiden door Uw raad en daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen." Psalm 73 24. H. Renkema Trees Renkema Ede: Groningen: Groningen Nel Lettinga-Renkema Martin Lettinga Zwolle: Pieter Renkema Mathilde Renkema- Gerritsen Erik en Marion Ede, 16 oktober 1975. Obrechtlaan 56 Liever thuis geen bezoek De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monutastichting, Maanderweg 17 te Ede. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 18 ok- ber a.s. van 19.00 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 20 oktober a.s. om 11 30 uur op de alge mene begraafplaats aan de Asakkerweg te Ede. Vertrek vanaf het rouwcentrum om '11.15 uur. Na een kortstondige ziekte is rustig van ons heengegaan, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Trientje Braak Wildeboer Sedert 6 februari 1970 weduwe van Riewert Braak ln de ouderdom van 75 jaar. „Vaste rots van mijn behoud". Lemmer. 15 oktober 1975. Lijnbaan 14. Lemmer: J. Samplonius-Braak A. Samplonius Dalfsen: J. B. Braak W. G. Braak-Meinema Wlnsum (Gr.): A. Braak C. Braak-van Duinen Klein- en Achterkleinkinderen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond 17 oktober a.s. van 20.0021.00 uur in het sterf huis. De rouwdienst zal worden gehouden zaterdag 18 oktober a.s. om 13 30 uur in het gebouw „Concordia" te Baflo, waarna de teraardebe stelling aldaar zal plaatsvinden. Aansluitend is er nog gelegenheid tot condoleren in voor noemd gebouw. Correspondentie-adres: Straatweg 52 te Lem mer. Geheel onverwacht ging van ons heen. onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder en Zuster Henriette Louise Lugt weduwe van Arie Vonk ln de ouderdom van 75 jaar. Namens kinderen, kleinkinderen, achterkleinkinderen en zuster Velp (Gld.). 13 oktober 1975. Den Heuvel 102. Correspondentie-adres: mevr. H. G. Lijs-Vonk, IJsselkade 58. Kampen. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 18 oktober a.s. om 11.30 uur. begraaf plaats Westerveld te Driehiiis-Westerveld. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de koffiekamer. De Janskliniek is een Verpleeghuis waarin 200 patiënten kunnen worden op genomen. Aan deze kliniek Is tevens een dagbe handelingscentrum verbonden. Voor onze afdeling Fysiotherapie vragen wij voor spoedige indiensttreding een (mnl. of vrl.) De medewerkers van deze afdeling verrichten werk zaamheden in de kliniek en op de dagbehandeling. Het hoofd van de afdeling heeft de directe leiding over de fysiotherapeuten werkzaam in de kliniek; het waar nemend hoofd over de fysiotherapeuten bij de dagbe handeling. Van de kandidaten wordt o.a. vereist dat zij kunnen sa menwerken en leiding kunnen geven. Bovendien vragen wij voor deze afdeling een voor de kliniek voor de dagbehandeling. Inlichtingen kunt u verkrijgen bij het hoofd van de af deling Fysiotherapie. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de dienst Per soneelszaken. RIDDERSTRAAT 32. HAARLEM TEL.(023)3192 82 De Heer is mijn herder. Psa'-n 23. In Jezus ontslapen mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder, Zuster. Schoonzuster en Tante. Maria Rademaker-Lammering op de leeftijd van 70 jaar. 's-Gravenhage: G. Rademaker Oegstgeest: A. Couprie-Rademaker D. L. Couprie Santje Maria Frankje Rijswijk: M. Hegï-Rademaker A. P. Hegï Josephine Lochem: B. Rademaker R. Rademaker-Broekes Frederika Maria Maurits Vlaardingen: J. H. Rademaker A. Rademaker-Dries en verdere familie. 's-Gravenhage, 14 oktober 1975. Schaloenstraat 52. Correspondentie-adres: Tubasingel 40, Rijswijk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de Rouwkamer van het ziekenhuis „Leyenburg", Lelyweg 275. Bezoekuren van 57 uur. De rouwdienst zal gehouden worden in de kerkzaal van het ziekenhuis „Leyenburg" (Hoofdingang), op zaterdag 18 oktober a.s. om 10.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 11.45 uur op de begraafplaats „Westduin", Ockenburgstraat, Loosduinen. Voor de aanvang van de rouwdienst is er ge legenheid tot condoléance vanaf 10 uur. Op 14 oktober is in Brugge overleden onze lieve Schoonzuster Elza de Vries-Cheyns Zij werd 66 jaar. Op zaterdag 18 oktober vindt een rouwdienst plaats in de Prot. Kerk Witteleertouwerstraat 47 te Brugge om 10.30 uur. Daarna zal de be grafenis plaatsvinden op het Sint Pieters kerkhof. Zwolle: Tilburg: Leersum: Ottawa (Can.): Redlands (U.S.A.): M. van Dijk G. D. van Dijk-de Vries W. G. de Vries G. W. de Vries M. de Vries-Versluis IJ. de Bruijn O. de Bruijn-de Vries P. A. Bles J. H. Bles-de Vries J. A. A. de Vries H. de Vries-Broekstra W. de Vries N. de Vries-Janszen T. S. de Vries A. de Vries-Kos Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis dat God heden, na een langdurige ziekte, tot Zich nam onze innig ge liefde Zuster. Behuwdzuster. Tante en Huis genote Suzanna Adriana de Kam in de ouderdom van 82 jaar Familie De Kam L. P. Smits-Meerse Voorburg. 16 oktober 1975 Sonnenburghlaan 33. Correspondentie-adres kamer 120 Sonnenburghlaan 4, Llevei geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer van huize „Sonnenburgh", Sor nenburghlaan 4. Bezoek aldaar 's middags van 34 uur. 's avonds van 78 uur De rouwdienst zal worden gehouden maandag 20 oktober om 2 uur in huize „Sonnenburgh", waarna om ongeveer 3 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan. Gelegenheid tot condoleren na de rouwdienst en na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. TROUW/KWARTI Na een lang leven van 88 jaar en een kort ziekbed is opgeroepen naar het feest van onze Heer mijn lieve Zuster en onze lieve Tante A. Oldenhuis-Koning Haren (Gr.), lp oktober 1975. Nesciolaan 115. Delfzijl: Lemmer: Sneek: Hoogeveen: J. Koning W. Cramer-Konlng J. Cramer G. H. Koning J. Koning-Visser A. Koning M. Koning-Vedder. E. A. Kist-Koning H. Kist Na een moedig gedragen ziekbed is in haar Heer ontslapen onze lieve Zuster, Schoonzus ter en Tante Cornelia Adriana Marijtje Bakels-Uittenbogaard op de leeftijd van 63 jaar. Borculo- M. C. Zaalberg - Uittenbogaard M. Zaalberg Amsterdam: D. Los-Uittenbogaard J. Los Leiden: Th. Uittenbogaard W. Ulttenbogaard- van Leeuwen M. Uittenbogaard Nichten en neven Leiden, 15 oktober 1975. Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Vader en Opa Cornelis Pronk weduwnaar van Judith v. d. Oever betuigen wij aan allen onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan Ds. J. Catsburg en ouder lingen voor de geestelijke bijstand, de huisarts, dok toren en verpleging van het Diac. ziekenhuis te Lei den, de wijkzuster Zr. Ouwehand van het Groene Kruis en de masseuse mevr. Arps voor de medische verzorging en liefdevolle verpleging en de begrafenis onderneming C. v. d. Plas voor de goede verzorging van de begrafenis. Familie Pronk. Katwijk aan Zee, oktober 1975. Bestevaersweg 9. Hillegien Zuidhof-Joling 1 18-7-1933 t 16-10-1975 Assen, Pijperstraat 7. Freek Zuidhof Ingrid De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 20 oktober om 11.30 uur op de begraafplaats ,JDe Boskamp". Vooraf wordt er een rouwdienst gehouden in „De Open Hof", Sleutelbloemstraat 1, Assen om 10.30 uur. De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit bebt, blijft bij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kol beel te bouden wanneer u verbuist Daar is de televisie tocb zeker niets b Vandaag is in haar Heer en Heiland ontsla pen mijn lieve Vrouw en lieve Moeder

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12