DAF-divisie heeft volgend jaar extra personeel nodig Militaire orders voor speciale produkten Dagblad bij vacaturebank inschakelen' Seriös bezet Politie arresteert daders van overval Export liep flink terug FAMIl IEBERICHTEN Schmidt: ministei EG pas na beter<,b landbouwpolitiek DINSDAG 14 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTE SC Van een onzer verslaggevers EINDHOVEN Bij de divisie speciale produkten van Daftruck zal na mei volgend jaar waarschijnlijk extra mensen moeten aan trekken. De vooruitzichten van deze divisie zijn goed, vooral door militaire opdrachten. Zoals bekend verkeert de vrachtwagendivisie van DAF Trucks in moeilijkheden. De orderportefeuille van de divisie speciale produkten bevat echter op drachten ter waarde van 100 mil joen gulden en daar kan nog eens honderd miljoen bijkomen als DAF de complete landingsgestellen van het nieuwegevechtsvliegtuig, de YF-16 mag gaan maken. Er zullen omscholingen nodig zijn voor dit hooggekwalificeerde werk, aldus de DAF-bode. DAF heeft een claim gelegd op het leveren van 750 complexe landings gestellen voor Nederland, Noorwe gen, Denemarken en België be stemde nieuwe YF-16-toestellen, de vervanger van de Star-fighter. Vol gens DAF is er .goede hoop, dat begin 1978 met de produktie kan worden begonnen en deze zal dan gedurende acht jaar voortduren. Voorts rekent DAF op een nazorg van ongeveer tien jaar en wordt er onderzocht of er mogelijkheden zijn in de toekomst ook aan de civiele vliegtuigindustrie te leveren. Het definitieve contract voor de YF-16-onderstellen wordt rond de jaarwisseling verwacht, aldus de DAF-bode. Wat de orders betreft, die al defini tief binnen zijn, hier gaat het on dermeer om onderdelen voor de nieuwe luchtafweertanks, die in sa menwerking met Duitse, Zwitserse en Nederlandse industrieën gefabri ceerd worden. Deze order, die tot eind 1979 werkt geeft, levert DAF 80 miljoen op. Van het Nederlandse leger kwam er verder een opdracht voor de ver bouwing van 270 bestaande voertui gen en een order voor 180 een- assige aanhangwagens voor het transport van geleide wapens. Mo gelijk wordt DAF ook ingeschakeld bij de bouw van 800 lichte gepant serde gevechtswagens voor het Ne derlandse leger. DAF zal voor zijn aandeel in deze bouw 40 miljoen gaan ontvangen; volgens de DAF- bode valt in december hierover de beslissing. De veelbesproken legerorder voor de 2- en 4-tonners brengt ook voor de divisie speciale produkten werk met zich mee. De laadbakken voor deze voertuigen zullen elders bij DAF worden gemaakt, wat uit gaande van een jaarproduktie van 1500 stuks tien miljoen gulden per jaar in de kas brengt. De pro duktie zou zich over een periode van vijf jaar uitstrekken. NDP komt met plan: Van een verslaggever DEN HAAG De vereniging Ne derlandse Dagbladpers (NDP) wil de dagbladen inschakelen om vaca tures systematischer en doeltref fender onder de aandacht van de werklozen te brengen. En plan hiervoor zal de NDP binnenkort aan minister Boersma voorleggen. Volgens de NDP zijn de dagbladen voor deze functie uitermate ge schikt, omdat de vacatures regio naal of plaatselijk kunnen worden samengevat. Bovendien lenen de dagbladen zich beter voor kennis neming van de vacaturesdan een overzicht op de radio, aldus de NDP. Deze vindt wel dat een even tuele campagne in de dagbladpers via de radio zou m oeten worden ondersteund. NIEUWESCHANS Sinds gistera vond hebben de 123 confectiewerk nemers van het voormalige Seriös gesteund door de gewesten Gro ningen van de PvdA en de CPN het bedrijfsgebouw in Nieuweschans bezet. Het besluit werd unaniem genomen, nadat de regering dit weekeinde geen enkele toezegging heeft willen doen op de door de confectie-werkenemers gestelde ei sen. De afgelopen nacht heeft een ploeg van zestien man onder wie de gewestelijke PvdA-voorzitter Evert van Dijk en de CPN-voorman Fré Meis de eerste bezettingsdienst uitgevoerd. Deze morgen zullen de verdere roosters en het precieze verloop van de actie, die voor on bepaalde tijd is opgezet, vastgesteld worden. MONSTER De Haagse politie heeft gistermiddag vijf Maleisiërs gearresteerd, die kort tevoren een overval hadden gepleegd op een Chinees restaurant in Monster. De vijf hadden hierbij ongeveer zes duizend gulden, ruim honderd Amerikaanse dollars en andere goe- DEN HAAG In juli is de uitvoer ver onder het peil van het vorige jaar gedaald. Ook de invoer liep sterk terug. Volgens de door het Centraal Bureau voor de Statistiek samengestelde voorlopige gegevens bedroeg de waarde van de buitenlandse handel, exclusief de handel met België en Luxemburg, in juli 1975 voor de invoer 5.756 miljoen gulden (juli 1974: 6.898 miljoen gulden), terwijl voor een waarde van 5.775 miljoen gulden (juli 1974: 6.768 miljoen gulden) werd uitgevoerd. De waarde van de invoer is dus in juli 1975 ten opzicht® van juli 1974 gedaald met 17 procent en de waarde van de uitvoer is met 15 procent gedaald. Zowel bij de in voer als bij de uitvoer zijn de prijzen gemiddeld gelijk, gebleven ten opzichte van juli 1974. deren van waarde buitgemaakt. De daders drongen rond het middag uur het restaurant van de 34- jarige Y. C. L. binnen en brachten de eigenaar, zijn vrouw, schoonzus ter en nichtje onder bedreiging van een mes naar de keuken. Daar wer den zij vastgebonden en gekneveld Bij ons is „blijdschap dat een mens ter wereld gebo ren is." Hij heet Michiel Pieter Cornelis E. C. M. Priester G. Priester-Boer Kerkstraat 52, Katwijk, Tijdelijk: Diaconessenhuis Leiden, Kamer A 415. 11 oktober 1975. „Want dit vergankelijke moet onvergankelijkheid aandoen en dit sterfelijke moet onsterfelijkheid aan doen 1 Cor. 15 -53. Heden nam de Heere tot Zich onze geliefde Vader en Gry iiVfi»'er. in do ouder- dorr v.i V 80 jaar Lolke Loorengra Wassenaar. ,i. Hagg-Looljenga J. P. Hagg Apeldoorn: T. Rijken van Olst- Looijenga C. Rijken-van Olst en kleinkinderen Wassenaar. 12 oktober 1975, Van Zuylen van Nijeveltstraat '203. .Corr vspondentte-adres: Nieuwe Plantage 68. Delft. De rouwdienst Is bepaald op donderdag 16 oktober a.s. om 14.45 uur in de Ned, Heiv. Kerk (Dorps kerk) te Wassenaar waarna de begrafenis zal plaatsvin den (>p de begraafplaats aldaar. Liever geen bezoek Tot onze grote- droeTheid Is heden toch nog onver wacht van ons heengegaan onzL- lieve Moeder en Grootmoeder Cornelia Margaretha Wilhelmina van Loon-Faasen 'op de leeftijd van 61 jaar. 's-G ravenhage, 13 oktober 1975, Corr adres. Coeoderstraat 10, Delft. De overledene Is opgebaard in de rouwkamer van het bêi.iardencèhtrum ..Steen- voorde Generaal Spoor- laan 62, Rijswijk. De crematie zal plaatsvin den vrijdag 17 oktober a.s. omstreeks 1145 uur in liet creinnormm „Ocken- burgh" 'aan de Ockertr burgh«traat te Loosduinen, vóorAfgrttaan door een rouwdienst om 11 uur 'In het Kerkgebouw van de V*1jü '.Evangelische Ge- mee.-Ie aan de Zoutkeet- pingel. geleld door Ds. W. de Goede. Hedon nam de Here tot zich. na een lang en gedul dig gedragen lijden, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Maria Verschuur op de leeftijd van.73 jaar. Corr adres. Fam. J. van Setten. Steijnlaan 19 a. Zeist. Op woensdag 15 oktober 1975 zal er om 11.15 uur een rouwdienst worden ge houden in 'De Looborch', waarna om 12.00 uur de begrafenis op de algemene begraafplaats aan de Wou- denbergseweg te Zeist zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 14 oktober a. s. in De Looborch' van 19.30 - 20.30 uur. Heden behaagde het ae Heere tot zlc.h te nemen onze' lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Janneke Kerstens-Lodders Sinds 1961 weduwe van Jacobus Kerstens op de leeftijd van 84 jaar. Groningen. 11 oktober 1975 'Menno Lutterhuls', kamer 19 Paterswoldseweg 267 Psalm 118 El burg- H. Kerstens E. Kerstens-Warnders Hamourg (Duitsland): M. Jonker-Kerstens H. Jonker Een rouwdienst zal worden genouden op woensdag 15 oktober a. s. om 10.00 uur in de kcrkzaal van het 'Menno Lutterhuls', ingang Bozefctlngslaan, waarna om plm. 11.00 uür de begrafe nis op de Noorder Begraai- plaats. Moesstraat te Gro ningen zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren woensdag om 9.30 uur ln net 'Menno Lutterhuls'. Heden nam fle Heere op in Zijn eeuwige heerlijkheid onze geliefde Tante 'UbeHien» Dijkstra op ce leeftijd van 97 laar. begrafenis zal D. V vishebben op doncierdag •ktober a s namiddags, i r 'e Oldekerk. Oo 10 oktober 1975 werd geheel onverwacht van ons weggenorqen onze onverge telijke en zorgzame Moe der, 3ehuwd- en Grootmoe der. Zuster, Behuwdzuster en Tante Clazina van Hove- Tisseur weduwé van Moordrecht: M. P. Vermaat-van Hove 3. Vermaal Can.-.da, S. Spek-v-in Hove N' Spelt Lelden: A. Ouweh&h'i- van hove I. Ouwehand Lelden I-enestraat 29 A. Corresprv-'d-ntie-adrcs: Hofldan 327. Geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Ue crcin-Is bepaald op woensdag 15 oktober a.s. om 11.00 uur in het Cre matorium ..O-ken ti:rgh Ockön hu rghstran t 21. Den Haag hoogduinen. Johannes 14 vers 2 cn 3 God heeft tot Zich genomen onze lieve Moeder Anna Hendrika Roodbergen-Hoeksema op de leeftijd van 76 jaar. Amsterdam: J. A. F. Roodbergen 's-Gravenzande: T E. Roodbergen A. M. Sollcveld Amsterdam. 12 oktober 1975. Rijnsburgstraat 4-III. Thuis geen bezoek De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 17 ok tober om 12 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan. „Hij leeft," Joh. 14 vers 19 b. Heden nam de Heer tot Zich onze lieve Moeder en Oma Trijntje van der Velde weduwe van Daniël Jolink in de ouderdom van 84 jaar. P. H. Jolink J. N. A. Jolink-van Loenen Niels Nicolette Tjitske Inez Oosterbeek, 12 oktober 1975. „Overdal" Lebretweg 2. Corr.-adres: Emmastraat 49, Oosterbeek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 ok- tobér a.s. vanaf 13.30 uur in „Overdal". waar na een rouwdienst wordt gehouden aanvan gende om 14.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden om plm.. 15.15 uur op de N. H. Begraafplaats aan de Reinaldstraat te Velp. Geloven is wachten ih heilig vertrouwen. Wie biddende wacht, zal dankend aanschouwen. Onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve, zorgzame Vriendin, mijn Zuster, onze Schoonzuster en Tante Meta Klaassen Geboren 6 augustus 1902 te Bellingwolde. Overleden 12 oktober 1975 te Amersfoort. VoorthuizenD. J. Leegwater Ermelo: A. de Klerk-Klaassen Winschoten: J. T. Klaassen-Zuiderveen Arnhem: J. H. M. Klaassen-Barrios neven en nichten Voorthuizen, 12 oktober 1975. Tromplaan 34. Gelegenheid tot condoleren woensdag 15 ok tober a.s. van 19.30—20.30 uur in het Rouw- centrum van de Monutastichting, Rubens straat 67 te Voorthuizen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op donderdag 16 oktober a.s. in het Crematorium „Moscowa", Waterbergseweg 18 te Arnhem, aanvang 11.00 uur: waarna de crematie zal plaatsvinden. Na een langdurig, gelovig aanvaard en gedra gen lijden, is in Jezus haar Heiland ontsla pen, mijn- innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Gesina Anna Kuipers geb. Lanting Geboren 25 juli 1894. Gehuwd 28 oktober 1920. 1 Cor. 15 42 en 43 Apeldoorn: G. A. Kuipers Badhoevedorp: A. Hoekstra-Kuipers J. H. Hoekstra Arnhem: E. A. v. d. Veen-Kuipers J. H. van der Veen Gorinchem: G, A. Kuipers J. B. Kuipers-Mulder en Kleinkinderen. Apeldoorn, 12 okober 1975, Koninginnêlaan 14 II. Geen bezoek Geen toespraken Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apel doorn. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 16 oktober om 13.00 uur op de Alge mene Begraafplaats „Heidehof" te Ugchelen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in de aula op de begraafplaats. Bestuur en Directie van het Gemeentezieken huis te Dordrecht geven met leedwezen ken nis van het door een noodlottig ongeval plot seling overlijden van onze radioloog, de heer J. C. Stork Helaas heeft hij zijn werkzaamheden ten gunste van de ons toevertrouwde patiënten slechts korte tijd mogen uitoefenen, hetgeen door ons zeer wordt, betreurd. Bestuur en Directie Gemeenteziekenhuis Dordrecht. LONDEN De Westduitse 1 kanselier He.mut Schmidt dat een mogelijke totstandki van een Europese muntunie a kelijk is van de verbetering v gemeenschappelijke landbou tiek van de Europese Gemeen (EG). In een vraaggesprek Britse 'Financial Times' zei hiF der ervan overtuigd te ziji ins Europa inziet dat de gemeen; js pelijke landbouwmarkt slecht werken wanneer de wezenlijk; len van de agrarische polit nc hogere mate kunnen wordecJrei werkelijkt. Schmidt heeft niettemin ve wen in de Europesee eenwc 'sinds 1970 heeft de gemeei verscheidene malen een g< schappelijk standpunt inge ten opzichte van belangrijke nationale problemen en de zullen op deze weg voortgaan Wat betreft een gemeenscha] eei ke buitenlandse politiek SChmdit te geloven dat dezei duur afgerond moet worden jti een gezamenlijke defensiep Her Maar 'ik denk niet dat de tot nsl koming daarvan onmiddellij re handen is', aldus Schmidt. in ;t Ct Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen van het plotseling overlijden t.g.v. een noodlottig ongeval van onze radioloog, de heer J. C. Stork Hij was een vriend voor ons allemaal; wij zul len herp niet gauw vergeten. F. A. Beek, radioloog en Personeel röntgenafdeling gemeenteziekenhuis Dordrecht. In Ermelo is op 13 oktober in Jezus ontslapen onze geliefde Schoonzuster en Tante C. Klein-Reese Groningen: J. Klein A. Klein-Hoornstra en Kinderen. In zijn Heer en Heiland overleed plotseling onze dierbare Man, Vader en Grootvader Pieter Cornelis Notebaart op de leeftijd van 71 jaar. „Een vaste burcht is onze God, een toevlucht voor de zijnen." G. J. Notebaart-Los P. C. Notebaart J. G. Notebaart- van Oostveen Monique, Kristin, Annemarie, Peter L. Notebaart C. E Notebaart-de Jong Ka tja, Hester A. E Maas-Notebaart A G. W. Maas Prosper Amsterdam. 11 oiaober 1975. Geleenstraat 23 huis. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond 15 oktober van 2021 uur in het ge bouw van de Protestantse Coöperatieve Begra fenisvereniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 16 oktober om 13 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied'' aan de Amsteldijk. Heden overleed tót onze diepe droefheid onze onvergetelijke Broer en Zwager Pieter Cornelis Notebaart Capelle a/d IJssel: P. Notebaart M. Notebaart-Bevaart Noordwijk a/Zee: N. W. Velders-Notebaart Rotterdam: J. Notebaart E. Notebaart-van Boven Amsterdam, 11 oktober 1975. Zaterdag jl. werden wij opgeschrikt door het feit dat zo plotseling van ons was heengegaan onze vriend de heer P. C. Notebaart Lange jaren was hij binnen ons bedrijf het hoofd van de technische dienst en adjunct directeur van Spin/Van Mantgem B.V., waar hij de zetterij voor ons dagblad leidde. Naast zijn organisatorische en technische kwa liteiten was hij voor velen een vriend; die ook in het menselijke vlak steeds tot luisteren en een advies bereid was. Wij allen hebben hem zeer goed gekend, waar om wij meeleven met het verlies, dat zijn vrouw en kinderen thans hebben geleden. Amsterdam, 13 oktober 1975. Directie en personeel Trouw/Kwartet B.V., Directie en personeel Spin/Van Mantgem B.V. In vast vertrouwen op Gods belofte is van ons heengegaan mijn altijd lieve Man. onze zorg zame Vader en Grootvader Samuël Platteel op de leeftijd van 67 jaar. Leiden: C. Platteel-de Nie Etten-Leur: D. J. L. Duindam-Platteel A. Duindam Peter Ingrid Dorlen Leiderdorp: J. C. v. d. Horst-Platteel P. van der Horst Pieter Karin Leiden: S. J. Plaltteel J. J. Platteel-Mulder Laurens Leiden. 12 oktober 1975. Van der Sande Bakhuij zen laan 1. Liever geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden woens dag 15 oktober a.s. in de Vredeskerk (Burg- gravenlaan) aanvang 11.00 uur. waarna de ter aardebestelling te 12.30 uur zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats „Rhijnhof". Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren ln de ontvangkamer van de begraafplaats. Op Gods tijd werd van ons weggenomen onze lieve onvergetelijke Broer, Zwager en Oom Samuel Platteel op de leeftijd van 67 jaar. Leiden. 12 oktober 1975. Franchimontlaan 10. J. Platteel A. M. Platteel-Oudshoorn en kinderen „Hij heeft mij pij de hand gevat" De Here heeft thuisgehaald, Zijn kind, onze lieve Jack op de leeftijd van ruim 18 jaar Groningen, 12 oktober 1975 Magnesiumlaan 42. H. Eenjes Y. Eenjes-Bouma Jan en Margreet Hans 1 Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 16 oktober a.s. om 13.00 uur op de be graafplaats „Selwerderhof" te Groningen. Hieraan voorafgaand zal, om 12.00 uur, een dienst van' woord en gebed worden gehouden in de Gereformeerde Kerk aan-de Platinalaan 33. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de rouwdienst, vanaf 11.15 uur in de aula van de kerk. Met diepe droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve Neef Jack Eenjes oud 18 jaar. „Kostbaar is in het oog der Heren de dood van Zijn gunstgenoten." Psalm 116. Groningen, 12 oktober. Familie Bouma en aangehuwden. God haalde thuis Zijn kind, mijn lieve Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Gijsbert Boomsma op de leeftijd van 52 jaar. „Hij is een God van liefde en genade barmhartigheid en goedheid zijn de daden van Hem die niet 'vóór'altijd met ons twist, die ons niet doet naar alles wat wij deden, ons niet naar onze ongerechtigheden verpeldt, maar onze schuld heeft uitgewist." Psalm 103 Purmerend: A. Boomsma-Kuiper kinderen en kleinkinderen Purmerend, 13 oktober 1975. Bernhard Nieuwentijtstraat 43. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 16 oktober om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk. Gedempte Singelgracht 8 te Purmerend, waarna de teraardebestelling plaats zal hebben op de algemene begraaf plaats aan de Purmerweg. Gelegenheid tot condoleantie woensdag 15 oktober van 20.0020.30 uür in de aula van Uitvaartverzorging Purmerend, Populieren straat (achter het Stadsziekenhuis). Liever geen bloemen en geen toespraken. „Zoals een vader liefdevol zijn armen slaat om zijn kind. omringt ons met erbarmen God onze Vader, want wij zijn van Hem." Deze Vader heeft Thuisgehaald onze lieve Zwager Gijsbert Boomsma oud 52 jaar. Ook voor onze zuster en haar kinderen blijft dezelfde liefdevolle Vader zorgen. Heerenveen: W. Kuiper Bolsward G. de Vries-Kuiper J. de Vries Sneelc S. de Jong-Kuiper Tj. de Jong Lemmer- I. Kuiper Purmerend. 13 oktober 1975. Dirëktie .en personeel van Wavin Nederla B.V. te Hardenberg geven met leedwezen fe h. nis van het overlijden vaar haar Medewerf^ Arend Snippe De gedachtenis aan zijn persoon en zijn tt 'L zal in hoge ere blijven. DIREKTIE EN PERSONffS1 Hardenberg, 10 oktober 1975. nj Heden nam God uit ons midden weg, na een dapper gedragen lijden, onze lieve zorgzame Zuster, Tante en trouwe Medewerkster Emma van der Steen op de leeftijd van 82 jaar. Zij was ruim 57 jaar met ons werk verbonden en heeft met veel liefde en toewijding haar taak in ons midden verricht. G. Riphagen-van der Steen Nichten en Neven. Bestuur. Directie en Zusterkring van de Christelijke Vereniging voor de Verpleging van Lijders aan Epilepsie. Heemstede. 11 oktober 1975. Achterweg 5. Correspondentie-adres Mr. M. Louwersheimer. Jan van Galenstraat 153-1. Amsterdam-West. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden don derdag 16 oktober a.s. om 11.00 uur in Kapel „Irene" op „Meer en Bosch", Achterweg 5, Heemstede, waarna omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan dc Herfstlaan te Heemstede. Gelegenheid tot afscheid nemen in het Mor tuarium van het St. Elisabeth's Gasthuis te Haarlem, ingang Amerikaweg 2, 's middags van 14.0016.00 uur. „Wij hebben hier geen blijvende s' Door zijn Hemelse Vader thuisgehaald, lieve Vader, Schoonvader, Groot- en Our grootvader Jan Pieter Uittenbroek weduwnaar van Maria Alida van Dijk eerder weduwnaar van Anna Elisabeth FlafK in de ouderdom van 97 jaar. Wolfheze: A. C. Uittenbroek Arnhem: A. Onck-Uittenbroek W. Onck Rotterdam: J. Groeneweg A. Uittenbroek I. Uittenbroek-Trappe A. E. Moet-Uittenbroei P. Moet A. Uittenbroek M. A. Moet-Uittenbr< J. Moet Klein-en achterkleinkinderen Rotterdam, 12 oktober 1975. „Borgsate", Meidoornsingel 181. Corr.-adres: A. Uittenbroek, Vroesenlaan 54c. Vader is opgebaard in de rouwkamer „Borgsate". aldaar gelegenheid tot rouw-L condoléancebezoek; dinsdag- en woensoj avond, van 7.30—8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donder e om 1 uur, door de weleerwaarde heer drs. de Moor, in de kerkzaal van „Borgsate". De teraardebestelling zal plaatsvinden derg 16 oktober a.s. op de algemene begr plaats Crooswijk plm. 2.45 uur. Vertrek vanaf de aula om 2.15 uur. Heden is op de leeftijd van 72 jaar in ontslapen onze lieve en zorgzame Vrouw, S der en Oma Catharina Klein-Reese echtgenote van Ate Klein Ermelo: A. Klein Apeldoorn: A. S. Klein Leo, Tom, Theo Harderwijk: S. Klein P. Klein-Sluiter Ate, Arjan, Jeroen Harderwijk: J. W. Klein J. W. E. Klein-Beishu Ton, Jan, Willem, Marina Ermelo, 13 oktober 1975. Koningin Emmalaan 29. „Croonenburgh", flat 64. De begrafenis zal op donderdag 16 okt 1975 om 12.30 uur plaatsvinden op de a t mene begraafplaats te 'Ermelo, Varenlai na een rouwdienst in de Maranthakerk de Sparrenlaan 2, hoek Prinsesselaan; vang 11.30 uur. Na de begrafenis is er j genheid tot condoleren in een van de lók van de Maranathakerk. Voorlopig liever geen bezoek aan huis' DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoo bedanken voor het medeleven ons betoond 0 overlijden en bij de begrafenis van mijn lie!n onze zorgzame Vader en Grootvader Abraham Keizer willen wij u langs deze weg onze hartelijke d tuigen. Mevr. N. Keizer-van Kinderen en kleinkind De Hoef (Utrj), oktober 1975. Oostzijde 23. Voor iedere vorm van medeleven, ondervonden plotseling overlijden van mijn lieve Vrouw, oi Moeder en Oma Harda Willemina van Lochem-Vreem zeggen wij allen hartelijk dank. Uit aller naam: W. van Corle 3-1, Winterswijk. Oktober 1975. Voor uw medeleven na het overlijden van oi huisgenoot Jacob Galenkamp zeggen wij u hartelijk dank. J. G. Sterk M. Sterk-B Wapenveld, Oranjeweg 9. Het grote aantal blijken van medeleven dat vingen tijdens de ziekte en na het overlijden! lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder, grootmoeder Wilhelmina Helena Smit-Hollaar heeft ons getroost en wij willen u daar opr« danken. Uit aller naam: M. E. A. van Ko« Wassenaar, oktober 1975.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8