05454- 2165 WELZ1JNS- EN VORMINGSWERK Kunst-en antiekveiling! half december 1975 Inzendingen tot 20 november MEDEWERKSTER ASSISTENTE enige administratieve assistenten met Mulo/Mavo twee medewerk(st)ers voor financiële controle administratief medewerkster voor het woningbedrijf een MTS'er als bouwkundige bij het woningbedrijf een financieel-administratief medewerk(st)er 'verenigingswoningen' een bouwkundige op HTS-niveau voor organisatie en planning academicus als sociaal wetenschappelijk onderzoeker een assistent-onderzoeker met MPO een staf-funktionaris financiële en ekonomische vraagstukken financieel deskundige ten behoeve van woning-beheer een ervaren bouwkundige voor coördinerend werk een afdelingshoofd bij het woningbedrijf De Stichting maatschappelijke dienst verlening Assen STAFFUNCTIONARIS, DIRECTEUR S ALS U DIT NUMMER DRAAIT. BENT U OP DE GOEDE WEG 2e STAFFUNKTIONARIS GEZINSVERZORGING: LEIDSTER GEZINSVERZORGING: STAFFUNKTIONARIS MAATSCHAPPELIJK WERK 1 ZATERDAG 11 OKTOBER pj[gi[BiEiE]raliHrlliBJ[Bi[Bi[BiiBiiBl[BiiaiiBi 1 fl 1 kia i Voor belangrijke ohjekten gelden speciale kondities. Veilingkosten schilderijen 10% excl BTW VAN MARLE SvBIGNELL vcilinghouderscn taxateurs sinds 1918 Lange Voorhout 58 Tel. 637312 *s-Gravcnhagc 1 1 li 1 1 li GEMEENTE ALPHEN AAN DEN RIJN Alphen aan den Rijn is een snel groeiende gemeente in hetzgn. "groene hart" van Zuid-Holland. Het aantal inwoners is thans ruim 45.000. Bij de dienst Openbare Werken (personeelsbestand meer dan 300) ontstaat op het Buro Personeel aan het einde van het jaar een vacature. Aan de nieuw aan te trekken kracht m/v wordt do volgende taak toegedacht: a. Personeels- en safaris administratie De verwerking van de salarisadministratie geschiedt op de computer van een service-bureau. b. Het mede toepassen van de rechtspos!* tieregelen Vereisten: - algemene administratieve scholing -ruime administratieve ervaring bij voorkeur op het terrein van personeelszaken - goede redactionele vaardigheid Tot aanbeveling strekt een verdere gespecialiseerde opleiding B.V. Sociale Verzekering I Personeelszaken of Arbeidsrechtelijke vraagstukken Salaris: afhankelijk van ervaring en bekwaamheden van f 1.785.— tot f 2.235.- per maand. Voor een goede kracht zijn promotiekan sen aanwezig. De bij gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt mede werking verleend. Sollicitanten worden uitgenodigd hun sollicitatie» brieven binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de directeur van Openbare Werken, Castellumstraat 6 te Alphen aan den Rijn onder vermelding van 14/75Adm. KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor het medisch sekretariaat Dezefunktie houdt in: het typen van ontslagbrieven en operatie- verslagen met behulp van de dictafoon. Ook part-time funktle Ts mogelijk, mits •van-9.00-tot 12.30-iwc of wan 14.00 tot 17X0 uur. Wij denken hierbij aan iemand met een middelbare opleiding, die vlot kan typen. Zij die op de hoogte zijn van de medische terminologie genieten de voorkeur. Leeftijd 20 tot 24 jaar. Salarisafhankelijk van ervaring. Belangstellenden worden verzocht schrif telijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directrice. F.C. DONDER.VtTR.1AT65 VTRECHT TEL 030712424 j GEMEENTE HARDENBERG Ter secretarie der gemeente Hardenberg (Noord-Oost Overijssel, 28.500 inwoners) is plaats voor een op de afdeling Culturele Zaken en Voorlichting. Vereist wordt: -goede algemene ontwikkeling, minimaal MAVO-4 niveau; -enige redactionele vaardigheid; culturele belangstelling; -kennis van enkele moderne talen; - type- en stenografie-diploma. Enige administratieve ervaring strekt tot aanbeveling. Taak onder andere: -algemene assistentie bij alle voorkomende werkzaam heden, inclusief het verrichten van een groot gedeelte van de afdelingscorrespondentie; - het bijhouden van de agenda van en het regelen van afspraken voorde Burgemeester; - het notuleren van de vergaderingen van de Culturele Raad; - werkzaamheden op representatief terrein. Geboden wordt: - zeer afwisselend werk op een kleine afdeling; - een bruto-salaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring van minimaal /1.394.-- per maand op 21-jarige leeftijd; aanstelling boven het minimum is niet uitge sloten; - een vakantietoelage van 7,8% Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de Afde lingschef, de heer G. Kuipers, of door de Chef van de afdeling Personeelszaken, tel. 05232 2833. Sollicitaties kunnen binnen 10 dagen na hel verschijnen van dit blad schriftelijk worden ingediend bij Burgemeester en Wethouders van Hardenberg. ten behoeve van de onderafdeling Administratie Parkeergebouwen. Het gaat om administratieve werk- zaam heden op het hoofdkantoor zoals het helpen verwerken van betalingen, het coderen van parkeerkaarten enzovoort,en om werkzaamheden buiten het hoofdkantoor zoals het bezorgen van parkeerkaarten, het om wisselen van geldcassettes.en dergelijke. Gevraagd wordt: een diplo ma Mulo of Mavo en enige jaren administratieve ervaring. Minimum leeftijd 21 jaar. Het salaris gaat tot maximaal f 2011,- bruto per maand, [vacaturenummer 4463] ten behoeve van de Hoofdafdeling Verenigingswoningen, afdeling Financiële Controle. De taken van de afdeling zijn onder andere: coördinatie van de geautomatiseerde huuradmi nistratie t.b.v. de Amsterdamse woningbouwverenigingen en het gemeentelijk Woningbedrijf, controle op de financiën bij de woningbouw verenigingen. Er worden twee mede- werk(st)ers gezocht: één die na verloop van tijd als controle-Ieid(st)er zal gaan werken en het afdelingshoofd assisteert. De ander zal worden ingezet bij de algemene controle van de woningbouwverenigingen. Voor beide funkties wordt gevraagd: tenminste Mulo/Mavo plus praktijk diploma Boekhouden en Nederlandse Bedrijfscorrespondentie of een gelijk waardige opleiding, alsmede enkele jaren praktische ervaringiVoor de eerstgenoemde funktie is tevens een MBA-diploma nodig. Salaris: voor de controle-Ieid(st)er tot maximaal f 2589,- bruto per maand, voor de tweede funktie tot maximaal f 2412,-bruto per maand. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 4143] voor de afdeling die tot taak heeft, uitvoering te geven aan de 'regeling opknappen vervangende woonruimte' ten behoeve van bewoners van ont ruimde woningen. De werkzaamheden zijn:zelfstandig verzorgen van de afdelingsadministratie - inclusief de procedures,controle van rekeningen, het assisteren van de technische staf. het vaststellen van kostenplaatsen en het verzorgen van de verslaglegging. Gevraagd wordt: een Havo-diploma of gelijkwaardige opleiding, praktijk diploma boekhouden, een behoorlijke administratieve ervaring. Het salaris gaat tot f 2412,- bruto per maand en hangt af van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektie. [vacaturenummer 3963] voor de afdeling die tof taak heeft, uitvoering te geven aan de 'regeling opknappen vervangende woonruimte* ten behoeve van bewoners van ont ruimde woningen. De werkzaamheden zijn: in grote lijnen: het geven van leiding aan de afdeling, het technisch opnemen van woonruimtes, het vast stellen van te treffen voorzieningen en het begroten van de kosten, het op dragen van werk en de controle op uitvoering en oplevering, het voeren van overleg binnen de gemeente, met huiseigenaren en anderen. Gevraagd wordt: het diploma MTS Bouwkunde, bij voorkeur ruime ervaring met onderhoud in woningen. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot een maximum van f 2829,- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektie. [vacaturenummer.4103]_ ten behoeve van Hoofdafdeling Verenigingswoningen, de onderafde ling Bouw. Werkzaamheden onder andere: het afhandelen van betalingen, het aanvragen van Rijksvoorschotten ten behoeve van te'bouwen en te renoveren woningen.de verslag legging van gegevens voor diverse instellingen, het verzorgen van het assurantiepakket voor in aanbouw of voltooide woningen. Gevraagd wordt: het diploma van een middelbare school of een gelijkwaardige opleiding, en bij voorkeur studie voor. of het bezit van,het diploma MBA.Het salaris gaat tot f 2241.- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 4833] hij zal zich als medewerker van het Stafbureau behalve met planning-en organisatievraagstukken, pok gaan bezig houden met arbeidskundige vraagstukken. We vragen: goede kon- taktuele eigenschappen, mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. praktijkervaring in het zelfstandig behandelen van problematieken op genoemd terrein,een leeftijd van circa 30 jaar. Geboden wordt: een afwisse lende funktie met voldoende ruimte voor eigen initiatief en zelfstandigheid. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring,maximaal f 3265,-bruto per maand bedragen. Een psycholo gisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 4503] ten behoeve van de Sociaal-Econo mische Hoofdafdeling, afdeling Onder zoek. Hij zal zelfstandig onderzoeken gaan uitvoeren op het gebied van de volkshuisvesting. Specialisatie in een bepaalde richting behoort tot de mogelijkheden - met name specialisa tie in de beleid-adviserende richting inzake de volkshuisvesting. Vanwege de intensieve kontakten van de afdeling met de Amsterdamse bevol king en de ondersteuning van pro- jekt/werk/ en adviesgroepen, is maatschappelijke betrokkenheid een vereiste. Gevraagd wordt: een docto raal examen in een van de sociale wetenschappen, bijvoorkeur plano logie, sociologie, sociale geografie met demografische interesses, onder- zoek-ervaring,de kundigheid in het onderkennen van beleidsrelevante aspekten en het vermogen hierover kort en bondig te rapporteren en adviseren. Het salaris kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 4307,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 5403] ten behoeve van de Sociaal-Econo mische Hoofdafdeling, afdeling Onderzoek. Hij zal gaan assisteren bij de werkzaamheden van de wetenschappelijke onderzoekers. Na gebleken geschiktheid bestaat de mogelijkheid zelfstandig onderzoek opdrachten uit te voeren. We vragen: een voltooide middelbare opleiding, aangevuld met het diploma Middel baar Planologisch Onderzoeker. Het salaris kan. afhankelijk van leef tijd en ervaring, maximaal f 3265.- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 5403] ten behoeve van de Hoofdafdeling Verenigingswoningen. Hij zal zich met de volgende taken gaan Öëzig houden: het op zijn terrein begeleiden van nieuwbouw- en renovatie-projekten, het behandelen en afhandelen van financieel-ekonomische problemen, het vertegenwoordigen van de dienst Volkshuisvesting in overleggroepen en het informeren van de mét uit voering belaste afdelingen, waartoe hij zich bij voortduring op de hoogte houdt van de financiële regelingen op het gebied van de volkshuisvesting en daarbij de toepasbaarheid van de landelijke regelingen aan de Amster damse situatie toetst en daarover adviseert. We denken aan een jonge ekonoom dan wel iemand met een overeenkomstige achtergrond, met het vermogen zich snel in een complexe materie te kunnen inwer ken. De aard van de funktie vraagt verder om een brede maatschappe lijke betrokkenheid, met name de sektor volkshuisvesting, en goede kwaliteiten in het schriftelijk en monde ling kontakt. Het salaris ligt afhankelijk van leeftijd en ervaring,tussen de f 2659,- en f 4307.- bruto per maand. Een psychologisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 3883] het gaat hier om de coördinatie van het financieel en administratief beheervan een aantal woning com plexen in de Bijlmermeer, in het bijzonder Gliphoeve. We zoeken met spoed iemand met SPD-dan wel gelijkwaardig niveau, en met een gedegen achtergrond op financieel en administratief gebied. De taken zijn onder andere: het samen met instanties tot een oplossing brengen van financiële beheersproblematieken, advies inzake het financieel beheer en de opzet van de administratie, beheer en bewaking van onderhouds- kredieten, het maken van begrotingen en het verzorgen van de financiële rapportages. Bij de funktie behoort een intensief kontakt met overleg-groepen en bewoners, waarvoor maatschappe lijke betrokkenheid en kontaktuele vaardigheden zijn vereist. Leeftijd tot 40 jaar. Salaris tot f 3660,-afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psycholo gisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer. 4113] ten behoeve van bouwtechnische werkzaamheden in de Bijlmermeer, in het bijzonder aan het woningcom plex Gliphoeve. Het betreft hier het bevorderen van de voortgang van herstel en aanpassingswerken, bouw technisch toezicht, het beoordelen van offertes en prijzen, enzovoort. De taken worden in nauwe samenwerking met andere instanties uitgevoerd. Gevraagd wordt: een HTS of gelijk waardige bouwkundige opleiding, brede ervaring in onderhoudswerken aan woongebouwen, bekendheid met installaties als cv. hydrofoor.cai. warm waterinstallaties en dergelijke. Bij de funktie behoort een intensief kontakt met overleg-groepen en bewoners. waan/oor maatschappelijke betrokken heid en kontaktuele vaardigheden zijn vereist Salaris tot f 3660,-afhankelijk van leeftijd eo ervaring. Een psycholo gisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. Leeftijd tot 40 jaar. [vacaturenummer 4113] voor de afdeling Woningadministratie die tot taak heeft, de verhuur van 21.000 gemeentewoningen en bedrijfs- objekten.plus de hiermee samen hangende sociale dienstverlening aan bewoners zoals de begeleiding bij renovatieprojekten. Hij zal leiding geven aan 30 medewerkers en als plaatsvervangend hoofd Sociaal Woningbeheer optreden. Gedacht wordt aan een gegadigde met een hogere beroepsopleiding in de admi nistratief/bestuurlijke richting met goede leidinggevende en kontaktuele eigenschappen. Voorts vraagt de funktie een goed inzicht in financieel en administratief beheer,alsmede een duidelijke maatschappelijke betrokken heid. Ervaring op gebied van huur- zaken en administratieve verwerking strekt tot aanbeveling. Salaris tot i 3929,-bruto per maand,afhankelijk van leeftijd en ervaring. Een psycholo gisch onderzoek is een deel van de selektieprocedure. [vacaturenummer 5963] gemeentelijke Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken (Bureau dienst Personeelsvoorziening). Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam-c, met volkshuisvesting vermelding van vacaturenummer. TROUW/KWARTET; zoekt voor de afdeling gezinsverzorging/bejaardenverzorging een belast met de hoofdleiding, die samen met 15 leidsters en de reeds aanwezige staffunctionaris inhoud geeft aan het uitvoerende werk. Tot zijn/haar taak zal behoren: - het begeleiden van de leidsters; - het coördineren van de werkzaamheden, - het mede inhoud geven aan het beleid van de stichting." Vereist wordt: - Diploma Sociale Academie - richting m.w., of - Diploma H.S.A. Het diploma van een voortgezette opleiding of van de cursus leidinggevende functionarissen strekt tot aanbeveling. Ervaring is gewenst. Geboden wordt: -salaris en rechtspositie volgen&COAM-regeling (voor zover subsidiabel), - een goede pensioenregeling, - een aantrekkelijk werk- en woongebied, - een jonge stichting. Sollicitatie: Intie sollicitatieprocedure participeren bestuur, directie en leidsters. Schriftelijke sollicitatie, met vermelding van volledige personalia, binnen 10 dagen t9 richten aan Drs. G.W. Mulder, directeur van de stichting. Stationsstraat 25, Assen. Telefonisch kunnen inlichtingen worden verkregen, bij de directeur, onder tel nr. 05920-11744. De Stichting Noordwest Veluwe (welzijnsorgaan voor de Noorwest Veluwe) roept sollicitanten op voor de functie van Deze functionaris zal onder meer worden belast met: - het voorbereiden en uitvoeren van beleidsbeslissingen; - het verzorgen van het secretariaat vande Stichting en enkele werkgroepen; -het meewerken aan en uitvoeren van werkzaamheden in onderscheiden welzijns sectoren. Gedacht wordt aan een functionaris, die beschikt oven - ervaring in het welzijnswerk; - een hogere beroeps- of academische opleiding; - goede contactuele eigenschappen en redactionele vaardigheid? - het vermogen te organiseren. Salariëring overeenkomstig regelingen van de Provincie Gelderland. Opname in het Burgerlijk Pensioenfonds en het J.Z.A. is mogelijk. Telefonische inlichtingen zijn te verkrijgen bij de waarnemend directeur, de heer J. d Graaf, telefoon: 03410 -13744. Sollicitaties, gericht aan de voorzitter van het bestuur, worden gaarne binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad ingewacht bij de Stichting Noorwest Veluwe, Postbus-23 te Harderwijk. Op de enveloppe vermelden: sollicitatie. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken wij dè volgende kollega's; Vereist: ervaring binnen de gezinsverzorging, zicht op en interesse voor de ontwikkelingen van deze werksoort, vaardigheid in en belangstelling voor individuele werkbegeleiding, opleiding sociale akademie, liefst met een voortgezette opleiding. Vereist: belangstelling voor werken in teamverband, interesse voor nieuwe elementen binnen deze werksoort, voorkeur voor verdere studie doormiddel van kursussen of opleidingén, opleiding sociale akademie of m.b.o. Vereist: kennis van en interesse voorde ontwikkelingen binnen deze werksoort, sociale akademie met voortgezette opleiding en/of opleiding staffunk- tionaris, gevoel voor teamwerk ven verscheidenheid in methodieken wordt binnen de groep van maatschappelijk werk hoog gewaardeerd. Een belangrijk facet is het groepsbegeleidend werk t.b.v. het team van 10 maatschappelijk werkers. Salariëring, vergoeding én overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.O.A.M. regeling. Nadere informaties worden graag verstrekt door de hoofdleidster, leiders, maatschappelijk werkers en koördinator. Sollicitaties te richten aan: Stichting voor maatschappelijke dienstverlening "ENTE", Kerkstraat 35, Eibergen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24