de verpleging heeft u nodig psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" groepsleidster groepsleider vooi de arbeidsafdelinj Sterrenberg FAMILIEBERICHTEN I I .19 •1 het nieuwe spittaal anaesthesie- verpleegkundige verpleegkundige a) verpleegkundige b) verpleegkundige c) verpleegkundigen Diaconessenhuis De krant is nooit wen verpleegkundig docent(e) te bennebroek (n.h.) en een ZATERDAG 11 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET Geert Jan A. W. Kloosterman-Koster J. H. Kloosterman Ruud Groningen. 9 oktober 1975, Hora Slccamaslngel 286. Tijd. adres: Huize Tavenler. Kamer 2, Ubbo Emmlusslngel 110, Groningen. Blij, maar vooral dankbaar, berichten wij u de voor spoedige geboorte van Johanna Maria Wij noemen haar Anne. Jan, Elly en Ellen Hoogteijling. Ede, 10 oktober 1975. Floreslaan 74. Tijdelijk Prot. Chr. Streekziekenhuis, kamer 323, Bennekom. 1925 1975 Dankbaar berichten wij u dat onze Ouders en Groot ouder» J. Rijzinga L. Rijzinga-van der Vaart D.V. 20 oktober a.s. hun 50-jarige echtvereniging hopen te vieren. Om gezondheidsredenen geen bezoek aan huis. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Rotterdam, oktober 1975. Dennendaal 41. 1925 1975 Exodus 33 14 en 15. Psalm 121. D.V. woensdag 22 oktober 1975 hopen onze Ouders, Grootouders en Overgrootouders G. G. Verwetf G. VerwetJ-van Dommelen hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij zijn blij dat wij dit met elkaar mogen beleven. Hun dankbare kinderen. Als u hen wilt feliciteren bent u van harte welkom op zaterdag 18 oktober 1975 van 19.30—21.30 in „De Voorhof", Calkoenstraat (achter de Geref. Kerk) te Landsmeer. Amsterdam, oktober 1975. Kadoelenweg 105. Op dinsdag 21 oktober D.V. hopen onze lieve Ouders en Grootouders A. de Vos Ch. de Vos-de Niet hun 50-jarige echtvereniging te herdenken. Dat zij nog lang voor ons gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen Annie Jeanne en Piet Jan en Kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 21 oktober van 5.006.30 in Paviljoen Westbroekpark. Op 22 oktober a.s. hopen wij ons 50-jarig huwelijks feest te vieren. Wij zijn blij, dat we dit met onze kinderen en klein kinderen mogen herdenken. Als u ons wilt gelukwensen, bent u van harte welkom op dinsdag 21 oktober van 16—18 uur in de „Wil lemshoeve", Utr. Straatweg 32 te Woerden. A. C. van Beek F. E. van Beek-Bolwijn Zeist, oktober 1975. Wilhelmlnaparkflat 25. 1925 EBEN-HAËZER 1975 Op 21 oktober aa. Is het 50 jaar geleden dat onze lieve Ouders en Grootouders G. Broekman J. Broekman-van Djjk elkaar voor het leven him Ja-wooid gaven. Wij danken God, die het mogelijk maakt dit feit feestelijk met elkaar te vieren en hopen dat Hij hen nog lange tijd bij elkaar en ln ons midden wil laten. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag, 18 oktober a,s. van half vijf tot zes uur in gebouw „De Magneet' Huis te Veldelaan, Maasland. Maasland, Slot de Houvelaan 12. Heden Is ln Christus ontslapen, mijn innig ge liefde Man, onze Vader en Opa Anthonie van Garderen echtgenoot van Antje Rijneveld op de leeftijd van 74 jaar. Loplk; A. van Garderen-Rijneveld Lopik' B. Aantjes-van Garderen C. Aantjes Waarder: A. H. de Koning van Garderen D. J. de Koning Canada, Sardis: P. van Garderen T. D. van Garderen- Aantjes Loplk: A. Schep-van Garderen A. Schep en kleinkinderen Lopik, 10 oktober 1975. Loplkerweg Oost 59a. Geen bloemen De begrafenis zal plaatshebben D.V. dinsdag 14 oktober 1975 op de Ned. Herv. Begraafplaats te Jaarsveld. Aankomst 14 uur. Vooraf wordt een dienst van Woord en Gebed gehouden ln de Geref. Kerk aan de Lopiker- weg Oost te Loplk. Aanvang van deze dienst om 13 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds na 8 uur te Loplkerweg Oost 59a. Psalm 73 vers 9. Voor ons nog onverwacht heeft de Here tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Jan Meijerink in de ouderdom van 85 jaar. J. Meijerink-Schuurman J. Dammers-Mei j er ink Jan en Ria Tonny en Dorus Jannie en Berend Amsterdam, 10 .oktober 1975. Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 14 oktober om 10.45 uur in huize „De Kimme", waarna om 12 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats „Duinhof" te IJmuiden-Oost. God nam tot Zich onze geliefde Man, Vader en Opa Henderikus van der Es op de leeftijd van 78 Jaar. Psalm 68 10 (oude berijming) Grootegast, 9 oktober „Het Hooge Heem". Lutjegast: Kootstertille: Lutjegast: Kootstertille: Kootstertille: Lutjegast: Lutjegast: 1975. G. v. d. Es-Berends E. v. d. Es J. v. d. Es-Kits A. v. d. Es-Veenstra R. G. v. d. Velde-v. d. Es G. v. d. Velde E. J. v. d. Es G. M. v. d. Es-Wiersema H. G. Wiersema-v.d. Es P. H. Wlersema D. v. d. Velde-v. d. Es J. H. v. d. Velde A. v. d. Velde-v. d. Es H. v. d. Velde en Kleinkinderen. Condoleantlebezoek zaterdag 11 oktober van 7.00 tot 9.00 uur in „Het Hooge Heem", De Gast 4, Grootegast. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 13 oktober om 1.30 uur in de Geref. kerk te Lutjegast, waarna de begrafenis zal plaats vinden. „Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren". (Rom. 14 8) In volle overgave aan God is, na een ziekbed van enkele maanden, van ons heengegaan onze geliefde Man, Vader, Groot- en Over grootvader Bastiaan Corbijn op de gezegende leeftijd van 81 jaar. Oostkapelle: C. Corbljn-Versluys Geldrop: C Corbijn T. Corbijn-Janse OostkapelleS. Corbijn P. Corbijn-Sinke Maassluis: J. Corbijn M. Corbijn-de Kok Kleinkinderen en Achterkleinkind Oostkapelle, 9 oktober 1975. Duinweg 41. Na een rouwdienst op dinsdag 14 oktober 1975 in de Geref. kerk te Oostkapelle, die om 14.00 uur begint, zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te .Oostkapelle om plm. 15.00 uur. Na afloop van de teraardebestelling zal er ge legenheid zijn te condoleren in het Geref. Jeugdcentrum, Dorpsstraat 58 te Oostkapelle. In plaats van kaarten Heden overleed na een kortstondige ziekte zacht en kalm, in de volle zekerheid des ge- loofs, onze innig geliefde Vader, Groot- en Overgrootvader IJsbrand van der Plas weduwaar van L. Meijvogel ln de gezegende ouderdom van 89 jaar. Katwijk: P. van der Plas G. van der Plas C. van der Pias-Klok IJ. van der Plas A. van der Plas-de Zwart Rijnsburg: P. van Rossum- van der Plas J. van Rossum Katwijk: A. van der Pias-van Duijn M. van der Plas J. van der Pias van der Plas Leiden: L. Kindt-van der Plas G. Kindt Katwijk: A. van der Plas J. van der PJas-van Velzen Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 10 oktober 1975. Ziekenhuis Overduin, Nachtegaallaan 5. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 7.009.00 uur in de aula, Zuidstraat 103, waar de overledene is opgebaard. De begrafe nis zal plaatsvinden dinsdag 14 oktober a.s. om 3.15 uur nm. op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" te Katwijk aan Zee. Hiermede wordt u uitgenodigd tot bijwoning van de rouwdienst welke zal worden gehouden dinsdag 14 oktober a.s. des nam. 2.30 uur in het Herv. Kerkelijk Centrum, Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. „Ik heb de vaste grond gevonden waarin mijn anker eeuwig rust". Heden nam de Heere zacht en kalm tot Zich mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Arie van den Oever echtgenoot van Johanna Petit in de gezegende ouderdom van 85 jaar. Uit aller naam: J. van den Oever-Petit Kinderen. Klein- en Achterkleinkinderen. Lisse, oktober 1975. Huize „Rustoord", Rustoordlaan 1. De rouwdienst ls bepaald op maandag 13 ok tober a.s. 2.30 uur n.m. in Huize „Rustoord", waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Prot. begraafplaats .Duinhof" te Lisse om plm. 3.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond aa. van 7.00 tot 8.00 uur in Huize „Rustoord". Geen bloemen. Heden heeft de Here tot Zich genomen onze geliefde Zuster en Tante Jacoba van Stralen in de ouderdom van ruim 93 jaar. A. C. van Stralen Neven en nichten Zetten, 10 oktober 1975. De Loohof 27. Corr.-adres: J. A. van Stralen. Damstraat 32, De begrafenis is bepaald dinsdag 14 oktober a.s. om 13.00 uur op de Ned. Herv. Begraaf plaats te Zetten, voorafgegaan door een rouw dienst, welke wordt gehouden om 12.00 uur in het Verenigingsgebouw in de Damstraat. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Verenigingsgebouw. Geen bezoek Geen bloemen „Rots der eeuwen, troost in smart Laat mij schuilen aan Uw hart." Heden ging ln alle vrede naar het Vaderhuis onze zeer geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader Jan Hendrik Helman weduwnaar van Maria Christina de Bruijn ln de gezegende ouderdom van 87 jaar. „Zalig zijn de vredestichters, want zij zullen kinderen Gods genoemd worden." Mattheüs 5 9. Nunspeet: C. A. Helman Doorn: D. C. C. Helman M. Helman-van Norren Doorn: M. C. Fuchs-Helman W. S. Fuchs St. Anthonis: W. R. Witte-Helman J. H. M. Witte Den Haag: J. Broekhuis-Helman C. Broekhuis Kampen: W. Helman C. W. Helman van der Hooft Klein- en achterkleinkinderen Harderwijk, 9 oktober 1975. Huize „Randmeer". Corr.-adres: D. C. C. Helman, De Geer van Jutfaaslaan 21 te Doorn. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Beetsstraat 17 te Harderwijk.- De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 14 ok tober om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats te Harderwijk. Daaraan vooraf zal om 11.00 uur een rouwdienst worden gehouden in genoemd rouwcentrum. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de begrafenisplechtig heid in de aula op de begraafplaats. „Uw volk is mijn volk en uw God is mijn God." Ruth. 1 6. Heden is zeer plotseling overleden onze al tijd zorgende Moeder en lieve Oma Elfriede Paula Berta Kühler in leven echtgenote van drs. J. Veerman op de leeftijd van 69 jaar. Eindhoven: J. J. Veerman A. M. H. Veerman- Broekstra Reigate (Surrey)J. Veerman C. Veerman-van der Klis Eindhoven: J. W. Veerman J. Veerman-Verrijp Uithoorn: N. J. C. Vroman-Veerman M. Vroman Eindhoven: F. R. Veerman A. J. Veerman-Kuiper en de kleinkinderen Aalst-Waalre, 8 oktober 1975. Eeckenrhode, Irenelaan 9. Er zal een dienst worden gehouden, gevolgd door de begrafenis, op maandag 13 oktober om 11.30 uur op de Gemeentelijke Begraaf plaats Stratum aan de Achterbeekseweg te Eindhoven. Wij komen bijeen in de aula van de begraaf plaats waar, na afloop van de begrafenis, ge legenheid is tot condoleren. Correspondentie-adres: Isidorusweg 41. Eind hoven. „Ik heb u bij uw naam geroepen. Gij zijt Mijn." Jesaja 43 1B Plotseling werd van ons weggenomen mijn innig geliefde Man en onze lieve zorgzame Vader, onze Zoon, Broer, Zwager en Oom Adrianus van Leeuwen echtgenoot van Johanna Niesje van Solingen, op de leeftijd van 56 jaar. Sassenheim: J. N. van Leeuwen van Solingen Lelystad: Gea van den Broeck- van Leeuwen Jan van den Broeck Sassenheim: Anneke van Leeuwen Peter Vliegenberg Fam. Van Leeuwen Fam. Van Solingen Sassenheim, 9 oktober 1975 Acacialaan 12 De rouwdienst wordt geliouden D.V. maandag 13 oktober a.s. 1.00 uur namiddag ln de Geref. Kerk, Julianalaan te Sassenheim, waarna de teraardebestelling zal plaats hebben op de be graafplaats van de Hervormde Kerk te Sassen heim 2.00 uur namiddag. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum „Vliem", Ja coba van Beierenlaan 4 te Sassenheim zater dagavond a.s. van 7.308.30 uur en na de teraardebestelling (zij-uitgang begraafplaats). Geen bloemen. Bestuur, bewoners en medewerkers van het Protestantsch Christelijk Bejaardentehuis „De Schutse" te Sassenheim, geven met ontroering kennis van het plotseling overlijden .van de Heer A. van Leeuwen penningmeester van de Stichting. In dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij voor de Stichting betekend heeft. Zijn vrouw en kinderen bidden wij toe de ver troosting van het Evangelie van onze Heer Jezus Christus. Namens De Schutse: H. van den Berg, voorz. E. F. Brunekreef, secr. Sassenheim, 9 oktober 1975. streekziekenhuis warnsveld/bijzutphen. Voor ons nieuwe ziekenhuis zoeken wij ten behoeve van de afdeling Anaesthesie een ter uitbreiding van het team van drie. Een voltooide opleiding tot anaesthe sie - verpleegkundige strekt tot aan beveling. Of een die daarvoor wil worden opgeleid. Een eventuele verdere bekwaming, zowel theoretisch als praktisch, is mogelijk onder supervisie van de aan wezige anaesthesist Dr. Th. W. Baillie. Aanstelling en salaris, afhankelijk van opieiding en ervaring. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, Ooyerhoek- sewea 8, Warnsveld bii Zutphen. fn ons modern, geoutilleerd ziekenhuis van 365 bedden kunnen wij plaatsen: voor del.C.U.-afdeling (ICU-Aantekening gewenst) voorde afdeling traumatologie ter versterking van ons verpleegkundig team Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de directrice,zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm nit hebt, blijft bij Tl trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer n verbuist. Daar ls de televisie toch zeker niets bij? Ter uitbreiding van ons op leidingsteam zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Het team bestaat uit vier ver pleegkundig docenten, een andragoog, een psycholoog en zes praktijkbegeleid(st)ers. Wij verwachten van het nieuwe teamlid dat hij/zij mede vorm en inhoud geeft aan de op leiding tot psychiatrisch ver pleegkundige en m.n. in de tweede en derde leerperiode de somatische- en psychia- trisch-verpleegkundige lessen kan verzorgen. Mede gezien de funktie-inhoud gaan onze gedachten uit naar een medewerk{st)er die in het bezit is van de diplo ma's ziekenverpleging B en A; een docentenopleiding heeft afgerond of hiervoor in op leiding is; ervaring heeft met het op- leidingsgebeuren. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Han- neke Heins, hoofd opleiding. Telefoon (02502) 77 41, toe stel 2230. Schriftelijke sollicitaties van belangstellenden worden gaar ne ontvangen door de adjunkt- direkteur personeelszaken, Rijksstraatweg 113, ._Benne- broek. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS. TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg hartelijk dankzeggen voor de overweldigende belangstelling die u getoond heeft tijdens de ziekte en het overlij den van mijn innig geliefde Man, onze lieve, zeer zorgzame Vader Gerard de Joode M. de Joode-Post en Kinderen. Delft, oktober 1975. Schoolstraat 12. De kerkeraad van de Gereformeerde Kerk te Sassenheim geeft diep ontroerd kennis van het plotseling overlijden van broeder A. van Leeuwen die eerst als diaken en sinds kort als ouderling de gemeente heeft gediend. Wij mogen geloven dat sterven voor hem bete kende ingaan tot het feest van zijn Heer. Dat moge zijn vrouw, zijn kinderen, zijn ouders en verder allen die om zijn heengaan verdriet hebben, tot troost zijn. Namens de kerkeraad: Ds. H. van den Berg, praeses, Drs. J. E. van Teylingen, scriba. Sassenheim, 9 oktober 1975. DANKBETUIGING Daar het ons onmogelijk is ieder persoonlijk te schrijven, zeggen wij u langs deze weg hartelijk dank voor het vele medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn onvergetelijke Vrouw, onze zorg zame Moeder en Oma Wilhelmina Middelkoop-Jansen Uit aller naam: J. W. Middelkoop Zwanenburg, 11 oktober 1975. Acacialaan 21. IN PLAATS VAN KAARTEN Allen die bij het verscheiden van onze lieve Henk Johan van der Zee geb. 29-3-1929 t 14-9-1975 echtgenoot van Nanny Boersma, Wilgenstraat 8, 's-Gravenzande, ons, op welke wijze dan ook, hun medeleven hebben getoond, beutigen wij onze oprechte dank. (De begrafenis heeft plaatsgehad op 23-9-'75.) Uit aller naam: - Gre v. d. Zee-Ausma Groningen, Westersingel 65: Sterrenberg is een leef- en werk gemeenschap waaf 450 volwassen zwakzinnigen worden verzorgd, be geleid en verpleegd. Ons centrum werd gebouwd in 1928 en draagt een •christelijk signatuur. Er wordt gewerkt volgens de jongste inzichten. Dit komt onder andere tot uitdrukking in de recent gerealiseerde nieuwbouw en in de individuele aandacht en begelei ding die aan de huisgenoten wordt gegeven, door hen in kleine groepen (units) onder te brengen. In de sektor aktiverïng en therapieën zijn thans een tweetal vakatures te vervullen:. Deze medewerkers gaan een taak ver vullen in unit 1. Onze huisgenoten krijgen hier intensieve begeleiding bij het verrichten van licht industriële werkzaamheden en bij kreatieve- en spelaktiviteiten, waarvan wij bijzon dere aandacht schenken. Van geïnteresseerden in bovenge noemde funkties verwachten wij dat zij beschikken over een behoorlijke hand vaardigheid en materiaalkennis, ago gische kwaliteiten en dat zij zich willen inzetten voor de uitbouw van de unit waarin zij werkzaam zijn. Ons centrum is ideaal gelegen in de bosrijke omgeving van Zeist, Amers foort en Utrecht. Ruime recreatie mogelijkheden. Eventueel is tijdelijk interne huisvesting mogelijk. Verbin dingen met openbaar vervoer zijn ideaal (er is een bushalte voor de deur). Belangstelling? Inlichtingen worden graag verstrekt door de Heer L. Senneker, hoofd akti- vering en therapieën. Sollicitatie brieven kunnen worden gericht aan de heer A. J. Windig, afd. Personeels zaken op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56. Huis ter Heide (Gém. Zeist) Tel.03463-1343 (var. 9-17.uur)

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18